ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 ознак того, що ти розучився спілкуватися з людьми

12.01.2024 — Карьера
10 ознак того, що ти розучився спілкуватися з людьми

Спілкування – невід'ємна частина життя кожного з нас. Контакт з іншими людьми може допомогти тобі відкрити нові грані своєї особистості, впоратися з виконанням повсякденних завдань, розширити картину світу, побудувати міцні взаємини, наприклад, романтичні чи дружні, тощо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але часом через обставини ти можеш обмежувати спілкування з оточуючими. Навіть якщо причини були більш ніж серйозними, соціальна ізоляція не піде тобі на користь.

Віддаляючись від суспільства, залишаючи довкола себе лише найближчих, ти можеш швидко втратити комунікаційні навички, напрацьовані роками.

Ось кілька ознак, що ти зіткнувся з наслідками своєї ізоляції.

 

Ти швидко втомлюєшся від спілкування

Після перерви у спілкуванні ти можеш почати відчувати втому навіть під час короткого діалогу з людиною.

Тобі достатньо перекинутися парою фраз, щоб зрозуміти, що ти потребуєш усамітнення чи відпочинку.

Це може свідчити про те, що в тебе занадто мало практики у спілкуванні, і ти втратив напрацьовані навички комунікації.

Крім того, ти можеш почати швидко втрачати інтерес до теми розмови або самого співрозмовника.

 

Тобі важко підтримувати розмову

Можливо, з короткою розмовою ти справляєшся нормально, але при цьому тривалі діалоги викликають у тебе труднощі.

Тобі важко знайти тему для обговорення, порозумітися з людиною, заглибитися в міркування або висловити свої думки.

Так чи інакше, тобі доводиться витрачати дуже багато сил на спілкування, і ти відчуваєш, що раніше ті самі дії вимагали від тебе набагато менших витрат енергії.

 

Тобі важко вступати в контакт із незнайомою людиною

Вибудовувати спілкування з незнайомою людиною досить складно, якщо ти довгий час жив у обмеженнях та уникав нових людей.

Зрозуміти, що ти розучився розмовляти, насправді легко: раніше знайомства не викликали в тебе занепокоєння, а зараз ти почав відчувати невпевненість і відчувати тривогу до та під час діалогу.

Труднощі в комунікації виявляються саме в процесі взаємодії з новими людьми, оскільки з рідними та друзями в тебе вже налагоджено контакт.

 

Ти не виявляєш навички активного слухання

Щоб побудувати рівнозначний та цікавий діалог, важливо не лише вміти слухати, а й підкріплювати це вміння певними діями.

Наприклад, можна ставити уточнюючі питання, кивати, коментувати почуте. Так ти демонструєш свою зацікавленість інформацією, яку тобі дає співрозмовник.

Відсутність навичок активного слухання може викликати непорозуміння та наштовхнути людину на думку, що ти не приділяєш їй належної уваги.

 

Ти волієш віртуальне спілкування

Для багатьох людей віртуальне спілкування переноситься набагато легше, ніж жива розмова.

По-перше, тому що можна взяти певну кількість часу на обмірковування відповідей, пошук правильних формулювань та аргументів. В офлайн-розмові тобі необхідно давати відповідь відразу ж, а будь-яке зволікання може загрожувати незручною паузою.

По-друге, у віртуальному спілкуванні легше захищати особисті межі. Ти можеш легко дистанціюватися від розмови, перевівши тему, побачити, де саме людина переходить на надто особисті питання, які ти не хочеш обговорювати, ти можеш давати відповіді, позбавлені емоцій, і тобі буде набагато важче маніпулювати.

Якщо ти відвик від живого спілкування, ти можеш віддавати перевагу листуванням у соціальних мережах або месенджерах, почуваючи себе в інтернет-просторі набагато впевненіше.

 

Ти не можеш розпізнавати невербальні сигнали

У спілкуванні важливо враховувати не тільки те, що говорить людина, а й те, як вона це підносить. Необхідно звертати увагу на жести співрозмовника, його інтонацію, міміку та інші невербальні сигнали.

Якщо ти відвик від спілкування, ти можеш упускати деякі ознаки на увазі, не помічати справжнього посилання повідомлення.

