ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чи варто повертатися на роботу в компанію, з якої ви одного разу пішли

01.06.2023 — Карьера
Чи варто повертатися на роботу в компанію, з якої ви одного разу пішли

Рідкісний співробітник, подаючи заяву про звільнення за власним бажанням, думає, що зможе знову влаштуватися в ту саму компанію. Це здається логічним: пішов — не варто озиратися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Розберемося, в яких випадках варто подумати про таке повернення, а в яких – ні.

 

У чому переваги повернення на колишню роботу

Їх достатньо, щоби не відмовлятися від такої можливості.

 

Легше пройти попередні етапи працевлаштування

Часто перед отриманням офера кандидатам слід пройти відбір. Тобто виконати тестові завдання різної складності, а потім розповісти про себе на кількох співбесідах.

Але оскільки ви вже працювали в компанії і там знають про ваші навички, вам буде простіше. Можливо, жодних випробувань взагалі не знадобиться.

Якщо ви претендуєте на посаду вище за колишню, то, можливо, якийсь варіант тестового все ж таки доведеться виконати. Але вам його зробити буде легше, ніж зовсім сторонній людині.

Адже ви вже знайомі з тим, чим займається компанія та для якої цільової аудиторії працює. А колишні, вони ж майбутні колеги чудово знають про ваші робочі та людські якості.

Однак співбесіди з начальством все одно не уникнути — вам з керівником доведеться обговорити нові умови співпраці. Тут можливі два варіанти:

  • Начальник сам запросив вас назад. При розмові ви можете відразу ж розповісти про накопичений за минулий час досвід. Якщо він виявиться значним, варто заново домовитися про рівень зарплати, який вас влаштовуватиме. Дуже ймовірно, що він виявиться вищим за попередній.
  • Повернення – ваша ініціатива. Тут теж є сенс розповісти про досвід, який ви отримали в інших компаніях. І пояснити, як ви зможете його використати. Ймовірно, рівень зарплати залишиться незмінним, але згодом ситуація може змінитися на краще. Звичайно, якщо ви покажете себе справді цінним співробітником.

 

Не буде довгої адаптації у компанії

Ви одразу ж можете приступити до робочих завдань. Не доведеться витрачати час на знайомство з роботою компанії та внутрішніми правилами: ви все це вже добре знаєте.

Можливо, вас приймуть на випробувальний термін, наприклад, тому, що тепер ви працюватимете на вищій позиції. Однак пройти його вам буде легше, ніж людині з вулиці. А якщо все ж таки виникнуть питання, ви точно знатимете, до кого звернутися.

Навколо із самого початку буде знайома ситуація. Вона, напевно, викличе у вас приємні асоціації — інакше ви навряд чи повернулися б. І це теж допоможе швидше увійти до комфортного робочого ритму.

 

Не буде неприємних сюрпризів на новому місці

Буває, що в новій компанії на співробітника чекають підводні камені, яких не було видно на співбесіді. Наприклад, колега за сусіднім столом виявиться рідкісною занудою. Або з'ясується, що начальник часом поводиться безцеремонно.

Повертаючись на старе місце, ви вже будете обізнані про всі ці нюанси. Тож неприємних несподіванок не буде.

Звичайно, завжди можуть виникнути нові прикрі обставини. Наприклад, ви виявите, що кафе, куди ви ходили на обід, встигло закритися. Або колега, з яким ви часто обговорювали спортивні новини, нещодавно звільнився. Але впоратися з кількома проблемами простіше, ніж створювати комфортні умови з нуля.

 

Новий досвід допоможе кар'єрному зростанню

Знання, навички та практичний досвід, які ви здобули за час роботи в інших місцях, дуже цінні. Найімовірніше, вам доводилося вирішувати зовсім інші завдання. Наприклад, працювати із незнайомим сектором ринку. Це дозволить вам поєднати нові навички з отриманими раніше та взятися за складніші проекти.

Навіть якщо попередній досвід був невдалим, його варто враховувати та використовувати. Наприклад, якщо ви провели кілька невдалих угод, то навряд чи знову повторіть самі помилки. І ваша тепер уже нова компанія отримає цінного співробітника, який знає, які граблі не потрібно наступати.

Крім того, тепер ви можете поглянути на звичні проблеми з іншого погляду, побачити їх збоку. І запропонувати рішення, які важко розглянути зсередини.

Все це може допомогти вам піднятися кар'єрними сходами.

 

У чому мінуси такого повернення

Звичайно, відновлення на колишньому місці роботи не завжди буває безхмарним.

