ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 дивних фактів, які покажуть, наскільки дивовижний цей світ

11.04.2023 — Вокруг света
8 дивних фактів, які покажуть, наскільки дивовижний цей світ

Наша реальність сповнена цікавого — варто лише придивитися до неї уважніше. Ці дивні факти, схожі на вигадку, покажуть, наскільки дивовижний цей світ.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Найдовша межа Франції з іншими державами проходить у Південній Америці

Франція — одна з найбільших країн Європи. Логічно припустити, що протяжний сухопутний кордон між Францією та іншими державами проходить десь у Німеччині чи Іспанії.

Але ні, вони поступаються південно-американській заморській території Франції — Французькій Гвіані, яка є сусідами з Бразилією. Франко-бразильський кордон складає 649 кілометрів завдовжки.

Наступний за ними — франко-іспанський кордон, протяжність якого дорівнює 646 кілометрам, а франко-німецький — 418 кілометрів.

 

Існує термін для масових жертв у ході ядерної війни

У 50-х роках, коли Холодна війна вступила в одну з найспекотніших своїх фаз і щодня ризикувала стати для людства останнім внаслідок масованого обміну ядерними ударами, вчені зі США регулярно складали прогнози руйнувань.

Для того, щоб спростити розуміння кількості жертв, було вигадано новий термін — мегасмерть (від англійського megadeth), що, в тому числі, дало набагато пізніше назву знаменитій однойменній метал-групі. Одна мегасмерть дорівнює 1 мільйон загиблих через вплив руйнівних ефектів ядерного вибуху.

Враховуючи, що кількість бомб, а потім і ракет зростала у величезних масштабах і в США, і в СРСР, кількість мегасмертів у прогнозах постійно зростала.

 

Мітрідат VI, відомий як «цар отрут», не зміг отруїти себе

Мітрідат VI, легендарний цар Понта, який за час свого правління з 120 по 63 роки до нашої ери істотно розширив володіння своєї держави в Європі та Азії і на рівних стикався з вже потужною на той час Римською республікою.

Але раніше ще в юності після вбивства батька Мітрідата V змовниками йому довелося покинути Понт. Боячись змов і модного тоді способу усунення конкурентів з допомогою отрут, Мітрідат VI з юності практикував прийом отрут у малих дозах вироблення імунітету.

Історики того часу писали, що цар приймав коктейль приблизно з 50 різних небезпечних речовин, які робили його організм несприйнятливим всім відомим на той момент отрутам, використовуваним з метою вбивства.

Під кінець життя внаслідок довгих військових походів і боротьби з Римом Мітрідат VI зіткнувся з низкою змов з метою його усунення.

Один із змов організував його син Фарнак, який зважився на відкритий заколот проти батька і об'єднався з римськими перебіжчиками.

Розуміючи, що його можуть взяти в полон, і знаючи, що розлючений натовп може з ним зробити, Мітрідат VI прийняв отруту, але той не спрацював через вироблений імунітет. Тоді цареві довелося вибрати загибель від меча свого друга.

 

Серцебиття синього кита може опускатися до двох ударів за хвилину

Синій кит - це найбільша тварина і, можливо, найважча з усіх істот, які жили на Землі. Його довжина може досягати 33 метри, а маса перевищуватиме 150 тонн.

Для порівняння, висота 20-поверхового будинку становить максимум 75 метрів. І, звичайно ж, у такої величезної тварини має бути сильне серце.

"Мотор" синього кита важить близько тонни, а діаметр спинної аорти може досягати 40 сантиметрів.

Цікаво те, що на глибині понад 300 метрів внаслідок високого тиску серцебиття синього кита сповільнюється до двох ударів на хвилину, щоб витрачати якнайменше кисню і не викликати навантаження.

Коли кит спливає на поверхню, серцебиття приходить до нормальних 25-37 ударів за хвилину для швидкого насичення киснем та нових глибоководних запливів.

 

Перший штраф за перевищення швидкості на автомобілі було видано людині, яка їхала зі швидкістю 12 кілометрів на годину

Сьогодні автомобілі легко розганяються до сотні менш ніж за 20 секунд, і навіть у дворах обмеження за швидкістю становить 20 кілометрів на годину. Але на зорі автомобілебудування цифри суттєво відрізнялися від звичних нам.

Перший штраф за перевищення швидкості було видано Волтеру Арнольду, який їхав на своєму автомобілі графством Кент у Великій Британії в 1896 році.

Оскільки Арнольд мчав на божевільних 12 кілометрах на годину, коли було дозволено рухатися на швидкості трохи більше 3 кілометрів на годину, за ним одразу помчав поліцейський велосипедом.

