ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 причин твоєї стагнації і що з цим робити

09.02.2023 — Карьера
7 причин твоєї стагнації і що з цим робити

У чомусь стагнація навіть гірша за деградацію, адже у другому випадку відбуваються хоч якісь зміни. Іноді важко визначити, чому ти зупинився на місці, хоча здається, що робиш усе, щоб рухатися вперед.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ця стаття допоможе зрозуміти причини стагнації та підкаже, що з цим робити.

 

Очікування оптимальних умов

Істина полягає в тому, що оптимальних умов не існує. З погляду ретроспективи нам здається, що мільярдери стали такими багатими просто тому, що зловили хвилю, опинилися в потрібний час у потрібному місці.

Але насправді, якщо подивитися з позиції їхніх сучасників, виявиться, що багато хто з тих, хто заробив стан, починали не в найкращий час, і на їхні ідеї відповідь була одна: у тебе нічого не вийде. Просто уяви свої можливості як можливість виграти в лотерею.

Ти можеш роками чекати оптимального моменту, коли суперприз досягне величезних значень, а ти накопичиш на велику кількість квитків, але ти нічого не виграєш. Поки ти чекав, упустив свій шанс у той момент, який вважав не найкращим для гри. Ось одна із найголовніших причин стагнації.

Що з цим робити?

Вже в цьому питанні є відповідь — робити, займатися, намагатися, називай, як хочеш, головне, не опускати руки і пробувати знову і знову. Зрозумій, що натхнення — це не щось потойбічне, а плід кропіткої праці.

 

Нереалістичність очікувань

Є моменти, коли людина досягає такої точки, після якої неможливо досягти чогось самостійно.

Неважливо, річ у теоретичній частині, відсутності досвіду, сил чи коштів на подальші дії — суть у тому, що рух далі неможливий без сторонньої допомоги.

Якщо ти відчуваєш, що вріс у землю і за всіх старань стагнуєш, можливо, справа саме у відсутності підтримки.

Що робити в цьому випадку?

Попросити допомоги, навіть якщо вона буде формальною у вигляді емоційної підтримки від рідних та друзів. Головне, щоб хтось простяг тобі руку і витяг з тієї ями стагнації, де ти опинився.

 

Робота проти свого «Я»

Йдеться про громадські настанови, пропаганду та інші способи впливу на розум, які змушують людей працювати проти себе. Так, наприклад, бажання бути керівником або обіймати іншу високу посаду в престижній фірмі заохочується у суспільстві.

Але не кожен хоче брати на себе відповідальність і забиратися вище, щоб керувати людьми. Те ж саме можна сказати і про інші престижні професії та посади.

Якщо ти працюєш проти свого «Я», дієш тільки з позиції фінансової вигоди, влади тощо установ, забуваючи про внутрішнє світовідчуття, не дивно, що ти можеш опинитися в ситуації, коли не хочеш і не можеш рухатися вперед.

В даному випадку варто переглянути свої орієнтири, щоб не боротися із собою щодня, а жити в гармонії.

 

Неправильне розташування пріоритетів

Нас оточує безліч відволікаючих факторів. Через свій спосіб мислення чи впливу ззовні ми починаємо вважати певні завдання пріоритетними, хоча вони є такими.

Це безпосередньо стосується стагнації, того, чому люди тупцюють на одному місці. У них банально немає часу та сил на дії, які вони вважають вторинними, хоча насправді вони мають першорядне значення.

Якщо ти хоча б раз, принаймні у своїх думках, вимовляв фразу «я не маю на це часу, тому немає і розвитку», значить, це саме твій випадок. Ти просто неправильно розставив пріоритети, змістивши фокус уваги на щось, що тільки здається значним.

Вирішення цієї проблеми лежить на поверхні — переорієнтація свідомості на важливі моменти, які сприятимуть твоєму зростанню. Тобі потрібно замислитися над тим, що насправді важливо, а що тільки здається таким, і після зробити висновки.

 

Очікування миттєвих результатів

Мозок такий влаштований, що хоче результатів тут і зараз, а не у відкладеній перспективі.

