ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 речей, які неправильно показані у бойовиках

25.10.2022 — В курсе
7 речей, які неправильно показані у бойовиках

Є чимала кількість помилок, що вселяє нам масова культура. Робиться це для того, щоб фільм вийшов видовищнішим, адже реальність найчастіше не така яскрава та цікава.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька речей, які неправильно показані у бойовиках.

 

Машини легко мнуться і вибухають

Практично в будь-якому фільмі, де є сцена погоні, решта машин на дорозі, навіть якщо вони схожі за габаритами з автомобілем героя або антагоніста, при ударі буквально злітають у повітря або мнуться так, ніби зроблені з фольги.

Зрозуміло, автомобіль героя при цьому обробляється лише невеликими вм'ятинами.

Те саме стосується і сцен вибухів. Таке відчуття, що автомобілі вибухають з приводу, починаючи від зіткнення з перешкодою і закінчуючи падінням з висоти.

Якщо автомобіль спалахує, то всі в сцені починають кричати, щоб люди швидше вибиралися з неї, адже вона зараз вибухне.

Насправді автомобілі — це один із найперевіреніших видів техніки, яку тільки винаходило людство.

Перед тим, як випустити машину на ринок, виробник проводить серію краш-тестів, у тому числі скидаючи її з великої висоти.

Щоб автомобіль вибухнув, потрібно зробити постріл з гранатомета. І те, що вибух викличе саме снаряд, а не бензин у баку.

 

 

Постріл зі зброї — миттєва смерть

У бойовиках, особливо динамічних на кшталт «Джона Уіка», будь-який постріл — це одразу ж вирок людині, в яку потрапила куля.

Але насправді навіть постріл у голову з пістолета не завжди призводить до загибелі, принаймні до миттєвої.

Є чимало випадків, коли люди намагалися достроково вирушити на той світ за допомогою вогнепальної зброї, але натомість ставали інвалідами.

Вся річ у тому, що кулі – це не артилерія з розривними снарядами, а гладкі предмети, які залишають більш менш рівні рани. Навіть якщо вони потрапляють до життєво важливих органів, це не означає, що людина миттєво відрубається. Понад те, це навіть не вирок.

Так, наприклад, у репера 50 Cent вистрілили 9 разів, причому одна куля потрапила йому в щоку, зачепила язик і вибила пару зубів. Але при цьому він не лише вижив, а й оговтався, причому без серйозних наслідків для здоров'я.

 

 

Поліцейський зобов'язаний зачитати права одразу під час затримання

В американських фільмах, надягаючи на підозрюваного наручники, поліцейський завжди зачитує його права: «У вас є право зберігати мовчання…» і таке інше.

Якщо цього не зробити, як показують у бойовиках, підозрюваного, навіть якщо він скоїв тяжкий злочин на очах у десятків свідків, відпускають, адже його права було порушено.

Але будь-хто, кого заарештовували насправді в США, може тобі сказати, що це відбувається не завжди так, і навряд чи когось звільнили б з-під варти за те, що поліцейський не зачитав його права.

Насправді права дійсно зачитують, але не завжди при арешті. У цей момент поліцейський може взагалі нічого не казати, а права зачитають лише перед допитом.

 

 

Досить припекти рану, щоб припинити кровотечу

У фільмах, коли героя сильно ранять і він спливає кров'ю, нерідко застосовується метод припікання.

Розпечений предмет підноситься до рани, притискається, після чого піднімається пара, а сам герой мужньо, стиснувши зуби, лише жмуриться, після чого розплющує очі, перев'язує рану і кидається в бій.

У цьому є частка правди, і в польових умовах, коли життю людини загрожує небезпека, а інших способів припинити кровотечу немає, цей метод застосовується.

Але це лише тимчасове рішення до того часу, поки постраждалого не перевезуть до лікарні і не проведуть операцію. Що стосується дієздатності, то припікання рани швидше виведе бійця з ладу, ніж допоможе йому швидше повернутися в бій.

Крім того, припікання рани - це, по суті, створення ще одного поранення, просто іншого виду. До речі, припікання рани не завжди зупиняє кровотечу і допомагає тільки при поверхневих пошкодженнях.

Якщо крововтрата йде через внутрішнє поранення, припікання рани нічим не покращить положення, адже кров наповнюватиме внутрішню порожнину тіла, призводячи до ще більшого шоку.

 

 

Вибух гранати поблизу лише оглушує супротивників, чи навпаки, знищує все навколо

Граната — це, якщо дивитися різні бойовики, дуже дивна зброя. В одних фільмах вибух гранати за п'ять метрів від героя лише приголомшує його або завдає несерйозних ран.

В інших снаряд перетворює людей на фарш, навіть якщо ті ховалися за перешкодою. Але жоден сценарій не має відношення до реальності.

