Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин, чому тобі хронічно не щастить у всьому, що ти робиш

21.03.2024 — Карьера
8 причин, чому тобі хронічно не щастить у всьому, що ти робиш

Хронічна невдача - це не вплив надприродних сил, а скоріше комплекс твоїх життєвих установок. І якщо ти зможеш розібратися в тому, що саме тебе гальмує та заважає тобі досягти бажаного результату, ти втілиш у реальність усі свої задуми.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Розпочати аналізувати свої невдачі ти можеш за допомогою цієї статті.

MEN'S CULT зібрав кілька поширених причин, чому ти не можеш досягти успіху у своїх починаннях.

 

Ти не визнаєш особисту відповідальність

Якщо ти заперечуєш особисту відповідальність, ти буквально стаєш залежним від інших людей або збігом обставин.

Замість того, щоб керувати своїм життям, робити вибір і дотримуватися своїх цілей, ти дієш так, як буде простіше тут і зараз. Звичайно, ти не можеш контролювати все, наприклад погоду, пробки, настрій та поведінку інших людей.

Однак є безліч речей, які знаходяться у зоні твого контролю. Найчастіше бери ініціативу у свої руки, щоб не втрачати здатність впливати на результати своєї праці.

Навіть якщо ти не можеш змінити обставини, ти можеш підкоригувати свій план, попрацювати над тим, щоб придбати потрібні знання та навички, поглянути на ситуацію під іншим кутом.

 

Тобі не вистачає терпіння

Для того, щоб досягти успіху, недостатньо просто працювати. Навряд чи ти зможеш досягти бажаних цілей, якщо в тебе не вистачає терпіння.

Не кожна твоя дія призводитиме до потрібного результату відразу. Тобі доведеться вчитися планувати наперед, чекати, пробувати ще раз.

Відсутність терпіння може призвести до того, що ти відмовишся продовжити роботу навіть після найменшого зволікання. Не забувай, що успіх у будь-якій справі вимагає від тебе величезних вкладень часу та зусиль.

 

Ти не розумієш, заради чого намагаєшся

Відсутність чітко сформульованих цілей позбавляє тебе мотивації намагатися. Ти просто не розумієш, заради чого тобі витрачати свій час та сили.

Набагато легше жити, не напружуючись, залишаючись у своїй зоні комфорту. Адже тоді не доведеться стикатися з непередбаченими проблемами, та й ймовірність того, що ти припустишся помилки, буде зведена практично до нуля.

Розуміння кінцевої мети дозволить тобі розробити план, структурувати свої дії, а найголовніше не кидати розпочате, навіть якщо на твоєму шляху з'являються труднощі. Тож перш ніж щось робити, вивчи свої справжні мотиви.

 

Ти не проявляєш наполегливості

Для того, щоб досягти успіху в чомусь, ти повинен уміти виявляти наполегливість. Труднощі були і будуть завжди, і в той час, як одні вибирають здатися, змирившись з обставинами, інші вирішують боротися до кінця. Це і відрізняє везунчиків від хронічних невдах.

Якщо тобі сказали «ні», ти припустився великої помилки або обставини раптово завадили тобі втілити свою ідею в реальність, це ще не означає, що все втрачено.

Ти завжди можеш спробувати ще раз пошукати інший підхід чи спробувати переконати тих, від кого залежить твій успіх.

Бажані результати не приходять миттєво після твоїх дій. Щоб досягти їх, тобі доведеться не тільки довго і наполегливо працювати, але й виявляти чудеса винахідливості та винахідливості.

 

Ти панічно боїшся провалу

Страх провалу — це одна з головних причин, чому ти постійно зазнаєш невдач.

Через нього ти можеш позбавити себе можливості пробувати щось нове, експериментувати в методах і підходах, використовувати шанси, що підвертаються тобі, і так далі.

Якщо ти панічно боїшся, що в тебе щось не вийде, ти занижуєш свої здібності та обмежуєш себе. У такому разі твоя реальність складатиметься з невдалих спроб.

 

Ти заважаєш собі приймати правильні рішення

Через сумніви, страхи та негативні емоції ти можеш заважати собі приймати дійсно правильні рішення. Замість того, щоб рости і розвиватися, змінюючи себе і світ навколо, ти перешкоджаєш самореалізації.

