Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому тобі не вдається мотивувати себе самостійно

21.09.2023 — Карьера
Чому тобі не вдається мотивувати себе самостійно

Мотивація – річ непостійна. Іноді вона є, і ти готовий старанно працювати задля досягнення поставленої мети. Але буває, навіть якщо тобі належить виконати справді цікаве чи легке завдання, мотивація пропадає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У такому разі ти можеш або упокоритися і відкласти всі справи на потім, або спробувати мотивувати себе на активні дії самостійно. Але легше сказати, аніж зробити.

Перспектива знайти виправдання своєї лінощів і пообіцяти собі зробити все трохи пізніше здається занадто привабливою. До того ж при спробах само мотивації ти можеш робити помилки.

Ми зібрали кілька прикладів, що заважає тобі навчитися контролювати свою працездатність.

 

Ти порівнюєш себе з іншими

Один із найбезглуздіших способів самомотивації – спроби змусити себе діяти за допомогою порівняння з оточуючими. Здавалося б, чужий успіх має підштовхувати тебе до власних перемог, але все працює зовсім не так.

Ти порівнюєш себе з тими, хто розумніший, успішніший і багатший за тебе, забуваючи про те, що це не зовсім коректно. Люди, яких ти ставиш собі на противагу, – це ті, хто вже пожинає результати своєї праці.

Колись вони були на твоєму місці, починали з чогось меншого, стикалися з відсутністю підтримки і боялися, що в них нічого не вийде. Але вони зважилися, ризикнули, багато й наполегливо працювали, що зрештою і зробило їх тими, хто вони є.

Дивлячись на тих, хто багато в чому досягнув більшої за тебе, замість того, щоб знайти мотивацію, ти можеш лише посилити ситуацію.

Взагалі порівняння дійсно корисні, але тільки якщо ти порівнюватимеш себе з самим собою. У такий спосіб ти зможеш відстежувати свій прогрес.

Припустимо, якщо сьогодні ти дізнався про щось нове, набув якогось досвіду або хоча б на крок наблизився до досягнення бажаної мети, то ти вже успішніший, ніж був учора.

 

Ти залежиш від думки оточуючих

Можна мотивувати себе правильно, але при цьому, щойно досягаючи результатів, повертатися в колишній стан.

Таке відбувається, якщо ти надмірно схильний до тиску з боку оточуючих, залежить від думки інших людей, чекаєш їх схвалення і боїшся негативних висловлювань на свою адресу.

Звичайно, підтримувати позитивний імідж важливо, але значно важливіше не забувати про те, що всі люди різні. Хтось може критикувати тебе і твої дії просто тому, що має зовсім інші пріоритети або тому, що людина заздрить твоїм успіхам.

Мотивуючи себе, ти повинен також стежити, щоб чужі висловлювання не збивали тебе з наміченого шляху. Що б не казали тобі оточуючі, дій так, як планував спочатку.

Ти можеш брати до уваги їхні поради, вислуховувати те, що вони думають про тебе і твої вчинки, і при цьому продовжувати працювати. Тобі навіть необов'язково сперечатися з будь-ким або доводити свою позицію.

Це лише забере у тебе дорогоцінний час та сили, які ти міг витратити на корисніші чи приємніші речі.

 

Ти не вмієш розставляти пріоритети правильно

Навіть якщо ти вмієш мотивувати себе, це не принесе тобі очікуваних результатів, доки ти не навчишся правильно розставляти пріоритети.

Мотивація – це лише один із факторів, які дозволяють тобі досягти успіху. Часто замість того, щоб братися за виконання головного завдання, ти відволікаєшся на другорядні.

Вони дрібніші, отже, тобі набагато легше впоратися з ними. Коли ти викреслюєш пункти зі списку справ, ти почуваєшся продуктивним і відчуваєш, що рухаєшся до бажаної мети.

Але насправді тупцюєш на місці, не бачиш прогресу і при цьому втрачаєш мотивацію. Ти маєш чітко розуміти, що й навіщо тобі треба робити. Є пріоритетне завдання, а є решта, що може почекати.

