Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому алкоголь корисний: нове дослідження

20.06.2023 — Внешность и здоровье
Чому алкоголь корисний: нове дослідження

Суперечки про те, чи корисне спиртне у помірних кількостях, не вщухають у науковому світі. Але на цей раз останні дані розкривають проблему з несподіваного боку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ви, звичайно, читали, що споживання алкоголю в розумних кількостях (1 порція на день для жінок і 1-2 на день для чоловіків) знижує ризик серцево-судинних захворювань. Вчені повторювали досліди на цю тему багато разів і з явним задоволенням.

Ось тільки залишалося невідомим, чи впливає спиртне безпосередньо на серцево-судинну систему, чи це відбувається через якісь неявні фактори.

Ну, може, ці люди, що інтелігентно випивають, відрізняються свідомістю і краще дбають про здоров'я. Або алкоголь, сприяючи травленню, дозволяє знизити рівень холестерину у крові. Словом, залишалися неясності.

І ось група вчених із Массачусетського госпіталю під керівництвом К. Мезуе та М. Осборна провели масштабне дослідження за участю понад 50 тисяч осіб. Для початку, звичайно, вкотре перевірили відоме: чи знижує відповідальне вживання алкоголю ризик розвитку серцево-судинних захворювань? Виявилося, що так, у цьому Массачусетс не відрізняється від решти світу.

А ось на другій стадії досліджень вдалося виявити, що регулярне вживання малих доз алкоголю пов'язане з довгостроковим зниженням сигналів стресу в мозку. Саме довгостроковим, не в сенсі «накотив – заспокоївся», а за принципом «я взагалі рідко хвилююсь».

Вчені вважають, що саме це значною мірою впливає на зниження серцево-судинних захворювань. На наступному етапі досліджень вони розглянули, як алкоголь урятує від серцево-судинних захворювань людей, схильних до тривожного розладу психіки. Виявилося, що у цій групі 1-2 порції спиртного на день майже вдвічі зменшують згадані ризики!

Зрозуміло, що вчені-медики не бажають виступати адвокатами алкоголю. Один з учасників дослідження доктор медичних наук кардіолог Ахмед Тавакол сказав: «Ми хотіли зрозуміти, як помірне вживання алкоголю знижує ризик серцево-судинних захворювань. І якби ми могли знайти цей механізм, нашою метою було запропонувати інші підходи, які можуть відтворити його без несприятливих побічних ефектів, пов'язаних з алкоголем».

Так, лікарю, такі підходи є. Але, на жаль, у більшості країн світу вони заборонені.

Насамкінець не можемо не навести слова масачусетських вчених про те, що більше 14 порцій алкоголю на тиждень збільшують ризик серцевого нападу та знижують загальну активність мозку. Тож не надто захоплюйтеся профілактикою!

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #здоровье#алкоголь#мужчина#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Градация алкоголя по степени вредности В курсе 0 Джейсон Стейтем у трейлері фільму «Мег-2» Юмор 0 9 пpизнаков того, что твоей девушке нужны от тебя только деньги Вокруг света 0 Рейтинг самых комфортных городов мира Секс 0 6 вещей, которые люди (все еще) не понимают в сексе Внешность и здоровье 0 Как определить размер пениса: мифы и правда В курсе 0 Дэниэл Крэйг в трейлере сиквела «Достать ножи» Психология отношений 0 Ученые: возвращаться к бывшим вредно для здоровья Карьера 0 10 привычек обиженных на жизнь людей, и как не стать одним из них Секс 0 #говоритмужчина: правила незащищённого секса Автомобили 1 5 идеальных машин для секса В курсе 0 Райан Рейнольдс живет в видеоигре в трейлере комедии "Главный герой" Карьера 0 8 ознак того, що твоє життя протікає на автоматі Психология отношений 0 6 представлений о браке, которые не соответствуют действительности Внешность и здоровье 0 5 честных фактов о том, как меняется мужчина с возрастом Секс 0 Секс зависимость, контрацептивы и прочие наставления от секс-тренера Секс 0 20 вещей, которые испортят секс и заставят подругу тебя ненавидеть Юмор 0 Какие вопросы задать девушке на первом свидании Вокруг света 0 15 признаков "нашего" туриста Психология отношений 0 О том, как Tinder уничтожит знакомую нам цивилизацию
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.