Правильні рішення ніколи не бувають простими. Зазвичай вони завжди мають на увазі певний ризик, вихід із зони комфорту. Упокоритися з тим, що ти можеш витратити багато часу, сил і грошей, а в результаті зазнати невдачі, складно.

І набагато легше в цьому випадку переконати себе в тому, що тобі варто прийняти інше, безпечніше, як тобі здається, рішення.

 

Ти віриш іншим більше, ніж самому собі

Думка оточуючих - це дуже корисна річ, але тільки в тому випадку, якщо ти вмієш правильно використовувати його. Інші люди можуть дати тобі цікаві поради, допомогти поглянути на ситуацію з іншого боку, підбадьорити тебе або, навпаки, вчасно звернути твою увагу на будь-які помилки.

Важливо, щоб ти не приймав чужої думки як абсолютну істину. Завжди аналізуй те, що тобі кажуть, відокремлюючи корисну критику від необґрунтованих висловлювань.

Якщо ж ти звик вірити іншим людям більше, ніж самому собі, ти просто приречений на низку невдач. Відсутність упевненості у собі та своїх здібностях сильно обмежує твій потенціал.

Замість покладатися на себе і свої внутрішні опори, успішно усуваючи негатив оточуючих, ти будеш надмірно економити свої ресурси через сумніви в майбутньому успіху.

Як результат – невдача, викликана не відсутністю здібностей, а твоїм рішенням здатися наперед.

 

Ти не дотримуєшся послідовності дій

Ти можеш докладати колосальної кількості зусиль на те, щоб досягти бажаної мети, але в результаті зазнавати чергової невдачі. І все тільки через те, що ти не дотримуєшся послідовності дій.

Без чіткого проходження заздалегідь продуманої стратегії ти перетворюєш свої вчинки на хаотичні, поступово збиваючись із зазначеного шляху. У такому разі стає неважливо, скільки часу і сил ти витрачаєш на досягнення мети.

Щоб досягти значних результатів, тобі потрібно робити ставку не так на кількість ресурсів, але в ефективність твоїх дій. Саме тому люди, які вкладаються в роботу набагато менше за тебе, в результаті святкують успіх. Резюмуємо: важлива якість, а не кількість.

Склав план - дотримуйся його, зберігай фокус на кінцевій меті і не дозволяй собі діяти без опори на причинно-наслідкові зв'язки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 Новый "Титаник" отправится в плавание в 2022 году Юмор 0 Як правильно поводитися з дитиною твоєї дівчини В курсе 0 Вышел первый трейлер «Женщины-Халк» от Marvel Карьера 0 13 признаков, что прямо сейчас твоя жизнь претерпевает глобальные изменения Секс 0 Ученые: женщины испытывают оргазм чаще (чем это происходит в реальности) Секс 0 Ученые: секс помогает справиться с сезонной аллергией MC Like 0 Шарлотта Маккинни для кампании собственной линии нижнего белья Внешность и здоровье 0 Я нормальный? 31 вопрос о себе, которые ты постеснялся бы задать психологу В курсе 0 Вийшов тизер шостого сезону серіалу «Чорне дзеркало» Звезды 0 Дженна Деван для рекламной кампании бренда Danskin Звезды 0 Michelle Anrade для ноябрьской обложки XXL Карьера 0 7 якостей людей, які роблять тебе нещасним Внешность и здоровье 0 Секс против болезней: 5 доказательств превосходства интима над таблетками MC Like 0 Названо имя новой подружки агента 007 в 25-м фильме про Бонда Карьера 0 10 жутких рабочих мест, где ты не захотел бы работать ни за какие деньги В курсе 0 Трейлер "Игры Джеральда" по мотивам романа Стивена Кинга Автомобили 0 8 вещей в автомобилях, которые исчезнут к 2030 году В курсе 0 Netflix выпустил тизер второго сезона «Игры в кальмара» В курсе 0 Роберт Дауні-молодший у трейлері шоу «Машини мрії Дауні» Карьера 0 10 тем для разговора, которые лишают тебя энергии
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.