ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 сумнівів, на які не варто витрачати свій час, сили та нерви

30.05.2024 — Карьера
8 сумнівів, на які не варто витрачати свій час, сили та нерви

Ми час від часу відчуваємо сумніви. Вони змушують нас зупинитися і подумати, перш ніж зробити важливий вибір або зробити необачний вчинок.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

А ще завдяки їм ми переглядаємо свій погляд на речі та переконання. Але є й шкідливі сумніви, які закрадаються у наші уми і заважають йти до намічених цілей, а також любити себе та рости.

Ось дев'ять прикладів таких коливань — не варто витрачати час, якщо хочеш бути щасливим і мати високу самооцінку.

 

У мене недостатньо досвіду

Ніхто не народжується з професорським ступенем чи бездоганними навичками.

Сумнів, що в тебе недостатньо досвіду, може прирікати на провал і змушувати відмовлятися від можливостей, які могли б принести успіх. 

Якщо це, звичайно, не заміна розетки, ремонт двигуна авто або інша справа, для безпечного виконання якого потрібна кваліфікація і спеціальна освіта.

Але якщо ти сумніваєшся, чи варто пробувати приготувати нову страву, відправити резюме у відповідь на вакансію, що сподобалася, або почати нове хобі, то відганяй убік погані думки.

Натомість зосередься на наявному досвіді, який можна використовувати для досягнення своєї мети.

Настав час позбуватися відомої приказки «Не вмієш — не берись» і такого типу мислення. Заміни її іншою, кориснішою та продуктивнішою: «Не вмієш — навчися».

 

У мене немає відповідних навичок

Навички – це інструменти, необхідні нам для правильного виконання роботи та досягнення успіху в ній. На жаль, дуже багато людей сумніваються у своїх здібностях, умінні адаптуватися та вчитися.

Не варто витрачати час на подібні роздуми — натомість склади список своїх талантів і справ, у яких ти досягаєш успіху. А потім подумай, як ти можеш використовувати їх для досягнення своєї мети.

Важливо міркувати і про те, які навички ти хочеш освоїти і що для цього доведеться зробити, а ще пам'ятати, що за бажання, старанності та достатнього часу на розвиток можна опанувати будь-яке вміння, яке захочеш.

 

Люди продовжують говорити мені, що в мене нічого не вийде

У кожного з нас у житті знайдеться людина, яка каже: Ти не зможеш цього зробити. Ці слова змушують сумніватися у собі та своїх силах. А ще вони часто є приводом задуматися: «Можливо, той, хто їх говорить, має рацію і до нього варто прислухатися?».

Не поспішай діяти так, поки не дізнаєшся про щось важливе. Не завжди люди намагаються захистити нас від наших планів із найкращих спонукань, наприклад, щоб уберегти від великого ризику.

Нерідко буває, що вони роблять так із негативними намірами. Але в будь-якому випадку їхні слова б'ють у серце і викликають неприємні емоції. Будь виборчий у тому, кого слухаєш, а також у співрозмовниках, з якими ділишся своїми ідеями.

Намагайся спілкуватися на такі теми з тими, хто зможе тебе підтримати, кинути тобі виклик або поставити запитання, які допомагають переосмислити ситуацію та замислитися, чи правильне рішення приймаєш.

А ось тим, хто з півоберта кидається тебе відмовляти від задуманого, критикує чи запевняє, що в тебе нічого не вийде, не варто розповідати про свої задуми.

 

Мої ідеї нікому не цікаві

Тисячі талановитих письменників ніколи не публікували свої рукописи, бо боялися, що їхні ідеї нікому не цікаві. Цей сумнів народжується або з досвіду, або з невпевненості у собі.

У будь-якому випадку тобі буде складно переслідувати нові цілі та проявляти себе, якщо думаєш, що тебе обов'язково проігнорують чи вважатимуть нецікавим.

Найчастіше нагадуй собі, що кожна ідея та кожна аудиторія цієї ідеї – нові. Потім скажи, що твій минулий досвід це не твоя провина.

Після цього наберися сміливості та заяви про те, що вважаєш важливим, на весь голос — можливо, саме це стане ковтком свіжого повітря для тих, хто поряд.

