Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 ознак того, що ти здатний досягти більшого, ніж оточуючі

22.02.2023 — Карьера
10 ознак того, що ти здатний досягти більшого, ніж оточуючі

Кожна людина дає своє визначення поняття «успіх». Але в кожної успішної людини, у свою чергу, є ряд рис, які допомагають їй прагнути високих результатів і досягти більшого.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Можливо, кілька цих якостей є і в тебе.

 

Ти готовий просуватися і поодинці

Найчастіше ми любимо відчувати, що є частиною чогось більшого. У такому разі поділяються наші обов'язки та відповідальність.

Але для того, щоб досягти успіху, потрібно зробити крок уперед з натовпу. Ти маєш бути генератором ідей, родоначальником руху, а не його послідовником.

І для цього ти маєш перестати боятися ризикувати і робити щось нове.

 

Самодисципліна для тебе важлива

Ти не та людина, яка, запланувавши щось, готова легко від цього відступити чи змінити свої плани. Якщо ти поставив собі за мету, ти робитимеш все, що від тебе залежить, щоб досягти її.

У цій справі як ніколи важлива самодисципліна — уміння контролювати себе, свої бажання, слабкості тощо.

Не лише розум чи креативність допомагають досягти успіху. Ці якості, швидше за все, виявляться марними, якщо ти не дисциплінований.

Щоб досягти успіху не потрібен талант — треба лише не давати собі згорнути із запланованого маршруту, яким би складним він не був.

 

Для тебе не така важлива перемога, як чесна боротьба

Виграш завжди мотивує, адже переможець забирає все: славу, гроші, найкрасивіших дівчат. Гаразд, ми перебільшуємо.

Ти не з тих людей, які хочуть здобути перше місце будь-якими можливими способами. Ти не хочеш використовувати заборонені методи, бо шануєш свого суперника і себе самого.

У такому разі ти готовий швидше отримати поразку в чесній боротьбі, ніж виграти, знаючи, що все життя ти пам'ятатимеш про свій обман. Честь і самоповагу тобі набагато дорожчі за будь-які перемоги.

 

Чужі успіхи тебе радують

Ти не з тих, хто зловтішатиметься чужим поразкам і заздрити успіхам. Ти знаєш, що за сильного бажання, підкріпленого ефективною роботою, ти можеш досягти багато чого.

Це знання допомагає тобі щиро радіти зльоту інших людей.

 

Ти готовий пробувати

Ніхто з нас не застрахований від того, що його задум «не вигорить». Навіть при наполегливій роботі і добре налагодженому процесі делегування не факт, що ти зможеш досягти успіху.

Існує дуже багато чинників, які неможливо передбачити. У такому разі в тебе є лише два варіанти: утриматися від дій чи ризикнути та спробувати.

Перший варіант куди привабливіший: здається, що ти нічого не втрачаєш. Насправді це не зовсім так. Ти не дізнаєшся, що ти міг втратити, доки не спробуєш.

Зайва обережність вже знищила сотні тисяч ідей, які могли б принести успіх та визнання їх авторам. Адже так легко піддатися страху і за перших труднощів згорнути справу.

Якщо ти робиш вибір на користь ризику, ти нічого не втрачаєш, навіть якщо в тебе не виходить. За невдачі тобі дістається досвід — актив, який принесе тобі чимало користі.

 

Ти готовий багато працювати

Хто б що не говорив, а успішна людина має вміти працювати багато та ефективно.

Причому що ефективніше протікає твоя трудова діяльність, то більше в тебе з'являється вільного часу. Ніхто не стає крутим підприємцем чи генеральним директором, не «пахаючи» при цьому.

Можливо, тобі неодноразово доведеться затриматися на роботі або присвятити один зі своїх вихідних на розгріб звітів.

Тобі доведеться зіткнутися зі втомою, недосипанням, помилками, які відкидають тебе на кілька кроків тому. Якщо ти готовий до цього — у тебе є всі шанси досягти успіху.

 

Ти не боїшся думки інших людей

Як би сумно це не звучало, але іноді не варто слухати навіть найближчого друга.

Він може сумніватися в тобі і твоїх силах або намагатися тебе застерегти від можливого провалу, але це може обернутися і проти тебе.

Коли люди навколо тебе критикують, не схвалюють твої дії, з зневагою ставляться до твоїх ідей — ігноруй.

Це найкращий спосіб залишитися з оточуючими у нормальних відносинах і водночас не відступити від своєї мети. Це не означає, що ти маєш начхати на всі поради.

Виділили із загальної маси кілька цінних, які звучали з вуст твоїх близьких або людей — професіоналів у подібній сфері.

 

Ти не вибираєш, а створюєш варіанти

Найчастіше люди роблять вибір на основі вже існуючих пропозицій.

Якщо не хочеш вибирати, ти можеш придумати найкращу пропозицію та реалізувати її. Це мислення підприємця, яке приведе тебе до успіху.

 

Ти вмієш правильно ставити цілі

Не абстрактно на кшталт «я маю зробити це», а усвідомлено — з чіткими часовими рамками, точним формулюванням та можливістю її досягнення.

Особливо важливий у поставленій меті дедлайн. Якщо його немає, ти ризикуєш зависнути над реалізацією однієї ідеї надовго.

 

Ти вмієш слухати інших

Ця якість дає в житті чимало переваг. Людину, яка вміє слухати, шанують.

Пам'ятай, що існує не тільки твоя думка, і дуже важливо давати людині висловитись, перш ніж приймати певне рішення. Навіть якщо ти впевнений, що людина помиляється, дай їй сказати.

Це банальна повага, яка так високо цінується у нашому світі. Дотримуючись цього принципу, ти отримуєш додаткову інформацію, яка може бути тобі корисною, і розташування самої людини.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 6 безумных вещей из будущего, до которых хочется дожить Карьера 0 Чому ти багато працюєш, але нічого не встигаєш? Внешность и здоровье 0 H&M и Netflix показали совместную коллекцию Гаджеты 0 Вещь дня: как говорить по телефону "через палец" Звезды 0 Хайди Клум для майского номера Maxim Психология отношений 0 Сила комплимента: что можно и что нельзя говорить женщинам Карьера 0 6 вещей, которые не стоит делать смыслом своей жизни, и почему Секс 0 14 самых странных фактов о сексе, которые подтверждены учеными Автомобили 0 Частые ошибки, которые сокращают срок службы автомобиля Секс 0 7 видов секса, которые действительно нравятся женщинам В курсе 0 Первая виртуальная порноактриса завела Instagram Карьера 0 7 лайфхаков, как упростить свой рабочий день В курсе 0 Том Хэнкс в вестерне "Новости со всего света" Психология отношений 0 7 мифов про расставание, в которые давно пора перестать верить Внешность и здоровье 0 Vans выпустил коллаборацию с художником и серфером Уэйдом Гудоллом Психология отношений 0 20 способов влюбить в себя девушку Юмор 0 #говоритмужчина: как я выбирал себе женщину Автомобили 0 Названы самые надежные автомобили в мире Звезды 0 Дарья Мельникова на страницах MAXIM Автомобили 0 Volvo полностью перейдет на электромобили с 2019 года
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.