Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 ознак того, що ти намагаєшся наслідувати цілі, які тобі нецікаві

29.03.2024 — Карьера
7 ознак того, що ти намагаєшся наслідувати цілі, які тобі нецікаві

Часто цілі можуть бути нав'язаними тобі ззовні або втратити свою актуальність, поки ти працюєш над їх досягненням.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якою б не була справжня причина, якщо те, чого ти прагнеш, більше тебе не мотивує, це обов'язково виявиться у твоїй поведінці.

Ми зібрали кілька ознак того, що ти намагаєшся виконувати цілі, які тобі нецікаві.

 

Ти виправдовуєш свою та чужу поведінку

Ти намагаєшся виправдовувати свою та чужу поведінку, коли в тебе немає своїх власних цілей. Або якщо ти з якихось причин вирішуєш, що варто відмовитися від них і слідувати нав'язаним.

Ти можеш відчувати нудьгу і бажання кинути те, чого прагнеш, але натомість переконуватимеш себе продовжувати рухатися вперед.

Навіть якщо твої рідні та близькі бачитимуть, що тобі насправді нецікаво те, чим ти займаєшся, ти навряд чи зізнаєшся у цьому. Адже погодитись з їхніми підозрами рівносильно тому, що ти йдеш чужим орієнтирам і не знаєш, чого хочеш від життя.

Виправдання ж допомагають тобі продовжувати вірити у значущість поставлених перед тобою цілей. Але що довше ти займаєшся самообманом, то складнішим стає твоє життя.

Якщо ти вибираєш рухатися шляхом найбільшого опору, тобто переборювати себе, свої справжні бажання і потреби, ти вкладаєш у завдання в кілька разів більше своїх ресурсів. А в результаті лише виконуєш чужі мрії та виправдовуєш очікування когось іншого.

 

Ти переконуєш себе зробити щось

Якщо ти робиш те, що вважаєш справді важливим і потрібним, тобі не доводиться витрачати час та сили на переконання. У твоїй голові вже сформувалися причинно-наслідкові зв'язки: ти чітко розумієш, що й навіщо потрібно виконати.

Інша річ, якщо ти постійно тиснеш на себе, шукаєш причини, чому ти маєш включитися в роботу, перераховуєш усі можливі плюси від попадання у певні ситуації. Якщо тобі добре знайоме все це, велика ймовірність, що ти дотримуєшся чужих цілей.

Ще один варіант – цілі, яких ти намагаєшся досягти, твої власні, а не нав'язані кимось ззовні. Просто вони вже давно втратили тобі свою актуальність.

Але ти, не бажаючи кидати почате або шкодуючи коштів, вкладених у процес досягнення мети, продовжуєш переконувати себе у необхідності продовжувати роботу над ними.

 

Ти не можеш упорядкувати свої справи

Коли тобі цікаво те, чим ти займаєшся, ти не відчуваєш труднощів з веденням справ. Принаймні ти добре орієнтуєшся у своїх завданнях, встигаєш вчасно виконати все заплановане, прораховуєш свої дії на крок уперед.

Якщо ж ти постійно тонеш у величезній кількості дедлайнів, що горять, забуваєш про домовленості, поступаєшся в битві зі своєю лінню і помічаєш, що тобі вкрай складно взяти себе в руки і приступити до роботи, то це тривожна ознака.

Швидше за все, цілі, які ти поставив перед собою, перестали відповідати твоїм потребам та бажанням, а отже, тобі стали нецікаві. Тому ти насилу вмовляєш себе включитися в їх досягнення.

 

У тебе дуже багато цілей

Добре, коли в тебе не одна, а відразу кілька цілей. Ти можеш досягати їх послідовно або працювати над ними паралельно. Але якщо список твоїх цілей вже досить довгий і постійно поповнюється новими пунктами, це привід пригальмувати.

Коли цілей занадто багато і при цьому твої пріоритети постійно змінюються - спочатку ти хочеш одного, потім хапаєшся за щось нове, забиваючи на виконану раніше роботу - тобі доводиться жити в справжньому хаосі. Така поведінка може говорити, що тобі насправді нецікаво все, чим ти займаєшся.