 

Керівник може сумніватися у вашій лояльності

Якщо ви повернулися з власної ініціативи, начальник може ставитись до вас із упередженням. Адже ніхто не дасть гарантій, що людина, яка залишила компанію один раз, не зробить це знову. Наприклад, якщо зміниться ситуація ринку праці, а конкуренти запропонують вищу зарплату.

У таких ситуаціях немає нічого незвичайного. Але якщо компанія вкладає кошти в освіту співробітників та підвищення їхньої кваліфікації, то керівник хоче бути впевненим, що ці інвестиції окупляться.

А якщо співробітнику доручають вести довготривалий проект, то ніхто не зрадіє, якщо на середині шляху доведеться шукати нового виконавця.

Тому вам варто показати, що ви повернулися надовго і не одразу ж шукатимете кращі варіанти працевлаштування. А може й повідомити про це прямо.

 

Колеги можуть вважати ваш догляд зрадою

Так здатні подумати ті, хто працює тут довго і ставиться до компанії як важливої частини життя, а не просто до місця заробітку. Можливо, спочатку вони будуть ставитись до вас гірше, ніж раніше.

З упередженням можна впоратися, якщо відкрито розповісти їм, що змусило вас піти. І особливо що спонукало повернутися. Звичайно, відверті розмови варто вести лише з тими, кого ви щиро поважаєте і чия думка вам справді небайдужа.

 

Відхід із подальшим поверненням можуть сприйняти як поразку

Так буває, якщо людина перед звільненням розповідала, що їй нарешті вдалося знайти краще місце. Або не дуже шанобливо відгукувався про ту компанію, звідки йшов і куди тепер йому довелося повернутись.

Так, саме довелося — колеги можуть вирішити, що ви зазнали невдачі. Або переоцінили себе як фахівця. Навіть якщо ви розповісте, що пішли з нової компанії, тому що вас не влаштував колектив чи стосунки з керівництвом, вони можуть сприймати вас як невдаху.

Така ситуація можлива. Але якщо ви всерйоз не посварилися з колегами перед відходом, стосунки можна налагодити наново. Звичайно, на це потрібен час.

 

Як вирішити, чи варто повертатися на старе місце роботи

Якщо ви всерйоз розглядаєте можливість повернутися, постарайтеся знайти відповіді на кілька запитань:

  1. Чи залишилася причина, яка змусила вас звільнитися, чи ситуація змінилася на краще. Наприклад, якщо раніше у вас постійно виникали конфлікти з начальником відділу, варто дізнатися, чи не потрапите знову під його керівництво. Він звільнився, чи ви претендуєте на посаду в іншому підрозділі? Отже, все гаразд і можна подумати про повернення.
  2. Наскільки колишнє, воно майбутнє місце роботи привабливіше для вас, ніж нинішнє. Якщо ви знову вирішили піти, то нова компанія вас теж не влаштовує. Має сенс записати всі плюси та мінуси поточної та старої роботи. А потім визначити, які переваги обох фірм зараз для вас у пріоритеті.
  3. Які умови можуть запропонувати інші компанії. Варто розглядати повернення на місце роботи нарівні з іншими варіантами працевлаштування. Адже, окрім двох точок вибору — вашої колишньої та нинішньої фірм — є чимало інших компаній. Краще не поспішати, а докладно вивчити усі можливості, які пропонує ринок. І лише потім ухвалювати рішення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Женщины, которые выносят мозг Секс 0 Как решить основные проблемы в сексе и наконец довести ее до оргазма В курсе 0 Pornhub берется за борьбу с коронавирусом и запускает "Самое чистое порно" Секс 0 Секс в кино против секса в реальности Психология отношений 0 Стереотипы о женщинах, которые на самом деле о мужиках Карьера 0 8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня MC Like 0 Оливия Бернс украсила зимнюю обложку MAXIM Карьера 0 6 причин, почему ты не торопишься взрослеть Звезды 0 Анна Курникова снялась в купальнике для Cosmopolitan Карьера 0 7 типів людей, які руйнують твою самооцінку В курсе 0 Вийшов трейлер документального фільму «Слай» про Сільвестра Сталлона Юмор 0 #говоритмужчина: я боюсь большой женской груди Карьера 0 18 вещей, о которых лучше не думать Звезды 0 Фрида Осэн и Жозефин Скрайвер в фотосъёмке для Keen Magazine Звезды 0 Кайлі Дженнер у відвертій кампанії Acne Studios Юмор 0 Что делать, если девушки игнорируют из-за низкого роста Психология отношений 0 Як зрозуміти, що шлюб приречений із самого початку Внешность и здоровье 0 Учёные разработали новую версию мужского контрацептива Внешность и здоровье 0 9 советов, как держать себя в форме во время новогодних пpаздников Карьера 0 4 признака, что ты не нравишься своему начальнику
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.