Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 способів поставити людину на місце так, щоб не образити

13.12.2022 — Карьера
10 способів поставити людину на місце так, щоб не образити

У кожного в житті трапляється момент, коли хочеться поставити людину на місце. Говорити прямим текстом — грубо, та й може бути небезпечною витівкою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тому треба діяти елегантно, щоб дати людині зрозуміти, що вона неправа, не образивши її, і тим більше не нарватися на неприємності.

Способи поставити людину на місце, вказані нижче, допоможуть тобі висловити своє невдоволення і при цьому дадуть маневр для відступу у випадку, якщо ти натрапиш на агресію.

 

Використовуй поблажливість

Поблажливість - не найкращий варіант для елегантного посилу, її краще використовувати в моментах, коли людина не виявляє серйозної агресії.

Виявляючи поблажливість, ти ніби височієш над дурною людиною, показуючи, де насправді її місце.

Фрази в стилі «мда, я був про тебе іншої думки» можуть серйозно протверезити співрозмовника.

 

Усміхайся над його словами

Коли хтось намагається вивести нас із себе, він очікує реакції у відповідь, як правило, агресії або самоприниження, залежно від ситуації.

І ніщо так не бісить, як чиясь усмішка або навіть сміх у відповідь на здаються агресору серйозними слова. Щоб провернути цей трюк, можна просто посміхнутися, коли людина закінчить свою промову.

Також можна трохи посміятися, ніби ти вважаєш слова іншої людини безглуздими і кумедними.

 

Застосовуй дотепність і сарказм

Фрази в стилі «ця кімната сповнена людей, яким справді є справа до твоєї агресії», сказана в порожньому приміщенні, може ввести людину в ступор.

Зрозуміло, це грубий приклад, який не можна вважати ввічливим, але він потрібний, щоб ти зрозумів, про що йдеться. Сарказм також допомагає ставити місце людей.

Скажи щось на кшталт «ти закінчиш кричати до завтра чи мені можна піти поспати?». Знову ж таки, дуже груба фраза, краще придумати щось м'яке та оригінальне.

 

Вияви чудеса дедукції і будь наполегливим

З багатьох ситуацій агресори виходять переможцями з однієї простої причини — ніхто не спростовує їхні слова аргументовано. Зазвичай на агресію відповідають агресією чи смиренністю.

Натомість покажи, наскільки ти дорослий і розумний, і дай іншій людині аргументовану відповідь на його слова.

Поясни, що він зробив не так, чому це не спрацює з тобою і які можуть бути наслідки. Нехай він завантажиться цією інформацією та зрозуміє, що його емоції зіткнулися із триметровою стіною з фактів.

 

Ігноруй його

Мабуть, це єдине, що дратує ще більше, ніж поблажлива посмішка. Ігнорування — найкращий інструмент для боротьби з хамством та агресією, адже людина очікує хоч якусь реакцію.

Але якщо він бачить, що його не помічають, нікому не діло до його палких тирад, він впадає в когнітивний дисонанс.

Як так? Невже він просто пусте місце, на яке ніхто не звертає уваги?

Ігнорування викликає в людини паніку, адже вона розуміє, що це зовсім неправильна реакція. У такому стані виринають давні комплекси.

 

Покажи свою моральну перевагу

Цей трюк особливо ефективно працює на очах у публіки, де, можливо, поодинці кожен індивід і не є прикладом для наслідування, але в загальній масі натовп являє собою високоморальну одиницю.

Якщо ти хочеш поставити когось на місце, можна розіграти монету з розчаруванням без людини моральних цінностей.

Фрази в стилі «дуже шкода чути такі грубі та недоречні слова» або «погано, що така розумна людина дозволяє собі такі висловлювання», можуть повернути співрозмовника на місце, особливо якщо вона дійсно рідко поводиться таким негативним чином і дотримується стилю доброго хлопця.

 

Відповідай короткими фразами

Ще одна реакція, яку очікує побачити будь-який агресор - це активний скрип шестерень у твоїй голові з подальшим отриманням великого обсягу інформації.

Коли ти вибухнеш тирадою у відповідь на провокацію, знай — ти вже програв битву.

Інша річ, коли ти відмовляєшся від неприємної тобі людини односкладовими фразами у стилі «ага» чи «зрозумів».

Так ти показуєш, що не хочеш спілкуватися з агресором і тебе не вдасться розкачати більш предметною розмовою.

 

Виявляй фальшиве занепокоєння

Чого не очікує почути від тебе нахаб, так це занепокоєння за його долю. Зробити це дуже просто - достатньо показати співрозмовнику, що тебе ніяк не напружує його агресія.

Більше того, ти турбуєшся, що він так напружується через зовсім не варті витрати нервів речей, і йому не завадило б, наприклад, поговорити з оточуючими на цю тему, поки злість не переросла у щось серйозніше.

Зрозуміло, це занепокоєння має бути надто награним і містити відкритий сарказм. Найкраще, якщо людина повірить, що ти реально стурбований її проблемою.

 

Придуши його інтелектом

У фільмі «Розумниця Уїлл Хантінг» є сцена, де головний герой ставить на місце студента, що вибухнув, своїм інтелектом.

Там він докладно розповідає, у чому саме помилка агресора, який вирішив, ніби він найрозумніший у барі, і пояснює правильну відповідь. Це відразу ж охолодило запал хвалька і той ретирувався.

Роби так само. Інтелект – ось твоя головна зброя, а не грізні слова, мат чи кулаки. Придуши хама інтелектом, нехай він почувається примітивним предком людини поруч із філософом.

 

Залучивши на свій бік оточуючих

Вище, коли ми говорили про мораль, то згадали, що цей спосіб краще працює на публіці. Там оточуючі грали пасивну роль, але їх також можна залучити до конфлікту, використовувати у своїх інтересах.

Протистояти одному легко, але що буде, якщо агресор зіткнеться з відсічом одразу кількох людей?

Ти можеш поставити на місце людини, показавши йому, що він тут одинак, а за тобою стоять багато і, отже, правда на твоїй стороні.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 Постояльцам британского отеля предлагают отдохнуть в джакузи с глинтвейном В курсе 0 HBO показал новый трейлер «Дома дракона» про становление семьи Таргариен В курсе 0 Вышел первый трейлер фильма "Мортал Комбат" Секс 0 10 самых популярных и глупых мифов о женском оргазме Внешность и здоровье 0 adidas Originals представив колекцію годинників SS 2023 Секс 0 100 советов о сексе (от живых женщин!) В курсе 0 Джейми Фокс и Снуп Догг истребляют вампиров в трейлере «Дневной смены» В курсе 0 Брэд Питт в новом трейлере "К звездам" Внешность и здоровье 0 Советуем вести нездоровый образ жизни В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Кейт Бланшетт в первом трейлере анимационного фильма… Секс 0 Тренды современного порно Внешность и здоровье 0 Ученые: секс и сон делают человека гораздо счастливее, чем куча денег MC Like 0 Джорджия Фоулер для GQ South Africa Психология отношений 0 #такойвопрос: после секса женщина, в которую я влюблен, призналась, что… Секс 0 Анальный секс глазами женщины В курсе 0 Майлз Теллер и Эми Шумер в трейлере "Спасибо за Вашу службу" Внешность и здоровье 0 Отвратительные продукты, которые стоит есть ради пользы В курсе 0 Трейлер фильма «Воспламеняющая взглядом» по роману Стивена Кинга Психология отношений 0 8 поступков, от которых девушек передергивает В курсе 0 Зак Эфрон в трейлере драмы «Величайший пивной забег»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.