Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

5 симптомів того, що тебе спіткала криза середнього віку

23.03.2023 — Внешность и здоровье
5 симптомів того, що тебе спіткала криза середнього віку

Криза середнього віку, як і зуби мудрості, у всіх проявляється по-різному. Одні радикально переосмислюють життя вже у 35, інші й у 50 не ведуть бровою. Розповідаємо, на які тривожні дзвіночки слід звернути увагу.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сивина в бороду — біс у ребро. Якщо це ще не про тебе, то, можливо, твій час ще не настав. Але обов'язково настане, і тобі раптово захочеться повністю рознести все, що ти будував все життя, щоб почати з чистого аркуша.

Термін «криза середнього віку» з'явився 1965 року, його запровадив психолог Еліот Жак. Говорячи про нього, зазвичай мають на увазі вік від 35 до 65 років, коли людина повністю переоцінює себе, своє оточення та свій спосіб життя. Справляються з ним люди по-різному, причому чоловіки важчі, ніж жінки.

Перевір, чи немає в тебе небезпечних симптомів кризи, що насувається.

 

1. Хочеться пригод та змін

Усі люди різні: хтось за натурою експериментатор і життя йде з установкою «потрібно спробувати абсолютно все», а хтось ловить себе на незвичайних бажаннях тільки в районі сорока років.

Психологи підтверджують: у період кризи чоловіки схильні шукати розваг, які принесуть їм яскраві відчуття.

Крім того, у твою голову можуть прийти думки про звільнення з остогидлої роботи, а то й про переїзд до іншого міста чи країни.


2. Депресія

Зрозуміло, що сам собі діагноз ти не поставиш. Але ось кілька симптомів, які можуть вказувати на те, що ти близький до безпросвітної зневіри.

  • Почуття туги, безпорадності все бачиться в чорних фарбах.
  • Апатія, улюблені хобі не приносять задоволення.
  • Працездатність на нулі, не хочеться взагалі нічого.
  • Дуже складно зосередитися і приймати рішення, чого б вони не стосувалися.
  • Сон порушений, довго не можеш заснути, часто прокидаєшся вночі або страждаєш від безсоння.
  • Апетит змінюється, ти то відчуваєш вовчий голод, то абсолютно байдужий до їжі, вага теж скаче.

 

3. Змінюються установки та цілі

В результаті переоцінки власного існування ти можеш надто критично ставитись до себе та оточуючих, знецінюючи все, у що раніше вірив.

І, звичайно, мрієш про радикальні зміни. Починають багато хто з політичних переконань, а також зі зміни базових установок (наприклад, все життя вважав, що сім'я — найважливіше, а тепер тобі здається, що вона тебе «душить»).

Варто зрозуміти, що рефлексія – це непогано, особливо якщо ти хочеш стати кращим і починаєш працювати над собою. Однак і закопувати себе теж не варто.

 

4. Злість та вина

Ти став дратівливим, тому що тобі здається, що твоє життя зовсім не те, що ти мріяв у дитинстві, в юності.

Тобі здається, що ти став тим, ким ніколи не хотів. Ти можеш пригадувати собі всі помилки, які зробив, звинувачувати себе та злитися.

Або ж звинувачувати всіх оточуючих довкола в тому, що половина твого життя склалася не так, як треба, і зривати на них злість.


5. Ти ніби розлюбив дружину

Ні, ти знаєш про те, що від колишньої закоханості давно не залишилося і сліду, але досі був упевнений, що ваші стосунки будуються на міцних та зрілих почуттях, які цілком можна назвати коханням.

Але одного разу ти дивишся на неї, слухаєш, що вона говорить, і розумієш, що тобі нестерпно нудно, ти більше цього не винесеш.

Це нерідко закінчується зрадою, на невірність чоловіки йдуть найчастіше під час кризи середнього віку.

Якщо ти вже помічаєш у поведінці якісь з цих ознак, можна обговорити ситуацію зі своїми близькими, щоб вони не ображалися на тебе і не засмучувалися. А щоб твоє життя в якийсь момент не пішло коту під хвіст, було б непогано звернутися до психолога.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 вопросов, советы по поводу которых лучше держать при себе Карьера 0 7 изобретений, которые принесли больше вреда, чем пользы В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере "Мэнди" Автомобили 0 Volvo V60 Cross Country: один автомобиль чтобы править всеми Психология отношений 0 Чек-лист вдалого розлучення Секс 0 Как решить основные проблемы в сексе и наконец довести ее до оргазма В курсе 0 Вышел финальный трейлер "Звездных войн: Скайуокер. Восход" Карьера 0 25 вещей, которые стыдно не уметь Секс 0 Как получать больше секса Юмор 0 Названо самое худшее художественное описание секса года Юмор 0 8 различий между мужчинами и женщинами - без сексизма и заблуждений Карьера 0 Нелепые достижения, которые становятся предметом для гордости Карьера 0 6 причин перестать думать о себе плохо Психология отношений 0 5 ситуаций, в которых ты не должен соглашаться меняться для партнёра Звезды 0 Megan thee Stallion демонструє мистецтво шибарі у кліпі "HISS" В курсе 0 Брюс Уиллис, Джеймс Макэвой и Сэмюэл Л. Джексон в триллере "Стекло" Психология отношений 0 Как извиниться по-мужски Юмор 0 Головна помилка при надяганні презервативу Внешность и здоровье 0 17 простых и надёжных способов повысить потенцию без таблеток В курсе 0 Том Холланд в трейлере фильма "По наклонной"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.