Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 уроків, які можна засвоїти, переживши нерозділене кохання

19.02.2024 — Психология отношений
9 уроків, які можна засвоїти, переживши нерозділене кохання

Нерозділене кохання — дуже складне почуття, яке змушує відчувати цілий набір емоцій — від дивного щастя до дуже великого душевного болю.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді така агонія стає причиною особистісного зростання, а в інших випадках призводить до глибокої душевної травми.

І є кілька важливих життєвих уроків, які ти можеш засвоїти, переживши емоційні американські гірки нерозділеного кохання.

 

Ніколи не варто покладатися на очікування

Ти можеш бути закоханий у дівчину по вуха і знаходити десятки ознак, що їй подобається. Але, зізнавшись у почуттях, ти отримуєш відмову, яка руйнує всі твої очікування.

У цей момент розумієш, що покладатися на них не варто, оскільки не завжди вони є реалістичними та об'єктивними.

 

Немає жодного почуття, від якого не можна було б зцілитися

Нерозділене кохання — яскраве переживання, яке часто супроводжується відчуттям залежності від дівчини, яка навіть не дивиться в твій бік.

Ти можеш щомиті прагнути її уваги, стежити за нею в соціальних мережах або постійно думати про те, якими могли бути ваші з нею стосунки. І нерідко здається, що такого напруження почуттів ти ніколи не зможеш позбутися.

Але, оговтавшись від важкого нападу нерозділеного кохання, ти усвідомлюєш, що навіть від сильних і хворобливих емоцій можна зцілитися, якщо вирішити, що тобі це потрібно.

У тебе може залишитися ніжність до дівчини, яка відкинула тебе, але вона більше не буде єдиним джерелом твоєї уваги.

Згодом ти зможеш знайомитися, спілкуватися і відчувати почуття до інших, усвідомлюючи, що нерозділене кохання — це не кінець життя.

 

Час занадто цінний, щоб витрачати його даремно

Коли ти закоханий, ти не помічаєш, скільки часу витрачаєш на роздуми про дівчину, що сподобалася, а також на спроби її завоювати.

І не завжди вчасно усвідомлюєш, що прикладаєш сили даремно, тому що вона не відчуває до тебе жодних почуттів. До того ж ти можеш сподіватися, що рано чи пізно вона змінить своє ставлення до тебе, і вважаєш, що очікування того варте.

Але після того, як зцілюєшся від нерозділеного кохання, розумієш, що час надто цінний, щоб витрачати його даремно. До того ж життя коротке, і навряд чи варто витрачати його на тих, хто тебе не любить.

 

Ми вибираємо ту любов, до якої звикли

Нерозділене кохання може бути дуже забавною пригодою, оскільки багато речей відбуваються без відома дівчини, яка тобі подобається. У тебе залишаються спогади, пов'язані з нею, про які знаєш лише ти.

І буває, що ти знаходиш певну насолоду від того, щоб любити когось здалеку, створюючи драму і переживаючи різні емоції.

Помічаючи, що кожна з твоїх уподобань виявляється невзаємною, усвідомлюєш, що ти вибираєш любов, до якої звик.

Можливо, нерозділені почуття допомагають тобі відчувати себе менш самотнім, а ще за ними може ховатися страх близькості. Та й у принципі взаємна любов може здаватися тобі незручною, що також впливає стиль прихильності.

 

Важливо вміти прощати

Можна роками зберігати образу на дівчину, яка не відповіла тобі взаємністю, та переживати біль від її відмови. Через це стає важче заводити нові відносини, та й у принципі почуватися щасливим.

Усвідомлюючи, що образа через нерозділене кохання є тяжким душевним вантажем, розумієш, що важливо вчитися пробаченню.

Воно допомагає позбутися негативних емоцій, залежності від минулого і з легким серцем почати все заново.

 

Прийняття необхідно для руху вперед

Нерозділене кохання досить складно розпізнати. Коли відчуваєш до когось особливі почуття, ти засліплений настільки, що живеш у світі фантазій та хибних надій.