Підкоряючись цьому принципу, багато хто ставить на кін усе з метою отримати вигоду сьогодні, максимум завтра. Якщо вигода відкладена на місяці або навіть рік, більшість це вже не має значення.

Розглянемо дві ситуації. В одній є бізнесмен, який купив на китайському майданчику 100 товарів по 100 та продає їх за 1000, отримуючи прибуток тут і зараз. В іншій є фермер, який висадив величезний сад з яблунь і очікує першого врожаю лише за кілька років.

У кого з них першого можуть опуститись руки?

Швидше за все, у другого, адже він не отримує вигоди зараз. Але якщо дивитися на довгу дистанцію, то більше вигоди отримає саме фермер. Те саме і в інших моментах.

Ти чекаєш миттєвих результатів, а коли їх не отримуєш, втрачаєш інтерес і тупцюєш на одному місці. У такому разі варто оцінити перспективу і визначити, чи справді результат вартий зусиль чи ні.

 

Бажання радикальних змін у житті без зміни способу життя

Наведемо простий приклад зі спортзалом та бажанням скинути вагу. Ти можеш займатися так інтенсивно, що піт буде литися з тебе річкою, але кілограми не тільки не пропадають, але навіть наростають.

Проблема в твоєму способі мислення, тому що ти вважаєш, що цього достатньо для зміни життя. А тепер оціни свій спосіб життя.

Чи ти харчувався правильно, перестав переїдати і вести малорухливий спосіб життя протягом усього дня, чи прибрав стрес? Навряд чи.

Бажання досягти радикальних змін легко нам зрозуміло, але воно в більшості випадків нереалізоване. У таких випадках, коли тобі здається, що ти робиш уже достатньо, щоб зміни відбулися, а вони не приходять, ти починаєш стагнувати, оскільки втрачаєш мотивацію.

У цьому випадку варто докладніше розглянути свій шлях та визначити слабкі сторони, які є своєрідним парканом на дорозі. У простому прикладі вище це неправильне харчування та відсутність рухливості.

 

«Еволюція», що зупинилася

Один з найголовніших моментів у будь-якій стагнації — це припинення розвитку.

Людина у процесі становлення та розвитку особистості постійно еволюціонує. Його погляди, підвалини, думка — все це не залізобетонна структура, а скоріше пластилін, який набуває тієї чи іншої форми залежно від контексту.

Людина, якою ти є сьогодні, відрізняється від вчорашнього тебе, і це важливо розуміти.

Однак більшість не може усвідомити цю просту думку і продовжує чіплятися за застарілі параметри, що призводить до стагнації, а потім і деградації.

Прийми той факт, що ти постійно еволюціонуєш у розумовому плані і підлаштовуєшся під світ, що змінюється. Щоб не опинитися в режимі стагнації, тобі потрібно приймати новий спосіб мислення, а не боротися з ним і рухатися вперед.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Почему мы больше не хотим заниматься сексом? Психология отношений 0 Ученые: в каком случае ты начинаешь беспричинно ревновать Секс 0 Ученые: сколько секса мужчине надо для счастья Карьера 0 6 признаков, что ты "липкий" человек в общении Карьера 0 10 ошибок в твоем поведении, которые могут испортить мнение о тебе Карьера 0 Как вести себя с мудаками Секс 0 10 вещей, которые НЕЛЬЗЯ делать сразу после секса Юмор 0 Советы по выживанию в семье Вокруг света 0 6 направлений для отдыха в стиле Робинзона Крузо MC Like 0 Дочь Джуда Лоу для новой кампании La Perla Юмор 0 8 правил совместного проживания с женщиной Психология отношений 0 13 порад, як фліртувати з дружиною MC Like 0 Сидни Суини для рекламной кампании Savage X Fenty MC Like 0 Джессика Харт для октябрьского GQ Звезды 0 Кендіс Свейнпол знялась для нової кампанії Tropic of C Секс 0 #говоритмужчина: о соблазнении В курсе 0 HBO выпустили черную коробку (чтобы смотреть сериалы наедине) В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере нового фильма Кристофера Нолана "Довод" Внешность и здоровье 0 PornHub выпустил носки с лицами порноактрис Карьера 0 11 причин, які лежать в основі всіх твоїх проблем у житті
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.