ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 причин перестати соромитися того, що в тебе недостатньо знань і навичок у чомусь

12.01.2023 — Карьера
9 причин перестати соромитися того, що в тебе недостатньо знань і навичок у чомусь

Хоча кожен з нас чудово розуміє, що знати та вміти все неможливо, страх здатися дурним переслідує багатьох людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти можеш намагатися підтримувати будь-яку тему бесіди за допомогою поверхневих знань або виправдовуватися тим, що в тебе не вистачає часу та сил, щоб уникнути будь-якої інформації.

Насправді тобі варто перестати соромитися себе та своїх прогалин у певних областях.

Ось кілька причин, чому абсолютно нормально мати обмежену кількість знань та навичок і не прокачувати їх по максимуму.

 

Ти не можеш бути експертом у всьому

Ти не можеш однаково добре розумітися на всіх сферах. Та й навряд це тобі необхідно.

Для того, щоб добре виконувати свою роботу, тобі достатньо бути експертом в одній галузі знань.

Все інше має вивчатися і освоюватися тобою лише за потреби або при виникненні в тебе такого бажання.

Так що припини соромитися того, що ти не можеш блиснути в розмові з кимось своїми глибокими знаннями з різних тем.

Здорово, якщо ти можеш підтримати розмову, але не зобов'язаний цього робити.

 

Багато людей тільки вдають, що розуміються на будь-якій темі

Перш ніж розчаровуватися в собі через брак знань, ти повинен зрозуміти: далеко не кожен, хто хвалиться своєю ерудицією, справді розуміється на обговорюваних темах.

Деякі люди просто не можуть зізнатися собі та комусь іншому в тому, що чогось не знають.

Тому вони беруть активну участь у діалозі, закидаючи співрозмовників загальновідомими фактами та використовуючи свої поверхневі знання.

Хтось навіть спеціально вичитує базову інформацію з різних сфер, щоб згодом вклинитися у розмову та показати себе з найкращого боку.

 

Неможливо пам'ятати всі отримані тобою знання

Навіть якщо ти колись володів знаннями у певній темі, це не означає, що так буде завжди.

Інформація, яку ти запам'ятовуєш, має властивість з часом забувати. Особливо якщо ти не використовуєш отримані знання на практиці.

Але, швидше за все, якщо ти так і не знайшов їм жодного застосування і при цьому живеш добре, вони були або стали для тебе неактуальними. Тож не хвилюйся через брак знань у будь-якій сфері.

 

Для того, щоб розібратися в чомусь, тобі потрібно дуже багато часу

Всі розповіді про те, що більшість знань та умінь можна освоїти всього за кілька годин або днів – нісенітниця.

Щоб по-справжньому розібратися в новій для тебе темі, буде потрібно набагато більше часу.

Якщо ти працюєш, у тебе є хобі, ти намагаєшся підтримувати спілкування з рідними та близькими, стежити за собою – навряд чи ти маєш у своєму розпорядженні необхідну кількість ресурсів для постійного навчання.

У період, коли ти навчався у школі чи в університеті, ти ще міг дозволити собі хапатися за все поспіль у спробах освоїти якнайбільше. Зараз тобі доводиться розставляти пріоритети жорсткіше.

І абсолютно нормально, що ти вибираєш зайву годину відпочинку та розслаблення замість того, щоб завантажувати свій мозок чимось новим і, швидше за все, непотрібним.

 

Якщо заздалегідь говорити оточуючим, що в тебе недостатньо знань та навичок – ти позбавляєш їх можливості зачепити тебе

Замість того, щоб соромитися, що в тебе недостатньо знань у будь-якій сфері, почни відкрито заявляти про це.

Наприклад, якщо в розмові йдеться про щось, у чому ти погано розумієшся, повідом про це співрозмовнику, щоб він не чекав від тебе залучення і мав можливість змінити тему.

Серйозно, якщо ти не робиш проблему з нестачі в тебе певних знань та навичок, оточуючі, найімовірніше, не загострюватимуть на цьому увагу.

