ТОП-10 популярных новостей
Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 ознак, що людина не годиться тобі в друзі

13.07.2023 — Карьера
8 ознак, що людина не годиться тобі в друзі

Буває, що зустрічаєш людину, яка здається цікавою, доброю, заслуговує на довіру.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але перше враження може бути оманливим, тому важливо звертати увагу на деякі ознаки, які говорять про те, що близьку дружбу з ним не варто заводити.

 

Він змушує тебе йти проти себе

Людина, яка щиро зацікавлена в дружбі, буде шанобливо ставитися до уподобань, світогляду та переваг того, з ким спілкується. Він не наполягатиме на скоєнні вчинків, який інша людина вважає неправильними, або змушуватиме його йти наперекір моральним принципам.

Якщо розумієш, що доводиться часто погоджуватися з тим, що тобі не подобається, заради того, щоб підтримувати стосунки та проводити час із новим приятелем, варто задуматися, наскільки він годиться тобі у друзі.

Адже міцні та здорові стосунки будуються на повазі, компромісі та розумінні, а не на догоді комусь заради спілкування.

 

Він тільки робить вигляд, що хоче допомогти

Людина може поводитися так, ніби готова бути поруч у скрутну хвилину, але коли настає такий момент, уникати справжньої допомоги.

Він скасовує плани або завжди каже, що зайнятий, неуважно слухає, коли розповідаєш про проблеми, або зовсім намагається переконати тебе в тому, що твоя ситуація не така хвороблива, як здається.

Такій людині не варто довіряти чи намагатися зробити її своїм другом, особливо якщо, не виявляючи належної підтримки, вона постійно вимагає її в тебе.

 

Він ніколи не вибачається

У деяких ситуаціях варто вибачитися першим, навіть якщо у конфлікті винні обидві сторони. Але якщо розумієш, що так поступаєш незалежно від ситуації, варто проаналізувати стосунки з другом.

Можливо, він сприймає тебе як належне, тому й не вибачається за свої провини. Він не дбає про твої почуття та емоції, знаючи, що рано чи пізно ти зробиш спробу помиритися з ним.

Така поведінка видає байдужість, а також може бути ознакою нарцисизму чи токсичності — з такою людиною не варто дружити.

 

Він критикує твій вибір

Справжній друг може бути не згоден з твоїм вибором і тактовно висловлювати свою точку зору з цього приводу.

Але якщо людина переходить до відкритої критики будь-якої твоєї дії, а також засудження, варто відсторонитися від нього або завершити стосунки.

Нерідко такий прояв незгоди з твоєю позицією є відображенням бажання тобою маніпулювати, а також заздрощів чи неповаги до тебе як особистості.

 

Він порушує обіцянки

Не варто довіряти людині, яка постійно порушує свої обіцянки. Особливо якщо він не вибачається за допущені помилки і не намагається виправити свою поведінку.

На такого друга неможливо покластися, що дає значний дискомфорт і може бути відображенням його незацікавленості в тобі.

 

Він пліткує про тебе

Якщо дізнаєшся від інших людей про те, що твій новий приятель розпускає плітки, варто триматися від нього подалі. Така поведінка сигналізує про те, що у міцних стосунках із тобою він не зацікавлений.

Найчастіше пліткують люди, які звикли використовувати тих, хто поруч, у своїх цілях або сприймають оточуючих як спосіб розваги та отримання уваги.

 

Він краде твої ідеї

Уяви ситуацію: ти говориш колезі, з яким товаришуєш, що збираєшся запропонувати новий метод оптимізації роботи, але він розповідає про нього першим на найближчих зборах.

Людина, яка краде твої ідеї, не годиться у друзі, тому що звикла отримувати щось за чужий рахунок і не надає належної пошани тим, хто поряд.

 

Він змушує почуватися незручно

Не завжди з точністю можна зрозуміти, що не так у дружбі, але варто задуматися, чи продовжувати спілкування з людиною, яка змушує почуватися незручно.

Наприклад, коли жартує над тобою в колі знайомих або робить так, щоб привернути до твоїх недоліків увагу.

Особливо варто задуматися, чи продовжувати з ним спілкування, якщо він не реагує на зауваження про те, що подібні дії тебе ранять або ти вважаєш їх неприйнятними.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Почему с возрастом ты превращаешься в сварливого мудака В курсе 0 Майкл Б. Джордан столкнется с убийцей отца в "Криде - 2" Звезды 0 Кайли Дженнер для V Magazine Карьера 0 Чому пошук щастя заважає тобі бути щасливим Юмор 0 16 советов тем, кто пригласил девушку к себе в гости и надеется на секс Секс 0 Искусство грязных разговоров Автомобили 0 Microsoft поможет Volkswagen подключить автомобили к облаку Юмор 0 Жизнь мужчины до и после свадьбы Карьера 0 6 способів зрозуміти, що робить тебе нещасним В курсе 0 Вийшов трейлер детективу «Привиди у Венеції» по Агаті Крісті Внешность и здоровье 0 Кендрик Ламар выпустил кроссовки совместно с Nike Внешность и здоровье 0 Диагностируем "венеру", не выходя из комнаты Юмор 0 4 вида свиданий, которые почти гаpантированно закончатся сексом В курсе 0 Вышел трейлер «Красного уведомления» с Райаном Рейнольдсом и Дуэйном Джонсоном Секс 0 Ученые: мужчины считают, что женщины испытывают оргазм чаще, чем это происходит… В курсе 0 Райан Гослинг, Ана де Армас и Крис Эванс в трейлере «Серого человека» MC Like 0 Тони Гаррн в новом откровенном фотосете Внешность и здоровье 0 Почему ты все время чувствуешь себя уставшим, хотя высыпаешься Карьера 0 10 вещей, к которым нужно относиться проще, чтобы почувствовать себя свободным Юмор 0 Женщины, которые ищут "без обязательств"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.