Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 міфів про зради, спростовані наукою

14.06.2023 — Секс
6 міфів про зради, спростовані наукою

Розбираємося, чи правда чоловіки невірні частіше за жінок, чи завжди в цьому винні обидва партнери і як це пов'язано з доходом.

 

1. Зрада завжди руйнує відносини

Правильніше було б сказати, що зрада робить відносини іншими, тому що викликає складні емоції в одного чи обох партнерів та відчуття втрати.

Той, кому змінили, може відчувати біль через втрату довіри та безпеки, нав'язливо прокручувати в голові сценарій роману коханого. Той, хто зрадив, нерідко відчуває провину.

Однак це не обов'язково означає, що пара в результаті розлучиться або стосунки зіпсуються.

Як зазначають психологи, іноді після зради партнери можуть стати навіть ближчими. Але це не станеться чарівним чином. Обидві людини мають бути націлені на відновлення відносин та готові до того, що просто не буде. Прийде працювати з проблемою, у тому числі пройти через неприємні почуття, важкі розмови і так далі.

Втім, це також не означає, що вислів «Гарний лівак зміцнює шлюб» так життєздатний. По-перше, у своїй передбачається, що зрада залишається у секреті. По-друге, невірність все ж таки є популярною причиною розлучень.

 

2. У невірності завжди винні обидва

Одноразова зрада або роман на стороні можуть мати десятки причин. Наприклад:

 • втрата почуття прихильності до партнера;
 • дисбаланс вкладу партнерів у відносини;
 • неефективна комунікація;
 • невирішені проблеми на кшталт страху близькості чи уникнення конфліктів;
 • проблеми із фізичним здоров'ям;
 • порушення психічного здоров'я, що включають депресію, тривогу чи
 • біполярний розлад;
 • різного роду залежності;
 • стресові періоди;
 • особиста незадоволеність та низька самооцінка;
 • агресія на партнера;
 • закоханість в іншу людину;
 • бажання різноманітності у сексі;
 • алкогольне сп'яніння;
 • помста.

А ще, буває, люди зраджують просто тому, що можуть: без жодних причин.

Як видно зі списку, іноді другий партнер справді якось замішаний у ситуації, але нерідко він взагалі не при справах.

У будь-якому випадку, коли йдеться про причини невірності, важливо вчасно розділити провину та відповідальність. Остання завжди на тому, хто змінив, це його вибір. У разі, скажімо, нерозуміння чи кризи можна було зробити багато чого: поговорити, розлучитися, піти до психолога.

Але людина наважується на зв'язок за, ніхто його до цього не примушує. Розмови про «вину обох» цю відповідальність розмивають.

 

3. Люди зазвичай зраджують із незнайомцями

Поширений сюжет у фільмах: герой іде в бар, випиває, знайомиться з кимось і вранці прокидається в чужому ліжку з хворою головою та почуттям провини.

Насправді частіше секс на стороні відбувається з тим, кого людина добре знає. Більше того, перш ніж дійти до інтиму, люди промацують ґрунт: листуються, обмінюються фото тощо.

 

4. У нових відносинах людина не зрадить

Цей міф поширений серед тих, з ким змінили: «Він (вона) просто був (-а) нещасливий (-а), але зі мною такого не повториться, мені він (вона) точно буде вірний (-на)». Трапляється і так. Але в цілому статистика щодо цього не дуже оптимістична.

Імовірність зради у 3,5 рази вища для людей, які вже робили це раніше. Однак ті, хто дійсно перейшов межу лише одного разу, також існують.

 

5. Залежні від партнера люди не зраджуюють

Мається на увазі економічна залежність. Є думка, що людина, яка сама нічого не заробляє і живе за рахунок партнера, має бути більш вірною. Адже поза стосунками йому доведеться важко.

Насправді все навпаки: такі люди зраджують частіше. Причому залежний фінансово чоловік схильніший до невірності, ніж залежна жінка.

Для успішнішого у фінансовому плані партнера теж є цікаві дані. Поки доход чоловіка становить менше 70% сімейного бюджету, він тим вірніше, що більше заробляє. А після досягнення цієї планки знову простіше йде на зраду. Отримуюча більше партнера жінка вірніша за будь-якого доходу.

 

6. Чоловіки зраджують частіше за жінок

Скажімо так: це не зовсім міф, чоловіки трохи активніші у своїй невірності, але розрив між статями не дуже значний. Варто також враховувати, що такі дані зазвичай одержують за результатами опитувань, тому доводиться покладатися на чесність респондентів. А жінкам буває важче зізнатися у зраді через громадські очікування.

У віці до 34 років про невірність розповідає приблизно однакова кількість чоловіків та жінок. Різниця починає наростати серед старших людей і з роками стає все більш значущою статистично.

Наприклад, у групі від 20 до 29 років змінюють 11% чоловіків та 10% жінок. На восьмому десятку – 26% чоловіків та 13% жінок. Хоча це може бути пов'язано не так з віком як таким, як із приналежністю людей до різних поколінь, що дотримуються різних поглядів на питання вірності.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 15 лучших обложек Playboу Юмор 0 12 причин, почему девушки от тебя бегут В курсе 0 Mostbet - букмекерская контора с отличными условиями для пользователей из… MC Like 0 Систин Сталлоне в эротическом видео журнала Love В курсе 0 Люк Скайуокер в новом трейлере "Звездных войн: Последние джедаи" Психология отношений 0 9 причин, чому тобі так складно знайомитися з дівчатами, і що з цим робити Юмор 0 Женатомия или Какими были бы женщины, если бы мужчины создавали их сами Внешность и здоровье 0 Главная проблема мужчин среднего возраста Психология отношений 0 4 способа стать популярным у женщин, ничего для этого не делая Секс 0 Жена по ночам превращается в бревно В курсе 0 Новый тизер фильма «Не время умирать» о Джеймсе Бонде Внешность и здоровье 0 6 вещей, которыми можно злоупотреблять, хоть все считают иначе Секс 0 Неудовлетворенные женщины Звезды 0 Puma выпустили кроссовки с петлей для карандаша MC Like 0 Incanto показал лукбук осенне-зимней коллекции В курсе 0 Борьба монстров в трейлере фильма "Годзилла: Король монстров" Секс 0 Исчерпывающие данные о сексе в машине Секс 0 Новейшая карта мужских и женских эрогенных зон Карьера 0 14 самых распространенных фраз, которыми ты пытаешься оправдать свои ошибки и… Карьера 0 Як перестати створювати собі проблеми
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.