 

Я зробив занадто багато помилок у минулому

Цілком нормально сумніватися у своїй здатності досягати успіху, якщо твоє минуле складається з помилок. Ти можеш ставити собі питання «А чи я заслуговую чогось кращого в принципі?» або боятися, що знову все зіпсуєш.

Але такий підхід до життя призводить до попадання в колію та застрягання в ньому. Ти не рухаєшся далі через страх, але при цьому погіршуєш своє життя саме тим, що стоїш на місці.

Пам'ятай, що попередні помилки не визначають тебе як особистість. Вони лише фантоми минулих днів, які принесли важливі уроки.

А ще подумай: чи сказав би ти своєму найкращому другові, що йому не варто добиватися своєї мети через минулі невдачі? Ні. Так от, скажи собі те саме.

 

Мені не вистачає витривалості

Працювати над досягненням своїх цілей — важка праця, яка потребує розумової та емоційної витривалості. У гущі подій, стресу та подолання перешкод легко засумніватися, чи вистачить тобі сил рухатися далі.

Найчастіше такий сумнів виникає, якщо ти вигорів, морально чи фізично виснажений. Воно призводить до великої проблеми: чим більше часу відводиш міркуванням про те, що змушує тебе вагатися, тим вищий рівень твого стресу та негативу.

Так що час відганяти цей сумнів геть і присвячувати години відпочинку, що звільнилися, а також роздумам про щось приємне, що налаштує тебе на успіх і допоможе відчути себе натхненним.

 

Зараз невідповідний час легко зупинити свій прогрес

Потрібно просто переконати себе в тому, що зараз непридатний час для нових і активних дій. Насправді ж завжди виявляється, що ідеального часу для чогось просто не існує.

Неможливо бути повністю готовим до змін чи важливих життєвих подій. Постарайся подумати про переваги дій зараз, а не млосне очікування кращого моменту, який може й не настати.

Рухатися вперед, навіть дрібними кроками завжди краще, ніж сумніватися і сидіти на місці.

 

Я завжди сумнівався у собі. Чому мені варто припинити?

Мабуть, тобі складно зізнатися, що ти міг з самого дитинства сумніватися в собі. Але, усвідомивши це, ще складніше відповісти на запитання: чому мені потрібно припинити робити це зараз?

Ти міг настільки звикнути поставити під сумнів кожен свій вчинок і рішення, що перестав бути впевненим у тому, що можеш діяти правильно і жити по-іншому. Ти несвідомо пророкуєш невдачу ще до того, як спробуєш щось зробити.

Якщо дізнався у вищеописаному себе, запам'ятай: ти можеш змінюватися, наприклад позбутися звички сумніватися, щоб стати кращим і прожити щасливе життя.

Так що не зупиняйся і рухайся вперед, поки не досягнеш своєї мети, не витрачаючи час на роздуми про невдачі, які можуть і не статися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 15 выражений, истинное значение которых ты не знаешь MC Like 0 Фото дня: Джоан Смоллс, Аня Рубик, Джейми Бочерт и Кэтрин Макнил для обложки… Внешность и здоровье 0 Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами Карьера 0 10 ежедневных ошибок, из-за которых ты ничего не успеваешь В курсе 0 Арнольд Шварценеггер и Сальма Хайек сыграли богов в рекламе BMW Автомобили 0 Kia показала новый кроссовер Stonic Звезды 0 Певица Halsey для осеннего номера Playboy Внешность и здоровье 0 8 видов алкоголя и степень их вреда для здоровья Внешность и здоровье 0 Nike выпустила новые кроссовки с автоматической шнуровкой Звезды 0 Дженні з BLACKPINK у новій кампанії Calvin Klein Карьера 0 10 причин, почему перфекционисты не могут быть счастливыми В курсе 0 Марк Уолберг и Post Malone в трейлере "Секретных материалов Спенсера" Вокруг света 0 10 самых разочаровывающих туристических достопримечательностей мира Внешность и здоровье 0 Переезд в Калифорнию и кастрация: как стать долгожителем Юмор 0 7 типов женщин, которые не нравятся мужчинам Секс 0 6 самых диких советов звезд на тему секса Психология отношений 0 10 мужских привычек в отношениях, которые раздражают женщин Психология отношений 0 7 правил отношений, которые можно смело нарушать Автомобили 0 Неисправность рулевой рейки: когда нужно обратиться за ремонтом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.