ТОП-10 популярных новостей
Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 міфів про зради, спростовані наукою

14.06.2023 — Секс
6 міфів про зради, спростовані наукою

Розбираємося, чи правда чоловіки невірні частіше за жінок, чи завжди в цьому винні обидва партнери і як це пов'язано з доходом.

 

1. Зрада завжди руйнує відносини

Правильніше було б сказати, що зрада робить відносини іншими, тому що викликає складні емоції в одного чи обох партнерів та відчуття втрати.

Той, кому змінили, може відчувати біль через втрату довіри та безпеки, нав'язливо прокручувати в голові сценарій роману коханого. Той, хто зрадив, нерідко відчуває провину.

Однак це не обов'язково означає, що пара в результаті розлучиться або стосунки зіпсуються.

Як зазначають психологи, іноді після зради партнери можуть стати навіть ближчими. Але це не станеться чарівним чином. Обидві людини мають бути націлені на відновлення відносин та готові до того, що просто не буде. Прийде працювати з проблемою, у тому числі пройти через неприємні почуття, важкі розмови і так далі.

Втім, це також не означає, що вислів «Гарний лівак зміцнює шлюб» так життєздатний. По-перше, у своїй передбачається, що зрада залишається у секреті. По-друге, невірність все ж таки є популярною причиною розлучень.

 

2. У невірності завжди винні обидва

Одноразова зрада або роман на стороні можуть мати десятки причин. Наприклад:

 • втрата почуття прихильності до партнера;
 • дисбаланс вкладу партнерів у відносини;
 • неефективна комунікація;
 • невирішені проблеми на кшталт страху близькості чи уникнення конфліктів;
 • проблеми із фізичним здоров'ям;
 • порушення психічного здоров'я, що включають депресію, тривогу чи
 • біполярний розлад;
 • різного роду залежності;
 • стресові періоди;
 • особиста незадоволеність та низька самооцінка;
 • агресія на партнера;
 • закоханість в іншу людину;
 • бажання різноманітності у сексі;
 • алкогольне сп'яніння;
 • помста.

А ще, буває, люди зраджують просто тому, що можуть: без жодних причин.

Як видно зі списку, іноді другий партнер справді якось замішаний у ситуації, але нерідко він взагалі не при справах.

У будь-якому випадку, коли йдеться про причини невірності, важливо вчасно розділити провину та відповідальність. Остання завжди на тому, хто змінив, це його вибір. У разі, скажімо, нерозуміння чи кризи можна було зробити багато чого: поговорити, розлучитися, піти до психолога.

Але людина наважується на зв'язок за, ніхто його до цього не примушує. Розмови про «вину обох» цю відповідальність розмивають.

 

3. Люди зазвичай зраджують із незнайомцями

Поширений сюжет у фільмах: герой іде в бар, випиває, знайомиться з кимось і вранці прокидається в чужому ліжку з хворою головою та почуттям провини.

Насправді частіше секс на стороні відбувається з тим, кого людина добре знає. Більше того, перш ніж дійти до інтиму, люди промацують ґрунт: листуються, обмінюються фото тощо.

 

4. У нових відносинах людина не зрадить

Цей міф поширений серед тих, з ким змінили: «Він (вона) просто був (-а) нещасливий (-а), але зі мною такого не повториться, мені він (вона) точно буде вірний (-на)». Трапляється і так. Але в цілому статистика щодо цього не дуже оптимістична.

Імовірність зради у 3,5 рази вища для людей, які вже робили це раніше. Однак ті, хто дійсно перейшов межу лише одного разу, також існують.

 

5. Залежні від партнера люди не зраджуюють

Мається на увазі економічна залежність. Є думка, що людина, яка сама нічого не заробляє і живе за рахунок партнера, має бути більш вірною. Адже поза стосунками йому доведеться важко.

Насправді все навпаки: такі люди зраджують частіше. Причому залежний фінансово чоловік схильніший до невірності, ніж залежна жінка.

Для успішнішого у фінансовому плані партнера теж є цікаві дані. Поки доход чоловіка становить менше 70% сімейного бюджету, він тим вірніше, що більше заробляє. А після досягнення цієї планки знову простіше йде на зраду. Отримуюча більше партнера жінка вірніша за будь-якого доходу.

 

6. Чоловіки зраджують частіше за жінок

Скажімо так: це не зовсім міф, чоловіки трохи активніші у своїй невірності, але розрив між статями не дуже значний. Варто також враховувати, що такі дані зазвичай одержують за результатами опитувань, тому доводиться покладатися на чесність респондентів. А жінкам буває важче зізнатися у зраді через громадські очікування.

У віці до 34 років про невірність розповідає приблизно однакова кількість чоловіків та жінок. Різниця починає наростати серед старших людей і з роками стає все більш значущою статистично.

Наприклад, у групі від 20 до 29 років змінюють 11% чоловіків та 10% жінок. На восьмому десятку – 26% чоловіків та 13% жінок. Хоча це може бути пов'язано не так з віком як таким, як із приналежністю людей до різних поколінь, що дотримуються різних поглядів на питання вірності.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Надежные производители антифриза В курсе 0 Ники Минаж и Ферги представили провокационный клип Автомобили 0 Toyota представила самый маленький внедорожник В курсе 0 Стартовали съемки третьего сезона «Ведьмака» Юмор 0 20 способов сделать так, чтобы она тут же потащила тебя в постель Карьера 0 Искусство small talk: как поддержать разговор, не затрагивая глубокие темы Звезды 0 Tatarka снялась для обложки Playboy Секс 0 Почему она "ломается", даже когда хочет с тобой переспать Юмор 0 15 вещей, которые не нужно делать мужчинам на свидании В курсе 0 Netflix показал трейлер третьей части антологии «Любовь, смерть и роботы» Юмор 0 15 причин никогда не жениться Карьера 0 10 жутких рабочих мест, где ты не захотел бы работать ни за какие деньги Автомобили 0 5 марних фішок сучасних автомобілів В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере нового фильма Кристофера Нолана "Довод" Карьера 0 23 привычные вещи, названия которых мало кто знает Юмор 0 Женщина-единорог: 6 качеств идеальной девушки Юмор 0 Она как прыгнет: 20 способов, чтобы она тут же потащила тебя в постель Карьера 0 Я стал начальником: как общаться с бывшими коллегами, которые теперь в… MC Like 0 Новогодний лукбук Incanto - Christmas Dreams Психология отношений 0 12 способов, которыми друзья разрушают твои отношения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.