Визначившись, що для тебе справді важливо, ти можеш не витрачати свої ресурси виконання інших справ. Це дозволить швидше досягти видимого прогресу та зберегти бажання працювати далі.

 

Ти не збираєшся діяти за планом

Якщо ти не дотримуєшся плану або в тебе взагалі немає жодної стратегії, рухатися вперед буде дуже важко.

По-перше, ти постійно будеш у підвішеному стані: кожен наступний твій крок буде під питанням, а ситуації, з якими тобі доведеться зіткнутися, виявляться тобі повною несподіванкою. Як підсумок – рівень тривоги та стресу просто зашкалюватиме.

По-друге, якщо в тебе немає плану, будь-яке масштабне завдання здаватиметься тобі нездійсненним. Адже ти не розбиваєш її на кілька дрібних, тим самим знижуючи навантаження.

Мотивація, безумовно, важлива, але набагато важливіше – чітко розуміти, що з нею робити. Поки ти не визначишся зі стратегією, не чекай від себе припливу сил чи бажання діяти.

 

Ти прагнеш виконати завдання ідеально

На шляху до бажаної мети тебе може зупиняти твій перфекціонізм. Бажання виконати все ідеально, зазвичай, вбиває всю мотивацію.

Адже ти відчуваєш сильну тривогу та стрес, думаючи про завдання. Ти боїшся припуститися помилки, не досягти високого результату, розчарувати себе та оточуючих.

Якщо завдання не обов'язкове до виконання і від нього можна відмовитись, швидше за все, ти так і зробиш. І жодні спроби мотивувати себе не призведуть до довгострокового успіху.

Поки ти зациклений на досягненні досконалого результату, тобі не досягти значного прогресу.

Для початку тобі потрібно буде змиритися з тим, що ідеал недосяжний, і дозволити собі робити помилки. Тільки після цього ти матимеш можливість підтримувати у собі прагнення довести розпочате остаточно.

 

Ти не відчуваєш страху від невиконання завдання

Якщо завдання здається тобі нецікавим, а від його невиконання у твоєму житті нічого істотно не зміниться чи зміниться, але ти готовий з цим змиритися – мотивувати себе буде дуже важко.

Цілком можливо, твої спроби виявляться марними. Часто страх негативних наслідків змушує тебе діяти.

Подолати лінощі і нудьгу без цього страху можна лише в тому випадку, якщо ти проявиш свою силу волі і змусиш себе робити те, що потрібно. Самоконтроль і дисципліна – ось на що тобі варто наголосити.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Линдси Лохан в образах диснеевских принцесс для журнала Paper Секс 0 Ученые: тебе уже изменили один раз? Скорее всего, изменят и снова Секс 0 Почему секс втроем - не очень хорошая идея Карьера 0 7 речей, про які не повинна турбуватися зріла людина В курсе 0 В Испании придумали чай со вкусами разных вариантов апокалипсиса Секс 0 8 шагов, после которых я соглашусь с тобой переспать Карьера 0 15 обычных для 2000-х вещей, которые сегодня кажутся странными В курсе 0 16 обложек Entertainment Weekly с героями "Игры престолов" Внешность и здоровье 0 Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я Внешность и здоровье 0 Фаррелл Уильямс представил новую коллекцию G-Star В курсе 0 Мэтт Дэймон в первом трейлере фильма Ридли Скотта «Последняя дуэль» Внешность и здоровье 0 Ученые: какие чувства вызывают разные виды алкоголя В курсе 0 Райан Гослінг виконує небезпечні трюки у першому трейлері «Каскадерів» Внешность и здоровье 0 Puma показал кроссовки и худи по мотивам игры Animal Crossing Внешность и здоровье 0 PUMA та BAIT присвятили кросівки фільму «Флеш» Карьера 0 12 способов перестать существовать и начать правильно распоряжаться своей жизнью В курсе 0 Джеки Чан и Пирс Броснан в фильме "Иностранец" Звезды 0 День четвертый: Кендалл Дженнер для LOVE Magazine MC Like 0 Подруга Криштиану Роналду в лукбуке коллекции купальников Психология отношений 0 5 причин, по которым бывшая девушка может вернуться спустя годы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.