ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 ознак того, що ти розучився спілкуватися з людьми

12.01.2024 — Карьера
10 ознак того, що ти розучився спілкуватися з людьми

Спілкування – невід'ємна частина життя кожного з нас. Контакт з іншими людьми може допомогти тобі відкрити нові грані своєї особистості, впоратися з виконанням повсякденних завдань, розширити картину світу, побудувати міцні взаємини, наприклад, романтичні чи дружні, тощо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але часом через обставини ти можеш обмежувати спілкування з оточуючими. Навіть якщо причини були більш ніж серйозними, соціальна ізоляція не піде тобі на користь.

Віддаляючись від суспільства, залишаючи довкола себе лише найближчих, ти можеш швидко втратити комунікаційні навички, напрацьовані роками.

Ось кілька ознак, що ти зіткнувся з наслідками своєї ізоляції.

 

Ти швидко втомлюєшся від спілкування

Після перерви у спілкуванні ти можеш почати відчувати втому навіть під час короткого діалогу з людиною.

Тобі достатньо перекинутися парою фраз, щоб зрозуміти, що ти потребуєш усамітнення чи відпочинку.

Це може свідчити про те, що в тебе занадто мало практики у спілкуванні, і ти втратив напрацьовані навички комунікації.

Крім того, ти можеш почати швидко втрачати інтерес до теми розмови або самого співрозмовника.

 

Тобі важко підтримувати розмову

Можливо, з короткою розмовою ти справляєшся нормально, але при цьому тривалі діалоги викликають у тебе труднощі.

Тобі важко знайти тему для обговорення, порозумітися з людиною, заглибитися в міркування або висловити свої думки.

Так чи інакше, тобі доводиться витрачати дуже багато сил на спілкування, і ти відчуваєш, що раніше ті самі дії вимагали від тебе набагато менших витрат енергії.

 

Тобі важко вступати в контакт із незнайомою людиною

Вибудовувати спілкування з незнайомою людиною досить складно, якщо ти довгий час жив у обмеженнях та уникав нових людей.

Зрозуміти, що ти розучився розмовляти, насправді легко: раніше знайомства не викликали в тебе занепокоєння, а зараз ти почав відчувати невпевненість і відчувати тривогу до та під час діалогу.

Труднощі в комунікації виявляються саме в процесі взаємодії з новими людьми, оскільки з рідними та друзями в тебе вже налагоджено контакт.

 

Ти не виявляєш навички активного слухання

Щоб побудувати рівнозначний та цікавий діалог, важливо не лише вміти слухати, а й підкріплювати це вміння певними діями.

Наприклад, можна ставити уточнюючі питання, кивати, коментувати почуте. Так ти демонструєш свою зацікавленість інформацією, яку тобі дає співрозмовник.

Відсутність навичок активного слухання може викликати непорозуміння та наштовхнути людину на думку, що ти не приділяєш їй належної уваги.

 

Ти волієш віртуальне спілкування

Для багатьох людей віртуальне спілкування переноситься набагато легше, ніж жива розмова.

По-перше, тому що можна взяти певну кількість часу на обмірковування відповідей, пошук правильних формулювань та аргументів. В офлайн-розмові тобі необхідно давати відповідь відразу ж, а будь-яке зволікання може загрожувати незручною паузою.

По-друге, у віртуальному спілкуванні легше захищати особисті межі. Ти можеш легко дистанціюватися від розмови, перевівши тему, побачити, де саме людина переходить на надто особисті питання, які ти не хочеш обговорювати, ти можеш давати відповіді, позбавлені емоцій, і тобі буде набагато важче маніпулювати.

Якщо ти відвик від живого спілкування, ти можеш віддавати перевагу листуванням у соціальних мережах або месенджерах, почуваючи себе в інтернет-просторі набагато впевненіше.

 

Ти не можеш розпізнавати невербальні сигнали

У спілкуванні важливо враховувати не тільки те, що говорить людина, а й те, як вона це підносить. Необхідно звертати увагу на жести співрозмовника, його інтонацію, міміку та інші невербальні сигнали.