У результаті тобі здається, що дівчина, що сподобалася, відчуває до тебе ті ж емоції, що і ти до неї, але виявляється, що це не так. Саме в цей момент і потрібне прийняття.

Спочатку може бути складно змиритися з неприємною правдою, визнати свої суперечливі емоції та знайти втіху. Але, приймаючи реальність такою, якою вона є, ти знаходиш у собі сили рухатися далі.

 

Не можна змусити когось полюбити себе

Ти можеш домагатися дівчини, що сподобалася, тижнями, місяцями і навіть роками, живлячи до неї нерозділені почуття і сподіваючись, що вона тебе полюбить.

Але не можна змусити людину відчувати певні емоції, навіть коли прикладаєш для цього мільйон зусиль. Кохання — це не математика чи холодний розрахунок, воно набагато складніше.

Не варто намагатися переконувати дівчину, що вона буде з тобою щаслива, якщо вона дала тобі відмову. Потрібно просто прийняти цей факт без пошуку винних або «вечірки жалості» на свою адресу.

 

Ти не завжди отримуєш те, що хочеш

Як би ти чогось не бажав і не прагнув отримати, не завжди це вдасться. Життя саме по собі не дуже справедлива, тому до такого розкладу справ потрібно бути готовим.

Визнавши, що іноді все йтиме не так, як ти сподіваєшся, ти винесеш правильний урок зі свого нерозділеного кохання.

Це допомагає зберігати позитивний настрій, попри проблеми, і не здаватися, коли важко. До того ж, варто визнати, що не завжди наші бажання приносять нам користь.

Закохавшись без відповіді, ти прагнеш уваги від дівчини, яку зовсім не знаєш. І не факт, що ви підійшли б один одному і побудували міцні стосунки.

Отже, можливо, нездійснене бажання хоч і принесло тобі біль, але при цьому вберегло від ще більшого негативу.

 

Не можна втрачати повагу до себе

Коли усвідомлюєш, що почуття виявилися невзаємними, легко почати копатися в собі і думати, що щось не таке. Раптом ти починаєш бачити нові недоліки, які раніше не помічав, або починаєш запитувати, наскільки ти цінний.

Поринаючи в ці роздуми, можна втратити повагу до себе, а також опустити самооцінку. Немає значення, чи любить тебе конкретна дівчина чи ні, твоя цінність від цього не залежить. І це один з важливих уроків, яким вчить нерозділене кохання.

Твоя самооцінка - це те, що походить від самого себе і що не повинно змінюватися через обставини або оточуючі. Вір, що ти гідний більшого, і не дозволяй нікому переконувати тебе у протилежному.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 неочевидных преимуществ отказа, которые произведут на тебя впечатление Секс 0 12 самых нелепых травм из-за секса Психология отношений 0 10 помилкових переконань, які змушують тебе залишатися в нещасливих відносинах Секс 0 5 причин спробувати нові секс-практики у стосунках Внешность и здоровье 0 Reebok выпустили кроссовки, посвященные "Охотникам за привидениями" В курсе 0 Трейлер сериала «Пэм и Томми» про дикую любовь Памелы Андерсон и Томми Ли Психология отношений 0 Ученые: дружить ли с бывшей? Секс 0 Прекрасные феи. Дешево В курсе 0 Партнерка 1xBet, как лучший способ заработка В курсе 0 Трейлер эпичной фантастики "Хроники хищных городов" от Питера Джексона В курсе 0 Нас ждет сериал про Памелу Андерсон Внешность и здоровье 0 Почему вредные продукты такие вкусные Юмор 0 Як зрозуміти, що ти привабливий чоловік в очах оточуючих Внешность и здоровье 0 Как мужчине на дольше сохранить молодость кожи лица Звезды 0 Рианна в новой рекламной кампании Savage x Fenty MC Like 0 День 19: Кейт Аптон в новом ролике LOVE Magazine Карьера 0 6 полезных жизненных навыков, которым могут научить видеоигры Юмор 0 #говоритмужчина: мужчин любят за ум? Психология отношений 0 #говоритженщина: "привет" - худший способ познакомится! Внешность и здоровье 0 Как познакомиться с девушкой на пробежке
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.