ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 ознак того, що ти віддаєш занадто багато ресурсів оточуючим

31.05.2024 — Карьера
10 ознак того, що ти віддаєш занадто багато ресурсів оточуючим

Люди люблять вихваляти чуйність, ввічливість і готовність завжди і в усьому йти назустріч іншим. Однак своєму носієві ці якості приносять значно більше шкоди, ніж користі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Головним чином за рахунок того, що згодом у людини стирається тонка грань між добротою, бажанням догодити та допомогти всім довкола.

Ось кілька ознак того, що ти віддаєш надто багато своїх ресурсів оточуючим, жертвуючи своїми власними інтересами.

 

Ти піклуєшся в першу чергу про інших, а не про себе

Ти повинен розуміти, що в першу чергу тобі необхідно дбати про себе: задоволення своїх власних потреб, вирішення проблем.

А вже потім, якщо матимеш таку можливість, підкріплену бажанням, ти можеш направити свої ресурси на допомогу оточуючим. При цьому у пріоритетах у тебе має бути ти, і це нормально.

Задумайся: якби кожна людина дотримувалась таких поглядів, усі ми були б трохи щасливішими і не перекладали б відповідальність за себе на когось іншого.

 

Ти пропонуєш допомогу навіть тоді, коли доведеться діяти собі на шкоду

Надавати допомогу можна і потрібно, але тільки в тому випадку, якщо тобі не доведеться діяти на шкоду власним інтересам.

Пропонуючи свою участь у вирішенні чужих проблем за рахунок власного благополуччя, ти ризикуєш швидко вигоріти і витратити свої ресурси на потреби інших людей.

Звичайно, бувають настільки критичні ситуації, коли ти можеш забути про себе, бажаючи зробити для людини все можливе. Але, погодься, це відбувається досить рідко, тому ніяк не може стати звичайним явищем у твоєму житті.

 

Ти часто відчуваєш втому та знемогу, навіть після недовгого спілкування з людьми

Постійне почуття втоми та знемоги після взаємодії з іншими людьми може свідчити про те, що ти переоцінюєш свої можливості.

Можливо, оточуючі зловживають твоєю добротою, вимагають від тебе значно більшого, ніж ти готовий зробити для них. У такому разі тобі потрібно переглянути свої стосунки.

Якщо ти продовжиш ігнорувати свій стан, згодом він переросте у тривожний чи депресивний розлад.

 

Ти відчуваєш, що твої зусилля не цінуються і тебе використовують

Ти віддаєш надто багато ресурсів оточуючим, якщо вони поступово починають знецінювати все те, що ти для них робиш.

Якщо ти відчуваєш, що інші люди використовують тебе для досягнення певних цілей, при цьому навіть не спроможні подякувати тобі за надану допомогу, то це очевидний сигнал про те, що ти вкладаєш в них занадто багато часу і сил.

 

Ти часто вирішуєш проблеми інших людей замість того, щоб допомогти їм знайти рішення

Коли ти витрачаєш величезну кількість часу на налагодження життя інших людей, ти можеш вибирати неправильні способи економії своїх ресурсів.

Тобі може здаватися, що набагато легше і швидше самостійно вирішити проблему людини, яка звернулася до тебе за допомогою.

З одного боку, це так — тобі не доведеться пояснювати йому щось, відповідати на купу питань, нервувати через те, що він припускається помилок, діючи без твого нагляду.

З іншого боку — так ти забираєш у людини можливість самостійно впоратися із ситуацією і наступного разу вирішити її без твоєї участі.

 

Твої особисті межі часто ігноруються оточуючими

Чим більше ти береш участь у житті оточуючих за своєю ініціативою, тим частіше вони сприймають твою допомогу як належне.

На жаль, ми всі швидко звикаємо до чогось хорошого. У перші рази, коли ти вирішиш відсунути всі свої справи і допомогти людині, тобі подякують. Але потім від тебе чекатимуть такої поведінки або навіть вимагатимуть її.