Якщо ти відвик від спілкування, ти можеш упускати деякі ознаки на увазі, не помічати справжнього посилання повідомлення.

Як наслідок, або діалог зайде в глухий кут, або людині доведеться вирішувати незручну ситуацію своїми поясненнями.

 

Ти уникаєш суперечок і жвавих дискусій

Коли ти довгий час живеш, обмеживши коло спілкування, а потім вирішуєш знову стати соціально активним, або ж до цього тебе зобов'язують обставини, ти можеш почуватися неготовим ефективно спілкуватися з кимось.

Для того, щоб бути зрозумілим, тобі необхідно вміння донести до співрозмовника свою позицію, підкріпити її фактами та аргументами, дати можливість висловитись і своєму опонентові. При цьому на таку взаємодію потрібно багато сил і енергії, яких у тебе з незвички йтиме набагато більше.

Тому уникнення суперечок та жвавих дискусій у твоєму випадку може бути спробою зберегти ресурси на щось важливіше.

 

Ти став більш скритним

Потреба приховувати свої думки та почуття від людини, особливо якщо твій співрозмовник не входить до кола найближчих, це ще один наслідок довгої самотності.

Причому скритність може з'явитися як захисна реакція після зради, як бажання зберегти будь-яку інформацію про себе в таємниці, як страх отримати критичні зауваження на свою адресу або зіткнутися з неадекватною поведінкою і так далі.

Причин може бути безліч. Надмірна скритність заважатиме тобі витримувати відкритий та щирий діалог з людиною.

В результаті ваше спілкування здасться поверховим та нецікавим жодній із сторін.

 

Ти відчуваєш себе невпевнено в процесі розмови

Після тривалої перерви у спілкуванні ти можеш почати почуватися невпевнено в процесі взаємодії, навіть якщо раніше ти не відчував проблем із комунікацією.

Втрата навичок, звичка проводити більше часу наодинці із самим собою або з найближчими тобі людьми приведуть до скутості та закритості.

Крім того, ти можеш зіткнутися зі страхами залишитися незрозумілим або бути засудженим за свої слова та поведінку.

Це також заважає тобі використати весь свій потенціал у спілкуванні та будувати діалог з оточуючими ефективно.

 

Ти постійно поринаєш у себе

Якщо під час розмов з іншими людьми ти постійно поринаєш у себе, свої думки, віддаляєшся від спілкування, то, швидше за все, ти відвик від взаємодії.

Ти стаєш менш зацікавленим у розмовах, і відсутність бажання контактувати з будь-ким знаходить вираз у твоїй поведінці.

Замість того, щоб активно вести діалог, ти все частіше допускатимеш паузи, незручні для співрозмовника, давати занадто короткі відповіді на запитання, а також, перебуваючи в компанії, частіше слухати, ніж говорити.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Келли Гейл для рекламной кампании нижнего белья New Yorker Секс 0 Что такое извращение (с точки зрения разумного человека) MC Like 0 Ханна Киркели для FHM Внешность и здоровье 0 adidas и Parley for the Oceans выпустили капсулу для активного отдыха Внешность и здоровье 0 Converse выпустили кеды, меняющие цвет на солнце MC Like 0 Точеные тела в июньском Vogue Автомобили 0 7 самых частых способов обмана, которые используют автомеханики Гаджеты 0 Sony представила "свеженькие" смартфоны Вокруг света 0 iPhone Photography Awards: смотрите работы победителей Карьера 0 10 тем, на которые одинокие люди после 30 устали говорить Внешность и здоровье 0 PornHub выпустил носки с лицами порноактрис В курсе 0 Крис Эванс пытается спасти сына от тюрьмы в сериале "Защищая Джейкоба" Секс 0 4 вида секса, которые должен попробовать каждый мужчина, перед тем как жениться Юмор 0 Названий вік, коли найкрутіше бути неодруженим Секс 0 Woman: инструкция к применению Карьера 0 Почему мы становимся консерваторами, когда взрослеем MC Like 0 Провокационная кампания ювелирного бренда Ribs & Dust Карьера 0 Почему иногда полезно быть мудаком В курсе 0 Объявлен новый состав ведущих шоу Top Gear Карьера 0 Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.