Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чим лякає життя: неминучі речі, які тобі потрібно прийняти

28.03.2024 — Карьера
Чим лякає життя: неминучі речі, які тобі потрібно прийняти

Людське життя не зумовлено, але в ньому зустрічаються неминучі речі. Рано чи пізно вони відбуваються незалежно від твого бажання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Можна наполягати, сподіватися на долю обраного, заперечувати реальність, але одного разу це просто трапляється. Завжди несподівано і вкрай вчасно.

Зазвичай неминучі події псують настрій, іноді стають причиною психологічної травми, але можуть повністю зруйнувати твій світ, розділивши життя на «до і після».

Неминуча має і свій плюс. Якщо ми знаємо, що це точно станеться, то можемо заздалегідь підготуватися. Все починається з ухвалення.

Тоді на речі, які неможливо змінити, вдасться поглянути під іншим кутом і навіть отримати деяку користь.

 

Конфлікти

Упродовж життя ми зустрічаємо багато різних людей. Одні знайомства виявляються швидкоплинними, інші перетворюються на стосунки чи дружбу.

Чим ширше коло твого спілкування, тим вища ймовірність загострення конфлікту, виникнення сварки. Причини не такі важливі, вони легко знайдуться. Ініціатором можеш бути ти чи інша сторона. Так ми втрачаємо, здавалося б, вірних друзів, руйнуємо вічне кохання, закріплене клятвами.

Навіть якщо ти найдобріша і поступливіша людина у світі, конфліктів не уникнути. Вони підловлять тебе в момент емоційної нестабільності чи поганого самопочуття.

Стануть останньою краплею у натягнутих до межі зв'язках. Не витерпиш, втомишся мовчки слухати і, нарешті, висловишся. Або, навпаки, почуєш щось несподіване від людини, яка не повинна була так говорити. Будь готовий до ймовірної сварки з найближчими людьми. У момент, коли це станеться, не поспішай відповідати та звинувачувати.

Візьми пуазу, оціни гостроту та глибину конфлікту. Знайди компроміс, що дозволяє зберегти власну гідність, не розриваючи стосунків із справді дорогою людиною.

Якщо перед тобою просто попутник, прощайся з ним, зберігаючи легкість на серці. Цього можна досягти, піднявши себе над ситуацією. Не кричи у відповідь, не влаштовуй публічних з'ясувань, демонструй спокій, перемагай ввічливістю. 

 

Слабкості

Кожна людина має свої слабкості, звички та залежності. Деякі з них зумовлені генетично, інші купуються з роками, стаючи частиною життя. Варто приготуватися до того, що навіть ідеальні, на твій погляд, люди мають безліч недоліків.

Покладені очікування не виправдаються багато разів. Тільки в цьому ніхто не винен, крім тебе. Адже очікування твої і, швидше за все, нічим не обґрунтовані.

Найгірше, що може статися в такі моменти, це втрата віри в людей. Найлегше взяти роль жертви, повірити, що тебе підвели, можливо, навіть обдурили.

Задайся питанням: чи ти ідеальний? Легко визнаєш, що це негаразд. У всякому разі, не страждаєш на нарцисизм.

Однак ми схильні вважати свої недоліки не такими критичними. Виходять подвійні стандарти та максимально корумпований суд, де суддя, прокурор та адвокат є однією людиною.

Маючи надійну підтримку та мотивацію, люди здатні замістити слабкості, відмовитися від звичок. Питання в тому, чи простягнеш руку допомоги або вдариш суддівським молотком.

 

Зіткнення з невдачею

Ця несподіванка відбувається набагато частіше за всіх інших з нашого списку. З тією чи іншою невдачею люди стикаються майже щодня. Не встиг на зелений сигнал світлофора, і тепер чекатимеш.

Просто невдача чи вже невдача, а головне, де грань? Такі дрібниці не мають істотного впливу на психіку, тільки можуть дратувати, поки процес триває.

Потім спалахує зелений, і ти видихаєш. Будуть у житті і куди серйозніші провали, пов'язані з роботою, особистими стосунками чи сферою інтересів. У тебе не все вийде, принаймні точно не з першого разу.

Але хіба було б цікаво займатися чимось, знаючи наперед про результат? Потенційна невдача є частиною будь-якої активності.

