ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як не стати самовдоволеним, коли ти досяг певного успіху

09.03.2023 — Карьера
Як не стати самовдоволеним, коли ти досяг певного успіху

Головним ворогом будь-якої мотивації рухатися вперед називають невпевненість у собі і лінь. Але насправді це не так, і основною проблемою стає угода.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це коли ти досягаєш певних успіхів у своїх починаннях, після чого зупиняєшся, посміхаєшся і кажеш собі: цього достатньо.

У такий момент ти стаєш самовдоволеним, вважаючи, що і так зробив багато, і цього достатньо.

Щоб не потрапити в пастку самовдоволення, коли ти досяг певного успіху, дотримуйся наступних порад.

 

Підтримуй свою мотивацію щодня

Самозадоволення може виникнути і за високого рівня мотивації, але зазвичай з'являється, коли людина недостатньо зацікавлена у продовженні.

Вже вистачить, навіщо намагатись далі і перемагати? Більшість і цього не досягла, тому немає сенсу й надалі мотивувати себе.

Це неправильна думка, яка змушує тебе відчути уявний комфорт від нібито завершення наміченого шляху.

Наприклад, ти вирішив побудувати кар'єру і досяг досить високого становища в суспільстві з гарною посадою та завидною зарплатою.

Але чи варто залишати все як є, якщо можна забратися вище і здійснити справжню мрію? Звичайно ж ні.

Тобі потрібно мотивувати себе рухатися вперед навіть у моменти тріумфу, не забуваючи, що це ще не кінець шляху, а лише його середина.

 

Не втрачай з поля зору своїх цілей

Проблема більшості в тому, що вони бачать мету як щось розмите. Візьмемо для прикладу описане вище прагнення до побудови кар'єри.

Якщо ти вже забрався вище за багатьох оточуючих, значить, ти виконав свою мету. Тобто можна припинити мотивувати себе і почати хвалити.

Все тому, що немає чіткої мети, розуміння, до чого саме ти рухаєшся і чого насправді хочеш досягти.

Тому і виникає самовдоволення, коли люди досягають мінімальних успіхів і вважають, що здійснили мрію. Тобі потрібно розуміти, якою є твоя кінцева мета, причому в деталях, щоб не заспокоюватися при уявному її досягненні.

Знаючи, що і як тобі потрібно зробити і який результат очікує, ти не витрачатимеш час на топтання на одному місці.

 

Регулярно заглядай у своє минуле

Цю пораду можна інтерпретувати в негативному сенсі, тому пояснимо, що йдеться не про життя в минулому, а про його періодичний аналіз.

Спогади та роздуми про своє минуле — це ефективна форма самоаналізу, яка допомагає осмислити, хто ти є і ким хочеш стати.

По-перше, роздуми про минуле допомагають знайти помилки, які тобі завадили колись, і не повторювати їх знову. Це саме стосується і епізодів самовдоволення.

По-друге, це дає мотивацію, адже, озираючись назад і бачачи, яким ти був раніше і ким став сьогодні, ти розумієш, що немає межі досконалості. Там ти можеш знайти витоки своєї мотивації, те, що змусило тебе рухатися до певної мети.

Останнє, мабуть, найкорисніше щодо протистояння самовдоволенню. Воно нагадує, про що ти забув після досягнення певних успіхів, і дозволяє поглянути на речі тверезо, без перебільшення.

 

Пам'ятай, що кожен день це новий початок

Більшість забуває, що життя це рух вперед. Все підпорядковане цьому закону, від атомів до галактик.

Лише люди, не розуміючи цього, підкоряються пориву зупинитися в безпечній для себе зоні, де вони відчувають уявний комфорт задоволення після виконаних завдань.

Сприймай щодня як своєрідний новий початок. Ні, це не чистий аркуш, коли тобі доводиться робити ті самі помилки і вчитися вже зрозумілому раніше, а нагадування про важливість руху вперед.

Щодня після пробудження прямуй до руху, навіть якщо тобі здається, що йти далі вже нікуди і ти досяг вершини.

Пам'ятай, що як би високо ти не забрався, завжди знайдеться пік, який поки що тобі не підкорився.

 

Прагни до ідеалу

У чомусь це трохи шкідлива порада з огляду на те, що кінцева мета більше схожа на горизонт, що постійно віддаляється від тебе в міру руху до нього. Іноді розуміння, що досягти ідеалу неможливо, викликає бажання опустити руки і плисти за течією.

Однак, якщо ти не хочеш залишатися на одному місці, досягаючи певного успіху, тобі потрібно вважати своєю метою саме ідеал.

Але при цьому, навіть якщо ти розумієш, що досягти його практично нереально, у тебе все ж таки є невеликий шанс зробити це.

А якщо шанс є, значить, не можна переставати намагатися і треба рухатися вперед, переважаючи себе.

Такий спосіб мислення допоможе не гальмувати на кожному невеликому підйомі, вважаючи, що ти і так забрався вище за інших. Повторимося, але завжди є щось вище, і це ідеал.

 

Звертай увагу на чужий приклад самовдоволення

Один із найефективніших способів погасити бажання зупинитися, похвалити себе і просто насолоджуватися вже досягнутим – це аналогічні дії оточуючих.

Уяви, що ти професійний бігун, який змагається із кількома суперниками. Ти значно обігнав інших спортсменів і, побачивши на горизонті довгоочікувану фінішну лінію, розслабляєшся, починаєш усміхатися та сповільнювати хід, адже маєш значну перевагу.

Що суперники взагалі зможуть зробити? Але раптом ти спотикаєшся або недооцінюєш інших, у яких до фіналу відкрилося друге дихання, і вони різко набрали швидкість. І все, ти залишився лежати в пилюці позаду інших.

Причому це не вигаданий приклад, а цілком реальні ситуації, які відбуваються і в спорті, і в бізнесі, і в особистому житті, і в інших сферах.

Тобі варто частіше дивитися на наслідки уявної впевненості в непорушності наявного успіху, щоб розуміти, що завжди потрібно зберігати пильність і не зупинятися на досягнутому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 26 девушек рассказали, что их больше всего бесит в оральном сексе MC Like 0 Грейс Елізабет, Девін Гарсія та Суї Хі у різдвяній рекламній кампанії… Карьера 0 7 привычек, которые заставляют тебя думать о себе плохо В курсе 0 Перший трейлер серіалу "Бекхем" від Netflix В курсе 0 Вышел новый трейлер финальных серий "Сверхъестественного" В курсе 0 Вышел трейлер второго сезона сериала "Мандалорец" Юмор 0 8 женщин, с которыми не стоит встречаться Внешность и здоровье 0 8 речей, небезпеку яких ми недооцінюємо Звезды 0 Белла Хадид снялась топлес для V Magazine В курсе 0 Мел Гібсон в трейлері серіалу «Континенталь» Юмор 0 Почему тебе не нужна девушка Юмор 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками В курсе 0 Игровой клуб Friends Casino: игротека, бонусы и акции В курсе 0 Марк Уолберг и Энтони Хопкинс в новом трейлере "Трансформеры: Последний рыцарь" Юмор 0 5 слів, які зроблять вас популярним на сайтах знайомств В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ" Юмор 0 9 самых ужасных способов позвать девушку на свидание Карьера 0 Що потрібно дізнатися про себе, поки не стало пізно Автомобили 0 14 по-настоящему уродливых автомобилей Секс 0 Как появилась контрацепция
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.