Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 страхів, через які ти залишаєшся нещасним

21.08.2023 — Карьера
9 страхів, через які ти залишаєшся нещасним

Чим більше у тебе страхів, тим складніше тобі відчути себе щасливим. Кар'єра, стосунки з близькими, задоволення потреб та бажань – все це безпосередньо залежить від тебе та твоїх дій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Страхи сковують тебе, заважають приймати правильні рішення, йти на виправданий ризик, довіряти оточуючим і робити те, що тобі хочеться.

У цій статті MEN'S CULT перерахував найруйнівніші з усіх твоїх страхів.

 

Страх перед громадською думкою

Поки ти боїшся чужої думки, ти не вільний у своїх думках та вчинках. Кожну свою дію ти спочатку намагаєшся оцінити через призму сприйняття своїх рідних, друзів, дівчат, колег та знайомих.

Якщо ти підозрюєш, що твоє рішення може спричинити засудження та критику з боку громадськості, ти ретельно обмірковуєш, як ти можеш мінімізувати цю негативну реакцію.

Наприклад, трохи змінюєш свою стратегію, відступаючи від початкового плану дій, відмовляєшся від реалізації своєї мети, поступаєшся чужим вимогам і таке інше.

В результаті тобі не вдається задовольняти свої потреби та бажання, що робить тебе нещасним. Але це не все: догодити всім довкола, зраджуючи себе, у тебе теж не вийде, що ще згубніше позначиться на твоєму емоційному стані.

 

Страх зазнати невдачі

Чим більше ти боїшся припуститися помилки і зазнати невдачі, тим нещасливішим стаєш, це закономірність.

По-перше, тому що ти знемагаєш себе негативними думками і починаєш жити в очікуванні чогось поганого. По-друге, тому що вирішуєш не робити жодних дій задля досягнення бажаних цілей.

Ти залишаєшся в імпровізованій зоні комфорту – місці, де тобі все звичне та знайоме.

Це створює помилкове відчуття безпеки, проте разом з цим позбавляє тебе найменшої можливості рости, розвиватися, вчитися чогось нового, змінювати життя на краще.

 

Страх розчаруватися в чомусь

Ти можеш навмисно захищати себе від чогось, боячись зіткнутися з черговим розчаруванням. Найчастіше це відбувається тоді, коли в тебе вже є негативний досвід.

Наприклад, у минулих відносинах ти пережив зраду дівчини, і тепер ти намагаєшся уникати будь-яких проявів симпатії та закоханості, боячись, що цей сценарій знову повториться.

Через страх розчарування ти можеш прожити довге беземоційне та нещасливе життя, позбавивши себе практично всіх приводів радіти.

 

Страх здатися вразливим

Будь-які близькі стосунки між людьми неможливі, якщо хоча б один із них не готовий ставати вразливим. Неважливо, дружба це чи кохання, ти маєш розкриватися: ділитися своїми думками та переживаннями, виявляти емоції, йти на компроміси тощо.

Якщо ти вважаєш, що твої почуття роблять тебе слабким, що всі довкола збираються використовувати твої слабкості в корисливих цілях або що ти не можеш нікому довіряти - ти боїшся вразливості.

Поки ти не опрацюєш свій страх, ти не зумієш побудувати близькі стосунки з будь-ким.

А без близької людини, з якою ти можеш бути самим собою і ділитися всім, що лежить у тебе на душі, ти навряд чи зможеш почуватися по-справжньому щасливим.

 

Страх не виправдати очікувань своїх близьких

Батьки, родичі, друзі, дівчина – так чи інакше всі ці люди чогось від тебе чекають.

Наприклад, певного рівня доходу, якихось дій, допомоги у скрутній ситуації тощо. Ти можеш боятися, що не виправдаєш їхніх очікувань, підведеш тих людей, які щиро люблять і шанують тебе.

Тому ти намагаєшся брати на себе відповідальність не лише за свій стан, а й за стан своїх близьких.

Це докорінно неправильно: тобі доводиться діяти, ґрунтуючись на почутті провини, погоджуватися на те, що тобі нецікаво, йти проти себе та своїх цілей.

