ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як відрізнити фальшиві вибачення від щирих

08.11.2023 — Психология отношений
Як відрізнити фальшиві вибачення від щирих

Кожен із нас стикався з фальшивими вибаченнями. Зазвичай вони відчуваються інтуїтивно: дивишся на людину, слухаєш її і просто не віриш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Через деякий час повертаєшся до роздумів і намагаєшся зрозуміти, чи справді перед тобою вибачилися чи завуальовано послали подалі? Іноді після таких з'ясувань стосунків на душі стає лише гіршим.

Ситуація викручується таким чином, що винним або винним виявляється ти. Згідно з визначенням, вибачення — це визнання через щире жаль, власну помилку чи неввічливість. Тут два ключові слова: визнання та жаль.

На підставі цієї формули розглянемо найпоширеніші прийоми, що вказують на фальшивість вибачень.

 

Фальшиві вибачення звинувачують

Винним у події стаєш ти, хтось ще чи невдало сформовані обставини.

Вибачається частково чи повністю перекладає відповідальність із себе. Зазвичай це починається з чогось на кшталт «Мені шкода, що це зачепило тебе». Начебто вибачення, але, якщо розібратися детальніше, виявляється, що винен ти, вірніше твоя зайва чутливість.

«Шкода, що все склалося таким чином» — після цієї фрази слідує важке зітхання і спроба вибудувати розум, що розуміє.

Ось так, само собою склалося, винний безсердечний і жорстокий Всесвіт: влаштував Великий вибух. Сам бачиш, до чого це спричинило.

В обох випадках відбувається пошук альтернативного винного: людина не визнає помилку і намагається переконати тебе у її відсутності.

 

Вимушені вибачення нещирі

Вимушені не приставленим до голови дулом пістолета, а за синтаксисом. Звучить приблизно так: «Добре, я можу вибачитись, якщо хочеш».

Вибачення ще не принесені, вони лише декларуються, але від них хочеться відмовитися. Замість вибачень тобі пропонують ласку — тільки заспокойся і забудь про те, що сталося.

Найчастіше таке відбувається після випадкового розкриття підлості чи якоїсь плітки, коли людина стикається з несподіваною негативною реакцією. Він розкритий, і тепер найпростіше принести формальні вибачення.

У цей момент слід поставити запитання: що якби розкриття не відбулося? Відповідь очевидна: не виникло б навіть думок про неправоту і тим більше про вибачення.

 

Фальшиві вибачення розпливчасті

Справжні вибачення чітко вказують на проблему, яку людина визнає. Слова «вибач, якщо сказав чи зробив щось не так» позбавлені конкретики.

Скоріше це спроба втечі і, звичайно, тут немає ніякого визнання провини. Бувають непорозуміння чи непорозуміння, але найчастіше кожна сторона повністю усвідомлює, за що мають бути вибачені.

Саме тому має бути конкретика: таким чином виключається неправильне тлумачення і мінімізується ймовірність повторення помилки.

 

Щирі вибачення не вимагають умов

Перша і головна ознака фальшивки — умови, що висуваються. Спочатку вимовляється фраза «Я готовий вибачитись, якщо…», далі йдуть переговори. За їхніми результатами, винним знову можеш бути ти.

Спочатку виявишся не святим, потім станеться перехід на взаємну та рівну винність. Будь-яка, навіть незначна, умова стає явним сигналом нещирості. Таке вибачення нічого не варте.

 

Фальшиві вибачення не містять вибачень

Вислуховуєш промову, цілий виступ, а після завершення шоу не можеш зрозуміти, чи це було взагалі вибаченням. У такому разі відповідь однозначна – ні.

Витині слова, перехід на суміжні теми і відсутність найпростішого, але головного слова «вибач» є свідченням фальші.

Справжнє жаль завжди носить просту форму. Його сенс над демонстрації ораторського мистецтва і багатого словникового запасу, а визнання помилки.

 

Фальшиві вибачення не дозволяють відповісти

Ми вже визначили, що щирі вибачення зазвичай короткі та конкретні.

Принісши їх, людина переходить від ролі того, хто говорить до слухача. Йому важливо дізнатися, наскільки серйозною є проблема, чи прийняті вибачення і що ще можна зробити.

У зворотній ситуації після вибачень буде спроба відразу перейти на іншу тему або просто заговорити тебе, не даючи змоги висловитися у відповідь.

Неприємної формальності дотримано — тепер той, хто просить вибачення, хоче забути про це, його не цікавить твоя реакція і сприйняття.

 

Фальшиві вибачення не мають на увазі дій

Справи завжди говорять голосніше за слова. Наявність вибачень краща, ніж їхня відсутність, але сенсу все одно небагато, якщо за словами не йдуть дії.

Простіше кажучи, спроба загладити провину, як мінімум, передбачає виключення повторення ситуації. В іншому випадку, якщо людина вже не вперше вибачається за те саме, гріш ціна його слів.

Так само вибачиться вп'яте чи вдесяте — яка різниця? Це вже формальність і, можливо, звичка, на яку слід реагувати відповідно. Не роби вигляду, що забув, як це повторюється раз на раз.

 

Фальшиві вибачення настільки очевидні, що просто не віриться

Коли слова не відповідають жестам, міміці та спільній атмосфері, перед тобою обман. Настільки явний, що іноді у це неможливо повірити.

Сміх, дурість чи, навпаки, зайва, явно награна драма під час вибачень говорять саме про те, про що ти думаєш. Розігрується спектакль і не більше. З якоїсь причини людина не бажає вибачатися і переводить все у фарс.

У тебе ж є повне право дати протверезну відповідь: «вибачення не приймаються». До такого готові мало хто, адже найчастіше ми поводимося максимально м'яко.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Аарон Тейлор-Джонсон в першому трейлері "Крейвена-мисливця"від Marvel і Sony Карьера 0 15 признаков того, что твои друзья - дерьмо В курсе 0 Джейми Фокс и Джозеф Гордон-Левитт в трейлере "Проект Power" Психология отношений 0 8 причин, чому ти швидко втрачаєш інтерес до нової дівчини Гаджеты 2 Создан первый в мире робот для орального секса Психология отношений 0 #говоритженщина: когда мужчине пора снизить планку? В курсе 0 Вышел трейлер финального сезона «Острых козырьков» Внешность и здоровье 0 Как притвориться трезвым В курсе 0 LEGO представила два новітні набори на космічну тематику Психология отношений 0 6 признаков того, что ты встретил не свою женщину Психология отношений 0 3 якості жінок, у яких закохуються з першого погляду Психология отношений 0 Як аналізувати досвід минулих відносин, щоб не повторювати свої помилки Внешность и здоровье 0 Как определить размер пениса: мифы и правда Секс 0 Новейшая карта мужских и женских эрогенных зон Психология отношений 0 6 поширених чоловічих комплексів, до яких жінкам немає справи В курсе 0 Трейлер нового "Хищника" Карьера 0 10 правил, которые помогут тебе добиться уважения босса Карьера 0 Як змінити своє життя, якщо здається, що вже надто пізно Карьера 0 10 причин, чому тобі необхідні невдачі в житті Юмор 0 5 вещей, которые девушки ненавидят в свиданиях
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.