ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чим шкідливо порно, а чим корисно

18.08.2023 — Секс
Чим шкідливо порно, а чим корисно

Цікаво, що для жінок порно не таке небезпечне, як для чоловіків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Чому шкідливо дивитися порно

Порнографія може вплинути на душевну рівновагу та сексуальне життя, особливо у чоловіків.

 

Знижує сексуальне бажання у чоловіків

Вчені з'ясували, що часте використання порнографії для мастурбації впливає лібідо.

Фільми для дорослих – це нескінченна новизна, будь-які фантазії та перехід до екстремальнішого сексу буквально в один клік. Очевидно, що реальні жінки програють по всіх напрямках, тому що не можуть запропонувати таку різноманітність та миттєвий відгук на зміну побажань. У результаті досягти збудження із нею стає важко.

Тому деякі чоловіки через брак порноподібного сексу обирають мастурбацію замість статевих відносин із реальними людьми.

Починається зі звичайного порно, а далі глядачі поринають у більш витончені ролики. І займаються постійно пошуком нових та нових кліпів, тому що звичайне порно вже перестає збуджувати. А насправді вони не отримують те, від чого збуджується мозок.

Це може призвести до реалізації перверсій у реальному житті або навіть до насильства. Але найчастіше відбувається розчарування від скоєного насправді: все було не так, як у кіно.

 

Викликає проблеми з ерекцією, еякуляцією та оргазмом у чоловіків

Зловживання порно також впливає здатність досягти ерекції і підтримувати її. При цьому під час мастурбації труднощів із цим зазвичай не виникає.

До того ж постає проблема передчасної еякуляції, тому що порнографія не тренує здатність відстрочити оргазм. Адже немає жодної мотивації стримуватись, якщо можна швиденько отримати задоволення.

Під час перегляду порнографії у якийсь момент розвивається так зване кліпове мислення — це феномен, у якому глядач звикає до коротких відеофрагментів і втрачає здатність концентруватися більш тривалих відео. У результаті він починає шукати швидші способи отримання задоволення, що може призвести до проблем з ерекцією та задоволенням у реальному житті.

Ще кліпове мислення може призвести до погіршення пам'яті та уваги, а також проблем із концентрацією. Глядач може стати більш схильним до швидких і поверхових думок, що призводить і до проблем у спілкуванні та вирішенні складних завдань.

Також постійне швидке перемикання уваги виснажує та змушує відчувати стрес.

 

Підштовхує до ризикованої сексуальної поведінки

Порно нормалізує ризиковану поведінку - ту, яка може призвести до зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, або небажаної вагітності. У цьому плані порно можна вважати практично фантастичним твором, бо таких тем у цих фільмах взагалі немає.

За сюжетом зазвичай ніхто не питає сантехніку чи сексуальну медсестру про наявність презервативу. Це логічно: акторів на майданчику раз на два тижні перевіряють на ІПСШ, тож вони точно не підхоплять на роботі герпес, гонорею чи ВІЛ. Тому практично всі сцени знімаються без презервативів і складається відчуття, що небезпеки немає.

У реальному житті всі ці захворювання існують і поширюються з катастрофічною швидкістю.

 

Може бути причиною сексуальної агресії у сприйнятливих людей

Фільми для дорослих не можуть змусити людину проявляти сексуальну агресію, але можуть спрацювати як тригер для сприйнятливих людей.

До факторів ризику відноситься токсична маскулінність і ставлення до статевих партнерів як об'єктів. Перегляд порнографії може підштовхнути людей до насильства.

 

Порно погіршує самооцінку

Скажімо так: актори дещо відрізняються від середньостатистичної людини. Через це глядач може почуватися непривабливим і почати соромитися.

Причому жінок зазвичай це торкається набагато менше. Це пов'язано з тим, що вони носять бюстгальтери з розмірною сіткою, що склалася, і досить часто бачать чужі груди в різних ситуаціях. Тому мають уявлення про те, якою вона може бути теоретично і як може виглядати в реальному житті.

А ось чоловіки, зіштовхуючись із неправдоподібними розмірами членів, починають переживати. Здавалося б, очевидно, що до акторів фільмів для дорослих висувають певні вимоги щодо розмірів геніталій, тому вони не відображають «середню температуру лікарні».

Тим не менш, гетеросексуальні чоловіки рідко можуть побачити чийсь ерегований пеніс (крім свого власного) десь ще. Тому можуть користуватися лише нерепрезентативною вибіркою із переглянутої порнографії.

