ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 лякаючих речей, які допоможуть тобі жити щасливо

02.03.2023 — Карьера
9 лякаючих речей, які допоможуть тобі жити щасливо

У житті не все так просто, як тобі того хотілося б. Іноді для того, щоб почуватися щасливим, тобі потрібно залишити свою зону комфорту, зробити те, що лякає тебе, змушує почуватися невпевнено.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Саме такі речі зрештою і виявляються ключовими у досягненні гармонії та благополуччя.

Ми зібрали кілька прикладів того, що варто зробити.

 

Ризик

Якщо перед тобою стоїть вибір залишитися у звичних для тебе обставинах, де тобі все добре знайоме, і ти точно знаєш, до чого приведуть ті чи інші дії з твого боку, або піти на ризик, завжди вибирай другий варіант.

Особливо в тому випадку, якщо ти незадоволений своїм життям. Ти не зможеш стати щасливим, якщо триматимешся за стабільність, якою б вона не була.

Постійність - це добре, безпека та зона комфорту - теж, але тільки тоді, коли тебе по-справжньому влаштовує все, що з тобою відбувається.

Взагалі, звикай сприймати все навколо як те, що приходить і йде. Це допоможе тобі не зациклюватись на тому, що в тебе є зараз.

Не подобається щось — міняй, чи це твій дім, оточення, роботи чи життєві принципи. Ти ніколи не зможеш заздалегідь прорахувати, чи обернуться твої старання успіхом чи ні.

У гіршому випадку ти отримаєш безцінний досвід, який дозволить тобі спробувати ще раз, але вже не з нульовими знаннями та навичками.

 

Готовність бути об'єктом жартів для оточуючих

Яка тобі справа до того, як тебе сприймають люди? Серйозно, що зміниться у твоєму житті, якщо ти раптом дізнаєшся, що хтось відпускає про тебе жарти чи сміється з твоїх слів і вчинків?

Будь чесним із самим собою: ти теж не раз робив так, спостерігаючи за людьми. Але все, що тебе забавляло в оточуючих, швидко забувалося, адже врешті тобі доводилося повертатися до вирішення своїх проблем та налагодження життя.

Немає нічого страшного та соромного в тому, щоб залишатися самим собою у будь-яких ситуаціях.

Задавай питання, коли тобі щось незрозуміло, висловлюй свої емоції, навіть якщо хтось не хоче сприймати їх всерйоз, роби те, що вважаєш за правильне.

І головне — не зважай на те, який відгук це знаходить в інших людях. Будь достатньо сміливим, щоб жити своє життя так, як тобі хочеться. І пам'ятай: ніхто не має права засуджувати тебе, крім тебе самого.

 

Важкодосяжні цілі

Твої мрії повинні перетворитися на чітко сформульовані цілі. Немає сенсу йти собі на поступки та прагнути досягти чогось, що ти зможеш зробити з 99% ймовірністю.

Не шкодуй себе, не бійся зачепити свою самооцінку і вже тим більше не хвилюйся про можливу невдачу і думку оточуючих. Твоя мета не повинна бути надто легкою та повсякденною.

Тобі необхідно прагнути до її досягнення, вкладати в це ресурси, які є в твоєму розпорядженні, щоб відчувати, що ти робиш щось дійсно важливе.

Так що відмовся від цілей на кшталт "отримати премію" або "записатися в спортзал". Ти й сам чудово знаєш, що це станеться і без колосальних зусиль.

Вчися стрибати вище за свою голову - ставити себе в умови, коли тобі необхідно буде робити більше, ніж ти звик.

 

Відмова від спроби контролювати все довкола

Ти не можеш контролювати взагалі все, що трапляється з тобою. Жодна ситуація не залежить від тебе на 100%. Щоб жити щасливим та повноцінним життям, тобі необхідно позбутися надмірного контролю.

Вчися відмовлятися від безглуздих спроб керувати обставинами чи іншими людьми. Ти можеш відповідати лише за себе, свої дії та реакції на зовнішні подразники.

Так зверни увагу на це, а не розсіюй його даремно.

 

Стислі терміни для реалізації своїх ідей

Коли ти плануєш чогось досягти, ти часто шкодуєш себе і ставиш собі надто розтягнуті терміни.

Припини боятися, що ти можеш не встигнути вкластися в певний проміжок. Є одне правило, яке працює завжди без винятку: робота займатиме весь відведений для неї час.