 

У кожної людини своє коло інтересів

Якщо тобі нецікаво розбиратися в будь-якій темі – не треба мучити себе.

Знання та навички, особливо у дорослому віці, людина отримує лише у двох випадках: коли вони їй необхідні або коли їй щось цікаво.

Якщо жодна з цих умов тобі не підходить, не дивно, що ти ніяк не намагаєшся змінити ситуацію та поглибити свої знання у певній темі. Ти й не зобов'язаний витрачати на це свій час та сили.

 

Навички, які є в однієї, виявляються непотрібними іншій людині

Хтось може намагатися засоромити тебе через відсутність знань та навичок у певних сферах. Але перш ніж відчути себе дурним і зайнятися самобичуванням, спитай себе, чи справді вони тобі потрібні.

Часто ти ігноруєш можливості навчитися з того, що не збираєшся застосовувати в реальності.

Наприклад, хтось може вважати за потрібне знати, як полагодити розетку або поміняти колесо. Така людина може витратити свій час і впоратися із цим самостійно. У тебе може не бути такої потреби.

Якщо ти заробляєш достатньо, щоб покривати всі свої потреби та бажання і тобі набагато легше довірити виконання деяких справ професіоналам, ніж возитися з цим, чому б і ні.

Ти просто хочеш витратити час та сили на щось інше, тому розставляєш пріоритети інакше.

 

Не соромно мати недостатньо знань і навичок – соромно прикидатися розумнішим, ніж є насправді

Соромно - вдавати, що ти набагато ерудованіший, ніж є насправді. Обманюючи інших, ти так само обманюєш і себе.

Якщо твоя самооцінка зав'язана на розумовій діяльності та широті знань, якими ти володієш, найкращий варіант – почати заповнювати прогалини, але ніяк не вдавати з себе когось іншого.

Твоя брехня все одно розкриється з часом, і тоді ти точно опинишся в незручному становищі.

 

За бажання ти завжди можеш заповнити недолік знань і навичок

Якщо в тебе все ж таки виникне бажання або необхідність отримати більш глибокі знання у певній темі або навчитися чогось нового – ти завжди можеш це реалізувати.

Ніколи не пізно це зробити. Тож не варто надмірно переживати через брак інформації чи вмінь.

Їхнє придбання – лише питання часу і твого вибору. Не дозволяй думці оточуючих негативно позначатися на твоїй самооцінці.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 40 главных фактов о сексе, без знания которых просто неприлично им заниматься Психология отношений 0 Ученые: один пустяк, который сделает тебя популярнее у женщин Секс 0 #говоритмужчина: что мы думали о сексе до того, как начали им заниматься В курсе 0 Netflix выпустит документальный сериал о главных тиранах в истории Секс 0 5 тем, о которых лучше не говорить после секса Психология отношений 0 6 проблем, які нормальні для пар, які живуть разом Автомобили 0 Ford придумал раскладные солнечные панели для электромобилей Карьера 0 7 причин, по которым цифровая эпоха губительна для человечества В курсе 0 Джон Дэвид Вашингтон и Роберт Паттинсон в трейлере "Довод" Психология отношений 0 10 вещей, которые надо прятать от женщин Психология отношений 0 5 неприятных вещей, необходимых для счастливых отношений MC Like 0 Лоїс Шинделер і Том Корнелліс для рекламної кампанії Ribs & Dust Гаджеты 0 Китайська компанія Urtopia вигадала велосипед, з яким можна розмовляти Секс 0 Комплексы, которые убивают в тебе мужчину Внешность и здоровье 0 13 продуктов, которые помогут тебе в постели Вокруг света 0 8 городов мира, где ненавидят туристов В курсе 0 Pornhub представили коллекцию порнороликов, снятых с 1896 по 1948 год В курсе 0 Тімоті Шаламе грає канібала у новому трейлері «Цілком і повністю» Автомобили 0 Річ дня: двомісний міні-позашляховик з автопілотом В курсе 0 Софи Тернер и Джеймс МакЭвой в первом трейлере "Люди Икс: Темный феникс"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.