ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 брудних методів маніпуляції

21.10.2022 — Карьера
9 брудних методів маніпуляції

Психопати живуть у наших будинках, ходять серед нас в офісах та навчальних закладах і навіть видають себе за нормальних людей. Статистика показує, що серед бізнес-еліт велика частка нарцисів та клінічних психопатів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це можна пояснити тим, що люди, які досягли успіху, мають більше приводів впасти під натиском самолюбства та остаточно зіпсуватися.

Мистецтво маніпуляції у плані грає велику роль. Тому що, на відміну від нормальних людей, психопати намагаються заробити собі владу та набити кишені грошима не чесними методами, а за допомогою навіювання.

Їхня стратегія приносить плоди, але також руйнує життя багатьох чесних людей.

Тому ми склали список найпоширеніших методів маніпуляцій, які з упевненістю можна назвати брудними.

Сподіваємося, що після прочитання ти знатимеш, як не дати себе використовувати.

 

Промивання мізків

Промивання мізків — це маніпулятивна тактика, яка може бути описана в різних варіаціях трьома виразами: «цього не було», «тобі здалося» і «ти збожеволів?»

Суть у тому, що твій опонент намагається спотворити твої знання про реальність цього світу. Він наполягає на тому, що твоє почуття реальності є помилковим, тому тобі не варто довіряти самому собі.

Мозок людини влаштований таким чином, що вона цілком може втрачати зв'язок із фактами з пам'яті.

Тебе легко можна переконати, навіть якщо ти був безпосереднім свідком подій — достатньо зламати твою волю. Але від цього можна застрахуватись. Достатньо заземлити свою власну реальність.

Наприклад, ти можеш щодня писати у щоденник або розповідати про свій досвід друзям. Тоді ти знатимеш, що це справді сталося, а людина навпаки просто грає тобою.

 

Проекція

Проекція — це коли люди, які оточують тебе, свою провину перекидають на тебе. Тобто проектують життєві помилки на іншу людину.

Це захисний механізм людської психіки, який використовується для того, щоб витіснити відповідальність за негативну поведінку, приписуючи її іншому. Причому проектувати можна як поведінка, а й цілі риси особистості.

Буде складно подолати таких людей, але ти можеш спробувати скористатися їх тактикою, щоб перенести свій погляд на світ і свою систему координат на їх особи.

 

Узагальнення

Ти сказав своєму колегі, що йому не завжди вдається розглянути довгострокові наслідки певних фінансових рішень? Він кинув у тебе стос паперів і запевняє, що ти назвав його «недалекоглядним сосунком».

Потім ти зазначив, що угода може провалитися, якщо не зробити кілька кроків? Твій колега поскаржився босові, що ти вважаєш: угода — катастрофа. Що, чорт забирай, відбувається?

Адже справа не в тому, що колега не зрозумів, про що ти говориш. Справа в тому, що він зовсім не зацікавлений у розумінні твоїх слів.

Такі люди, як правильно, інтелектуально ліниві. Вони не обмірковують сказане тобою і часто узагальнюють слова, щоби спростити собі розумову роботу.

Протистояти цьому можна лише відстоюванням своєї жорсткої позиції, доводячи, що узагальнення – це алогічна та примітивна форма мислення.

 

Переорієнтація

Матері соціопати використовують логічну помилку, відому як «переорієнтація», щоб зламати твій дух.

Виглядає це так: гнида постійно вимагає доказів, що твою думку варто взяти до уваги, але коли ти висипаєш на неї всі докази світу, вона повертає розмову в русло, де потрібно ще більше доказів, причому тема розмови вибирається за межі цієї проблеми.

Не грай у цю гру. Озвучи свою точку зору, наведи пару прикладів і закривай гнівну лавочку суперечки, адже далі все буде лише гірше.

Ти вже сказав, що ти хотів сказати, — переконувати людину сенсу немає, бо вона вже вирішила для себе, що ти не маєш рації.

 

Зміна теми

Перемикання теми розмови виглядає досить безневинним заняттям, але в руках майстра маніпуляцій стає засобом уникнути відповідальності.

Замість того, щоб зосередитись на проблемах, маніпулятор перенаправлятиме обговорення у бік свого впливу.