Ти можеш досягти поставленої мети за день, але процес може зайняти в тебе місяць. Твоя продуктивність залежить лише від того, як ти сам її оціниш. Виставляй короткі терміни для досягнення бажаного.

Так, тобі буде страшно зазнати невдачі, але зате ти не затягуватимеш з реалізацією своїх ідей і вирішенням нагальних проблем.

 

Усвідомлення того, що ти не можеш бути добрим для всіх

Це складно визнати, але є величезна кількість людей, яким ти постійно намагаєшся довести, що ти добрий. Ти вкладаєш у це ресурси, що є в твоєму розпорядженні. І, найсумніше, що твої старання рідко виявляються виправданими.

Ти можеш переживати через те, що хтось інший вважатиме тебе поганою людиною, неправильно інтерпретує твої слова та дії, складе про тебе думку, яка не відповідає дійсності.

Ось одна корисна порада, яка спростить тобі життя: дозволь собі бути поганим. Нехай тебе вважають невдячним, егоїстичним, негативним тощо.

Якщо тобі постійно доводиться пояснювати людям причини твоєї поведінки, розжовувати їм якісь очевидні речі про тебе, твої емоції, характер і звички, значить, це не твої близькі люди. Не намагайся сформувати їхню думку про тебе, вони чудово впораються із цим самі.

 

Помилки

Не можна навчитися чогось на чужих помилках – вчать лише свої власні.

А для того, щоб отримати цінний досвід, підвищити рівень знань та навичок, тобі потрібно пробувати щось нове і зазнавати однієї невдачі за іншою. Немає нічого страшного, що ти не можеш досягти бажаного з першої спроби.

Було б навіть дивно, якби в тебе було так легко. Припускайся помилок — не бійся ні розчарування в собі, ні думки оточуючих.

Як тільки ти перестанеш відчувати жах у моменти, коли уявляєш свою можливу невдачу, ти станеш мудрішим і вільнішим у всіх сенсах.

 

Вибір себе та свого комфорту в будь-якій ситуації

Це не прояв егоїзму та не показник того, що ти погана людина, якій начхати на своїх рідних та близьких. Це здорове ставлення до себе та своїх потреб. Так що вчися ставити свій комфорт понад усе інше.

Коли тебе просять допомогти, піти на компроміс, зробити те, що тобі не хочеться, заради когось іншого кілька разів подумай, перш ніж дати остаточну відповідь. Ти нікому нічого не зобов'язаний.

 

Віра в себе в моменти, коли всі довкола кажуть, що ти чогось не зможеш

Для того, щоб вірити в себе, необов'язково шукати підкріплення в оточуючих. Навіть твої рідні та близькі можуть сумніватися у твоїх знаннях та навичках, це їхнє право.

Але ти сам завжди маєш залишатися на своєму боці. Не дозволяй собі думати, що в тебе щось не вийде.

Пам'ятай: завжди краще спробувати і зазнати невдачі, щоб спробувати ще раз, ніж відмовитись від бажаної мети просто тому, що вона здалася тобі надто складною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Volvo планирует полностью перейти на электромобили к 2030 году Внешность и здоровье 0 Norse Projects x adidas досліджує скандинавські ландшафти через Campus 80 Юмор 0 «Все сложно», «В свободных отношениях»: о чем говорят статусы в соцсетях Секс 0 20 худших фраз для постели Звезды 0 Фото дня: как Шэрон Стоун выглядит в свои 60 Карьера 0 20 коротких советов, чтобы сделать жизнь проще Психология отношений 0 8 вопросов, которые нужно задать девушке на первом свидании (по мнению… В курсе 0 Хью Джекман во втором трейлере "Величайшего шоумена земли" В курсе 0 Кит Харингтон в трейлере "Смерть и жизнь Джона Ф. Донована" Внешность и здоровье 0 Великие мифы о водке, в которые все почему-то верят Карьера 0 20 вещей, которые каждый мужчина должен научиться делать до 30 лет Секс 0 6 способов сделать секс ещё лучше Секс 0 Секс назвали худшим подарком на Новый год Карьера 0 Новая работа - кто ищет, тот всегда находит... В курсе 0 Шайа ЛаБаф в спортивной драме "Борг против Макинроя" В курсе 0 Том Хэнкс в трейлере новой экранизации «Пиноккио» от Disney В курсе 0 Райан Гослинг в первом трейлере "Человека на Луне" Карьера 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати Секс 0 9 1/2 в неделю: маленькие хитрости секса, о которых ты часто забываешь Юмор 0 Подружили и хватит: как выйти из фpендзоны
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.