Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

23 разючі факти з навколишнього життя, які мало хто знає

25.01.2023 — Вокруг света
23 разючі факти з навколишнього життя, які мало хто знає

Деякі й справді стануть у нагоді, а над деякими ненадовго зависаєш від здивування.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 • Стародавні єгиптяни збривали собі брови на знак жалоби, коли вмирала їхня кішка.
 • Якщо тобі спало на думку використовувати бейсбольну биту для самооборони, натягни на неї велику шкарпетку. Коли противник спробує перехопити биту, він просто стягне з неї шкарпетку, а він у бійці марний.
 • Коли ти матимеш бажання сховати чиєсь мертве тіло, не закопуй його на пустирі без рослинності. Високий вміст азоту в тілах стимулює зростання флори, і незабаром місце поховання виділятиметься веселою зеленою порослю.
 • У стародавні часи найбідніші сім'ї, щоб хоч якось протриматися, не порожні пляшки збирали, а власну сечу. Її можна було за невеликі гроші здати до шкіряних майстерень.
 • Генетично гриби ближчі до людини, ніж до рослин. Деякі вчені взагалі схильні вважати їх живими.
 • Під час еякуляції блакитні кити викидають 150 літрів насіння, але лише 15 літрів потрапляють у самку. Краще не думати про те, що відбувається з рештою 135 літрів.
 • Свині здатні з'їсти людину цілком і повністю, крім зубів. Не дивно, що цим користуються злочинці і в кіно, і в реальному житті.
 • У одному людському зубі 36 калорій.
 • Якщо не рахувати випадків з падінням лайнерів, то більшість пасажирів гинуть в авіакатастрофах від парів палива, що горить, і задухи. Їх могли б урятувати протидимові каптури. Розмови про це ведуться з 1985 року, проте літаки так і не обладнані. А ще фізіологи кажуть, що шансів вижити більше, якщо сидіння у салоні літака дивляться назад, а не вперед. Але такого також ніхто не робить.
 • Лайфхак. Якщо ви хочете спалити будівлю повністю, завантажте картопляні чіпси в тостер, а що не влізло, укладіть доріжкою від тостера до якогось легкозаймистого об'єкта (масло або фіранки). Картопляні чіпси не залишають слідів, а тостер викине чіпси, коли вони спалахнуть. Тож не буде способу виявити, де і як пожежа почалася.
 • Електронна книга-читалка і справді важча, коли на ній записані книги. Це є наслідок методу зберігання інформації. У Каліфорнійському університеті підрахували, що читалка з обсягом пам'яті 4 гігабайти стане важчою на 0,000000000000000001 грама, якщо всю пам'ять заповнити. А якщо весь Інтернет закачати на якийсь носій, Інтернет буде важити 50 грамів.
 • Канібали в розмовах зізнавалися, що найсмачніша частина тіла — очне яблуко, його приємно лизати.
 • Більшість чоловіків, які підкорювали Еверест або інші гори, що розповідали про потужну ерекцію через зміни в кров'яному тиску.
 • Очі у сов не сферичні, а циліндричні. Такими очима дуже важко обертати, тож природа компенсувала цей дефект несподівано, дозволивши совам крутити головою на 270 градусів.
 • Необхідно надути 72 повітряні кульки, щоб середніх розмірів чихуахуа відірвався від землі.
 • Вага лінивців може одну третину складатися з вмісту кишечника. Щоб сходити до туалету, їм знадобиться кілька годин.
 • Якщо у вас є алергія на шоколад, то майже напевно на додачу буде алергія на тарганів.
 • Волокнисті утворення усередині бананів називаються пучками флоеми. З їхньою допомогою поживні речовини поширюються по всій довжині банана. Тож перед нами щось на кшталт кровоносно-судинної системи рослини.
 • Тіла алкоголіків розкладаються швидше, ніж тіла тих, хто не п'є. Алкоголь не служить консервантом, він виробляє цукор, який бактерії люблять.
 • Печінка білого ведмедя містить летальну для людини концентрацію вітаміну A. Печінка майже будь-якого хижака щодо цього небезпечна, просто у білого ведмедя вона ще й величезна.
 • Найсмертельніша рослина на планеті — манцинелове дерево. Росте у країнах Центральної Америки та на Карибах. Навіть перебувати під ним небезпечно: якщо піде дощ, отруйний сік потрапить на шкіру і завдасть найважчих опіків.
 • Щоб померти від втрати крові, треба, щоби витекло два літри.
 • Багато птахів, крім голубів, необхідна гравітація, щоб відбувався процес заковтування їжі. Тож у невагомості птахи швидко вимруть. Пам'ятай про це, коли дивишся фантастичні фільми.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Как помочь скоростpелу Юмор 0 7 типов женщин, которые не нравятся мужчинам Карьера 1 9 способов найти работу по душе, если не знаешь, чем хочешь заниматься Юмор 0 Дурацкие советы из женских журналов Карьера 0 Как вести себя с начальством, еcли оно - женщина В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере новой части "Джуманджи" Психология отношений 0 Почему мы испытываем ревность и что с этим делать Юмор 0 7 моментов из прошлого, которые хотелось бы изменить Вокруг света 0 10 самых популярных домов в инстаграме Airbnb В курсе 0 Дев Патель в трейлере фильма "Легенда о зелёном рыцаре" Секс 0 15 - це мало? Якої довжини має бути пеніс Психология отношений 0 8 скрытых причин, почему отношения вызывают у тебя раздражение Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами Секс 0 #говоритженщина: недостатки мужчин 40+ Психология отношений 0 6 ошибок при знакомстве с девушкой Карьера 0 Новая работа - кто ищет, тот всегда находит... Юмор 0 Как и когда девушка понимает, что у тебя с ней все сеpьезно В курсе 0 Вышел первый трейлер сериала «Андор» по вселенной «Звёздных войн» Карьера 0 10 способов, как перестать воспринимать жизнь слишком серьезно В курсе 0 Обнаженная Тейана Тейлор танцует в клипе «Drippin»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.