Правоохоронці довелося гнатися за порушником 8 кілометрів, перш ніж він зміг наздогнати його та виписати штраф на 1 шилінг.

До речі, Арнольд, крім перевищення швидкості, також порушив ще одне правило — він не мав супроводжуючого. Справа в тому, що на той час автомобіль був новим транспортом і вганяв у ступор людей.

Тому, щоб уникнути аварій, попереду машини мала йти людина, яка махала червоним прапором. Такого супроводжуючого не було, тому Арнольд отримав штраф і за швидкість, і за недотримання заходів безпеки.

 

У Туреччині є місто Бетмен, яке хотіло позиватися з Крістофером Ноланом

На південному сході Туреччини є місто Бетмен, яке раніше було селом під назвою Ілух. У 40-х, коли тут відкрили родовище нафти, Ілух швидко розрісся до великого міста і в 1957 був перейменований в Бетмен.

За однією версією, це було зроблено на честь найближчої однойменної річки, за іншим прототипом стала гора під назвою Баті Раман.

У будь-якому разі така назва з'явилася ще до знаменитого коміксу, і в 2008 році, коли на екрани виходив фільм Крістофера Нолана "Темний лицар", мер міста Бетмен Хусейн Калкан погрожував кінокомпанії Warner Bros. позовом за незаконне використання назви міста.

Але, як вважається, це була піар-кампанія, причому не для фільму, а з метою залучення туризму до турецького міста.

 

Найвищий рівень грамотності в Антарктиді

Поки багато країн сперечаються, де найбільш навчене та начитане населення, пальма першості вже давно закріплена за континентом без жодної держави — Антарктидою.

Населення цього крижаного континенту становить, залежно від сезону, від 1000 до 4000 чоловік, серед яких рівень письменності дорівнює 100%.

Навіть найпростіший обслуговуючий персонал має серйозну підготовку і як мінімум середнє спеціальне за своїми плечима.

Враховуючи, що будь-кого на дослідницькі станції не беруть, відсоток злочинності тут практично дорівнює нулю і обмежується дрібними колотнечами серед учених через довгу ізоляцію.

 

У Бостоні найбільше у світі багатопалих кішок

Середня кішка має 18 пальців: по п'ять на передніх і по чотири на задніх.

Але існують і мутації, коли є додаткові пальці і на передніх, і на задніх кінцівках, але саме на перших. У такому разі у кішки може бути до 10 додаткових пальців, ніби у неї не чотири, а шість лап.

Дослідники, вивчивши кілька континентів, дійшли висновку, що саме в Бостоні, розташованому в США, найбільше багатопалих кішок.

І справа тут не в самому місті, а в тих, хто його населяє переважно пуритан з Англії та Ірландії, які вірили, що такі істоти приносять удачу. Вони нібито краще ловили мишей та паразитів, а отже, позбавляли екіпаж та пасажирів кораблів від інфекцій.

У результаті більшість пуритан, що осіли в Бостоні та його околицях, привезли з собою багатопалих кішок, які розплодилися на новій землі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 20 вещей, которые могут пригодиться тебе в постели Автомобили 0 Audi представила новый компактный седан Гаджеты 0 McDonald's превратили держатели стаканов в колонки Секс 0 6 случаев, когда женщина вpет тебе в постели Карьера 0 10 вещей, которые раздражают взрослое поколение в молодых людях Вокруг света 0 Китайский ресторан предложил рассчитывать скидку по размеру женской груди В курсе 0 Том Хенкс в трейлері нової екранізації роману «Друге життя Уве» Юмор 0 Как раздеть девушку хитростью В курсе 0 Перелік розваг онлайн казино України: від ігрових автоматів та онлайн-рулетки… Психология отношений 0 Как извиниться по-мужски В курсе 0 Гэри Олдмен и Арми Хаммер в триллере "Кризис" Внешность и здоровье 0 Как определить размер пениса: мифы и правда В курсе 0 Энтони Хопкинс в новом трейлере "Двух пап" Психология отношений 1 Как жить, если любимая женщина истеричная сука Автомобили 0 Toyota представила самый маленький внедорожник Вокруг света 0 20 фото, дающих понять, что тебе подсунули самый дешевый отель Вокруг света 0 Во Франции открыли бассейн в перевернутом автобусе Юмор 0 Что твоя любимая начинка для пиццы скажет о твоих предпочтениях в девушках Карьера 0 Люди этих профессий дольше остальных остаются одинокими MC Like 0 Анті Факідарі для рекламної кампанії спідньої білизни Love Stories Intimates
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.