Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 твоїх рішень, які з часом роблять тебе нещасним

13.03.2024 — Карьера
9 твоїх рішень, які з часом роблять тебе нещасним

Ти вільний робити вибір: чи хочеш бути щасливим чи ні. Звичайно, стан щастя частково залежить від обставин, що оточують, твого настрою чи стану справ. Але за будь-яких умов ти можеш знаходити щось хороше, не сумувати, відволікатися на заняття, які приносять тобі радість.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Головне, що тобі треба запам'ятати, — не всі вчинки, які видаються тобі невинними, насправді є такими. Іноді, щоб побачити реальний результат своєї звички чи прийнятого рішення, потрібно почекати.

Сьогодні ми зібрали кілька твоїх дій, які згодом роблять тебе нещасним.

 

Ти терпиш безлад

Неважливо, який це безлад: навколо, у справах чи думках. Хаос забирає в тебе величезну кількість часу та сил, які ти витрачаєш на те, щоб з ним розібратися.

Набагато розумніше підтримувати порядок у всьому, вчасно вирішуючи проблеми, організовуючи навколишній простір, упорядковуючи завдання тощо.

Коли ти перебуваєш у стані стресу на постійній основі, у тебе просто не залишається можливості повноцінно переживати щасливі моменти життя.

 

Ти погоджуєшся на те, чого тобі не хочеться

Якщо хтось робить тобі пропозицію, яка зовсім не виглядає привабливою, не поспішай погоджуватися.

Ти витратиш свої сили, час, гроші та інші ресурси, а в результаті не отримаєш жодного задоволення. Навіть навпаки, ти можеш придбати нові проблеми, ускладнити життя, накопичити негативні емоції.

Тобі необхідно чітко розуміти, чого ти хочеш і не погоджуватися на менше. Перестань зациклюватися на почуттях інших людей, став свої потреби і бажання на перше місце.

І тим більше не переконуй себе в тому, що будь-який доступний варіант набагато кращий за той, який є важкодоступним.

 

Ти постійно кудись поспішаєш

Постійний поспіх позбавляє тебе можливості зупинитися і прожити момент. Ти можеш навіть не помітити те, наскільки ти щасливий поряд з конкретною людиною, у певному місці чи обставинах.

Життя перестає приносити тобі радість, як тільки ти випадаєш із реальності та починаєш діяти на автоматі.

Будь з цим обережний: одного разу раптом можеш усвідомити, що більшу частину найщасливіших моментів минулого ти втратив.

 

Ти зосереджуєшся на негативі

У житті дуже багато негативу, його не треба шукати, він буквально на кожному кроці.

Якщо ти схильний до песимістичного настрою, ти в цілому можеш із кожної радісної події вичленувати якийсь негативний аспект.

Але тим самим ти тільки заганяєш себе в пастку безглуздості: як би ти не намагався, жодного результату тебе не задовольнить. Досить зосереджуватися на негативі, ти бачитимеш те, що хочеш бачити.

На противагу почні звертати увагу на щось хороше, інакше з часом твій песимістичний погляд на світ може довести тебе до депресії.

 

Ти обмежуєш свою свободу вибору

Перед тобою буквально відчинені всі двері, але здебільшого ти сам накладаєш жорсткі обмеження на свою свободу.

Це відбувається з різних причин: ти боїшся зазнати невдачі, не хочеш виходити із зони комфорту, переживаєш про те, що про твоє рішення скажуть оточуючі, і таке інше.

Яким би не був твій мотив, ти маєш пам'ятати одну важливу річ: якщо ти не робитимеш вибір, за тебе його зробить хтось інший.

І, мабуть, ще одну важливу річ: краще спробувати та пошкодувати, ніж пошкодувати, що колись не скуштував.

 

Ти прагнеш ідеалу

Ти маєш розрізняти невинне бажання виконувати завдання добре і патологічне прагнення до ідеалу.

Перше сприяє твоєму зростанню та розвитку, за його допомогою ти покращуєш якість життя і досягаєш успіху у своїх починаннях.

Друге призводить тебе до заперечення реальності, постійних причіпок до самого себе, знецінення своїх праць та знищення самооцінки.