Як наслідок, або діалог зайде в глухий кут, або людині доведеться вирішувати незручну ситуацію своїми поясненнями.

 

Ти уникаєш суперечок і жвавих дискусій

Коли ти довгий час живеш, обмеживши коло спілкування, а потім вирішуєш знову стати соціально активним, або ж до цього тебе зобов'язують обставини, ти можеш почуватися неготовим ефективно спілкуватися з кимось.

Для того, щоб бути зрозумілим, тобі необхідно вміння донести до співрозмовника свою позицію, підкріпити її фактами та аргументами, дати можливість висловитись і своєму опонентові. При цьому на таку взаємодію потрібно багато сил і енергії, яких у тебе з незвички йтиме набагато більше.

Тому уникнення суперечок та жвавих дискусій у твоєму випадку може бути спробою зберегти ресурси на щось важливіше.

 

Ти став більш скритним

Потреба приховувати свої думки та почуття від людини, особливо якщо твій співрозмовник не входить до кола найближчих, це ще один наслідок довгої самотності.

Причому скритність може з'явитися як захисна реакція після зради, як бажання зберегти будь-яку інформацію про себе в таємниці, як страх отримати критичні зауваження на свою адресу або зіткнутися з неадекватною поведінкою і так далі.

Причин може бути безліч. Надмірна скритність заважатиме тобі витримувати відкритий та щирий діалог з людиною.

В результаті ваше спілкування здасться поверховим та нецікавим жодній із сторін.

 

Ти відчуваєш себе невпевнено в процесі розмови

Після тривалої перерви у спілкуванні ти можеш почати почуватися невпевнено в процесі взаємодії, навіть якщо раніше ти не відчував проблем із комунікацією.

Втрата навичок, звичка проводити більше часу наодинці із самим собою або з найближчими тобі людьми приведуть до скутості та закритості.

Крім того, ти можеш зіткнутися зі страхами залишитися незрозумілим або бути засудженим за свої слова та поведінку.

Це також заважає тобі використати весь свій потенціал у спілкуванні та будувати діалог з оточуючими ефективно.

 

Ти постійно поринаєш у себе

Якщо під час розмов з іншими людьми ти постійно поринаєш у себе, свої думки, віддаляєшся від спілкування, то, швидше за все, ти відвик від взаємодії.

Ти стаєш менш зацікавленим у розмовах, і відсутність бажання контактувати з будь-ким знаходить вираз у твоїй поведінці.

Замість того, щоб активно вести діалог, ти все частіше допускатимеш паузи, незручні для співрозмовника, давати занадто короткі відповіді на запитання, а також, перебуваючи в компанії, частіше слухати, ніж говорити.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Официальные постеры к "Kingsman: Золотое кольцо" Секс 0 Самые травмоопасные позы из Камасутры В курсе 0 Ольга Куриленко в трейлере хоррора "Мара" MC Like 0 20 горячих фотографий с фестиваля COACHELLA 2018 В курсе 0 Стеллан Скарсгард и Эмили Уотсон в трейлере сериала "Чернобыль" Автомобили 0 Volvo планує випустити електричний універсал Внешность и здоровье 0 WP x Vans випустили три нових кольори Authentic 44 DX Автомобили 0 Lexus RX отримав гібридну версію, яка заряджається від розетки за 2,5 години Карьера 0 Как правильно отвечать на банальные вопросы на собеседованиях Юмор 0 Как познакомиться с девушкой в баре Карьера 0 5 типов людей, которые должны быть в жизни каждого Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Автомобили 0 Идея дня: с помощью смартфона можно будет определить поломку авто Секс 0 «Я написал 400 девушкам и не получил ни одного ответа»: монологи взрослых… Автомобили 0 Как не купить проблемный автомобиль Автомобили 0 Audi представила 5,5-метровый минивэн urbansphere В курсе 0 Первый трейлер фильма "Звёздные Войны: Последний джедай" Секс 0 10 сексуальных ориентаций, о которых вы не знали MC Like 0 Биргит Кос в рекламной кампании For Love & Lemons x Victoria's Secret Юмор 0 Что девушка думает во время плохого секса?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.