Щоб уникнути їх повністю, потрібно взагалі нічого не робити. Втім, тоді невдалим стане саме життя.

 

Жаль про втрату

Люди схильні занижувати цінність того, що мають. Ми завжди бажаємо більшого, і це не закид. Без цього бажання не сформувалася б наша цивілізація.

Насолоджуючись малим, так і сиділи б у печерах, готуючи їжу на багаттях. Хоча підкорення вогню теж можна зарахувати до надлишок — жили ж якось і без нього.

У гонитві за великим, ти регулярно втрачатимеш наявне. Це може бути речі, люди, перспективи. Розуміння завжди настає набагато пізніше, коли вже нічого не можна змінити.

Минуле не повернути, але, якщо приготуєшся до подібних втрат, зможеш робити уроки і отримувати досвід. Кожна усвідомлена і гідно оцінена втрата робить людина трохи мудрішою.

 

Старіння

Ти зовсім не та людина, що була 10 років тому. Не менш сильні зміни відбудуться в майбутньому через ці ж 10-20-30 років. Якось ти постарішаєш — це неминуче.

Однак старість буває дуже різною. У деяких спочатку старіє душа — такі люди у 30-ти вже не молоді.

Інші зберігають запал, якийсь вогонь в очах і до 60 років. Втім, до того моменту тіло все одно надсилатиме чіткі сигнали. Є дві важливі речі, які можна зробити, готуючись до неминучої старості.

По-перше, дбати про своє здоров'я з молодості. Зараз тобі це порожній звук, але це зміниться.

По-друге, не думай про старість. Ще достатньо часу для реалізації всього задуманого. Збери якнайбільше позитивних емоцій та яскравих спогадів. Це найдорожче, що в тебе залишиться наприкінці.

 

Смерть

Гарантований фінал будь-якого життя – смерть. Це торкнеться тебе, твоїх родичів та друзів. Швидше за все, ти вже стикався зі смертю, якщо мав свійських тварин. Загалом нічого особливого.

Питання лише у тому, хто кого переживе. З одного боку, не хочеться бачити смерть дорогих людей, але й поспішати на той світ досить безглуздо. Раптом життя одноразове, обміну та поверненню не підлягає. Тоді треба провести тут якнайбільше часу — до останньої секунди.

Не бійся смерті, адже коли вона прийде, тебе вже не буде. Ви не зустрінетеся, тому що існуєте в різних площинах.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Neuroman Написан: 31.03.2024 12:03 Ответить
Повна маячня. Думати, що у житті існує щось неминуче-значить обмежувати себе.
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Весомые причины, почему ты не можешь затащить в постель ни одну девушку В курсе 0 Дэниел Рэдклифф очень хочет быть принцем в "Чудотворцах: Темные века" Вокруг света 0 9 мест в мире, где вы можете купить дом за 1 евро В курсе 0 Эмма Стоун и Вуди Харрельсон в трейлере "Добро пожаловать в Zомбилэнд 2" Карьера 0 Желания нищеброда Внешность и здоровье 0 Tyler, The Creator и Converse выпустили совместную коллекцию Автомобили 0 Toyota створює повністю безпілотний роботизований автомобіль Секс 0 Вагины как они есть Внешность и здоровье 0 9 признаков, что тебе нужно быть внимательнее к своему здоровью Вокруг света 0 В Швеции открыли магазин продуктов, цена на которые зависит от их углеродного… Секс 0 #говоритмужчина: соблазнил 150 девушек, и всех занес в таблицу Excel Юмор 0 #говоритженщина: сильный и независимый мужчина Внешность и здоровье 0 adidas присвятив нові кросівки Грінчу Карьера 0 Как нужно продавать: 10 лучших фильмов для ритейла Секс 0 Ученые: худшая секс-поза всех времен и народов В курсе 0 Райан Рейнольдс живет в видеоигре в трейлере комедии "Главный герой" В курсе 0 Тимоти Шаламе идет в бой в трейлере драмы "Король" Внешность и здоровье 0 Почему начинается алкоголизм и как правильно помочь зависимому Звезды 0 Большое количество топ-моделей в откровенных нарядах в новом фильме Mugler Вокруг света 0 10 лучших стран для путешествий в 2018 году (по версии National Geographic)
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.