ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому тобі не вдається мотивувати себе самостійно

21.09.2023 — Карьера
Чому тобі не вдається мотивувати себе самостійно

Мотивація – річ непостійна. Іноді вона є, і ти готовий старанно працювати задля досягнення поставленої мети. Але буває, навіть якщо тобі належить виконати справді цікаве чи легке завдання, мотивація пропадає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У такому разі ти можеш або упокоритися і відкласти всі справи на потім, або спробувати мотивувати себе на активні дії самостійно. Але легше сказати, аніж зробити.

Перспектива знайти виправдання своєї лінощів і пообіцяти собі зробити все трохи пізніше здається занадто привабливою. До того ж при спробах само мотивації ти можеш робити помилки.

Ми зібрали кілька прикладів, що заважає тобі навчитися контролювати свою працездатність.

 

Ти порівнюєш себе з іншими

Один із найбезглуздіших способів самомотивації – спроби змусити себе діяти за допомогою порівняння з оточуючими. Здавалося б, чужий успіх має підштовхувати тебе до власних перемог, але все працює зовсім не так.

Ти порівнюєш себе з тими, хто розумніший, успішніший і багатший за тебе, забуваючи про те, що це не зовсім коректно. Люди, яких ти ставиш собі на противагу, – це ті, хто вже пожинає результати своєї праці.

Колись вони були на твоєму місці, починали з чогось меншого, стикалися з відсутністю підтримки і боялися, що в них нічого не вийде. Але вони зважилися, ризикнули, багато й наполегливо працювали, що зрештою і зробило їх тими, хто вони є.

Дивлячись на тих, хто багато в чому досягнув більшої за тебе, замість того, щоб знайти мотивацію, ти можеш лише посилити ситуацію.

Взагалі порівняння дійсно корисні, але тільки якщо ти порівнюватимеш себе з самим собою. У такий спосіб ти зможеш відстежувати свій прогрес.

Припустимо, якщо сьогодні ти дізнався про щось нове, набув якогось досвіду або хоча б на крок наблизився до досягнення бажаної мети, то ти вже успішніший, ніж був учора.

 

Ти залежиш від думки оточуючих

Можна мотивувати себе правильно, але при цьому, щойно досягаючи результатів, повертатися в колишній стан.

Таке відбувається, якщо ти надмірно схильний до тиску з боку оточуючих, залежить від думки інших людей, чекаєш їх схвалення і боїшся негативних висловлювань на свою адресу.

Звичайно, підтримувати позитивний імідж важливо, але значно важливіше не забувати про те, що всі люди різні. Хтось може критикувати тебе і твої дії просто тому, що має зовсім інші пріоритети або тому, що людина заздрить твоїм успіхам.

Мотивуючи себе, ти повинен також стежити, щоб чужі висловлювання не збивали тебе з наміченого шляху. Що б не казали тобі оточуючі, дій так, як планував спочатку.

Ти можеш брати до уваги їхні поради, вислуховувати те, що вони думають про тебе і твої вчинки, і при цьому продовжувати працювати. Тобі навіть необов'язково сперечатися з будь-ким або доводити свою позицію.

Це лише забере у тебе дорогоцінний час та сили, які ти міг витратити на корисніші чи приємніші речі.

 

Ти не вмієш розставляти пріоритети правильно

Навіть якщо ти вмієш мотивувати себе, це не принесе тобі очікуваних результатів, доки ти не навчишся правильно розставляти пріоритети.

Мотивація – це лише один із факторів, які дозволяють тобі досягти успіху. Часто замість того, щоб братися за виконання головного завдання, ти відволікаєшся на другорядні.

Вони дрібніші, отже, тобі набагато легше впоратися з ними. Коли ти викреслюєш пункти зі списку справ, ти почуваєшся продуктивним і відчуваєш, що рухаєшся до бажаної мети.

Але насправді тупцюєш на місці, не бачиш прогресу і при цьому втрачаєш мотивацію. Ти маєш чітко розуміти, що й навіщо тобі треба робити. Є пріоритетне завдання, а є решта, що може почекати.

