ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

5 історичних подій, що сталися через алкоголь

10.04.2023 — Вокруг света
5 історичних подій, що сталися через алкоголь

Алкоголь — це один із найдавніших винаходів людства. Якийсь наш далекий предок з'їв фрукти, що перебродили, впав у прострацію, йому це сподобалося, і пішло-поїхало.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Через десятки тисяч років ми маємо окремі магазини, які спеціалізуються лише на спиртному.

Алкоголь так щільно увійшов у життя, що багато хто не може собі уявити хоча б тиждень без пляшки пива або чогось міцнішого. Його вплив настільки серйозний, що він навіть змінював історію.

 

Розграбування та спалення Персеполя

У 4 століття до нашої ери Олександр Македонський пішов війною на Державу Ахеменідів. Греки блискавично просувалися землями персів й у 330 року до нашої ери захопили столицю Персеполь.

Коли Олександр і його війська пройшли через браму Персеполя, то побачили справжнє диво світу, мегаполіс, якого ще не знало людство. Це був архітектурний шедевр, наповнений безцінними реліквіями та населений безліччю культур.

Тріумф закрутив голову грекам, і вони вирішили, що вистачить поводитися з місцевими як з рівними, і настав час почати брати своє.

Після кількох днів бенкетів з тоннами алкоголю п'яні воїни пішли грабувати місто, а потім і зовсім підпалили його.

За легендою, пожежа почалася зі східного палацу Ксеркса, коли її підпалила Таїс Афінська. Хто це зробив насправді — невідомо, але, мабуть, у цьому також був замішаний алкоголь.

В результаті пожежа швидко поширилася на все місто, внаслідок чого вона перетворилася на купу руїн, а багато творів мистецтва, у тому числі й зібрання священних текстів зороастризму, Авеста, були знищені.

 

Висновок «Старого союзу»

«Старий союз» - це термін, що означає союзні відносини між середньовічними Францією та Шотландією у спробах стримати зовнішньополітичні амбіції Англії.

Цей союз став одним із найважливіших для Шотландії і дозволив цій країні довгий час зберігати незалежність і давати відсіч південному сусідові.

Цікаво, що вагомий внесок у оформлення спілки зіграло вино. Серед іншого Франція обіцяла Шотландії постачання своїх найкращих вин із провінції Бордо.

З огляду на те, що королівський двір любив вина з Франції, це серйозно вплинуло на позитивну оцінку взаємодопомоги.

Французи постачали алкоголь шотландцям, а ті, у свою чергу, допомагали їм на полі бою, в тому числі й надавши підтримку знаменитій Жанні д'Арк.

 

Весілля Георга IV

Георг IV був сином короля Англії та Ірландії Георга III, а також спадкоємцем британського престолу. Для того, щоб правити після батька, йому потрібні були спадкоємці, про які слід задуматися ще до царювання.

Георг IV, будучи не особливо далекоглядним, потопав у вині, жінках і азартних іграх і дуже швидко витратив усі свої гроші, а також вліз у борги, від яких не вдалося б відкупитися коштами з скарбниці, тим більше, що вона була порожня після Американської революції.

Встав вибір: або одружитися з тією, яка багатша, або перейти всією країною на голодний пайок. Георг IV, мабуть, був за другий варіант і таємно одружився зі своєю коханкою Марією Фіцгерберт.

Але такий хід справ не був до душі Георгу III, і він влаштував сину оглядини, вибравши багату Кароліну Брауншвейзьку.

На жаль для Георга IV це все, чим могла похвалитися майбутня королева. Коли він уперше побачив звужену, то сказав лише: «Харріс, мені недобре, прошу, дай мені склянку бренді».

Один келих, другий, ще один. Намагаючись заглушити свою огиду, Георг напивався постійно, у тому числі на своєму весіллі. 8 квітня 1795 року, в день весілля, він був такий п'яний, що його довелося нести по проходу, а в момент дачі присяг він навіть заплакав від досади.

Через те, що Георг IV був пияком і гулякою, він не зміг дати відсіч своєму батькові і вибрати більш підходящу кандидатуру.

Це призвело до того, що король ділив ложе зі своєю дружиною всього чотири рази за все спільне життя, і від цього незручного і неприємного для подружжя моментів народилася лише одна спадкоємиця, яка померла в ранньому віці.

