Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 ознак, які показують, що ти насправді насолоджуєшся своїм нещастям

04.10.2023 — Карьера
10 ознак, які показують, що ти насправді насолоджуєшся своїм нещастям

Щастя — це те, що шукають усі люди. Але чому деякі з нас буквально насолоджуються своїм нещастям? Відповідь проста: щастя — це складно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Деякі люди знаходять щастя навіть у ситуаціях, які кидають виклик найоптимістичніше налаштованій людині. А деякі нещасні, навіть незважаючи на те, що мають все потрібне для комфортного життя.

Ось десять ознак того, що ти насолоджуєшся своїм нещастям.

 

Ти не можеш насолоджуватися успіхом

Ти не відчуваєш радості навіть після досягнення своєї мети.

А якщо задоволення і приходить, то обов'язково ненадовго, бо трохи згодом ти обов'язково знайдеш десятки приводів, щоб применшити свої заслуги.

А як інакше? Якщо ти визнаєш, що ти досяг того, чого хотів, доведеться попрощатися з образом страждальця та мученика. Тому ти спеціально притупляєш свою реакцію.

 

Ти знаходиш причини бути нещасним

Здається, що у твоєму житті немає великих проблем.

Ти отримав хорошу роботу, переїхав у новий будинок і знайшов кохану людину. Але раз у раз у твоїх розмовах спливають негативні теми, пов'язані з минулим.

Наприклад, ти часто скаржишся на те, як погано ставилися до тебе на старій роботі. І не так важливо, що саме ти говориш, — куди важливіший той факт, що ти ніби зі шкіри пнешся, щоб привнести в своє безтурботне і щасливе життя краплю негативу.

 

Ти змагаєшся з оточуючими в тому, хто з вас нещасливіший

Коли ти обговорюєш своє життя з друзями чи колегами, ти завжди зосереджуєшся на негативі, ніби намагаючись довести всім оточуючим, що саме в тебе справи гірші за все.

"Ви вчора працювали десять годин, ну а я працював одинадцять" або "Так, це сумно, але в мене трапилося дещо набагато гірше".

 

Тобі важко долати труднощі

Звичайно, ти можеш цілком справедливо помітити, що з труднощами справлятися важко всім. Це правда.

Але якщо ти реагуєш гостро навіть на дрібниці, то цілком ймовірно, тобі просто подобається будувати із себе людину, яка ображена до глибини душі.

Наприклад, хтось зробив недоречне зауваження про твоє минуле, і ти не можеш цього впоратися. Це порушує твій душевний спокій настільки, що він впливає на твій сон протягом декількох днів або на твоє самопочуття.

 

Ти почуваєшся безсилим

Ти відчуваєш, що перебуваєш у пастці своїх емоцій, і хоч би як старався — ти не можеш вирватися на свободу. Виходить, що твої емоції контролюють тебе, а чи не навпаки.

 

Ти граєш у жертву

Ти завжди почуваєшся жертвою обставин. Ти думаєш, що інші люди або обставини, що склалися, є причиною твого нещастя.

Можливо, тобі просто потрібно запитати себе: «Може, зроблений мною вибір відповідальний за те, що я відчуваю зараз?»

 

У тебе є стосунки, які приносять лише біль

І ти не намагаєшся змінити ситуацію. Мало того, можна сказати, що тебе все влаштовує.

Ти застряг у токсичних відносинах, які приносять тобі лише негативні емоції, але не поспішаєш розривати їх.

 

Ти справляєшся зі стресом за допомогою шкідливих звичок

Ти вдається до вживання алкоголю або наркотиків, щоб упоратися з болем. Або ж ти можеш заїдати свої проблеми, випускати пар у бійці і т. д.

У будь-якому разі така поведінка несе за собою лише нові та нові проблеми, які рано чи пізно тобі доведеться розгрібати.

 

Тобі не хочеться піклуватися про себе

Ти перестаєш піклуватися про себе. Тобі не хочеться їсти здорову їжу, займатися спортом, розважатися, спілкуватися чи нормально спати.

Більше того, в такій апатії ти знаходиш своєрідне задоволення, хоч би як дивно це звучало. Ти припиняєш прагнути будь-яких поліпшень, оскільки втрачаєш до цього інтерес.

 

Ти постійно невдоволений чимось

Ти відчуваєш, що незадоволеність життям нікуди не йде, що б ти не робив. Навіть якщо здається, що в житті все йде гладко, зберігається постійне почуття, що це не те, чого ти прагнув.

Наприклад, ти незадоволений станом своїх фінансів, але швидко знаходиш нову роботу із гарною зарплатою. Здається, це має ощасливити тебе.

Але ти починаєш чіплятися до будь-яких дрібниць. Тобі здається, що тебе недостатньо цінують на робочому місці або ти не реалізуєш себе повною мірою.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Представлен самый мощный серийный Peugeot Карьера 0 Как извиниться по-мужски Карьера 0 6 глупых вещей, о которых люди беспокоятся слишком сильно Психология отношений 0 #говоритмужчина: для чего нужна жена? MC Like 0 Девушка дня: Грейс Элизабет - новый "ангел" Victoria's Secret Карьера 0 8 вещей, которые ты обязан делать, даже если не хочешь Карьера 0 Из чего состоит счастливая жизнь Секс 0 5 вещей, которые эволюция изменила в сексе Звезды 0 ВИА Гра выпустила беспрецедентно горячий клип «Манекен» Секс 0 Свинг, свободные отношения и полиамория: деградация любви или прогресс В курсе 0 Первый трейлер продолжения "Девушки с татуировкой дракона" Юмор 0 Как понравиться родителям девушки Карьера 0 Почему важно быть разборчивым во всём Внешность и здоровье 0 Винотерапия. 5 причин, почему вино не только можно, но и нужно пить В курсе 0 Alexander Wang создаст авторские презервативы Психология отношений 0 9 причин, по которым новые отношения быстро заканчиваются Секс 0 11 знаменательных дат в истории контрацепции Карьера 0 10 признаков того, что скоро Новый год Психология отношений 0 Слежка за супругой Гаджеты 0 В Корее изобрели оплодотворитель для женщин в виде руки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.