ТОП-10 популярных новостей
11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще 05.03.2024 — Психология отношений — 0 11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 рис характеру, які є у людей з хорошим почуттям гумору

23.12.2022 — Карьера
10 рис характеру, які є у людей з хорошим почуттям гумору

Наявність почуття гумору — це серйозна перевага, яка допомагає простіше дивитися на життя та легко завойовувати серця інших людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зазвичай гарне почуття гумору є сусідами з кількома іншими рисами характеру.

 

Вміння відкрито сміятися

Більшість людей психологічно затиснуті і стримують природний позив посміятися і навіть посміхнутися.

Це неправильно, адже сміх, може, і не продовжує життя, але точно допомагає зробити його кращим.

Люди, які люблять посміятися і демонструють це публічно, проходять своєрідне навчання на тому контенті, що викликав у них таку реакцію.

Численна кількість анекдотів, мемів і просто смішних історій легко відкладається в пам'яті завдяки позитивній реакції при поглинанні інформації.

Як результат — «база даних» у людей, які вміють відкрито сміятися, набагато повніші, ніж у стриманих.

 

Наглядність

Суть гумору в абсурдності ситуацій, у виклику когнітивного дисонансу від невідповідності будь-яким заданим нормам.

Досить легко перетворити звичайну ситуацію на абсурдну, але зробити її при цьому смішною — складне завдання.

Тільки спостережлива людина, яка помічає навіть найдрібніші деталі цього світу, здатна знайти якісь невідповідності чи особливості цих явищ.

Просто зайди на будь-який гумористичний канал на Ютубі та почитай коментарі.

Багато хто з них буде написаний у стилі «ніколи б не здогадався» або «як автор взагалі міг таке придумати». Це саме завдяки спостережливості.

 

Розуміння доречності ситуацій

Є люди, які намагаються жартувати з приводу і будь-якої миті часу, не розуміючи, коли гумор буде доречний, а коли він викличе у оточуючих іспанський сором.

Людина з гарним почуттям гумору відчуває, коли спроба пожартувати буде доречною, і робить це саме в такі моменти.

Він теж може помилятися і видавати щось ганебне, але такі осічки трапляються набагато рідше, ніж у більшості оточуючих.

І, звичайно ж, він не сміятиметься над чимось, що потенційно викличе обурення одного з членів суспільства, принаймні з його близького кола.

Навіть якщо він жартує образливо, він робить це у доречній ситуації, наприклад, коли перебуває у компанії любителів чорного гумору.

 

Здорова самокритика

Хорошого почуття гумору немає у людей із підвищеною самооцінкою. Заважає его, яке блокує будь-які жарти на адресу самого себе.

Через це здебільшого гумор людей із завищеною самооцінкою спрямований у бік інших людей і, як правило, носить образливий характер.

Інша річ — люди, які не сприймають свою особу так серйозно. Вони можуть пожартувати як з інших, так і з себе, і не ображаються, коли хтось спрямовує гумор у їхній бік.

Більше того, вони можуть навіть підтримати жарти на свою адресу та доповнити їх знаннями про себе.

 

Вміння стримувати азарт

У кожного була ситуація, коли він жартував так, що заходив занадто далеко, і гумор уже переставав бути смішним.

При цьому, на підсвідомому рівні розум кричав «припини, не перегинай палицю», але людина не хотіла слухати, тому що увійшла в азарт.

Саме почуття азарту, бажання підняти ставку і видати щось, від чого всі довкола не просто посміхнуться, а кататимуться по підлозі, сміючись до кольок у животі, і призводить до переоцінки своїх можливостей.

Людина, яка має гарне почуття гумору, вміє стримувати азарт і розуміє, коли ставка занадто велика і потрібно зменшити оберти.

 

Упор на якість, а не кількість

Подивися гумористичні шоу як на ТБ, так і в інтернеті, і побачиш, що чим довше випуск, тим менше в ньому гідних жартів.

Все тому, що наголошується на кількості, а не на якості, адже видати багато прісного гумору набагато простіше, ніж обмірковувати кожен жарт.

Люди з добрим почуттям гумору мають важливу рису характеру — наголос на якості у всьому.

