ТОП-10 популярных новостей
Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0 Від вчительки до стюардеси: 15 жіночих костюмів, що більше всього заводять у… 22.03.2023 — Секс — 0 Вчені з'ясували, від яких чоловіків в захваті практично всі жінки 20.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти 20.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 речей, які не дозволяють тобі почати робити щось

11.11.2022 — Карьера
7 речей, які не дозволяють тобі почати робити щось

Засинаєш із твердою впевненістю, що завтра настане вирішальний день, час змін, важливий, а то й вирішальний момент у житті. Прокидаєшся і бачиш, що нічого не змінилося. Ну, і де цей момент, де зміни?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Потрібно було б розібратися, але вже час на роботу, а ввечері багато найважливіших справ.

Почекає до вихідних, значить, а там відволікаєшся, вирішиш, що можна і відпочити в безпам'ятстві, і все по колу.

Думки, начебто, все ще в голові, але поступово тьмяніють, поки зовсім не сховаються в темряві повсякденності.

 

Здається, що будуть потрібні занадто великі фінансові витрати

Живеш собі як нормальна людина, нічого особливого, але й скаржитися нема на що.

Раптом з'являється якась хотілка, може, підглянув десь чи сам згадав про давнє бажання. Тільки тепер воно якесь нав'язливе, так просто не відмахнутися.

Називається зайнявся і готовий втілювати, прямо з завтрашнього дня, максимум з наступного тижня. Минає день, тиждень, настає термін і виявляється, що хотілка досить дорога, треба почекати, назбирати.

У такій ситуації, напевно, є спосіб заощадити або починати купувати необхідні речі поступово. Необов'язково мати все найкраще, зазвичай між верхнім рядком прайсу та його серединою справжня прірва.

Багато речей можна купити на вторинному ринку, і якщо мова про якесь хобі, то вже точно ніхто через це не стане вважати тебе невдахою або жебраком. Там багато таких же людей, без великих грошей, але з величезним бажанням.

 

Боїшся, що не вийде

Даремно боїшся, адже це практично неминуче, спочатку точно не вийде, як і у всіх.

На даний момент різниця між тобою і тими, хто зміг, полягає не так у рівні майстерності, як у першому, може бути невдалому, але давно подоланому кроці.

Поки ти боїшся, інші перечепилися і давно вже йдуть далі. Напевно, тут відіграє роль твоє ставлення до думки оточуючих, адже ти ж боїшся не всього на світі.

В іншому випадку так і не навчився б ходити, бити по м'ячу, кататися на велосипеді або керувати автомобілем.

 

Боїшся, що не сподобається

Таке цілком можливо, особливо коли бажання не твоє, а нав'язане кимось, чи то знайомий авторитет, чи просто тренд.

Подібний сумнів краще одразу розібрати докладно. Якщо страх має виключно ірраціональний характер, значить, це якісь таргани бунтують усередині твоєї голови.

Поясни їм, хто тут головний, чиє життя і за якими правилами воно минає. Втім, буває, що фінальна мета не така бажана, як процес, цю ситуацію можна описати приказкою «і хочеться, і колеться».

Наприклад, у поході – на першому місці процес. Це багатоденна подорож, а фінальна точка, швидше, навпаки, означає закінчення приємного процесу.

Однак факт кінцівки приємного процесу не повинен ставати фактором відмовитися від самого процесу.

 

Нестача знань

Хочеш стати таким розумним і всезнаючим, щоб обхитрити долю чи життя?

Навряд чи вийде, даремно втратиш час. Навряд чи в тебе колись буде на сто відсотків достатньо знань щодо будь-чого, але так чи інакше ти чимось займатимешся.

Нестача знань компенсується рішучістю та наполегливістю, тоді як, навпаки, це вже не працює. Наскільки б не був повний набір знань, та хоч із надлишком, сам собою нічого не зробить, а отже, мало чого вартий.

Більшість знаменитих людей, чиї біографії тобі доводилося читати, розпочинали свої справи без якихось всеосяжних знань. Зрештою, відсутні фрагменти можна додати на ходу, поки будеш здійснювати задумане.

 

Боїшся втратити частину усталеної повсякденності

Там у мріях і фантазіях здорово, можна уявити, як отримуєш все, найвдалішим способом, ще й нічого для цього не роблячи насправді. Ідеальна картина, але, на щастя, зовсім недосяжна.

Інакше кожна, навіть найнегідніша людина вже мала б усе, чого тільки забажає.

Втім, не кожен, адже залишався б ти, який боїться втратити навіть частинку своєї затишної повсякденності, де все передбачувано та знайомо.

Біжи від повсякденності, поки молодий, інакше воно тебе постаріє передчасно, а потім зжере.

 

Бажання діяти відразу в декількох напрямках

У деяких людей так багато першочергових бажань, що вони встигають тільки перемикатися між ними, обираючи найважливіше.

Сьогодні одне, завтра інше, а за тиждень — план початку життя з чистого аркуша. До втілення жодного з них у результаті справа не доходить, та й життя заново не починається, щоразу лист виявляється не таким уже чистим.

Неможливо концентруватися відразу на всьому, тим більше якщо мається на увазі освоєння нової інформації.

Спробуй розділити вибір на емоційний та логічний. Серед цих варіантів немає гіршого, обидва гідні. У першому випадку вибір паде на те, що просто до душі, ближче до серця.

Якийсь час ти точно будеш захоплений і, можливо, навіть щасливий. Логіка занудніша, але цілком може виграти в перспективі, підказавши найбільш відповідний напрямок.

 

Боїшся ризикувати

В надії знизити ризик вичікуєш підходящий момент, тільки в будь-якому, навіть найкращому моменті ховаються непрогнозовані ризики.

Завжди щось може піти не так, не за планом. У результаті просто втрачаєш час, а разом з ним ще щось, непомітне і невагоме.

Відмовитись від вирішального ривка вперше буває важко, потрібно переступити через себе.

Вдруге простіше, а потім сидиш собі у кріслі, на досвіді вже. Так вислизає справжня мотивація, вона не чекатиме вічно.

У ризику два можливі результати — перемога чи поразка, бездіяльність в очікуванні завжди гарантує лише програш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 G-Shock создали грязеустойчивые часы Психология отношений 0 No woman, no cry Карьера 0 8 признаков того, что ты - трус Секс 0 Самые популярные вопросы о сексе Юмор 0 За что мужик не должен извиняться В курсе 0 Аня Тейлор-Джой в трейлере мистического триллера «Прошлой ночью в Сохо» В курсе 0 Джонни Депп в трейлере черной комедии "Профессор" Карьера 0 7 типов друзей, которые должны быть в твоей жизни Секс 0 5 правил секса на кухне Секс 0 Как решить основные проблемы в сексе и наконец довести ее до оргазма В курсе 0 Pornhub представили коллекцию порнороликов, снятых с 1896 по 1948 год В курсе 0 Джеймс Франко и Мэгги Джилленхол снимают порно в трейлере "Двойки" Секс 0 Ученые: новый вид измены - микро-измена Психология отношений 0 #говоритженщина: отвратительные свидания В курсе 0 Мик Джаггер в трейлере "Искусство ограбления" Внешность и здоровье 0 Nike представил новые праздничные кроссовки В курсе 0 Аль Пачино в тизере сериала "Охотники" Внешность и здоровье 0 Puma выпустил вторую коллекцию Re.Gen из переработанных материалов В курсе 0 Хоакин Феникс в трейлере "Тебя никогда здесь не было" Внешность и здоровье 0 7 неприятных, но полезных состояний организма
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.