Король залишився без спадкоємця, і в результаті трон перейшов до молодшого брата Вільгельма IV.

 

Вбивство Авраама Лінкольна

Один із найвідоміших замахів на перших осіб, яке призвело до вбивства президента США Авраама Лінкольна, так само сталося опосередковано через алкоголь.

Джон Вілкс Бут, який мав застрелити президента, логічно побоювався робити це на очах охорони та публіки, яка прихильно ставилася до Лінкольна. Тому він, щоб заглушити страх, пішов у салун біля театру та випив кілька склянок міцного спиртного.

Відчувши, що страх відступає, Бут ще трохи почекав, відчув, що йому стає важче думати, і пішов у театр, де й застрелив впритул президента.

Цікаво те, що Лінкольн міг би вижити, якби поліцейський і за сумісництвом його охоронець Джон Фредерік Паркер не відлучився в самоволку під час антракту і не пішов у найближчу таверну з камердинером та кучером президента, де напився та заснув.

У той же час спільник Бута Джордж Атцеродт повинен був вбити віце-президента Ендрю Джонсона.

Так само відчуваючи страх, Атцеродт випив, але не розслабився, як Бут, а, навпаки, став ще тривожнішим і просто блукав нічними вулицями. Це при тому, що Джонсон сидів на самоті у своєму готельному номері, і ризик того, що Атцеродта зловили, був мінімальний.

Джонсон вижив і став наступним після Лінкольна президентом США. Будучи соратником Лінкольна, він продовжив усі його починання.

 

Зростання організованої злочинності у роки «Сухого закону»

Коли говорять про заборону алкоголю, то мають на увазі, що ця дія допоможе викорінити побутову злочинність. І справді, такі дії допомагають зменшити кількість актів домашнього насильства, ДТП та інших злочинів, зберігаючи безліч життів.

Однак зазвичай заборона алкоголю породжує ще більше жертв. «Сухий закон», який заборонив виготовлення та продаж алкоголю в США у 1920 році, був запроваджений з метою оздоровлення населення, що погрузло у пороку.

Вже в перші місяці після набрання чинності цим законом почали з'являтися дрібні банди, які торгували контрабандою з Канади та Мексики.

Незабаром виникла і потужна організована злочинність, і саме в ті роки оформилася знаменита мафія, яка наводила страх на простих людей і тримала за причинне місце навіть помітних політиків.

По суті «Сухий закон» не лише не зменшив кількість алкоголю у закладах та на вулицях, а й збільшив його, зробивши небезпечнішим через кустарне виробництво. 13 років, поки діяв цей закон, допомогли мафіозі заробити величезні гроші, які було пущено на підкуп уряду.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Самые неподходящие вопросы для первого свидания Карьера 0 6 вещей, которые о тебе понимает человек в первые секунды знакомства MC Like 0 Еще один горячий лукбук INCANTO Секс 0 Ученые: с каким типом мужчин у женщин самые яркие оргазмы Внешность и здоровье 0 Вегетарианство, секс по телефону, зима и еще 55 глупейших вещей на свете Карьера 0 4 способа быстро разогнать гостей Внешность и здоровье 0 12 научно обоснованных способов прожить дольше Психология отношений 0 Ученые: кто счастливее после развода - мужчины или женщины? MC Like 0 Аліша Бенді для рекламної кампанії купальників FAE Звезды 0 Памела Андерсон в новой рекламной кампании Coco de Mer Секс 0 Какие предпочтения женщин в сексе (опрос) Вокруг света 0 Предложение дня: сдается квартира в стиле сериала "Чернобыль" Внешность и здоровье 0 3 возраста, в которых алкоголь наиболее опасен Звезды 0 Солистка Little Big на обложке MAXIM Внешность и здоровье 0 8 нетипичных способов сбросить вес Секс 0 Почему у двух хоpоших людей иногда получается плохой секс Юмор 0 Самые секретные тайны, которые женщины скpывают от мужчин MC Like 3 ТОП-10 самых красивых политиков-женщин Украины В курсе 0 Первый трейлер фильма "Человек-паук: Вдали от дома" В курсе 0 Джордж Клуни в трейлере драмы "Доброе утро, полночь"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.