Порноіндустрія часто використовує акторів з ідеальними тілами, які можуть бути недосяжними для більшості людей. Це може призвести до того, що глядач починає вважати своє тіло недосконалим і негідним, а в результаті до погіршення самооцінки.

Іноді глядач починає страждати від дисморфофобії — психічного розладу, коли людина бачить своє тіло в спотвореному вигляді і почувається негарним. Цей стан призводить до депресії, тривоги та соціальної ізоляції.

Щоб уникнути спотворення образу тіла під час перегляду порно, важливо усвідомлювати, що порнофільми не є реалістичним відображенням людей та його сексуальних відносин.

 

Порнографія може погіршити стосунки у парі

Порнографія сама по собі не повинна стати проблемою у відносинах за умови, що вона знята за участю дорослих людей та за повної їхньої згоди.

Але деякі можуть вважати фільми для дорослих образливими, такими, що принижують гідність і навіть розцінювати їх перегляд як зраду. При цьому їхні партнери можуть розглядати порно зовсім інакше і не розуміти гніву чи образи близької людини.

Тому, якщо між людьми не було домовленостей про роль таких фільмів у житті або якщо один із них залежить від перегляду, стосунки можуть зіпсуватися.

 

Порнографія погіршує ставлення чоловіків до жінок

В Університеті Копенгагена вивчили, як перегляд фільмів для дорослих впливає на ставлення до протилежної статі.

Виявилося, що у чоловіків з низьким рівнем доброти, співчуття та готовності до співпраці порнографія посилює вороже ставлення до жінок.

Цікаво, що у жінок, які дивляться порно, не з'являлися сексистські настанови щодо чоловіків.

 

Можливо, порнографія впливає на будову мозку

Смугасте тіло - це частина мозку, яка відповідає за систему винагороди та задоволення. Так от воно менше у чоловіків, які регулярно дивляться порно. Це означає, що їм потрібно більше сексуальних стимулів, щоб збудитись.

У майбутньому їм знадобиться чимало порно, а сюжети ставатимуть екстремальними. Крім того, такі зміни порушують хімічну рівновагу та стануть передумовою до залежності.

Щоправда, остаточно незрозуміло, що причина, що слідство. Можливо, у деяких смугасте тіло спочатку менше, тому вони більш схильні до нездорового захоплення порнографією.

 

Порно викликає залежність

Офіційно такого діагнозу немає, проте від перегляду порнографії буває залежність. Під час сеансу викидається велика кількість дофаміну – гормону заохочення та новизни. Поступово цієї речовини перестає хапати, і мозку хочеться ще й ще. Приблизно за таким самим механізмом формується наркоманія.

Залежність від фільмів для дорослих полягає:

  • у зневазі іншими сферами свого життя;
  • зниження самооцінки;
  • прагнення до ізоляції для перегляду;
  • підвищеної агресії, якщо щось заважає дивитися;
  • спотворених переконаннях та уявленнях про стосунки та сексуальність.

Зрештою, як і будь-яка інша залежність, вона може зруйнувати життя, бо зникає мотивація робити хоч щось ще.

У моїй практиці багато пацієнтів, які скаржаться на залежність від порнографії. Вона починається з простої цікавості, але з часом призводить до того, що людина стає зацикленою на порно і втрачає інтерес до реальних сексуальних відносин.

 

Чим може бути корисно порно

Але все-таки порно не варто демонізувати, тому що він теж має плюси.

 

Дозволяє дізнатися більше про свої фетиші

Хоча порнографія та ненадійне джерело, з нього люди можуть дізнатися щось нове про свої смаки. Наприклад, після перегляду фільму ви можете виявити, що панчохи не просто тішать око.

Або ви вже знаєте, що вам подобається щось незвичне, але пробувати з партнером з якоїсь причини ніяково. Тоді ви можете дивитися тематичні фільми та задовольняти свій фетиш таким чином.

 

Розвиває фантазію та компетентність

Перегляд фільмів для дорослих може розширити сексуальний світогляд. Звичайно, це не означає, що все показане правда: всі жінки можуть звернутися як гімнастки, а всі чоловіки здатні на тригодинний марафон фрикцій. Але все-таки ви можете побачити щось цікаве або дізнатися щось нове.

Порно може бути корисним для людей, які хочуть вивчити нові сексуальні практики та дізнатися більше про сексуальні уподобання.

 

Може покращити секс у парі

Перегляд порнографії може бути джерелом сексуального натхнення у парі. З неї не тільки можна почерпнути якісь свіжі ідеї, а й використовувати спільний перегляд як прелюдія. Головне, щоби це подобалося обом партнерам.

