ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як домогтися поваги серед інших чоловіків

26.12.2022 — Карьера
Як домогтися поваги серед інших чоловіків

Для будь-якого чоловіка важлива повага інших чоловіків, насамперед близьких йому, чи то батько, чи брат, чи друзі. Але домогтися чоловічої поваги не так просто, адже ми дуже чуйно ставимося до порушення певних норм і легко навішуємо на інших ярлик «боягуз», «трепло», «скиглій» і так далі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як домогтися поваги інших чоловіків і при цьому мати природний вигляд і не йти проти своїх принципів?

Є кілька варіантів.

 

Перетворись на наставника чи стань прикладом для наслідування

Тут, швидше, йдеться про те, щоб стати кимось на зразок наставника, людиною, яку хочеться слухати. Багато чоловіків росли без батька, і вони мають гостру потребу в такого роду гуру.

Причому людина має бути не лідером, який вказує, що потрібно робити, а саме іншим, який спрямовує у правильний бік.

На цьому можна зіграти, змусивши оточуючих чоловіків відчувати до тебе дружню прихильність, ніби ти виступаєш у ролі їхнього старшого брата.

Потім помітиш, як до тебе все частіше підходять за порадою.

 

Кинути іншим чоловікам виклик

Пройшли десятки тисяч років, а чоловіки залишаються тими ж самцями, що борються за місце під сонцем.

Сьогодні не потрібно, та й незаконно калічити чи вбивати свого «противника» за жінку чи їжу, але агресія нікуди не поділася. Такі ми вже від природи, тестостеронові машини.

Чоловіки не люблять слюнтяїв, тих, хто здається відразу, навіть не намагаючись чинити опір.

Якщо ти хочеш заслужити на повагу інших хлопців, не соромся кидати їм виклик, не погоджуватися з ними, мати свою думку, давати відсіч у психологічному і навіть фізичному сенсі, якщо цього вимагають обставини.

Зрозуміло, ми говоримо про безпечні ситуації, а не ті, коли ти намагаєшся дерзити гопникам у темному підворітті.

Історія знає безліч прикладів, коли хлопці, які сильно ворогували між собою аж до жорстких бійок, згодом так переймалися один до одного почуттями, що дружили до самої старості.

 

Будь чесним

Проблема нечесних відносин між чоловіками, неважливо, чи то син із батьком чи двоє друзів, лежить у дещо іншій площині, ніж просто соціальна неприйнятність подібного вчинку.

Ця підсвідома ворожість до брехні була закладена у чоловіків ще в ті часи, коли ми тільки навчилися говорити.

Справа в тому, що брехня – це потенційна небезпека. Якщо людина тебе обманює, значить вона становить загрозу, а ще їй не можна довіряти. І, навпаки, якщо чоловік завжди чесний, його не сприйматимуть як загрозу.

У цьому випадку йдеться саме про негативну інтерпретацію поняття загрози, а не про такий рівень поваги, коли відчуваєш благоговійний страх.

Зрозуміло, це стосується ситуацій, коли під загрозу ставляться твоє здоров'я чи життя. У такі моменти можна брехати, головне робити це правильно, не викликаючи підозр.

В інших випадках, навіть якщо може постраждати твоя репутація, краще залишатися чесним, принаймні з рідними та друзями. Інакше, якщо брехня розкриється, тобі перестануть бачити надійну людину.

 

Не підлещуйся перед оточуючими

Є хлопці, які купаються у відвертих лестощах і вручають собі віртуальні медалі за кожне красиве слово. Але більшість чоловіків не приймає лестощів.

Більше того, вона нам гине приблизно на тому ж рівні, що і брехня. Відчуваєш, ніби тебе намагаються обдурити для власної вигоди, що насторожує.

Крім того, підлещування відразу вбиває всю повагу до співрозмовника, адже він здається жалюгідним слугою, якщо не рабом, опускаючись нижче плінтуса в твоїх очах.

Якщо ти дійсно хочеш поваги, не намагайся привернути увагу інших чоловіків, вторгаючись у їхній особистий простір. І ніколи не включай лестощів, адже це відразу видно.

Натомість варто відзначати їхні реальні сильні сторони у стилі «ось це біцепс, як тобі вдалося так накачатися?» або «по-доброму заздрю твоїй сміливості в цій ситуації, я б так не зміг».

 

Не ховайся за інших людей

Що ще не любить більшість чоловіків — так це «мами синків». Мова тут, зрозуміло, не про те, хто високо цінує авторитет своєї матері, а про людину, яка ховається під спідницю або за спину інших.

Така поведінка явно не чоловіча, адже ми з дитинства звикли до однієї простої думки: вирішуй свої проблеми самотужки, а не звалюй усе на оточуючих.

В іншому випадку ти будеш виглядати нікчемним скигликом. І одразу зазначимо, що немає нічого поганого у зверненні за допомогою до інших людей. Навпаки, це дуже важлива складова гарного життя.

Ми говоримо саме про спроби перекласти відповідальність на інших, а потім різко бігти ховатись, щоб тебе не наздогнали наслідки.

 

Залишайся спокійним і розважливим

Чи можеш ти відразу назвати хоча б кількох знайомих тобі хлопців, які люблять експресивну поведінку?

Чи не модні тусовки, де цінують будь-які перформанси, у тому числі у вигляді емоційної нестабільності, а класичних чоловіків.

Найімовірніше, вистачить половини пальців однієї руки. Абсолютна більшість чоловіків цінує спокій і вміння зберігати свідомість у будь-яких незрозумілих ситуаціях.

Бути істериком дуже легко, досить повністю віддатися емоціям, забувши про свій головний інструмент – інтелект.

А ось на те, щоб залишатися холодним як сталь і не тільки не розводити паніку, а й заспокоювати оточуючих, потрібна велика сила волі.

Повір, ця якість набагато важливіша, ніж уміння махати кулаками або остуджувати запал суперника, задавивши його авторитетом.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Финальный трейлер "Мстители: Война бесконечности" MC Like 0 Барбара Палвин для рекламной кампании Calzedonia В курсе 0 Уилл Смит борется со злом в трейлере "Яркость" Карьера 0 10 вещей, за которые мы любим и ненавидим удалённую работу Карьера 0 Як заводити друзів, коли ти вже дорослий Секс 0 Ученые: высокие люди более успешные любовники В курсе 0 Вышел трейлер последнего сезона "Карточного домика" Звезды 0 Джулианна Хаф снялась полностью обнаженной для Women's Health В курсе 0 Netflix создали коллекцию марихуаны Карьера 0 Как объяснить на собеседовании, почему тебя уволили с предыдущего места работы Карьера 0 Дауншифтинг по-славянски: как сбежать от собственного успеха MC Like 0 20 самых красивых спортсменок мира Психология отношений 0 Если она не выбивает из тебя дерьмо, то она не "та самая" Внешность и здоровье 0 Сын Уилла Смита выпустил коллекцию экологичных джинсов вместе с G-Star Внешность и здоровье 0 5 самых распространённых причин потери потенции в молодом возрасте В курсе 0 Аль Пачино в трейлере военной драмы "Американский предатель" В курсе 0 Джейми Фокс и Джозеф Гордон-Левитт в трейлере "Проект Power" Секс 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? Юмор 0 #говоритмужчина: как я выбирал себе женщину Карьера 0 6 ознак, що з тобою важко спілкуватися, і як це виправити
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.