Через це ти втрачаєш здатність робити те, що тобі подобається, радіти життю та відчувати себе щасливим.

 

Ти пригнічуєш свої емоції

Ти, як і багато інших людей, можеш ділити емоції на добрі та погані.

Такий поділ із віком тільки зміцнюється через особливості поведінки в сім'ї, стереотипів або твого особистого негативного чи позитивного досвіду. Тому певні емоції можуть бути в тебе під забороною.

Не бажаючи здатися слабким, боягузливим, наївним чи знедоленим, ти щосили намагатимешся зберігати незворушність.

Така поведінка загрожує негативними наслідками, серед яких як мінімум апатія, нерозуміння того, що ти відчуваєш, емоційне вигоряння, тривожні та депресивні розлади.

Емоції, які ти пригнічуєш, нікуди не подіються, і ти продовжуєш страждати від них, просто не повідомляючи про це оточуючим. Тож постарайся не заперечувати свої почуття, а навчитися керувати ними.

 

Ти відкладаєш на потім

Якщо ти схильний відкладати на потім навіть дрібні завдання, переконуючи себе в тому, що ти легко розправишся з ними трішки пізніше, то рано чи пізно це увійде в звичку.

Ти перестанеш вирішувати проблеми в міру їх надходження, натомість ти накопичуватимеш їх доти, доки список справ не стане гігантським.

Як підсумок — зрив дедлайнів, негативні наслідки твого зволікання, нерозуміння, коли та де взяти час та сили на роботу.

Здається, що колись потім у тебе чудово з'являться ресурси на всі завдання, які ти старанно накопичував довгі тижні, місяці або навіть роки. Але насправді постійне відкладання приводить тебе тільки до невдач, стресів та емоційних навантажень.

 

Ти зациклюєшся на минулому

Чим більше ти переживаєш і розмірковуєш про минуле, тим менше можливостей жити і радіти життю ти залишаєш собі.

Немає жодного сенсу нескінченно прокручувати в голові всі свої помилки та невдачі, зациклюватися на болісному досвіді, ненавидіти людей, які зробили тобі щось погане. Зараз ти вже не здатний нічого змінити, і все, що тобі залишається, це продовжувати рухатися вперед.

Однак тягар минулого, накопичений роками, всіляко заважатиме тобі, відтягуватиме тебе назад, у давно прожиті думки та почуття.

Зрештою ти можеш з жалем виявити, що велику частину свого життя ти провів у жалю, намагаючись помститися своїм кривдникам і змінити ситуацію, що склалася, замість того, щоб націлюватися на створення щасливого сьогодення і майбутнього.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 12 профессий, которые делают людей самыми несчастными Секс 0 6 самых диких советов звезд на тему секса Карьера 0 8 ознак, що тобі настав час змінити коло спілкування В курсе 0 Дэниелу Крейгу не дают нормально отдохнуть в первом трейлере "Не время умирать" Психология отношений 0 Как понять, что тебе пора сделать первый шаг В курсе 0 Статистика Pornhub: Украина вошла в топ-15 стран, где чаще всего интересуются… Звезды 0 Рози Хантингтон-Уайтли в нижнем белье для Rosie for Autograph Карьера 0 Как тактично избавляться от назойливых незнакомцев, коллег, жен Карьера 0 8 ознак вкрай неорганізованої людини Психология отношений 0 Ученые: быть одиноким так же плохо, как выкуривать 15 сигарет в день В курсе 0 Перші кадри другого сезону «Гри в кальмара» Секс 0 Тут нажми, сюда посмотри: как работает сексуальное возбуждение Автомобили 0 Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси Звезды 1 Экс-NIKITA Анастасия Кумейко для журнала XXL Психология отношений 0 6 вещей из твоей личной жизни, которые никогда не стоит обсуждать с друзьями Карьера 0 "Я понял, что надо бежать": 10 историй от людей, которые уволились в первый… Звезды 0 Космическая красота Алессандры Амбросио в календаре Love Карьера 0 "Постотпускной синдром" или Как правильно выйти из отпуска Внешность и здоровье 0 Ученые: занятия спортом могут снизить ваше либидо и потенцию Внешность и здоровье 0 5 неочевидных продуктов, которые необходимо добавить в рацион
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.