ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 думок з відкладеним ефектом, які здатні зруйнувати стосунки

14.03.2023 — Психология отношений
7 думок з відкладеним ефектом, які здатні зруйнувати стосунки

Є кілька типів людей у відносинах: від ревнуючих з будь-якого приводу до того, хто притримується принципів довіри, від авторитарних диктаторів до демократичних послідовників.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але якими б не були люди і наскільки міцними були їхні стосунки, у кожного виникали думки, які викликали своєрідний свербіж, не давали зосередитися, затьмарювали всі інші.

Ці думки з відкладеним ефектом здатні зруйнувати навіть міцні стосунки чи, як мінімум, охолодити їх до стану співмешканців, а чи не закоханих.

Якщо в тебе періодично виникають ці думки стосовно своєї дівчини, варто якнайшвидше вирішувати цю проблему, щоб не довести ситуацію до абсурду.

 

Навішування ярликів

Ярлики - це зручний інструмент, своєрідний стереотип, але в менших масштабах. Ми навішуємо ярлики весь час, навіть не усвідомлюючи цього, у тому числі й своїх партнерів.

Однак це один із найбільш негативних способів мислення, що непомітно руйнують відносини.

Справа в тому, що ярлики затьмарюють позитивні якості та виставляють людину у невигідному світлі. Мало того, що це ображає твою дівчину, то ще згодом все сильніше переконує тебе в правильності суджень, навіть якщо в них немає і частки логіки.

Це схоже на самоздійснююче пророцтво, яке ти наближаєш, не усвідомлюючи цього.

Як підсумок - ти починаєш і справді вірити, що твоя дівчина веде непорядний спосіб життя, лінива, не любить тебе і таке інше.

Рішення: кидати виклик негативним ярликам, осмислювати їх холодним розумом та дотримуватися позитивного мислення. Шукай у дівчині позитивні якості та намагайся розкривати їх.

 

Несправедливі та ірраціональні звинувачення

Ці думки також є наслідком зламаної логіки. Як правило, все починається з малого на зразок непомитого посуду або занадто довгого перебування дівчини у ванній кімнаті.

Поступово звинувачення укрупнюються, стають масштабнішими і переходять у розряд «це через тебе моє життя настільки нудне» і таке інше.

Відкладений ефект полягає в тому, що спочатку звинувачення звучать невинно, навіть як жарт. Але, поступово наростаючи, вони все більше ображають твою дівчину.

Пам'ятай, що не можна звинувачувати партнерку в чомусь несправедливо.

Це не означає, що тобі потрібно тримати все в собі, коли вона справді завинила, але в тебе мають бути чіткі аргументи на користь своєї точки зору.

 

Емоційні короткі замикання

Цей пункт називається так через проміжну стадію між компромісом і активною сваркою, коли щось перемикає в голові.

Таке явище схоже на злість, змішану з бажанням змиритися через неможливість достукатися до партнерки, навіть якщо це не так.

Яскравий приклад емоційного короткого замикання - це фрази в стилі "ой, все!" або «та з нею просто неможливо про щось говорити».

Такі думки поступово, як і у випадку з несправедливими звинуваченнями, набувають масштабу і стають все більш неприємними для дівчини.

Як запобіжний удар вам обом потрібно вміти йти на компроміс, слухати і, що головне, чути один одного. Крім того, необхідно відмовитися від прив'язки до негативної поведінки дівчини.

 

Надмірні фантазії

Мозок любить лінуватися і замість того, щоб напружуватися і приходити до логічних висновків, замінює цю роботу на фантазії. Набагато простіше додумати щось, ніж розумітися на питанні, витрачати час і сили.

Крім того, між логікою та фантазією у багатьох випадках постають знання та досвід про подібні ситуації.

Наприклад, твоя дівчина довгий час не бере слухавки. Масова культура каже, що, можливо, зараз вона розважається в ліжку зі своїм коханцем.

Якщо таких випадків чимало, вона точно змінює. Ось і готова відповідь, яка здатна зруйнувати навіть гармонійні стосунки.

Як тільки в справу втручається твоя бурхлива фантазія — облягай її, змушуй себе повернутися до реального світу, включай логіку.

Якщо ці думки не зупинити, вони підкріплюватимуть все новими фальшивими доказами, доки не приведуть тебе до стовідсоткової впевненості у своїй точці зору.

 

Надмірні фантазії

Мозок любить лінуватися і замість того, щоб напружуватися і приходити до логічних висновків, замінює цю роботу на фантазії. Набагато простіше додумати щось, ніж розумітися на питанні, витрачати час і сили.