Швидко приступаючи до досягнення якоїсь мети, ти в процесі вирішуєш спробувати щось інше, і незабаром це переходить у звичку.

 

Ти уникаєш проблем і складностей

Справжнє зростання там, де тобі доводиться дивитися в очі своїм страхам, вчитися новому, виходити із зони комфорту тощо.

Якщо перед тобою стоїть дійсно цікава мета, яка відповідає твоїм потребам і бажанням, заряджає тебе і мотивує ставати краще, ти не злякаєшся жодних проблем.

Результат переважатиме всі можливі складнощі, і ти розумітимеш, що твій ризик цілком виправданий. Якщо ти щосили намагаєшся уникати труднощів, значить, мета для тебе не така важлива, як здається.

Ти згоден тільки на легкий шлях, чекаєш, що все складатиметься само собою, без особливих зусиль з твого боку. Відсутність інтересу = відсутність мотивації боротися з обставинами.

 

Ти вимагаєш підтвердження того, що ти робиш усе правильно

Сумніви в тому, що ти вкладаєш свій час і сили в досягнення дійсної важливої мети, змушують тебе шукати підтвердження ззовні.

Ти постійно звіряєшся з оточуючими: просиш їх дати оцінку твоїх вчинків, вказати напрямок, у якому тобі треба рухатися, порадити щось.

Вічні пошуки підтвердження стають тобі компасом, яким ти починаєш визначати, що правильно, що ні. Але треба розуміти, що такий підхід до пошуку мотивації веде тебе до неминучого провалу.

Орієнтуватися на думку людей, що оточують тебе, небезпечно. Якоїсь миті ти можеш раптово усвідомити, що витратив більшу частину свого життя на цілі, які були тобі нецікаві.

 

Ти почуваєшся не на своєму місці

Начебто у твоєму житті все добре, і ти поступово наближаєшся до бажаних цілей. Тільки ось при цьому у тебе з'являється відчуття, що ти не на своєму місці: прикидаєшся кимось іншим або робиш те, що тобі не властиве.

Можливо, ти прийняв рішення, яке суперечить твоїм принципам та цінностям, або ти не зовсім розумієш, що й навіщо робиш. Все це може супроводжуватися нескінченними сумнівами у тому, ким ти є насправді.

Коли ти переконуєш себе виконувати цілі, які тобі нецікаві, ти буквально йдеш проти самого себе. Такий розрив між тим, що ти хочеш, і тим, що ти робиш, призводить до нерозуміння, хто ти такий.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Саша Барон Коэн в новом трейлере "Бората" Карьера 0 12 способов, как сделать свою жизнь проще, чем у большинства Юмор 0 15 стыдных вещей, которые делает каждая женщина Внешность и здоровье 0 Странные черты, которые делают нас привлекательными Звезды 0 Памела Андерсон для австралийского MAXIM В курсе 0 Хью Джекман играет директора школы в трейлере драмы "Безупречный" Гаджеты 0 Вещь дня: елочные шары для виски Звезды 0 Даутцен Крез снялась в сексуальном лукбуке для Hunkemoller В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Колин Ферт в трейлере военной драмы "1917" В курсе 0 Анджелина Джоли станет новым супергероем Marvel В курсе 0 Саша Лусс в трейлере фильма Люка Бессона "Анна" Вокруг света 0 В Швеции открыли магазин продуктов, цена на которые зависит от их углеродного… Карьера 0 10 незыблемых правил мужского поведения в баре Секс 0 #говоритженщина: почему женщины не дают без "отношений" В курсе 0 На Луне хотят создать банк спермы (на случай гибели Земли) Секс 0 7 нелепых теорий древних ученых о сексе MC Like 0 Обнаженная Алекс Хэнсон плавает в бассейне Юмор 0 16 советов тем, кто пpигласил девушку к себе и надеется на секс Карьера 0 8 хибних ознак інтелектуалу Звезды 0 Лана Дель Рей для рекламної кампанії SKIMS до Дня святого Валентина
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.