ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 порад, які навчать тебе легше переживати розчарування

27.09.2023 — Карьера
9 порад, які навчать тебе легше переживати розчарування

Як би сильно ти не намагався, розчарування у твоєму житті неминучі. Вони можуть виникати у відносинах, роботі, плануванні, досягненні цілей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Переживати розчарування будь-чим — це серйозне випробування для твого психологічного стану. Тому важливо навчитися контролювати своє самопочуття, знизивши емоційне навантаження.

Ми зібрали кілька порад, які допоможуть тобі легше переживати розчарування у житті.

 

Став перед собою відразу кілька цілей

Якщо ти ставиш перед собою одну єдину мету і направляєш всі свої ресурси на її досягнення, природно, що кожну невдачу ти сприйматимеш болісно.

У тому випадку, якщо ця мета втратить свою актуальність або виявиться тобі не під силу, розчарування неминуче. Адже ти зіткнешся з усвідомленням, як багато часу, енергії, грошей, нервів пішло на те, що зрештою не привело тебе до бажаного результату.

Інша річ, якщо ти ставиш перед собою одразу кілька цілей та розподіляєш свої ресурси між ними. Тоді будь-які невдачі ти переживатимеш значно легше.

Навіть якщо тобі доведеться відмовитися від однієї мети, тебе не переслідуватиме почуття, що ти витратив величезну кількість часу та сил на безглузді дії. Ти просто перейдеш на інші, не менш важливі, завдання.

 

Перестань ділитися своїми очікуваннями з оточуючими

Коли ти ставиш собі за мету, у тебе в голові вже є якісь очікування від її досягнення. Ти приблизно уявляєш, як зміниться твоє життя, що при цьому відчуватимеш, які нові можливості відкриються перед тобою.

Якщо ти звик ділитися своїми очікуваннями з оточуючими, то будь-які розчарування ти переживатимеш дуже важко.

Люди обов'язково цікавитимуться у тебе, як просувається робота, що ти збираєшся робити у разі невдачі, як ти справляєшся і таке інше. Всі ці питання чинитимуть на тебе додатковий тиск, що погіршуватиме твоє самопочуття.

 

Зрозумій, що деякі речі знаходяться поза зоною твого контролю

Для того, щоб навчитися легше переживати розчарування, змирись з думкою, що на деякі речі ти ніяк не можеш вплинути.

Ти не можеш контролювати зовнішні обставини, такі як події, які не залежать від тебе, слова або дії оточуючих.

Замість того, щоб звинувачувати у всіх бідах себе, постарайся перебудувати своє мислення.

Іноді розчарування неминучі, і все, що ти можеш зробити, це постаратися концентрувати свою увагу на речах, які справді перебувають у твоїй зоні відповідальності. Наприклад, контролювати свої реакції на зовнішні подразники.

 

Не порівнюй себе з іншими людьми

Коли ти стикаєшся з черговою невдачею, бажання почати порівнювати себе з кимось успішнішим зростає. Тобі може здаватися, що таким чином ти підштовхнеш себе до активних дій, збільшиш свою мотивацію, зміцниш віру в те, що можеш більше.

Насправді, порівняння з оточуючими веде до прямо протилежного результату: воно посилює почуття розчарування, знижує самооцінку і змушує тебе фокусуватися на своїх недоліках.

Пам'ятай, що кожна людина має різний запас ресурсів і рухається в комфортному для себе ритмі.

Якщо тобі необхідно порівнювати себе з кимось, то орієнтуйся на свій власний ріст. Щодня намагайся бути кращим, ніж учора, а не краще, ніж хтось інший.

 

Перестань прагнути до досконалості

Відмінний спосіб загнатися і розчаруватися в собі, навіть якщо ти досяг бажаного, — прагнути досконалості.

У більшості випадків просто виконати поставлене перед тобою завдання = досягти успіху. І те, як саме ти зробив свою роботу, добре чи ідеально, не має жодного значення.

Пам'ятай про те, що ніхто і ніколи не може досягти досконалого результату. Завжди буде хтось, хто встигне більше, ніж ти, виконає завдання раніше, краще, із витратою меншої кількості сил чи грошей.