В одному дослідженні люди, які дивилися порнографію разом зі своїм партнером, повідомляли про більш якісні стосунки з великим сексуальним задоволенням у порівнянні з людьми, які дивилися порно наодинці.

Для деяких людей порно може стати способом покращення їхнього сексуального життя та додавання різноманітності до інтимних відносин.

 

Підвищує сексуальну задоволеність у жінок

Іронічно, що порно — індустрія, яка орієнтована на чоловіків, пов'язана з погіршенням якості чоловічого сексуального життя та покращенням жіночого. Проте це факт, який підтвердили у масштабному дослідженні.

Якщо у чоловіків виникають проблеми із самооцінкою, ерекцією та залежністю, то жінки, навпаки, можуть з його допомогою покращити сексуальну сферу, а їхні партнери повідомляють про більш наповнене сексуальне життя.

Причому це працює не тільки в парах: порно допомагає людям отримати стимуляцію та збудження без партнера.

 

Це теж жанр кіно, який має своїх шанувальників

Окрім однотипних роликів, у Мережі є реальні кінематографічні знахідки, які коштують сотні тисяч доларів та знімаються на рівні голлівудських фільмів.

Часто події порнографічних фільмів відбуваються у вже існуючих кіноселянах. Виходить свого роду пародія на блокбастери для дорослої аудиторії.

Щоб такий фільм сподобався глядачеві, потрібно не просто набрати привабливих акторів, а й написати хоча б хоч трохи зв'язковий сценарій, потурбуватися декораціями, костюмами і спецефектами. І іноді результати вражають.

Наприклад, фільм «Пірати», що вийшов у 2005 році і відсилає до «Піратів Карибського моря», мав бюджет 1 мільйон доларів. У ньому задіяно близько 60 акторів та налічується понад 300 спецефектів — дуже масштабний проект для такого жанру.

У результаті його версію без надмірно відвертих сцен навіть випустили в широкий прокат із рейтингом R, тобто підліткам можна дивитися цей фільм у супроводі дорослих. Його сіквел 2008 коштував творцям вже 8 мільйонів доларів — рекордна для того часу сума.

Так що якщо вам вже є 18 років, іноді варто дивитися з культурної точки зору.

Перегляд порно може бути способом розваги для людей, які шукають задоволення у сексуальних фантазіях.

 

Як зробити перегляд порно менш шкідливим

Щоб порно не стало проблемою, не можна дозволяти хобі перетворитися на залежність. Для початку слід тверезо оцінити, скільки ви його дивитеся і як це відбивається на житті.

Якщо потрібно все більше або ви віддаєте перевагу екранному сексу реальній людині, можливо, вам варто звернутися до психолога.

Кожна людина має самостійно вирішувати, які наслідки вона готова прийняти у своєму житті. Важливо усвідомлювати ризики та обмежувати споживання порнографічного контенту. Усього має бути в міру, а перегляду порно особливо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 #говоритмужчина: как я выбирал себе женщину Вокруг света 0 14 новых туристических направлений 2017 В курсе 0 Трейлер сериала «Пэм и Томми» про дикую любовь Памелы Андерсон и Томми Ли Секс 0 Розрядка на швидкість: як не поставити антирекорд Внешность и здоровье 0 PUMA представила Clyde у трьох ретро-замшевих кольорах до 50-ї річниці Гаджеты 0 Вещь дня: трубки для курения в виде пончиков Психология отношений 0 Чит-коды, пароли и прохождения для 6 типов девушек Юмор 0 Как вырваться из френдзоны: 5 непростых уловок Карьера 0 25 этих неловких моментов в жизни каждого мужчины Юмор 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги Психология отношений 0 Мужские правила ужина на первом свидании Психология отношений 0 Чему мужчинам стоило бы поучиться у женщин В курсе 0 КРАІЛ затверджує вимоги стосовно протидії активній гральній залежності Внешность и здоровье 0 Як правильно пити алкоголь у спеку MC Like 0 Медісон Хідрік у фотозйомці для M Revista de Milenio Секс 0 "Пора переходить на нормальные би-оргии": честные истории про групповой секс Вокруг света 0 Рейтинг самых комфортных городов мира Внешность и здоровье 0 Великие мифы о водке, в которые все почему-то верят Внешность и здоровье 0 Nike выпустили кроссовки в честь PlayStation 4 В курсе 0 Аль Пачіно відстежує злочинців у трейлері другого сезону «Мисливців»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.