Крім того, між логікою та фантазією у багатьох випадках постають знання та досвід про подібні ситуації.

Наприклад, твоя дівчина довгий час не бере слухавки. Масова культура каже, що, можливо, зараз вона розважається в ліжку зі своїм коханцем.

Якщо таких випадків чимало, вона точно змінює. Ось і готова відповідь, яка здатна зруйнувати навіть гармонійні стосунки.

Як тільки в справу втручається твоя бурхлива фантазія — облягай її, змушуй себе повернутися до реального світу, включай логіку.

Якщо ці думки не зупинити, вони підкріплюватимуть все новими фальшивими доказами, доки не приведуть тебе до стовідсоткової впевненості у своїй точці зору.

 

«Все чи нічого»

У пастку крайнощів потрапляє багато пар, і це поступово погіршує близькість між людьми. Вся справа в способі мислення, коли ми бачимо або на 100% позитивний результат, або бездарність. Немає чогось проміжного.

Вона приділяє тобі не стільки уваги, скільки ти хочеш? Отже, весь той час, що вона проводить разом з тобою, не вартий і ламаного гроша.

І так у всьому, починаючи з дрібних деталей на кшталт не почищеної сковороди на фоні гори помитого посуду та закінчуючи почуттями.

Пам'ятай, що світ не ідеальний, а люди й поготів. Твоя дівчина точно така ж людина, яка не може бути гарною у всьому і ублажати тебе згідно з твоїми фантазіями.

Виявляй розуміння, а в деяких моментах поблажливість. Навіть якщо тобі щось не до вподоби в її діях, не треба через один момент ставити хрест на всьому.

 

Перебільшення одних речей та приниження інших

Думки про власну винятковість та придушення партнера загубили не одну пару.

«Я надто хороший для неї» або «та хто вона без мене» — це одні з найчастіших думок із відкладеним ефектом, які поступово все більше принижують партнерку, змушують її почуватися невпевнено та незатишно.

Якщо в твою голову приходять такі думки щодо своєї переваги над дівчиною та недооцінки її досягнень — борись із цим.

Заспокойся і подумай логічно, а чи справді все так, як описує твою свідомість? Швидше за все, вона намагається не менше, а може, навіть більше твого.

Але ти, в силу властивого кожному з нас егоцентризму, акцентуєш увагу лише на своїх досягненнях.

 

Мислення зобов'язань

Усі ці «чоловік повинен» або «жінка зобов'язана» роз'єднують нас, змушують злитися через зовсім незначущі речі.

Хто сказав, що одна людина винна іншій, якщо вона в неї нічого не позичала? Чому ті чи інші моделі поведінки та спосіб мислення повинні відповідати певній статі, віку тощо?

Найкращий спосіб запобігти сваркам на порожньому місці — забути, що хтось тобі щось винен, як і ти комусь.

У відносинах немає обов'язку, там є бажання дбати про партнера, бути йому опорою, приходити на допомогу у скрутну хвилину.

Це відрізняє романтичні відносини від робітників та інших, не пов'язаних із близькістю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 12 способов испортить первое свидание MC Like 0 Валентина Сампайо на обложке Sport Illustrated Swimsuit Карьера 0 8 очікувань від новорічних свят, з якими потрібно розлучитися якнайшвидше Психология отношений 0 #говоритмужчина: все, что вам нужно это партнерство MC Like 0 Брегье Хейнен для весенней съемки Frederick's of Hollywood Звезды 0 Дженніфер Лопес знялася у новій рекламній кампанії Intimissimi Карьера 0 10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих В курсе 0 Канал HBO открыл бесплатный доступ к фильмам и сериалам Карьера 0 14 вещей, которые понимаешь, когда работаешь на дому Секс 0 Ученые: сколько секса мужчине надо для счастья Карьера 0 10 причин, почему ты до сих пор не богат, даже если считаешь себя умнее других Автомобили 0 Toyota добавила в модельный ряд еще один кроссовер Карьера 0 Ученые: представители каких профессий чаще разводятся Автомобили 0 Volvo планує випустити електричний універсал Вокруг света 0 10 вещей, которые зашкварно делать на пляже Секс 0 Неудовлетворенные женщины В курсе 0 Mostbet - букмекерская контора с отличными условиями для пользователей из… Психология отношений 0 Ученые назвали причины, по которым пары ссорятся на отдыхе В курсе 0 Сильвестр Сталлоне снимет фильм о братьях Кличко Психология отношений 0 10 признаков, что ты - запасной вариант
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.