Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зрозуміти, що ти боїшся багато заробляти

21.08.2023 — Карьера
Як зрозуміти, що ти боїшся багато заробляти

Страх допомагає нам уникати багатьох небезпечних ситуацій, але водночас часто стає перешкодою на шляху до бажаних змін. Причому можна боятися як чогось умовно негативного, так і дуже приємних і корисних речей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Наприклад, можна відчувати страх багато заробляти. Для деяких це прозвучить дико, але існують люди, які не можуть вийти на новий рівень доходу саме через страх.

Ти можеш підсвідомо стримувати себе, ігнорувати хороші можливості заробити, відмовлятися від підвищення, пояснюючи це недостатньою кваліфікацією тощо.

Звичайно, для кожної такої ситуації ти, найімовірніше, знайдеш більш-менш логічне виправдання. Але не варто уникати суті: так ти намагаєшся перешкодити собі збільшити дохід.

Ми зібрали кілька ознак, які вказують на твій страх багато заробляти.

 

Ти сприймаєш гроші як величезну відповідальність

Гроші здаються тобі тяжкою ношею, величезною відповідальністю, яка лягає на твої плечі. Ти сумніваєшся, що зі збільшенням доходу зможеш розумно розпорядитися заробленим, утримати гроші, не влізти у великі борги тощо.

Крім того, ти розумієш: щоб заробляти більше, потрібно активніше проявляти себе, вкладатись у роботу, постійно розвиватися, щоб підтримувати планку.

Чим більше відповідальності ти береш на себе щодо грошей, тим більший твій заробіток. Усвідомити цей причинно-наслідковий зв'язок – лише півсправи. Потрібно якимось чином переконати себе, що ти потягнеш такий серйозний крок.

Наприклад, відкрити свій бізнес, змінити роботу чи кардинально змінити сферу діяльності. Страх відповідальності породжує страх великих грошей.

Адже відповідальність – це складно, ризиковано і взагалі невідомо, чи вийде в тебе задумане, чи ти будеш невдахою в очах оточуючих.

Тому ти сприймаєш великі гроші як непосильну для себе ношу і всіляко відхрещуєшся від будь-яких можливостей змінити свій дохід у бік.

 

Ти боїшся, що тебе любитимуть і поважатимуть лише через фінансовий стан

Ти можеш боятися збільшувати свій дохід, припускаючи, що після цього ти почнеш цікавити людей лише через свій фінансовий стан.

Звісно, люди люблять гроші. Хтось любить їх заробляти, а хтось витрачати. Але це не означає, що всі, хто зустрічатиметься на твоєму життєвому шляху, бачитимуть у тобі лише гаманець.

Завжди є ризик, що твій новий знайомий має корисливі цілі, спілкуючись з тобою. Якщо думати про це щоразу, коли ти з кимось взаємодієш, ти збожеволієш від підозр.

Ти будеш зациклений на пошуку так званих доказів, які допоможуть тобі розкусити співрозмовника. Ти повинен розуміти, що в більшості випадків зі зміною рівня твого доходу змінюється і більшість твого оточення.

Тож людей, які будуть поряд з тобою, навряд почнуть хвилювати твої гроші. Швидше за все, вони самі непогано заробляють і не потребують того, щоб їх хтось забезпечував.

 

Ти не хочеш матеріального розриву з рідними та друзями

Ти можеш свідомо ігнорувати можливості збільшити свій заробіток, щоб не створювати матеріального розриву зі своїми рідними та друзями.

Ти можеш переживати, що як тільки почнеш отримувати більше грошей, тебе відкинуть менш забезпечені люди з найближчого оточення. Або що ви більше не зможете продовжувати почуватися комфортно, спілкуючись один з одним.

Думка про те, що у разі успіху твої близькі повинні будуть підтягнутися до твого рівня, але не зможуть або не захочуть зробити цього, здатна викликати жах.

Адже найменше тобі хочеться залишитися на самоті після того, як життя начебто почне налагоджуватися.

 

Ти відчуваєш себе зобов'язаним допомагати оточуючим

Ця думка, що засіла в твою голову, може позбавити тебе прагнення добре заробляти.

Якщо ти прирівнюєш великі гроші до великих витрат на інших людей, то не дивно, що в тебе опускаються руки. Виходить, все, що ти заробиш, тобі треба буде роздати просто так, бо ти добрий хлопець, чоловік, син, брат, племінник і таке інше.

Адже хтось має кредити, хтось відправив дитину до університету, а хтось хоче полетіти відпочивати на море. А гроші на все це є лише в тебе. Ти опиняєшся в безвиході, не розуміючи, як вирішити цю ситуацію — адже тобі не повинно бути шкода грошей на тих, кого ти любиш.

Ще оточуючі докоряють тобі в жадібності та егоїзмі, коли ти намагаєшся завести розмову про власні потреби і про те, що ніхто не заважає твоїй рідні або друзям навчитися економити або поміняти роботу.

Але це виявляється безрезультатно, і в результаті ти продовжуєш жити на зарплату, яка тебе не задовольняє, аби не роздавати гроші просто так.

 

Тобі соромно говорити про гроші

Ти не можеш вільно говорити на будь-які теми щодо грошей. Тобі складно попросити про підвищення зарплати, ти не вмієш відмовляти близьким, коли вони просять у тебе гроші в борг, ти не обговорюєш грошову винагороду за свої послуги і таке інше.

Ти намагаєшся уникати будь-яких подібних розмов, швидко перекладаєш тему, ніколи не даєш людині прямої відповіді. У твоїй голові стійкий стереотип: пристойна людина не говоритиме про гроші.

Натомість треба думати про те, що ти працюєш не заради зарплати, пам'ятати про необхідність допомагати оточуючим, ділитися з тим, кому гроші потрібніші, не розповідати про свої витрати, особливо якщо інші не можуть собі їх дозволити.

Все це призводить до того, що ти сприймаєш гроші як щось негативне, тим самим підсвідомо заважаючи собі збільшувати свій дохід.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: почему мужчины так любят использовать кляп во время секса? Секс 0 5 сексуальных практик, к которым нужна серьёзная подготовка Карьера 1 Работа дня: порносайт заплатит, если ты просто будешь транслировать свою жизнь Секс 0 12 неприятных мыслей и действий, которые портят секс Психология отношений 0 7 несовместимостей, которые рушат отношения Вокруг света 0 В Сеуле открыли кафе, где гости платят за тишину Внешность и здоровье 0 Рисунки Курта Кобейна украсили коллекцию одежды Психология отношений 3 8 причин, почему тебе не везет с девушками, даже если ты хороший парень Психология отношений 0 4 признака токсичной френдзоны со стороны женщины Карьера 0 Что делать, если на работе запрещают встречаться с коллегами (а очень хочется) Внешность и здоровье 0 Что делает парней красивыми, милыми, сексуальными Юмор 0 11 вещей, о которых ты думаешь чаще, чем о сексе Вокруг света 0 Самые опасные дороги мира Карьера 0 5 причин, почему жизнь так сложна для тебя В курсе 0 Джейсон Стейтем у трейлері фільму «Мег-2» Звезды 0 Емілі Ратаковські для відвертої рекламної кампанії Inamorata Психология отношений 0 10 первых разов в отношениях: ошибки, советы, секреты выживания Психология отношений 0 9 способов понять, что вы не пара и не тратить зря силы и время Карьера 0 Чому ти багато працюєш, але нічого не встигаєш? Карьера 0 Як зустріти Новий рік на самоті і не страждати
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.