ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

15 фраз, які варто частіше вимовляти, якщо хочеш бути привабливим

08.04.2024 — Карьера
15 фраз, які варто частіше вимовляти, якщо хочеш бути привабливим

Привабливість - це не тільки зовнішність, але і здатність справити гарне враження, почавши говорити. І якщо хочеш зачаровувати та притягувати людей, доведеться стежити за своєю промовою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Наприклад, позбавлятися слів-паразитів, грубості, лайки. А ще є фрази, які варто вимовляти частіше, якщо хочеш бути привабливішим в очах оточуючих.

 

Я тебе ціную

Багато людей страждають від відчуття, що їх не цінують, але ніколи цього не зізнаються. Це можуть бути твої колеги по роботі, друзі, знайомі, батьки.

Варто частіше говорити фрази, такі як "Я тебе ціную" або "Я ціную те, що ти для мене робиш, і дуже тобі вдячний".

Такі слова допомагають іншим відчути, що вони є важливими і потрібними. Показуючи їм це, ти здається їм більш привабливим.

 

Я захоплююся тобою

Неважливо, чи говориш ти цю фразу співрозмовнику особисто або відправляєш її в текстовому повідомленні, — у будь-якому випадку вона справляє потужний ефект.

Вона змушує людину повірити в те, що вона хороша, і підживлює її самооцінку.

Та й до того ж більшість людей люблять, коли їх хвалять, і знаходять тих, хто це робить, більш привабливими й вартими уваги.

 

Що б не трапилося, я поряд

Кожна людина може почуватися пригніченою в моменти, коли життя йде навперебій. І якщо ти готовий підставити йому плече, то варто сказати.

Фраза «Що б не трапилося, я поряд» дає іншим зрозуміти, що ти готовий їх підтримувати, незважаючи ні на що. І це видає в тобі добрий друг, якому хочеться довіряти.

 

Дякую

Хороші манери додають нам привабливості, тому варто додати слово «дякую» у свій лексикон.

Обов'язково дякуй іншим, коли вони надають тобі послугу, — це допомагає людям відчути себе важливими, а також усвідомити, що їхні старання були марними.

До того ж, говорячи комусь «дякую», ти викликаєш симпатію і створюєш нагоду для того, щоб продовжити спілкування в майбутньому.

 

Ні, я не зможу

Не варто вважати, що догоджаючи всім навколо і погоджуючись на будь-які пропозиції, миттєво підвищиш свою привабливість. Люди не люблять тих, хто виявляє слабкість, м'якотілість або прагне в усьому догоджати оточуючим.

Отже, якщо хочеш не тільки подобатися іншим, а й викликати у них почуття поваги, вчися говорити «ні». Відмовляйся від того, що тобі незручно чи звучить сумнівно, а також суперечить твоїм цінностям та бажанням.

Пам'ятай, що адекватні люди, отримуючи відмову, приймають її з гідністю і ніколи не подумають про тебе погано через те, що ти так вчинив. А з іншими, мабуть, і спілкуватися не варто, а тим більше намагатися справити на них враження.

 

Що ти думаєш про…?

Прості фрази на кшталт "Як ти думаєш, що приготувати на вечерю" або "Я хотів би почути вашу думку з цього питання" творять справжні дива, навіть якщо ти цього не помічаєш.

Як правило, люди вважають привабливими тих, хто цікавиться їхнім життям та думкою. Запитуючи іншу людину про щось, ти показуєш, що вважаєш її думку важливою і готовий зрозуміти її думку.

Неважливо, наскільки серйозні речі ви обговорюєте або які рішення приймаєте, — ефект від такого питання буде один: твій співрозмовник відчує себе особливим і цінним, а тебе знайде більш привабливим і заслуговує на довіру.

 

Я радий тебе бачити

Ця фраза, сказана у привітанні, звучить не тільки ввічливо, а й допомагає твоєму співрозмовнику відчути себе цінним. Вона працює і тоді, коли знайомишся з новими людьми, — треба трохи змінити її на «Я дуже радий з вами познайомитися».

Сказана з усмішкою, ця фраза допомагає залишити приємне враження, а ще змусити іншу людину посміхнутися у відповідь.

 

Це мій друг і він чудовий

Людям подобається чути, коли хвалять не лише їх, а й когось ще. Наприклад, коли ти говориш про свого друга і зазначаєш, що він чудова людина.

Справа в тому, що підсвідомо твої співрозмовники вважатимуть, що з великою ймовірністю ти будеш говорити так само добре і про них.

Такий підхід до розмови про когось не тільки допомагає здатися привабливішим, а й змушує інших людей намагатися справити на тебе приємне враження.

Зауважимо, що плітки та негативні коментарі працюють у протилежний бік: якщо до них вдається, сподіватися уславитися чарівним і приємним не варто.

 

Ти мав рацію

Усім людям подобається чути цю фразу, незалежно від статі та віку. Вона допомагає миттєво підняти настрій та заручитися впевненістю у собі.

