Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити

20.02.2024 — Психология отношений
9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити

Іноді люди розлучаються з причин, які їм соромно озвучити рідним та друзям. Мало того, ти можеш відчувати незручність, навіть просто обмірковуючи своє рішення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак усвідомлення цих причин якраз може змусити тебе вжити заходів, необхідних для твого щастя і благополуччя в майбутньому.

 

Тобі стало нудно з дівчиною

Якщо тобі здається, що стосунки стали нудними, з дівчиною нема про що поговорити, у вас практично немає нічого спільного, можливо, ви пройшли так званий цукерково-букетний період.

Почуття стихли, і ви відкрилися один одному по-новому. Коли ти перестанеш ідеалізувати партнера, може виявитися, що він не така вже цікава людина, яка тобі підходить.

Відносини не можуть триматися на одному сексі або зовнішній привабливості, тому розчарування у внутрішньому світі дівчини може призвести до розставання.

 

Дівчина занадто сильно завантажує тебе своїми проблемами

Якщо твоя дівчина у стосунках завантажує тебе своїми проблемами щодня і, що б ти не робив, їх не стає менше, починає накопичуватися втома.

Далеко не всі можуть знайти в собі сили постійно вислуховувати скарги, брати на себе відповідальність за стан справ когось іншого, виконувати завдання, з якими людина може чудово впоратися та самостійно.

Згодом це може створити дисбаланс, ввести тебе в стан стресу і змусити задуматися про розрив. Відносини будують двоє дорослих людей, а це означає, що кожен із вас має вміти вирішувати свої проблеми.

 

Дівчина перестала сексуально залучати тебе

Звичайно, бувають різні ситуації, коли тіло дівчини може змінитися.

Наприклад, таке відбувається при вагітності, після пологів, внаслідок деяких захворювань чи травм. У такі моменти ти маєш давати дівчині стільки підтримки, скільки їй потрібно, приймаючи всі зміни, не дозволяючи собі негативних коментарів на її адресу.

Якщо ж не трапилося нічого з перерахованого вище, але дівчина просто з часом перестала сексуально залучати тебе і вирішити цю проблему не виходить, можливо, розлучення — це правильний вибір.

Принаймні це набагато краще, ніж зберігати відносини, при цьому вбивати її самооцінку або змінювати їй.

 

Ти втомився чи не хочеш шукати компроміси

Якщо тобі здається, що у відносинах зацікавлений лише ти один, ти втомився тягнути все на собі і більше не хочеш шукати компроміси, це може вказувати на швидкий розрив.

Збоку може виглядати так, ніби ти просто опустив руки і здався, але насправді це серйозна причина для розлучення. У відносинах двоє людей мають йти назустріч один одному, зберігаючи свій союз.

У ситуації, коли дівчина не робить жодних дій для того, щоб вирішити ваші спільні проблеми, встановити взаєморозуміння та побудувати конструктивний діалог, твоє терпіння рано чи пізно має закінчитися.

 

Ти непостійна людина

Непостійність може штовхати тебе на вчинки, які можуть псувати життя іншим, та й тобі самому. Ти міг щиро вірити в те, що хочеш бути разом із дівчиною, будувати з нею стосунки, планувати спільне майбутнє.

І ось через кілька тижнів або місяців раптово вирішуєш, що у вас все несерйозно, або зустрічаєш, як тобі здається, більш відповідного партнера.

Якщо ти знаєш, що твої пріоритети, бажання та погляди постійно змінюються, а дівчина хоче стабільних та безпечних стосунків, вам не по дорозі.

 

Ти зрозумів, що поспішив з вибором

Твоє рішення про вступ у відносини не завжди може ґрунтуватися на глибокому розумінні себе, своїх потреб та переваг. Деколи ти можеш приймати спонтанні, поспішні чи просто помилкові рішення і усвідомлювати це не відразу.

Якщо тобі здається, що ти вибрав невідповідного партнера, розберись у причинах появи таких думок. Якщо після самоаналізу твоя думка не зміниться і ти тільки переконаєшся в її істинності, поговори з дівчиною.

