Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що таке сексуальна чуйність і як вона впливає на інтимне життя

29.08.2023 — Секс
Що таке сексуальна чуйність і як вона впливає на інтимне життя

Чим більше партнери думають один про одного під час сексу, тим краще. Здається, нічого суперечливого у цій гіпотезі немає. Тим більше, що її підтверджує нове дослідження феномена сексуальної чуйності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Секс буде набагато якіснішим, якщо партнери відчувають чуйність один одного, причому не тільки в інтимному значенні.

Такого висновку дійшов професор психології Гуріт Бірнбаум з Університету Райхмана в Ізраїлі у статті, опублікованій у Current Opinion in Psychology.

 

Що таке чуйність

Спочатку визначимося з термінами. Чуйність означає зацікавленість однієї людини в іншій, прагнення точно зрозуміти її почуття, бажання і потреби. І в міру можливості спробувати їх задовольнити. Без турботи, допомоги та підтримки бути чуйним теж навряд чи вийде.

Бірнбаум упевнений, що характер відносин між партнерами за межами спальні серйозно впливає на їхню поведінку в сексі.

Якщо вони уважні один до одного у повсякденному житті, то, швидше за все, вміють чути, розуміти та розмовляти про те, чого хочеться їм у ліжку. Більше того, секс у таких парах, як і оргазми, набагато яскравіший.

«Справа в тому, що чуйність повідомляє про те, що партнер цінує нас, піклується, йому важливе наше здоров'я, щастя та благополуччя. Тому ми почуваємося у безпеці, можемо дозволити собі бути вразливими у його присутності, чесно говорити про свої почуття та сподіватися на підтримку», — пояснює вчений у статті.

Загалом у умовах між людьми формується міцна зв'язок, з'являється задоволення відносин. Вона, по суті, виступає своєрідною формою «несексуальної прелюдії», створюючи атмосферу, яка лише допомагає бажанню розгорітися сильніше та розкріпачитися у ліжку ще більше.

Якщо ми відчуваємо зневагу, це може впливати на наше бажання займатися сексом взагалі.

До речі, працює це і в інший бік: чим трохи легший партнер до вас у ліжку, тим більше йому хочеться готувати вам сніданки, балувати подарунками і допомагати за межами спальні. Загалом активне сексуальне життя лише сприяє зміцненню стосунків пари, каже вчений.

 

Темні сторони чуйності

І все б добре, якби не дещо «але». Перше: чуйність на початку роману дівчата можуть сприймати як маніпуляцію з боку чоловіка. Мовляв, мене доглядають і носяться як з принцесою, тільки тому, що в нас ще не було сексу.

А ще така надмірно дбайлива поведінка може злякати людей з уникаючим типом уподобання, яким не подобаються спроби людини зблизитися надто швидко та стрімко. Занадто незалежних такого роду чуйність і готовність допомагати завжди і скрізь навіть може дратувати.

Крім того, важливо не робити для партнера того, що шкодить вам, і не прогаяти момент, коли виявиться, що про вас не піклуються зовсім. Приносити в жертву себе, свої потреби та бажання на постійній основі не варто.

А ще варто розділяти сексуальну чуйність, яка приносить вам задоволення, і ту, на яку ви йдете під деяким тиском (наприклад, погоджуєтесь на секс або робите те, що хоче партнер, хоча вам це не подобається).

«Чудливість у спальні та за її межами має відображати особисті інтереси та цінності людини. А от сексуальна активність, мотивована лише соціальними очікуваннями, тиском партнера чи внутрішніми обов'язками, може завдати шкоди благополуччю людини та відносинам загалом», — йдеться у статті.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Киану Ривз в первом трейлере "Репродукции" Юмор 0 20 лучших фpаз для знакомства Психология отношений 0 Теория разумного пофигизма, или 13 правил счастья в семейной жизни В курсе 0 Тильда Суинтон и Билл Мюррей в зомби-комедии "Мертвые не умирают" Психология отношений 0 6 вещей, которые мгновенно отталкивают женщин от мужчин В курсе 0 Брэд Питт в новом трейлере "К звездам" Секс 0 10 самых популярных поз для секса, согласно опросам Юмор 0 10 женских пpивычек, которые раздражают мужчин Звезды 0 Лив Тайлер в рекламной кампании Triumph Юмор 0 Букетно-конфетная оптимизация: как ухаживать за девушкой, если у тебя нет ни… Психология отношений 0 7 помилок мислення, через які твої стосунки не витримують перевірку часом Карьера 0 Как выжить в гонке "быстрее, выше, сильнее" и не сойти с ума В курсе 0 Зак Эфрон в трейлере драмы «Величайший пивной забег» Психология отношений 0 Як зрозуміти, що шлюб приречений із самого початку Карьера 0 Достижения, для которых ничего не нужно делать В курсе 0 New Balance создал кроссовки для пива в коллаборации с Miller Lite В курсе 0 Дэниел Рэдклифф в первом трейлере боевика "Вьючное животное" Звезды 0 НЕАНГЕЛЫ для сентябрьского номера XXL Автомобили 0 Toyota створює повністю безпілотний роботизований автомобіль Карьера 0 6 предсказаний о будущем, которые сбылись
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.