Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому ти багато працюєш, але нічого не встигаєш?

02.03.2023 — Карьера
Чому ти багато працюєш, але нічого не встигаєш?

Кількість часу, який ти витрачаєш на виконання певних завдань – це не показник. Можна завжди бути зайнятим, але при цьому нічого не встигати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми зібрали кілька причин, чому твоя робота будується саме в такий спосіб.

 

Ти не виставляєш собі терміни

Ти напевно помічав, що одне й те саме завдання може забрати у тебе різну кількість часу. Ти можеш витратити на виконання півгодини, а можеш просидіти за нею весь день.

І це ніяк не буде пов'язане з складністю, що раптово зросла, або відсутністю у тебе необхідного досвіду. Причина твого зволікання в іншому – ти не виставляєш собі терміни.

Справа в тому, що робота здебільшого забирає в тебе рівно стільки часу, скільки ти на неї виділяєш. Коли ти знаєш, що в тебе попереду цілий день, і тобі, по суті, нікуди поспішати, ти розслабишся і не підганятимеш себе.

Як підсумок – працювати ти справді будеш довго, від цього і складається враження, що ти витратив багато сил і нічого не встиг.

Хочеш менше працювати, але встигати більше – навчися ставити собі дедлайн. Навіть якщо тобі дають необмежену кількість часу, все одно контролюй себе.

 

Ти намагаєшся допомогти всім довкола

Може, тобі просто складно говорити “ні”, і тому ти ніколи не відмовляєш у допомозі, а може, у тебе синдром рятівника, і тобі життєво необхідно брати відповідальність за оточуючих.

У чому б не була причина такої поведінки, ти повинен зрозуміти одну річ: поки ти не позбавишся звички допомагати завжди і всім, ти не налагодиш своє життя.

Вибираючи інших людей, ставлячи їхні потреби на перше місце, ти ігноруватимеш свої власні можливості, амбіції, бажання.

Ти працюватимеш дуже багато – це безперечно. Адже постійна участь у вирішенні проблем оточуючих вимагають від тебе величезної кількості часу та сил.

При цьому твої завдання часто можуть розтягуватися на довгі тижні, а то й місяці.

Ти можеш забувати про свої справи, не встигати доводити розпочате до кінця, знижувати якість своєї роботи.

Зрозуміло, ні до чого хорошого це не приведе – ти почуватимешся вимотаним і одночасно вимагатимеш від себе кращих результатів.

 

Ти часто відволікаєшся

Ти недооцінюєш, яку шкоду твоїй продуктивності приносять навіть недовгі відволікання від виконання завдання. Важливо концентруватися на тому, що ти робиш, і на кінцевому результаті, якого ти прагнеш.

Якщо зовнішні фактори заважають тобі зосередитися на роботі, ти швидко втрачаєш думку, плутаєшся в послідовності дій і в результаті збільшуєш тривалість своєї зайнятості.

Ти багато працюєш, але мало встигаєш.

 

Ти намагаєшся встигнути відразу все

Іноді для того, щоб перестати дуже багато працювати і все одно мучитися через неможливість все встигнути, потрібно просто визнати свою обмеженість.

У тебе є певна кількість часу та сил, ти не можеш приділити своїй зайнятості понад те, що маєш.

Як би сильно ти не був закоханий у свою роботу, хоч би як ти горів новими ідеями, на добу всього 24 години. І ти не в змозі заповнити їх лише роботою.

Замість того, щоб щодня відчувати дикий стрес, зрозумій: встигнути все й одразу не можна. Є інший вихід із ситуації — виділити найголовніші завдання, які не терплять зволікань, і виконувати їх по черзі.

А головне – при цьому не лаяти себе через відсутність продуктивності та проблеми з концентрацією уваги. Ти – лише людина, не варто вимагати від себе неможливого.

 

Ти завищуєш власну значущість

Ти можеш звалювати на себе багато непотрібних чи поганих справ просто тому, що щиро вважаєш себе відповідальним за них.

Ти віриш у те, що крім тебе виконати поставлені завдання нема кому, що іншим співробітникам довірити їх не можна, що фірма не впорається без твоєї допомоги.

Але проблема в тому, що така поведінка швидко входить у звичку, і ти починаєш постійно зариватися у нескінченній кількості справ.

Виконуючи неважливі чи взагалі твої завдання, ти втрачаєш продуктивність. Перестань вважати себе крайнім – повір, здебільшого ситуація вирівняється і без твого втручання.

 

Ти не наслідуєш план

Для того, щоб не потонути в нескінченному списку справ, тобі потрібно навчитися складати план завдань на день. Головне, щоб він був здійсненним.

Розподіляй робоче навантаження на тиждень, намагаючись, щоб кожен день ти був завантажений приблизно одним і тим самим обсягом завдань.

Якщо раптом протягом дня у тебе з'являються нові справи, що не потребують терміновості, відкладай їх на завтра. Так, дотримуватися прописаного плану на день справді складно.

Тобі може здаватися, що завдання, що раптово з'явилося, не забере багато часу і сил. Але здебільшого це не так. Ти тільки витратиш свої ресурси, не отримавши бажаного результату.

Розставляй пріоритети правильно – спочатку виконай усе, що запланував, а вже потім, якщо залишаться сили та час, можеш відволіктися на позапланові завдання.

 

Ти надто багато працюєш

Тут проста закономірність: чим більше ти працюєш, тим сильніше втомлюєшся. А чим сильніша втома, тим більше часу в тебе має йти на відпочинок.

Але якщо ти зосереджений на роботі і не хочеш чи не можеш взяти перепочинок, то твій організм у будь-якому випадку змусить тебе зробити це. Ти будеш стомленим, роздратованим, почнеш відчувати складнощі з концентрацією уваги.

Як підсумок – у тебе йтиме набагато більше часу і сил на звичні завдання, крім того, страждатиме якість твоєї роботи.

Обдурити себе не вдасться: поки ти не знайдеш баланс між роботою та відпочинком, ти продовжиш терпіти невдачі. Робити багато – не однаково робити це добре чи швидко.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Появились кадры из фильма «Вавилон» с Брэдом Питтом, Марго Робби и Тоби… Психология отношений 0 7 популярных ошибок, которые совершают пользователи сайтов знакомств В курсе 0 HBO показали первый тизер третьего сезона "Мира Дикого Запада" Карьера 0 9 змін, з яких варто почати новий рік В курсе 0 Том Хэнкс в трейлере "Прекрасный день по соседству" Юмор 0 5 вещей, которые мужчина должен взять на первое свидание В курсе 0 Райан Рейнольдс инсценирует свою смерть в трейлере "6 Underground" Карьера 1 Ребята 40+, что с вами не так? Юмор 0 Женщина-единорог: 6 качеств идеальной девушки Внешность и здоровье 0 Adidas Originals выпустили экологичные "стэнсмиты" и "суперстары" Автомобили 0 Volkswagen представил новый бюджетный кроссовер Психология отношений 0 Признаки тлена в отношениях Звезды 0 Ирина Шейк для свежего номера Evening Standard В курсе 0 Вуді Харрельсон тренує баскетболістів у трейлері «Чемпіонів» Юмор 0 #говоритженщина: им нужны только деньги Юмор 0 Рецидевицы: 8 типов подруг твоей подруги В курсе 0 Владелец Tinder выпустил новое приложение, напоминающее шоу "Холостяк" Юмор 0 11 женских приемов, чтобы отбить тебя у конкурентки Звезды 0 Ким Кардашьян в новом пляжном кампейне Skims В курсе 0 Елайджа Вуд в тизері другого сезону «Шершнів»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.