ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Зменшив вимоги до дівчат до нуля, а вони все одно нічого зі мною не хочуть

06.02.2024 — Юмор
Зменшив вимоги до дівчат до нуля, а вони все одно нічого зі мною не хочуть

Якщо хтось із чоловіків раптом вирішить мене запитати (ну раптом), чому йому не щастить із жінками, то я абсолютно впевнена: у 95% випадків справа буде у підвищеній самооцінці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось пишуть зазвичай: хочу таку саму, як я сам. Нічого зайвого не вимагаю, сиджу собі, лагоджу примус, а вони викаблучуються.

Але по ходу п'єси раптом якось з'ясовується, що така сама, як він сам, для розлученого, тричі дитячого 55-річного Олега, 118 кг, - це 37-річна Галочка, 69 кг, і щоб без дітей мені. І ці цифри самі по собі Олегу не указ, бо він чоловік у самому розквіті сил, а Галочка – баба, у неї клімакс, незігріта постіль, кішки. І нічого ти йому не доведеш, не прокочує твоя теорія, що теорія перевіряється практикою.

Якщо в Олега теорія не збігається з практикою і жінки, яких він вважає рівними, не дають йому шансу (і взагалі), це не те, що теорію треба коригувати, а те, що жінки останнім часом зовсім зіпсувалися.

Ця модель максимально точно описує більшість життєвих ситуацій.

Ось іде Олег у гараж, і там скаржиться друзям: баби люблять альфачів, гучних, буйних, безглуздих та безперспективних. А добрих, відповідальних, порядних та тихих, як я, не люблять.

При цьому якби у мене було менше такту, я б сказала: Олег, розви очі. Тебе не люблять не тому, що ти не вмієш бренчати на гітарі, і не сморкаєшся в фіранку. А тому, що йому 25, а тобі 55, він виглядає як молодий гладіатор, а ти – як підкидьок, вирощений зграєю диких пельменів.

І тобі треба пред'явити дуже вагомі аргументи, щоб переломити ситуацію. Аргумент, що ти бачив ковбасу по 2.20, можеш прокоментувати «Слово пацана» словами «чого я там не бачив», і мало п'єш відколи скаржиться на печінку – поганий аргумент.

Завищена самооцінка в плані зовнішності – це особливість абсолютної більшості наших джентльменів, яка старанно підтримується як у чоловічому колі, так і в жіночому. Жінки на диво великодушні щодо двох речей – зовнішнього вигляду чоловіків, та його чоловічих здібностей, скажімо так. Це те, про що 90% жінок брешуть.

Причому, часто навіть собі. І в абсолютній більшості випадків «вилікувати» любовну невдачу чоловіка можна одним способом – запропонувати йому шукати жінок РЕАЛЬНО свого кола та віку. Достатку та способу життя.

Але як і будь-яка теоретична модель, моя модель має недоліки. Завжди є 5% чоловіків, які їй не відповідають, я навіть сказала б – критично не відповідають. Вони її можна заперечувати. Тому що шукають чорт знає когось, погоджуються на будь-які варіанти, і все одно отримують відмову за відмовою.

Я могла б просто викинути ці 5% відсотків за борт, припустивши, що вони чогось недомовляють, а загалом моя теорія вірна. Але я хочу докопатися до істини, і тому я уважно придивилася до цієї загадкової меншини, яка згодна на будь-яку бабу. Будь-яку. Будь-яку. І що я побачила?

- Я згоден на будь-яку жінку.

- На будь-яку? Точно точно.

- Так, на будь-яку.

- А якщо в неї, скажімо, зовсім не буде зубів?

- Тим краще, мені на це начхати. Це навіть пікантно.

- А якщо вона вся буде вкрита хутром, видаватиме дивні звуки, і вона матиме хвіст?

- Хм, це б мене не налякало, та й такі мені відмовляють. Востаннє я намагався підкотити в зоопарку до ведмедиці, але вона повісила на клітку табличку «Обід» і викликала сторожа, щоб мене виставили геть і не пускали більше до зоопарку за харрасмент та нудятину. Що я роблю не так?

Я думаю, що найдогадливіші читачі вже зрозуміли, що саме така людина робить не так. Але якщо коротко, то така нерозбірливість і всеїдність – та сама об'єктивація, як і в першому випадку. Тільки ще гірше.

Тому що бачачи зацікавлені очі навіть дуже посереднього зовні чоловіка, жінка може розтанути. І подумати, що можна надати йому шанс. А ось бачачи тьмяні незацікавлені очі всеїдної істоти, яка недавно занудно просила кохання у ведмедиці:

- Ну тобі шкода чи що? Все одно нічого не робиш, у басейні купаєшся, а я страждаю, у мене лібіііідо….

Так от, бачачи тьмяні очі та нудні промови такого громадянина навіть жінка дуже скромної зовнішності скоріше помре, бо це простіше, ніж пояснити йому, чому «ні».

Власне, так ми й визначилися за винятком, що підтверджує правило. Всеїдність відштовхує.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 причин, почему тебя ничего не интересует, и как это исправить Внешность и здоровье 0 25 причин радоваться, что ты мужчина Юмор 0 Почему лучше не брать девушку с собой в отпуск MC Like 0 Джордж Клуни в трейлере мини-сериала "Уловка-22" Автомобили 0 У Kia новый логотип Звезды 0 Карди Би танцует на коленях у Offset в клипе "Clout" Секс 0 Что возбуждает девушек и почему Юмор 0 Ситуация: увидел красивую девушку в другой машине. Что делать? Автомобили 0 Новый Citroen C4 превратился в кроссовер и стал электрокаром Автомобили 0 21 вещь, котоpая должна быть в машине каждого мужчины Юмор 0 11 женских качеств, которые позарез нужны мужчинам MC Like 0 Джулиана Герц и Ннеома Аносике для рекламной кампании купальников Vitamin A Вокруг света 0 Самые солнечные страны, где можно отдохнуть от серой зимы В курсе 0 Джон Малкович в роли Пуаро в трейлере сериала "Убийство по алфавиту" Психология отношений 0 Ученые: через сколько лет ты наконец почувствуешь себя счастливым в браке В курсе 0 Остін Батлер у фільмі Стівена Спілберга «Повелителі повітря» Секс 0 Налево пойдешь... Самые популярные мифы и факты об изменах Психология отношений 0 О чем ты думаешь, когда просираешь очередные отношения В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере "Рэмпейдж" Карьера 0 11 бессмысленных вещей, на которые ты тратишь кучу времени, считая их полезными
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.