Це зовсім не привід розчаровуватись у собі чи виконаній роботі – дозволь собі бути неідеальним.

 

Приймай свої емоції

Перестань боятися чи соромитися від почуття розчарування.

Замість того, щоб посилено вдавати, що тобі начхати, вчися приймати свої емоції. Дозволь собі злитися, сумувати, ображатись і при цьому не знецінювати свої почуття.

Тільки так ти зможеш звільнитися від їхнього впливу, що зробить тебе набагато вільнішим і впевненішим у собі.

Коли тобі не потрібно витрачати ресурси на те, щоб прикидатися байдужим до чогось, ти отримуєш можливість направити їх у більш конструктивне русло.

 

Сприймай розчарування як цінний досвід

Будь-які розчарування – це можливість для всебічного зростання та розвитку.

Вони допомагають тобі краще зрозуміти свої цінності, пріоритети, позначити особисті межі, позбутися зайвої наївності та зробити висновок, яких знань та навичок тобі не вистачає.

Кожне розчарування — це шанс отримати урок, зробити твої майбутні рішення більш усвідомленими і не повторити своїх помилок.

 

Не зациклюйся на своєму майбутньому

Розчарування здаються особливо страшними, коли ти починаєш пов'язувати їх зі своїм майбутнім.

Ти можеш перебільшувати значущість тих подій, які відбуваються у твоєму житті прямо зараз, вважаючи, що від них безпосередньо залежить твоє благополуччя завтра, через місяць чи рік.

Насправді більшість твоїх невдач насправді взагалі ніяк не позначиться на тому, що на тебе чекає в майбутньому. Тож не варто надто зациклюватися на тому, що ще не настало.

Підтримуй позитивний настрій, відкинь негативні думки та довірся своєму внутрішньому потенціалу.

 

Поповнюй свій запас енергії

Для того, щоб легше переживати розчарування, тобі необхідно вкладатися в себе: своє фізичне та психічне здоров'я, емоційний стан, мотивацію. Ти повинен дотримуватись головного правила — чергувати роботу з періодами відпочинку.

Найкраще, якщо ти пропишеш у своєму графіку справ на день час, який ти готовий приділяти приємним та цікавим заняттям.

Коли кожну твою годину розписано і відпочинок є частиною цього розкладу, тобі складніше завантажити себе чимось іншим, забувши про хобі, спілкування з близькими тощо.

Якщо ти навчишся заповнювати свій запас енергії, то в тебе буде більше сил на те, щоб протистояти негативним емоціям.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как мужчины не справляются с зарабатывающими женщинами Карьера 0 Как правильно говорить на собеседовании о будущей зарплате Психология отношений 0 5 стадий разочарования в современных женщинах, которые проходит эгоистичный… Звезды 0 Памела Андерсон впервые в истории появилась на обложке Vogue Психология отношений 0 15 пpавил совместной жизни, которые ты не обязан соблюдать В курсе 0 Джейсон Стетхем, Меган Фокс та інші в трейлері «Нестримних-4» Психология отношений 0 7 способов мужского заигрывания, которые НЕ нравятся женщинам Психология отношений 0 Пассивный поцелуй - это самое страшное преступление Юмор 0 Как понять, что в отношениях от вас ждут только денег Юмор 0 Как позвать девушку на чашечку кофе так, чтобы она тебе не поверила Секс 0 5 лайфхаков для секса в жару Психология отношений 0 40 чисто женских моментов поведения Психология отношений 0 Чего на самом деле хочет женщина Звезды 0 Неперевершена Летиція Каста в рекламному кампейні бренду Roland Mouret В курсе 0 9 отличных боевиков для тех, кто устал пересматривать "Рэмбо" и "Терминатора" Психология отношений 0 Ученые выявили существенные преимущества людей без пары Карьера 0 9 змін, з яких варто почати новий рік Юмор 0 Как пройти все ее проверки (и зачем она этим занимается) Карьера 0 14 самых распространенных фраз, которыми ты пытаешься оправдать свои ошибки и… В курсе 0 Дэниел Рэдклифф, Сандра Буллок и Ченнинг Татум в трейлере «Утерянный город»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.