Настав час вчитися визнавати, що ідеї та зауваження інших людей можуть бути вартими, навіть якщо суперечать твоїй думці.

Говорячи вголос про те, що хтось мав рацію, ти закладаєш фундамент як для ефективної співпраці, так і для міцної дружби.

 

Поздоровляю, я дуже радий за тебе

Майже у кожної людини знайдеться те, з чим її можна привітати. Навіть такі дрібниці, як придбання нової речі або просто гарний день, варті того, щоб бути відзначеними.

Вітаючи з чимось незначним, ти піднімаєш людині настрій, а висловлюючи радість за великий успіх, дозволяєш йому відчути, що він прагнув своєї мети не дарма.

І це робить тебе привабливішим у його очах. Та й, до того ж, люди люблять тих, хто вміє щиро радіти за інших, а не заздрити всім навколо.

Головне — висловлювати свої думки щиро, інакше твої слова звучатимуть як лестощі та зіпсують усі враження про тебе.

 

Пам'ятаєш, коли ми розмовляли, ти це мені сказав?

Щоб виглядати привабливіше в очах інших людей, потрібно виявляти до них інтерес.

І зробити це просто: запам'ятовувати те, що вони говорять, а потім згадувати про це за нової розмови. Це змушує відчути, що ти не просто чуєш співрозмовника, а й вважаєш його слова важливими.

Жодна деталь розмови не вважається надто маленькою для того, щоб її запам'ятати, а що більше інформації ти зможеш зберегти в пам'яті, то краще.

 

Я сумую за тобою

З багатьма важливими людьми нас поділяє відстань, і підтримувати міцні стосунки в цьому випадку може бути непросто.

Найчастіше говори тим, хто далеко: «Я за тобою скучив». Ця, можливо, банальна фраза змусить інших посміхнутися і відчути тепло в душі.

Сказати чи написати її — лише секунда, яка допомагає зберегти дружбу і змушує інших вважати тебе привабливою людиною.

 

Я думаю, це здасться тобі цікавим

Якщо ти не дуже добре знаєш когось, може бути складно знайти теми, які йому сподобаються. Але, коли ти хоч мінімально обізнаний про чиїсь інтереси, хобі чи професію, у тебе є козир у рукаві.

Наприклад, ти можеш написати людині фразу "Дивися, ця стаття, можливо, здасться тобі цікавою" і надіслати їй посилання на потрібний матеріал.

Або подібні слова можуть бути передмовою до історії чи факту, які зацікавлять співрозмовника.

 

Чому б ні, я за!

Висловлюючи ентузіазм, погоджуючись на щось, ти стаєш привабливішим в очах того, хто це запропонував.

Відповідь «Чому б і ні, я за!» звучить неформально, а ще є підтвердженням того, що ідея іншої людини здається тобі вартісною. Даючи таку відповідь, головне бути впевненим у тому, що ти дотримаєшся слова.

Тричі подумай перед тим, як щось погоджуватися. Інакше доведеться відмовлятися від того, що пообіцяв, що підвищує ймовірність уславитися не привабливою, а ненадійною і безвідповідальною людиною.

 

Я побачив це і відразу згадав про тебе

Якщо ти почув пісню, яка нагадала тобі про важливу людину, прийшли йому аудіо в соцмережах з відповідним підписом. Повідомити варто і про те, що фільм, цікава бізнес-стаття чи подкаст змусили тебе про когось подумати.

По-перше, це просто приємно як несподіваний подарунок без свята. А по-друге, це показує, що людина тобі небайдужа, — можливо, саме тому вона вважатиме тебе набагато привабливішою.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 вещей, за которые мужчине не должно быть стыдно Психология отношений 0 #говоритмужчина: замужняя хищница Карьера 0 20 способов пережить февраль и дожить до весны MC Like 0 Кэролайн Келли для MAXIM Гаджеты 0 Вещь дня: щетка, которая сама чистит зубы В курсе 0 Loewe выпустят свечи с запахом марихуаны Внешность и здоровье 0 adidas Originals снял в своем ролике 11 самых перспективных исполнителей MC Like 0 Барбара Палвин в съемке Sports Illustrated Swimsuit 2018 Психология отношений 0 6 мужских поступков, котоpые раздpажают каждую женщину Психология отношений 0 Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи В курсе 0 Netflix показал тизер третьего сезона сериала «Любовь. Смерть. Роботы» Карьера 0 5 принципів багатого життя, доступні кожному Карьера 0 10 признаков, что у тебя много денег Карьера 0 10 сложных, но полезных вещей, которые ты должен попробовать хотя бы раз в жизни Секс 0 Как заниматься сексом на кухне? Карьера 0 6 лайфхаків, щоб увійти в робочий режим після тривалого відпочинку Карьера 0 9 звичок людей, які бояться звільнення MC Like 0 Сара Сампайо и водные процедуры в июньском Vogue Внешность и здоровье 0 4 способа избежать похмелья MC Like 0 Черно-белый (но очень секси) лукбук Victoria's Secret
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.