Візьмемо як приклад гранату Ф-1 радянського виробництва. Її розрахунковий радіус ураження ударною хвилею не перевищує 0,5 метрів. Тобто під час вибуху біля ніг у людини мало шансів.

Однак якщо відійти трохи подалі, вибухова хвиля вже не матиме такої дії. Але небезпека полягає не так у вибуховій хвилі, як в уламках. І тут уже граната Ф-1 показує себе значно смертоносніше, вистрілюючи при вибуху уламками на всі боки на дистанцію до 200 метрів.

Однак сховавшись за досить товстим укриттям, ці уламки з високою ймовірністю не долетять до людини. І так, навряд чи вдасться підірвати двері гранатою, як це нерідко роблять у бойовиках, для цього потрібні інші засоби.

 

 

Метальні ножі легко нейтралізують мету

Коли у героя закінчуються патрони, або йому необхідно ліквідувати ворога, що насувається з іншого боку, поки він намагається прибрати основного противника, він вистачає метальний ніж і запускає його прямо в ціль.

Ворог відразу падає, і при цьому демонструють, як ніж по саму рукоятку увійшов до його черепа. Спочатку слід зазначити, що потрапити метальною зброєю в ціль дуже складно, тим більше в умовах реального бою.

Ніж — це не куля, яка летить точно в ціль, а снаряд, що обертається. Висока ймовірність або потрапити у противника рукояттю, або взагалі промахнутися. Інший момент – це серйозність поранення.

Навіть якщо ніж прилетить в ціль вістрям, через втрату енергії при обертанні він не матиме достатньої швидкості для смертельного удару, тим більше на великій дистанції.

Тож усі ці ножі, які пробивають грудину ворога на відстані 50 метрів — це просто домисли сценаристів.

Не заперечуємо, що таке можливо, але для цього потрібно пройти роки тренувань, бути сильним, спритним, а при кидку повністю зосереджуватись на одній меті.

 

 

Бійки на кулаках завдають лише несерйозних травм

Коли два герої вступають у кулачну бійку, ти знаєш, що якщо ніхто з них не застосує зброї, вони обидва залишаться неушкодженими.

Подумаєш, отримали кілька разів по обличчю, нічого страшного, це ж не ніж чи куля. Герої після бійки обтрушуються, спльовують кров і йдуть у своїх справах.

Але як це відбувається насправді?

Кулаки - грізна зброя, особливо у тренованих людей. Не дарма боксери б'ються в рукавичках, адже їхнє завдання пом'якшити удар. І те, що удар навіть неведучою рукою може послати противника в нокаут, не кажучи вже про головну руку без рукавички.

Реальні сильні удари кулаком можуть ламати кістки, і як мінімум залишають сильні забиті місця, що переростають у гематоми.

Потужний удар у голову призведе до струсу мозку і навіть може стати причиною роздроблення кісток черепа, що призведе до внутрішнього крововиливу, що в деяких випадках стає причиною загибелі жертви.

Ще безглуздішими здаються сцени, де герої б'ються на кулаках, на які одягнені кастети.

Такий удар завдає набагато серйозніших пошкоджень і досить легко дробить кістки черепа. Тому запам'ятай: найкраща бійка та, якої не було.

Навіть середній, за твоїми мірками, удар в обличчя опоненту може призвести до серйозних наслідків, тому не вір бойовикам, які показують нешкідливість такого поєдинку.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как гpамотно ходить налево и не попадаться Психология отношений 0 8 качеств мужчины, которые нравятся всем девушкам В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» Карьера 0 11 вещей, которые нужны тебе намного больше, чем отношения В курсе 0 Дженнифер Лоуренс в первом тизере хоррора Даррена Аронофски "Мама!" В курсе 0 Уилла Смита хочет убить его собственный двойник в трейлере "Гемини" Автомобили 0 Тизер второго сезона Grand Tour В курсе 0 Tinder назвал 10 самых популярных женских имен Карьера 0 7 причин, чому інтроверти успішніші за оточуючих Карьера 0 Как правильно отвечать на вопросы таможенников, психиатров и прочих… Юмор 0 10 народных примет, которые всегда сбываются Карьера 0 10 «странностей» в нашем обществе, которые должны быть нормой Секс 1 5 способов пpоверить, что она точно согласна заняться с тобой сексом Карьера 0 5 плохих качеств, которые помогут тебе в жизни В курсе 0 Дев Патель в трейлере "История Дэвида Копперфилда" Карьера 0 4 черты, присущие незаурядным личностям Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке Автомобили 0 9 вредных привычек, которые изнашивают мотор твоего автомобиля Автомобили 0 Volvo планирует полностью перейти на электромобили к 2030 году Звезды 0 Сексуальная Сидни Суини для кампании Jacquemus и Nike
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.