ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 речей, для яких наше тіло не створено

07.10.2022 — Внешность и здоровье
8 речей, для яких наше тіло не створено

Людське тіло, всупереч думці про його непродуманість, — вельми адаптивна структура, яка може пристосуватися до досить екстремальних умов на кшталт сильної спеки та відсутності їжі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Проте варто визнати, що у багатьох аспектах людське тіло програє примітивнішим істотам.

Ось кілька дій, для яких твоє тіло не створено.

 

Тривалий біг

Колись біг вважався чи не панацеєю від усіх хвороб та основою будь-яких тренувань. Проблема в тому, що наше тіло не розраховане на тривалий біг.

Ні, це не означає, що ми не створені для того, щоб швидко долати дистанції, навпаки, це закладено в нас природою, але лише як короткострокове прискорення, подібно до гепардів.

Мета, як і у тварин, та сама: наздогнати жертву або втекти від хижака.

При тривалих забігах страждають суглобові хрящі колін і починається остеоартроз, коли міжсуглобова тканина так стоншується, що кістки б'ються одна об одну.

Особливо швидко стоншують хрящі забіги з високо піднятими колінами, через що кожен дотик поверхні призводить до навантаження до 8 мас тіла.

 

Цілий день на кріслі

Незважаючи на те, що ми не пристосовані до бігу, ніхто не скасовує того факту, що нам необхідно рухатися якнайчастіше, адже так задумано природою.

Але з нашим міським способом життя єдиний рух, який ми робимо, — це до зупинки чи машини, і в кращому разі набираємо кілька тисяч кроків.

Наше тіло не створене для постійного сидіння, і ми не раз говорили про руйнівну дію малорухливого способу життя.

Чим довше затягується такий спосіб життя, тим сильніше страждають усі системи організму, і ти буквально крадеш у себе далеко не зайві роки.

 

Спорт високих досягнень

Спорт це добре, якщо в міру, і наше тіло добре переносить досить високі навантаження.

Інша справа — спорт високих досягнень, коли люди постійно долають свої можливості через біль та страждання. Для цього наше тіло не створено.

До чого призводять такі навантаження?

До описаного вище остеоартрозу, в тому числі і в хребті, до витончення кісток, розриву м'язів і сухожиль і іншим проблемам.

Через це багато спортсменів, які витратили свою юність на досягнення рекордів, вже до 40 років стають інвалідами.

 

Наслідування канонів моди щодо конституції тіла

Існує усереднена конституція тіла як для чоловіків, так і для жінок, і вона приблизно відповідає тому, що було намальовано на платівках «Піонера», відправлених у глибокий космос.

Якщо ти подивишся на них, то побачиш цілком реалістичних людей без будь-яких відразливих рис. Інша річ — відхилення від цього варіанта.

Якщо вони невеликі, це цілком нормально, але коли чоловіки починають розгойдуватися до неймовірних розмірів, де біцепс більше, ніж голова, а жінки худнути так, що талія по товщині не більша за молоду березу, це не те, що задумувала природа.

Будь-яке стеження за трендами, будь то аноріксічні фігури або бодіпозитив з відвертим ожирінням, ведуть до погіршення здоров'я.

 

Вживання великої кількості цукру

Ми не можемо уявити своє життя без солодкого, і хоч іноді хочеться з'їсти кілька цукерок. Якщо є цукор та продукти з ним зрідка, то це навіть корисно.

Проблема в тому, що в наш час цукор у тому чи іншому вигляді перебуває у більшості продуктів.

Шоколадні батончики і подібні продукти взагалі можуть чи не на половину складатися з цукру. Людське тіло не пристосоване до того, щоб поглинати велику кількість глюкози.

Так, мозок любить глюкозу і заохочує тебе за її доставку в організм шляхом вироблення гормонів радості, але поступово до неї виникає толерантність, і потрібна все більша кількість речовини.

Крім того, у відповідь на велику кількість глюкози відбувається підвищення рівня цукру в крові і організм починає виробляти інсулін у великих обсягах для зниження концентрації солодкої речовини. Якщо такі гойдалки відбуваються часто, це може призвести до гіпоглікемії.

 

Дієти з метою схуднення

Ми говоримо не про перехід на правильне харчування з розумним обмеженням калорій, а про бездумне голодування, яке досі є одним із найпопулярніших способів скидання зайвої ваги.

Насправді голодування – це шкідлива у всьому дія.

Крім того, що ти погіршуєш роботу всіх систем організму, то ще він після такого періоду сильного дефіциту енергії, як тільки отримає її, почне запасати калорії у величезних кількостях, щоб запобігти негативному впливу при повторенні подібної ситуації.

Через це ти видужаєш ще сильніше, причому в зовсім непотрібних місцях.

 

Вживання молока

На відміну від попередніх пунктів, непереносимість молочних продуктів з'явилася порівняно недавно приблизно 10 тисяч років тому.

До цього люди могли вживати продукти з лактозою - білком, що міститься в молоці, без будь-яких побоювань для здоров'я.

Однак у ті давні часи виникла мутація, яка з кожним роком життя погіршувала вироблення ферментів, необхідних для розщеплення лактози, у результаті з'явилася непереносимість цього компонента.

Отже, наше тіло по суті не призначене для вживання молока та інших молочних продуктів.

При цьому кисломолочні воно сприймає часто без ускладнень, проте, якщо у тебе є непереносимість лактози, як і у більшості дорослих людей, варто спочатку проконсультуватися з лікарем.

 

Знаходження під тривалим стресом

Як і у випадку з бігом, стрес корисний, якщо він впливає на тіло короткочасно.

Він допомагає знизити больову ваду, збільшити витривалість і силу, робить мислення гострішим, загалом допомагає ефективно реагувати на небезпечні ситуації.

Але якщо стрес триває довго, він починає руйнувати організм, тому що тіло просто не розраховане на тривалу взаємодію з гормонами на кшталт кортизолу чи адреналіну.

І якщо короткочасні сплески стресу здатні навіть зміцнити твоє здоров'я, то довготривалі забирають роки. Саме тому важливо вміти справлятися зі стресом.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Ситуация: увидел красивую девушку в другой машине. Что делать? Карьера 0 Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство? Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для новой рекламной кампании Tropic of C В курсе 0 Дэниелу Крейгу не дают нормально отдохнуть в первом трейлере "Не время умирать" Внешность и здоровье 0 Nike и Mcdonald's выпустили кроссовки В курсе 0 У Lindemann вышел новый клип "Platz Eins" В курсе 0 Денні ДеВіто та Джаред Літо в трейлері фільму «Особняк з привидами» Карьера 0 10 главных минусов взрослой жизни Юмор 0 Из жизни свингеров Секс 0 На что жалуются жёны? Ошибки мужей в сексе Психология отношений 0 8 романтических жестов из прошлого, которые помогут тебе в отношениях Автомобили 0 7 вещей, которых нам страшно не хватает в современных машинах Вокруг света 0 Предложение дня: начата продажа билетов на остров с 60 доступными женщинами Автомобили 0 Opel представив електромобіль зі складним кермом Юмор 0 10 безобидных семейных установок, которые могут сломать тебе жизнь Вокруг света 0 Рейтинг самых дешевых городов Европы для отдыха Звезды 0 Ольга Бузова в летнем номере Playboy Карьера 0 10 фраз, которые заставят окружающих перестать тебя уважать Внешность и здоровье 0 Кольорові контактні лінзи: різноманітність стилю та функціональності. MC Like 0 Марія Родрігес для рекламної кампанії Bydee
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.