ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин, чому тобі хронічно не щастить у всьому, що ти робиш

21.03.2024 — Карьера
8 причин, чому тобі хронічно не щастить у всьому, що ти робиш

Хронічна невдача - це не вплив надприродних сил, а скоріше комплекс твоїх життєвих установок. І якщо ти зможеш розібратися в тому, що саме тебе гальмує та заважає тобі досягти бажаного результату, ти втілиш у реальність усі свої задуми.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Розпочати аналізувати свої невдачі ти можеш за допомогою цієї статті.

MEN'S CULT зібрав кілька поширених причин, чому ти не можеш досягти успіху у своїх починаннях.

 

Ти не визнаєш особисту відповідальність

Якщо ти заперечуєш особисту відповідальність, ти буквально стаєш залежним від інших людей або збігом обставин.

Замість того, щоб керувати своїм життям, робити вибір і дотримуватися своїх цілей, ти дієш так, як буде простіше тут і зараз. Звичайно, ти не можеш контролювати все, наприклад погоду, пробки, настрій та поведінку інших людей.

Однак є безліч речей, які знаходяться у зоні твого контролю. Найчастіше бери ініціативу у свої руки, щоб не втрачати здатність впливати на результати своєї праці.

Навіть якщо ти не можеш змінити обставини, ти можеш підкоригувати свій план, попрацювати над тим, щоб придбати потрібні знання та навички, поглянути на ситуацію під іншим кутом.

 

Тобі не вистачає терпіння

Для того, щоб досягти успіху, недостатньо просто працювати. Навряд чи ти зможеш досягти бажаних цілей, якщо в тебе не вистачає терпіння.

Не кожна твоя дія призводитиме до потрібного результату відразу. Тобі доведеться вчитися планувати наперед, чекати, пробувати ще раз.

Відсутність терпіння може призвести до того, що ти відмовишся продовжити роботу навіть після найменшого зволікання. Не забувай, що успіх у будь-якій справі вимагає від тебе величезних вкладень часу та зусиль.

 

Ти не розумієш, заради чого намагаєшся

Відсутність чітко сформульованих цілей позбавляє тебе мотивації намагатися. Ти просто не розумієш, заради чого тобі витрачати свій час та сили.

Набагато легше жити, не напружуючись, залишаючись у своїй зоні комфорту. Адже тоді не доведеться стикатися з непередбаченими проблемами, та й ймовірність того, що ти припустишся помилки, буде зведена практично до нуля.

Розуміння кінцевої мети дозволить тобі розробити план, структурувати свої дії, а найголовніше не кидати розпочате, навіть якщо на твоєму шляху з'являються труднощі. Тож перш ніж щось робити, вивчи свої справжні мотиви.

 

Ти не проявляєш наполегливості

Для того, щоб досягти успіху в чомусь, ти повинен уміти виявляти наполегливість. Труднощі були і будуть завжди, і в той час, як одні вибирають здатися, змирившись з обставинами, інші вирішують боротися до кінця. Це і відрізняє везунчиків від хронічних невдах.

Якщо тобі сказали «ні», ти припустився великої помилки або обставини раптово завадили тобі втілити свою ідею в реальність, це ще не означає, що все втрачено.

Ти завжди можеш спробувати ще раз пошукати інший підхід чи спробувати переконати тих, від кого залежить твій успіх.

Бажані результати не приходять миттєво після твоїх дій. Щоб досягти їх, тобі доведеться не тільки довго і наполегливо працювати, але й виявляти чудеса винахідливості та винахідливості.

 

Ти панічно боїшся провалу

Страх провалу — це одна з головних причин, чому ти постійно зазнаєш невдач.

Через нього ти можеш позбавити себе можливості пробувати щось нове, експериментувати в методах і підходах, використовувати шанси, що підвертаються тобі, і так далі.

Якщо ти панічно боїшся, що в тебе щось не вийде, ти занижуєш свої здібності та обмежуєш себе. У такому разі твоя реальність складатиметься з невдалих спроб.