Завжди виставляй особисті кордони в будь-яких взаєминах, чи то робітників, чи то родинних. В іншому випадку тобі доведеться зіткнутися із споживчим ставленням до себе з боку оточуючих.

 

Ти розумієш, що без твоєї участі оточуючі не виконуватимуть своїх обов'язків

Ти можеш розбалувати оточуючих своєю активною участю в їхньому житті настільки, що без твого включення у вирішення проблеми вони просто не дінеться.

Це може виявитися як у роботі, так і в особистих взаєминах – сімейних, дружніх та романтичних. Звичайно, турбота про інших — це важливо і потрібно, але насамперед про людину має піклуватися вона сама.

Якщо ж ти береш на себе ухвалення рішень, складання планів та іншу відповідальність за оточуючих, ти опиняєшся перевантажений чужими обов'язками.

 

Ти не можеш зосередитись на своїх власних цілях та бажаннях

Постійна турбота про оточуючих заважає тобі зосередитися на тому, що тобі потрібно і що тобі хочеться.

Якщо в тебе немає можливості зробити щось для себе, але при цьому ти встигаєш допомогти всім навколо, це сигнал про неправильну розстановку пріоритетів.

Ти віддаєш надто багато своїх ресурсів іншим людям, не залишаючи нічого для себе. У майбутньому це загрожує тобі емоційним виснаженням та розчаруванням у житті.

 

Ти відчуваєш почуття провини, коли робиш щось для себе

В ідеалі ти не повинен відчувати почуття провини за те, що робиш для себе щось корисне чи приємне.

Це звичайна турбота про свої потреби та бажання, прояв любові та поваги до самого себе, здоровий егоїзм, який у нормі має бути у кожної людини.

Почуття провини і сорому в моменти, коли ти ставиш себе на перше місце, говорить про те, що ти надто звик до зворотного стану справ.

Тобі складно сприймати той факт, що ти заслуговуєш на свою увагу і твої потреби теж важливі.

 

Ти відчуваєш втому та роздратування постійно

Ти можеш довгий час не пов'язувати відсутність сил і постійне роздратування з тим фактом, що ти витрачаєш на оточуючих надто багато своїх ресурсів.

Однак такий стан не виникає з нізвідки. Воно - результат тривалого навантаження, як фізичного, так і психологічного.

Якщо ти вже давно ігноруєш свої власні потреби просто тому, що в тебе не залишається часу та енергії для їхнього задоволення, на тебе чекає вигоряння та виснаження.

Якщо ти сам не змусиш себе переключити увагу на свої потреби, то за тебе це зробить твій організм і психіка.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Важные навыки, которые понадобятся тебе в чрезвычайной ситуации Секс 0 Жена по ночам превращается в бревно В курсе 0 Вышел новый трейлер финальных серий "Сверхъестественного" В курсе 0 Трейлер другого сезону «Підстави», знятого за книгами Айзека Азімова В курсе 0 Вайнона Райдер та Дженна Ортега у трейлері містичної комедії «Бітлджус… Секс 0 10 ситуаций, которые всех бесят в сексе Карьера 0 5 шагов, которые помогут вырваться из порочного круга бедности В курсе 0 Порноактеры снялись в рекламе о секс-образовании В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ" Карьера 0 5 типов людей, которым не стоит помогать, даже если ты чувствуешь, что можешь… MC Like 0 Фото дня: Эмили Ратажковски в образе Венеры Карьера 0 5 химер современного общества В курсе 0 Хоакін Фенікс у першому трейлері фільму «Наполеон» Карьера 0 9 звичок людей, які бояться звільнення Карьера 0 Как общество превратило мужчин в сопливых ничтожеств Психология отношений 0 7 признаков, что твоя девушка верна тебе и нет поводов для ревности Звезды 0 Настя Ивлеева на обложке мартовского MAXIM Карьера 0 9 ситуаций, в которых не стоит искать людям оправдание Секс 0 Как понять, чего хочет женщина, по губам, ногам и подключичным впадинам Внешность и здоровье 0 Levi's выпустил коллекцию, посвященную году Тигра
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.