Така історія може продовжуватися нескінченно, і це унеможливить пошук вирішення проблеми по суті.

Спробуй спосіб "заїждженої платівки", щоб остудити запал маніпулятора: продовжуй констатувати факти, не відволікайся, перенаправляй назад те, що перенаправляє твій співрозмовник, зосереджуй його на реальній проблемі.

Якщо він зацікавлений у рішенні, скоро відв'яжеться, і якщо зацікавлений, його енергія перейде у більш конструктивне русло.

 

Образи

Це було в дитсадку, це було в школі і тепер це відбувається зараз — на роботі чи університеті (не знаємо, звідки ти читаєш нас).

Проблема серйозно стопорить роботу, тому її треба вирішити раз і назавжди: якщо не спрацьовує діалог, то вдайся до агресивної дискусії.

Сподіваємось, тобі вдасться вирішити все дипломатією.

 

Наклепи

Ублюдки люблять грати в мучеників, коли у них вичерпуються можливості маніпулювати тобою.

Вони видають себе за жертву, завдають удару по твоїй репутації та імені. Іноді вони починають цілу наклепницьку кампанію, щоб ти зважав на їхню владу.

Такі люди керуються принципом «розділяй і владарюй», нацьковуючи між собою людей або налаштовуючи цілі групи проти один одного. Але не дозволяй їм перемогти.

Від наклепів можна відбитися різними способами, але найкраще керуватися принципами чесної людини, яка не відплачує тією ж монетою, а бореться з гідністю.

 

Девальвація

Будь обережним, коли твій колега виявляє до тебе прихильність у момент, коли іншого «опускає» на повну.

Це говорить про те, що колега не поважає в офісі ні тебе, ні інших, а лише грає на почуттях, стосунках та дружбі. Це хрінова, особливо коли це відбувається на рівні «начальник - підлеглий».

Така проблема може виникнути не лише у професійній сфері, а й у сім'ї. Тож якщо до тебе приходять з усмішкою, то будь готовий до того, що за спиною тебе активно хрінососять.

Треба бути обережним до того, як людина розмовляє з тобою, не брати на віру слова і завжди прогнозувати те, як ставляться до тебе в майбутньому.

 

Тріангуляція

Один із найефективніших способів маніпулювати тобою – тріангуляція.

Її суть полягає в тому, що маніпулятор переводить увагу на передбачувані погрози від іншої людини. Тобто він бреше тобі про те, що інші говорять про тебе.

Наприклад: «Той хлопець із відділу продажів сказав, що ти не доопрацьовуєш, хрінова». Хлопець із відділу нічого подібного не говорив, але ти вже думаєш, що він твій заклятий ворог.

Як бути розумнішим за ментального садиста?

Спробуй отримати підтримку від третіх осіб, які не під впливом маніпулятора, — так ти сформуєш хороший захист, який допоможе тобі надалі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Знакомство по законам войны и дипломатии Психология отношений 0 7 популярных мифов о том, какими должны быть идеальные отношения Секс 0 Как обеспечить себе секс Автомобили 0 Трейлер нового 25-го сезона Top Gear Секс 1 #говоритженщина: как соблазнить женщину? В курсе 0 Мила Йовович и Дэвид Харбор в финальном трейлере "Хеллбой" Карьера 0 Як знайти пристрасть у житті, якщо тебе нічого не захоплює В курсе 0 Дженніфер Лопес в новому трейлері фільму «Мати» Карьера 0 10 самых распространенных фраз незрелого человека Секс 0 11 правил секса с малознакомкой В курсе 0 Pornhub создал аудиогид по главным музеям мира Психология отношений 0 Как заставить девушек бегать за тобой В курсе 0 Майкл Б. Джордан столкнется с убийцей отца в "Криде - 2" В курсе 0 Netflix випустив трейлер документального серіалу про Конора МакГрегора Секс 0 У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом Карьера 0 10 незыблемых правил мужского поведения в баре Психология отношений 0 9 причин, почему тебя тянет в токсичные отношения Автомобили 0 Volvo запатентовала съемный руль и сенсорные педали Секс 0 Секс в кино против секса в реальности Внешность и здоровье 0 IKEA выпустила одежду в тон с мебелью
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.