Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 ознак, що людина не годиться тобі в друзі

13.07.2023 — Карьера
8 ознак, що людина не годиться тобі в друзі

Буває, що зустрічаєш людину, яка здається цікавою, доброю, заслуговує на довіру.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але перше враження може бути оманливим, тому важливо звертати увагу на деякі ознаки, які говорять про те, що близьку дружбу з ним не варто заводити.

 

Він змушує тебе йти проти себе

Людина, яка щиро зацікавлена в дружбі, буде шанобливо ставитися до уподобань, світогляду та переваг того, з ким спілкується. Він не наполягатиме на скоєнні вчинків, який інша людина вважає неправильними, або змушуватиме його йти наперекір моральним принципам.

Якщо розумієш, що доводиться часто погоджуватися з тим, що тобі не подобається, заради того, щоб підтримувати стосунки та проводити час із новим приятелем, варто задуматися, наскільки він годиться тобі у друзі.

Адже міцні та здорові стосунки будуються на повазі, компромісі та розумінні, а не на догоді комусь заради спілкування.

 

Він тільки робить вигляд, що хоче допомогти

Людина може поводитися так, ніби готова бути поруч у скрутну хвилину, але коли настає такий момент, уникати справжньої допомоги.

Він скасовує плани або завжди каже, що зайнятий, неуважно слухає, коли розповідаєш про проблеми, або зовсім намагається переконати тебе в тому, що твоя ситуація не така хвороблива, як здається.

Такій людині не варто довіряти чи намагатися зробити її своїм другом, особливо якщо, не виявляючи належної підтримки, вона постійно вимагає її в тебе.

 

Він ніколи не вибачається

У деяких ситуаціях варто вибачитися першим, навіть якщо у конфлікті винні обидві сторони. Але якщо розумієш, що так поступаєш незалежно від ситуації, варто проаналізувати стосунки з другом.

Можливо, він сприймає тебе як належне, тому й не вибачається за свої провини. Він не дбає про твої почуття та емоції, знаючи, що рано чи пізно ти зробиш спробу помиритися з ним.

Така поведінка видає байдужість, а також може бути ознакою нарцисизму чи токсичності — з такою людиною не варто дружити.

 

Він критикує твій вибір

Справжній друг може бути не згоден з твоїм вибором і тактовно висловлювати свою точку зору з цього приводу.

Але якщо людина переходить до відкритої критики будь-якої твоєї дії, а також засудження, варто відсторонитися від нього або завершити стосунки.

Нерідко такий прояв незгоди з твоєю позицією є відображенням бажання тобою маніпулювати, а також заздрощів чи неповаги до тебе як особистості.

 

Він порушує обіцянки

Не варто довіряти людині, яка постійно порушує свої обіцянки. Особливо якщо він не вибачається за допущені помилки і не намагається виправити свою поведінку.

На такого друга неможливо покластися, що дає значний дискомфорт і може бути відображенням його незацікавленості в тобі.

 

Він пліткує про тебе

Якщо дізнаєшся від інших людей про те, що твій новий приятель розпускає плітки, варто триматися від нього подалі. Така поведінка сигналізує про те, що у міцних стосунках із тобою він не зацікавлений.

Найчастіше пліткують люди, які звикли використовувати тих, хто поруч, у своїх цілях або сприймають оточуючих як спосіб розваги та отримання уваги.

 

Він краде твої ідеї

Уяви ситуацію: ти говориш колезі, з яким товаришуєш, що збираєшся запропонувати новий метод оптимізації роботи, але він розповідає про нього першим на найближчих зборах.

Людина, яка краде твої ідеї, не годиться у друзі, тому що звикла отримувати щось за чужий рахунок і не надає належної пошани тим, хто поряд.

 

Він змушує почуватися незручно

Не завжди з точністю можна зрозуміти, що не так у дружбі, але варто задуматися, чи продовжувати спілкування з людиною, яка змушує почуватися незручно.

Наприклад, коли жартує над тобою в колі знайомих або робить так, щоб привернути до твоїх недоліків увагу.

Особливо варто задуматися, чи продовжувати з ним спілкування, якщо він не реагує на зауваження про те, що подібні дії тебе ранять або ти вважаєш їх неприйнятними.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Ники Минаж и Ферги представили провокационный клип Юмор 0 #говоритженщина: как соблазнять женщин Автомобили 0 15 вещей, которые делают тебя плохим водителем Юмор 0 Все фазы секса в длительных отношениях (в гифках) Карьера 0 Шутить на таможне и еще 30 прекрасных порывов, которые ты никогда не захочешь… В курсе 0 Первый трейлер нового фильма Вуди Аллена "Фестиваль Рифкина" Психология отношений 0 7 признаков, что не стоит ждать изменений от своей девушки Вокруг света 0 8 дивних фактів, які покажуть, наскільки дивовижний цей світ Внешность и здоровье 0 5 причин, чому ти не худнеш після відмови від шкідливої їжі Секс 0 Лучшее, что ты испытывал в своей жизни: 5 советов для улучшения оргазма на… Вокруг света 0 19 лучших мест для европейских каникул MC Like 0 Обнаженные Стелла Максвелл и Лиам Пейн в рекламной кампании Hugo Boss Автомобили 0 7 причин твоей ненависти за рулем Секс 0 Как разнообразить секс: 5 нюансов В курсе 0 Mostbet - букмекерская контора с отличными условиями для пользователей из… В курсе 0 Вышел трейлер четвёртого сезона «Мира Дикого Запада» Секс 1 10 секс-годовщин, которые должны быть у каждой пары Внешность и здоровье 0 В погоне за стояком: к чему приводит увлечение секс-допингом В курсе 0 Крис Хемсворт в боевитом боевике "Эвакуация" Карьера 0 6 глупых вещей, о которых люди беспокоятся слишком сильно
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.