Щоб бути щасливим, вчися ставити на перше місце себе та свої потреби, а вже потім тих, хто тобі дорогий.

 

Страх, що ти нічого не досягнеш у житті

Цей страх рідко має чіткі обриси – ти просто переживаєш, що не зможеш досягти успіху, зробити щось важливе і справді значуще, залишити про себе слід і таке інше.

Чим частіше ти замислюєшся про це, тим нещасніш ти стаєш. Тому що, хоч би як сумно це звучало, більшість із нас проживе своє життя непомітно для суспільства. Хороша новина в тому, що це необов'язково.

Найголовніше – жити так, щоб тобі було, про що згадати і щоб у майбутньому не зустрітися з хвилею жалю. Справжній успіх – це щодня бути щасливим настільки, наскільки це можливо за поточних обставин.

 

Страх самотності

Якщо ти боїшся залишитися на самоті, ти напевно страждаєш через невибудовані особисті межі, постійно поступаєшся оточуючим, ставиш їхні бажання і потреби вище своїх власних і так далі.

У результаті ти опиняєшся в позиції жертви – віддаєш усі свої сили, час та інші ресурси іншим людям. А сам при цьому залишається нещасним, адже не можеш приділяти собі достатньо уваги.

 

Страх змін

Світ, у якому ми живемо, змінюється з кожною секундою. Ти можеш боятися змін, зациклюючись на стабільності навіть тоді, коли точно знаєш, що ти нещасливий за поточних обставин.

Блокуючи будь-які дії, які можуть призвести до змін, ти потрапляєш у глухий кут і починаєш уникати всього нового і невідомого.

Але рішення відмовитися від змін у світі, що стрімко розвивається, – велика помилка, яка заводить тебе в глухий кут і робить нещасним.

Тож чим швидше ти змиришся з думкою, що життя не може бути статичним, тим легше тобі буде підлаштовуватися під нові обставини і сприймати їх як чудову можливість самовдосконалюватися.

 

Страх смерті

Ми всі колись помремо – це неминучий етап життя людини. Але зациклюватися на цій думці = позбавляти себе часу, який ти можеш провести з користю чи задоволенням.

На щастя чи на жаль, більшість із нас не знає, коли і як їхнє життя обірветься. До цієї події не можна заздалегідь підготуватися: щодня, лягаючи спати, ти не можеш бути впевненим у тому, що завтра тобі настане.

Тому не гай часу даремно, не відкладай справи на потім, частіше реалізуй свої бажання, радуй себе і не забувай про те, що ти – головне, що в тебе є.

Ну і намагайся дбати про свій фізичний та психічний стан – адже це запорука довгого та щасливого життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Правильный подкат: барные знакомства Секс 0 Как быть, если из вашей супружеской жизни исчез секс? Секс 0 "Меня возбуждает..": странные откровения с форумов Секс 0 Моя идеальная любовница. Истории мужчин Звезды 0 Даутцен Крез в белье снялась для Hunkemoller Карьера 0 7 неприємних вчинків, які зроблять твоє життя комфортним Внешность и здоровье 0 Газировка с кокаином, инсульт и ожирение: что нужно знать о сладких напитках Звезды 0 Зйомка з новим складом «ангелів» Victoria's Secret Автомобили 0 Как угробить автомобиль: 15 верных способов Секс 0 Як знайти точку G і чи варто взагалі це робити Юмор 0 Глоток свободы: брось ее прямо сейчас! Автомобили 0 Новий Toyota Alphard став просторішим і технологічнішим Внешность и здоровье 0 Reebok сделал коллаборацию с брендом Pleasures Карьера 0 11 способов упростить свою финансовую жизнь. Недорого В курсе 0 Джордж Клуни в сериале "Уловка-22" Вокруг света 0 8 дивних фактів, які покажуть, наскільки дивовижний цей світ Карьера 0 10 ознак того, що тебе не зупинять жодні життєві труднощі Юмор 2 Инструкция: как соблазнить любую женщину Психология отношений 0 9 способов понять, что вы не пара и не тратить зря силы и время В курсе 0 Адам Сэндлер в новом трейлере "Неограненных алмазов"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.