Набагато розумніше і гуманніше пояснити їй все відразу, щоб не обманювати себе і ні в чому не винну людину.

 

Ти бачиш, що ви з дівчиною знаходитесь на різних рівнях

В один момент ти можеш усвідомити, що ви з дівчиною на різних рівнях. Ви можете дійти сильної різниці в доходах, цінностях, цілях, сприйнятті або навіть усвідомити, що кожен із вас по-своєму оцінює перспективи відносин.

Не менш вагома причина подумати про розлучення — небажання твоєї дівчини рости та розвиватися.

Якщо ти один будеш рухатися вперед, будувати кар'єру, вчитися чогось нового і покращувати якість життя, рано чи пізно вам доведеться завершити стосунки.

Для того, щоб ваш союз був гармонійним, щоб ви могли побудувати довіру та взаєморозуміння, вам потрібно бути поруч один з одним у всіх сенсах цього слова.

 

Через дівчину в тебе падає самооцінка

Якщо твоя дівчина постійно критикує тебе, що б ти не робив, вказує на твої недоліки, маніпулює тобою та принижує тебе, це вагома причина для розлучення.

Особливо якщо на твої прохання проаналізувати свою поведінку і почати ставитися до тебе поважніше вона не реагує.

Ви повинні створювати один для одного безпечний і комфортний простір, надавати один одному підтримку та піклуватися про кохану людину.

Щодня вислуховувати тонни негативу від того, кого ти цінуєш і кому довіряєш — справжнє випробування для психіки.

 

Ти не можеш догодити дівчині, що б ти не робив

У відносинах партнерам важливо задовольняти потреби один одного, а ще важливо збігатися у цих потребах.

Якщо все, що ти робиш для дівчини, їй не подобається, значить необхідно сісти і поговорити про те, яких проявів почуттів їй не вистачає.

Якщо, навіть з огляду на її побажання, тобі все одно не вдається догодити, як би ти не намагався, це може підірвати стосунки. Ти відчуватимеш, що робиш недостатньо, а дівчина завжди буде незадоволена тобою.

Звичайно, неприємно озвучувати таку причину для розлучення, але, якщо ти втомився від марних спроб зробити її хоча б трохи щасливішим і починаєш відчувати у відносинах більше негативних емоцій, ніж позитивних, залишати все як не можна.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Найкращі фільми про похмілля Секс 0 Ученые: названы причины нежелания женщин заниматься сексом Внешность и здоровье 0 Выпьем за науку: 5 исследований, открывающих глаза на алкоголь Вокруг света 0 10 жестов, за которые можно получить по роже в других странах Юмор 0 Подружили и хватит: как выйти из фpендзоны Секс 0 5 неочевидных вещей, которые могут привести к сексу Психология отношений 0 10 жестких вещей, о которых тебе не скажут даже самые близкие люди Внешность и здоровье 0 Vans и Metallica выпустят кеды в честь 30-летнего юбилея «Black Album» Секс 0 Найдена (неожиданная!) причина, по которой женщины не испытывают оргазма В курсе 0 Галь Гадот снова орудует плетью в трейлере "Чудо-женщина: 1984" Карьера 0 10 признаков того, что дружба исчерпала себя Карьера 0 11 ошибок, из-за которых ты не живешь, а существуешь Внешность и здоровье 1 12 головних проблем, які створює тверезий спосіб життя Психология отношений 0 Ученые: хочешь нравиться женщинам? Преувеличивай свой возраст! Психология отношений 0 Как безопасно зарулить.. "налево" В курсе 0 HBO выпустил первый трейлер сериала "Воспитанные волками" от Ридли Скотта Секс 0 15 секс-привычек интеллектуалов Секс 0 Что нужно знать о сексе по дружбе В курсе 0 Він Дізель та Джейсон Момоа в новому трейлері «Форсажу-10» Звезды 1 Фото дня: Дженнифер Лопес полностью обнажилась для обложки сингла
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.