Вони підбирають жарти під певну атмосферу, ситуацію, характери інших людей тощо.

Все для того, щоб гумор відповідав моменту тут і зараз, а не продукт для широкої аудиторії. Це можна порівняти з магазинним пальто і тим, що було пошито на замовлення.

Так, магазинне цілком непогано сидить на тобі, але скрізь є невідповідності, шорсткості. Пальто з ательє дорожче, але зроблено ідеально під твої габарити.

 

Стриманість у словах

Коли людина балакучий, її слова мало хто помічає. Просто в щільному потоці слів складно виловлювати сенс, і ти починаєш пропускати більшу частину сказаного повз вуха.

Все одно він не скаже нічого важливого. Люди з добрим почуттям гумору, як правило, стримані в словах.

Ні, вони не обов'язково інтроверти чи брутальні чоловіки, які говорять односкладовими фразами, просто вони люблять більше слухати та аналізувати.

Коли вони відкривають рота, щоб щось сказати, решта мало не завмирає, прислухаючись до їхніх слів.

 

Неупередженість

Кожна людина має упередження, стереотипи про ті чи інші явища. Це нормально, адже так мозок полегшує свою роботу. Але упередження у багатьох випадках працюють у негативному ключі.

Людина з сильними упередженнями не може мати гарного почуття гумору, адже їй заважає безліч обмежувачів.

Людина з добрим почуттям гумору мало упереджень. Він може спокійно вивчати теми, які для інших є табу.

Крім того, він підходить до тем неупереджено, а значить, може краще розуміти суть і видавати жарти, що пропрацювали.

 

Емпатія

Емпатія - це усвідомлене розуміння внутрішнього світу та стану іншої людини.

Людина, яка освоїла це явище, може співпереживати оточуючим і ніби разом із ними переживає будь-які емоції. Емпатія допомагає краще розуміти людей та якісно їх смішити.

Справді, як можна насмішити когось стандартним жартом, який буде недоречним на даний момент? Інша річ — коли ти відчуваєш, що людині зараз потрібен гумор із часткою підтримки чи щось легше.

 

Впевненість у собі

Навіть найсмішніший жарт у світі, розказаний невпевненим голосом і з запинками, буде сприйнятий як безглузда історія. Але варто додати впевненості – і будь-який гумор може розсмішити до сліз.

В гуморі дуже важлива впевненість, адже ти маєш щиро вірити, що твої жарти підкорять людей довкола.

Коли є впевненість, будуть і правильна інтонація, і емоції, і мова тіла, та інші речі, які прикрашають слова, роблять їх яскравими та викликають шквал позитивних емоцій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 9 тактичных фраз для тех, кто не умеет говорить "нет" своему начальнику В курсе 0 10 глупых мифов, в которые ты веришь из-за кино Внешность и здоровье 0 Мужские проблемы, которые волнуют нас больше всего Юмор 1 Як вдало одружитися? Поради для справжніх чоловіків Звезды 0 Лілі-Роуз Депп знялася топлес для обкладинки журналу i-D MC Like 0 Космическая красота в рождественской коллекции Agent Provocateur 2017 Внешность и здоровье 0 6 правил трезвой пятницы В курсе 0 Создатели «Дюны» анонсировали вторую часть фильма В курсе 0 Шэрон Стоун и Мэрилин Мэнсон сыграют в "Новом Папе" Автомобили 0 30 способов отъема денег у автовладельцев (от работников автосервисов) Секс 0 Случайный секс: 7 негласных правил Секс 0 Как понять, что она НЕ симулирует оргазм Юмор 0 Почему она любит такого неудачника, как ты? Секс 0 Как быть, если из вашей супружеской жизни исчез секс? Карьера 0 "Я понял, что надо бежать": 10 историй от людей, которые уволились в первый… Психология отношений 0 7 тривожних знаків, що ваші стосунки зберігаються на автопілоті Психология отношений 0 Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках Карьера 0 8 примеров, показывающих отличие бережливости от скупости Внешность и здоровье 0 Можно ли мужчине быть вегетарианцем? Психология отношений 0 Как правильно вести себя с ребенком твоей девушки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.