Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 речей, якими ти занадто зайнятий, щоб жити в реальному житті

30.12.2022 — Карьера
9 речей, якими ти занадто зайнятий, щоб жити в реальному житті

Мала кількість людей дійсно проживають своє життя тут і зараз. Особливо якщо вона здається їм надто нудною чи складною.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Куди легше відволіктися на щось інше, ніж узяти себе в руки та почати працювати, наближаючи себе до бажаного результату.

Ти можеш зациклюватися на чомусь, що відволікає тебе від реальності, а після – страждати через втрачений час.

Ми зібрали кілька речей, на які ти витрачаєш невиправдано багато ресурсів, забиваючи при цьому своє справжнє.

 

Ти переживаєш про майбутнє

Чим більше ти переживаєш про своє майбутнє, тим менше часу ти проводиш тут і зараз.

Щоб не шкодувати про втрачені можливості та зберігати в пам'яті всі радісні події, твоя увага не повинна бути сконцентрована на чомусь далекому.

Майбутнє не зумовлено, а це означає, що тобі безглуздо його боятися.

Якщо тебе щось не влаштовуватиме, ти можеш докласти зусиль і змінити стан справ. А поки постарайся якнайбільше часу проводити в реальному житті, не забігаючи вперед.

 

Ти зациклюєшся на старих образах

Якщо ти хочеш відволікти себе від реального життя, зациклитись на старих образах – робоча схема.

Згадуючи слова та вчинки, які колись тебе зачепили, ти викликаєш у себе сильні емоції. Ситуація вже ніяк не зміниться, тобі завдали біль – тобі залишається тільки жити далі.

Твоя зацикленість не зробить життя кривдника гіршим. Вона посилить твій моральний стан.

Вчися відволікатися від негативних емоцій. Це допоможе тобі раціонально розпоряджатися своїми ресурсами та почуватися вільніше та щасливіше.

 

Ти лаєш себе за минулі помилки

У минулому кожен із нас робив чимало помилок. Але це – не привід продовжувати корити себе за свої провини.

Тобі може здаватися, що твої рішення були дурними, що ти міг знайти більше інформації, щоб зробити правильні висновки, докласти більше зусиль.

Це лише обман твого мозку - твоя минула версія напевно використовувала всі наявні в її розпорядженні ресурси, хапалася за будь-яку можливість.

З висоти твого сьогоднішнього досвіду тобі легко розмірковувати про те, як треба було зробити колись давно.

Використовуй отримані знання тут і зараз, коли ти маєш реальну можливість зробити життя кращим.

 

Ти досягаєш поставленої мети

Ставити перед собою певні цілі і досягати їх – це корисне вміння.

Але головне, не переборщувати із цим. Намагаючись досягти бажаного результату, ти не повинен забувати приділяти час іншим сферам життя.

Інакше твоєї мотивації не вистачить надовго. Крім того, досягнута мета навряд чи принесе тобі очікуване задоволення.

Так часто буває, коли ти на чомусь сильно зациклюєшся і перестаєш відпочивати, розважатись, підтримувати спілкування з близькими та приділяти час своєму хобі.

 

Ти сумніваєшся в собі

Якщо ти постійно сумніваєшся у собі, навряд чи зможеш брати від життя те, що тобі дійсно потрібно.

Ти дивитимешся на навколишній світ через призму всіляких внутрішніх обмежень.

Адже для того, щоб приймати рішення і керувати ситуацією, тобі потрібно впоратися з острахом зазнати невдачі, зіткнутися із засудженням з боку оточуючих, здатися дурним чи кумедним.

Сумніви в собі та власних силах заважають тобі почати діяти, незважаючи на свої страхи.

 

Ти намагаєшся тримати все під контролем

Ти можеш бути надто зайнятий спробами контролювати все, що відбувається у твоєму житті. Може це тим, що проживати її в тебе просто не вистачить часу, сил і бажання.

Поки ти будеш судомно продумувати кожен свій крок і намагатись вгадати все, що може піти не так, життя не стоятиме на паузі. Ти можеш пропустити багато важливих подій, про що згодом сильно шкодуватимеш.

Контролювати все в тебе в жодному разі не вийде, так що не бери на себе занадто багато і стався до життя трохи простіше.

 

Ти зациклюєшся на тому, яке враження ти справляєш

Неможливо жити тут і зараз, якщо єдине, що тобою рухає, – бажання справити на оточуючих хороше враження.

Мало того, що сама ця мета свідомо приречена на провал, то ти ще й упускаєш можливість формувати свою реальність такою, якою ти хотів би її бачити.

Натомість ти підлаштовуєшся під думку та очікування інших людей.

 

Ти шкодуєш себе

Жалість до себе – це почуття, яке заважає тобі зосередитись на своєму житті і взяти на себе відповідальність за те, що в ньому відбувається.

Ти вибираєш легший шлях – зробити винним у твоїх проблемах когось іншого – оточуючих людей або обставини, що невдало склалися.

Замість того, щоб приймати рішення, працювати над собою, користуватися можливостями, що підвернулися, ти витрачаєш час і сили лише на скиглення.

Жаліти себе в моменти, коли з тобою справді трапилася якась несправедливість, нормально.

Але коли це почуття культивується і залишається надовго з тобою, варто взяти себе в руки і почати щось робити.

 

Ти йдеш у віртуальну реальність

Розповсюджений варіант втечі з реального життя – це відхід у віртуальний простір. Ти можеш витрачати багато часу на відеоігри, спілкування в соціальних мережах або безцільний серфінг в інтернеті.

Коли в твоєму житті цього в міру – немає приводу для занепокоєння. Інша річ, якщо таке проведення часу – єдине, що тебе цікавить.

У такому разі варто всерйоз замислитися над тим, що тебе не влаштовує в реальності, і постаратися якось змінити своє поточне становище.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Саша Лусс в трейлере фильма Люка Бессона "Анна" Внешность и здоровье 0 3 главных аргумента, которые помогут выиграть спор с вегетарианцем Гаджеты 0 Вещь дня: телевизор, сворачивающийся в рулон В курсе 0 Маріон Котіяр і Венсан Кассель в трейлері фільму «Астерікс та Обелікс:… Вокруг света 0 На Airbnb появился дом Кевина Маккалистера Секс 0 8 вопросов о безопасном сексе Психология отношений 0 #говоритженщина: о, дивный бабский мирок Секс 0 До секса дело не дойдет, если ты повторишь одну из этих ошибок Карьера 0 Как общество превратило мужчин в сопливых ничтожеств MC Like 0 Ана Леон для рекламной кампании купальников бренда Cante Звезды 0 Кендіс Сванепул в новій рекламній кампанії купальників Tropic of C В курсе 0 Маколей Калкин в трейлере комедии "Ченджлэнд" Юмор 0 Ситуация: увидел красивую девушку в другой машине. Что делать? В курсе 0 Уилл Смит и Мартин Лоуренс в новом трейлере Психология отношений 0 9 важных навыков, без которых ты не сможешь построить долгосрочные отношения Юмор 0 О чем думают девушки, когда танцуют у тебя на коленках MC Like 0 45-летняя "живая Барби" стала девушкой года Playboy Автомобили 0 Особенности Lexus UX Карьера 0 8 заповедей успешного мизантропа Карьера 0 Учёные: для богатства надо родиться везучим
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.