Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому алкоголь корисний: нове дослідження

20.06.2023 — Внешность и здоровье
Чому алкоголь корисний: нове дослідження

Суперечки про те, чи корисне спиртне у помірних кількостях, не вщухають у науковому світі. Але на цей раз останні дані розкривають проблему з несподіваного боку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ви, звичайно, читали, що споживання алкоголю в розумних кількостях (1 порція на день для жінок і 1-2 на день для чоловіків) знижує ризик серцево-судинних захворювань. Вчені повторювали досліди на цю тему багато разів і з явним задоволенням.

Ось тільки залишалося невідомим, чи впливає спиртне безпосередньо на серцево-судинну систему, чи це відбувається через якісь неявні фактори.

Ну, може, ці люди, що інтелігентно випивають, відрізняються свідомістю і краще дбають про здоров'я. Або алкоголь, сприяючи травленню, дозволяє знизити рівень холестерину у крові. Словом, залишалися неясності.

І ось група вчених із Массачусетського госпіталю під керівництвом К. Мезуе та М. Осборна провели масштабне дослідження за участю понад 50 тисяч осіб. Для початку, звичайно, вкотре перевірили відоме: чи знижує відповідальне вживання алкоголю ризик розвитку серцево-судинних захворювань? Виявилося, що так, у цьому Массачусетс не відрізняється від решти світу.

А ось на другій стадії досліджень вдалося виявити, що регулярне вживання малих доз алкоголю пов'язане з довгостроковим зниженням сигналів стресу в мозку. Саме довгостроковим, не в сенсі «накотив – заспокоївся», а за принципом «я взагалі рідко хвилююсь».

Вчені вважають, що саме це значною мірою впливає на зниження серцево-судинних захворювань. На наступному етапі досліджень вони розглянули, як алкоголь урятує від серцево-судинних захворювань людей, схильних до тривожного розладу психіки. Виявилося, що у цій групі 1-2 порції спиртного на день майже вдвічі зменшують згадані ризики!

Зрозуміло, що вчені-медики не бажають виступати адвокатами алкоголю. Один з учасників дослідження доктор медичних наук кардіолог Ахмед Тавакол сказав: «Ми хотіли зрозуміти, як помірне вживання алкоголю знижує ризик серцево-судинних захворювань. І якби ми могли знайти цей механізм, нашою метою було запропонувати інші підходи, які можуть відтворити його без несприятливих побічних ефектів, пов'язаних з алкоголем».

Так, лікарю, такі підходи є. Але, на жаль, у більшості країн світу вони заборонені.

Насамкінець не можемо не навести слова масачусетських вчених про те, що більше 14 порцій алкоголю на тиждень збільшують ризик серцевого нападу та знижують загальну активність мозку. Тож не надто захоплюйтеся профілактикою!

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #здоровье#алкоголь#мужчина#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 8 самых загадочных мест на земле Автомобили 0 Двери «крылья бабочки» и две гибридные установки: представлен новый концепт… Карьера 0 9 маленьких удовольствий, которые не понять богатым людям Внешность и здоровье 0 Как спастись от жары: советы ученых и развенчание мифов MC Like 0 Новая коллекция Victoria's Secret MC Like 0 Сидни Суини для рекламной кампании Savage X Fenty Внешность и здоровье 0 8 вещей, которые нельзя делать после 30-ти Гаджеты 0 Вещь дня: наклейки на тело, которые создают музыку Гаджеты 0 Вещь дня: елочные шары для виски В курсе 0 Playboy перезапустять у цифровому форматі - для конкуренції з OnlyFans Секс 0 7 сексуальных проблем современного мужчины Внешность и здоровье 0 Все лучшие средства от похмелья Карьера 0 10 ознак того, що тебе не зупинять жодні життєві труднощі Секс 0 27 методов, которые помогут вам долго не кончать Секс 0 10 видов оргазмов, которые испытывал каждый мужчина Звезды 0 Белла Хадид для нового номера V Magazine Карьера 0 6 рис характеру, які дозволять досягати мети, навіть якщо у тебе не вистачає… Вокруг света 0 6 тайн, до раскрытия которых ты не доживёшь Секс 0 Ученые: главные условия хорошего секса Звезды 0 Фото дня: горячее фото Кайли Дженнер для Kylie Cosmetics
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.