 

Ти заважаєш собі приймати правильні рішення

Через сумніви, страхи та негативні емоції ти можеш заважати собі приймати дійсно правильні рішення. Замість того, щоб рости і розвиватися, змінюючи себе і світ навколо, ти перешкоджаєш самореалізації.

Правильні рішення ніколи не бувають простими. Зазвичай вони завжди мають на увазі певний ризик, вихід із зони комфорту. Упокоритися з тим, що ти можеш витратити багато часу, сил і грошей, а в результаті зазнати невдачі, складно.

І набагато легше в цьому випадку переконати себе в тому, що тобі варто прийняти інше, безпечніше, як тобі здається, рішення.

 

Ти віриш іншим більше, ніж самому собі

Думка оточуючих - це дуже корисна річ, але тільки в тому випадку, якщо ти вмієш правильно використовувати його. Інші люди можуть дати тобі цікаві поради, допомогти поглянути на ситуацію з іншого боку, підбадьорити тебе або, навпаки, вчасно звернути твою увагу на будь-які помилки.

Важливо, щоб ти не приймав чужої думки як абсолютну істину. Завжди аналізуй те, що тобі кажуть, відокремлюючи корисну критику від необґрунтованих висловлювань.

Якщо ж ти звик вірити іншим людям більше, ніж самому собі, ти просто приречений на низку невдач. Відсутність упевненості у собі та своїх здібностях сильно обмежує твій потенціал.

Замість покладатися на себе і свої внутрішні опори, успішно усуваючи негатив оточуючих, ти будеш надмірно економити свої ресурси через сумніви в майбутньому успіху.

Як результат – невдача, викликана не відсутністю здібностей, а твоїм рішенням здатися наперед.

 

Ти не дотримуєшся послідовності дій

Ти можеш докладати колосальної кількості зусиль на те, щоб досягти бажаної мети, але в результаті зазнавати чергової невдачі. І все тільки через те, що ти не дотримуєшся послідовності дій.

Без чіткого проходження заздалегідь продуманої стратегії ти перетворюєш свої вчинки на хаотичні, поступово збиваючись із зазначеного шляху. У такому разі стає неважливо, скільки часу і сил ти витрачаєш на досягнення мети.

Щоб досягти значних результатів, тобі потрібно робити ставку не так на кількість ресурсів, але в ефективність твоїх дій. Саме тому люди, які вкладаються в роботу набагато менше за тебе, в результаті святкують успіх. Резюмуємо: важлива якість, а не кількість.

Склав план - дотримуйся його, зберігай фокус на кінцевій меті і не дозволяй собі діяти без опори на причинно-наслідкові зв'язки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 О чем ты думаешь, когда просираешь очередные отношения Карьера 0 6 життєвих хитрощів, на які ми всі ведемося В курсе 0 Вышел трейлер «Красного уведомления» с Райаном Рейнольдсом и Дуэйном Джонсоном Секс 0 7 лучших поз для орального секса Карьера 0 Мальчики для битья и Ко: 5 странных профессий прошлого Карьера 0 15 коротких советов для прокачки карьеры и харизмы Юмор 0 Когда подруга держит тебя за яйца MC Like 0 Роскошная Вита Сидоркина для Sports Illustrated Swimsuit 2018 Карьера 0 9 признаков того, что человек сел тебе на шею Юмор 0 8 типов женщин, которые точно "дадут" Автомобили 0 Ford представил компактный электрический кроссовер Карьера 0 Как оставаться продуктивным, когда испытываешь тревогу и стресс Секс 0 10 приемов, которые стоит попробовать в постели (ко Дню влюбленных) Карьера 0 11 ознак, що ти надто ускладнюєш своє життя Внешность и здоровье 0 8 типов людей, которые никогда не приведут своё тело в порядок Карьера 0 "Я здесь босс!": как быть, если ваш начальник не прав Внешность и здоровье 0 5 міфів про енергетичні напої MC Like 0 Сидни Суини для рекламной кампании Savage X Fenty Вокруг света 0 12 случаев, доказывающих, что миром правит ирония В курсе 0 Уилл Смит в тизере фильма "Аладдин" от Гая Ричи
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.