Визначившись, що для тебе справді важливо, ти можеш не витрачати свої ресурси виконання інших справ. Це дозволить швидше досягти видимого прогресу та зберегти бажання працювати далі.

 

Ти не збираєшся діяти за планом

Якщо ти не дотримуєшся плану або в тебе взагалі немає жодної стратегії, рухатися вперед буде дуже важко.

По-перше, ти постійно будеш у підвішеному стані: кожен наступний твій крок буде під питанням, а ситуації, з якими тобі доведеться зіткнутися, виявляться тобі повною несподіванкою. Як підсумок – рівень тривоги та стресу просто зашкалюватиме.

По-друге, якщо в тебе немає плану, будь-яке масштабне завдання здаватиметься тобі нездійсненним. Адже ти не розбиваєш її на кілька дрібних, тим самим знижуючи навантаження.

Мотивація, безумовно, важлива, але набагато важливіше – чітко розуміти, що з нею робити. Поки ти не визначишся зі стратегією, не чекай від себе припливу сил чи бажання діяти.

 

Ти прагнеш виконати завдання ідеально

На шляху до бажаної мети тебе може зупиняти твій перфекціонізм. Бажання виконати все ідеально, зазвичай, вбиває всю мотивацію.

Адже ти відчуваєш сильну тривогу та стрес, думаючи про завдання. Ти боїшся припуститися помилки, не досягти високого результату, розчарувати себе та оточуючих.

Якщо завдання не обов'язкове до виконання і від нього можна відмовитись, швидше за все, ти так і зробиш. І жодні спроби мотивувати себе не призведуть до довгострокового успіху.

Поки ти зациклений на досягненні досконалого результату, тобі не досягти значного прогресу.

Для початку тобі потрібно буде змиритися з тим, що ідеал недосяжний, і дозволити собі робити помилки. Тільки після цього ти матимеш можливість підтримувати у собі прагнення довести розпочате остаточно.

 

Ти не відчуваєш страху від невиконання завдання

Якщо завдання здається тобі нецікавим, а від його невиконання у твоєму житті нічого істотно не зміниться чи зміниться, але ти готовий з цим змиритися – мотивувати себе буде дуже важко.

Цілком можливо, твої спроби виявляться марними. Часто страх негативних наслідків змушує тебе діяти.

Подолати лінощі і нудьгу без цього страху можна лише в тому випадку, якщо ти проявиш свою силу волі і змусиш себе робити те, що потрібно. Самоконтроль і дисципліна – ось на що тобі варто наголосити.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Майли Сайрус снялась топлес для Rolling Stone В курсе 0 Райан Рейнольдс та Вілл Феррелл у трейлері мюзиклу «У дусі Різдва» Звезды 0 Кайли Дженнер для сразу двух номеров GQ Звезды 0 Оливия Калпо на обложке журнала SHAPE MC Like 0 Agent Provocateur представил новую кампанию Карьера 0 Как флиртовать на работе Юмор 0 Что расскажет о девушке ее любимая поза в "Инстаграме" В курсе 0 Игра дня: создан "Mortal Kombat" с украинскими политиками MC Like 0 День шестой: Сара Сампайо для журнала LOVE Психология отношений 0 7 главных ошибок, которые ты не должен совершать при расставании Психология отношений 0 Как отличить женский флирт от элементарной вежливости Психология отношений 0 Як і чому ми перестали знайомитися наживо? Автомобили 0 Mercedes-Benz создаст подушки безопасности для пешеходов Юмор 0 Почему не стоит жениться Секс 0 Ученые: почему секс с бывшими - такой чертовски притягательный процесс Автомобили 0 400 км без подзарядки: у Peugeot 308 появилась электрическая версия Карьера 0 Как перестать быть занудой Юмор 0 Краткая инструкция по знакомству с женщинами для самых застенчивых В курсе 0 Ліам Хемсворт дебютує в ролі Геральта в тизері нового сезону «Відьмака» В курсе 0 Голодная Ферги в своем новом клипе (и Рики Росс)
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.