ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Хто така фалічна жінка і як її розпізнати

13.03.2023 — Психология отношений
Хто така фалічна жінка і як її розпізнати

Образ деяких дівчат серйозно розходиться з колишніми уявленнями про ідеальну жінку: гострі на язик, не люблять пекти пиріжки, добре заробляють, захоплюються адреналіновими видами спорту і начебто прагнуть більшої влади, ніж ти сам.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навряд чи сьогодні когось здатна по-справжньому здивувати харизматична, самодостатня, сильна та незалежна дівчина, таки надворі не XVIII століття.

Але що колись у якийсь момент вона може перетворитися на «фалічну жінку» — архетип, який використовується в класичному психоаналізі та юнгіанському аналізі?

Спочатку розберемося з термінами. У парадигмі Зигмунда Фрейда фалос - це влада та могутність. Психоаналітик упевнений, що жінки такого типу звикли суперничати з чоловіками та постійно порівнюють себе з ними. Підґрунтя такої поведінки — заздрість до пеніса, який їй не знайти.

MEN'S CULT пояснив, як проявляється фалічність у сучасних дівчат.

 

Бажання позбавити сили чоловіка

Фалічна жінка прагне не просто відібрати владу у чоловіка, а метафорично його каструвати — позбавити сили. Як приклад можна взяти жінку, яка постійно знецінює досягнення чоловіка, принижує його перед друзями та родичами, ганьбить перед дітьми. Це навіть отримало назву «психологічна кастрація». 

При цьому така жінка може навіть не бути тираном, але на її тлі чоловік завжди здаватиметься нікчемним додатком і не більше.

Така поведінка виникає у дівчат через неприйняття пасивності цей тип поведінки розглядається як принизливий. Іноді такі установки потрапляють у голову в ранньому дитинстві, коли мама радить якомога раніше «взяти мужика в обіг» або «під каблук».

Іноді дівчинка з раннього дитинства звикає до атмосфери суперництва, намагаючись бути найкращою, розумною та красивою. На жаль, часто за рахунок знецінення оточуючих.

 

Схильність до маніпуляцій

Фалічні жінки досить сильно нагадують нарцисів, і симптоми у них схожі: намагаючись бути найкращим, вони заглушають тривогу і заповнюють порожнечу всередині. Головний страх — втратити потенцію, силу.

Різницю між ними пояснив психоаналітик Поль-Клод Ракам'є. На його думку, фалічна дівчина завжди інтригуватиме і діятиме таємно, маніпулюючи людьми, до яких вона ставиться як до інструментів для досягнення її цілей.

Хороший приклад — надмірно переважна дитина мати, яка використовуватиме її слабкості для власного самоствердження.

Нарциси ж не ховаються і не використовують інших людей, щоб поставити себе на постамент. Вони охоче демонструють усім довкола свої гроші, статус, владу, вони в якомусь сенсі прозорі, очевидні і не так сильно шкодять оточуючим.

А ось фалічні жінки, окрім такого «ексгібіціонізму», ще й намагаються «каструвати» всіх навколо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как стать для неё «настоящим мужчиной» Вокруг света 0 В США откроют бар по мотивам «Игры престолов» В курсе 0 Марго Роббі та Бред Пітт в новому трейлері «Вавилона» В курсе 0 Хоакін Фенікс на новому постері до фільму «Джокер: Folie a Deux» В курсе 0 Pornhub назвал итоги 2021 года В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере военной драмы "1917" Звезды 0 Розалия для новой обложки GQ Психология отношений 0 10 якостей хорошого чоловіка Секс 0 Антирейтинг: что женщины больше всего не любят в сексе Внешность и здоровье 0 G-Shock создали грязеустойчивые часы Секс 0 #говоритмужчина: скрути да порви Звезды 0 Кайли Дженнер выпустила календарь в свою честь Психология отношений 0 7 причин відпустити ситуацію і перестати шукати відносини Юмор 0 Все, что мужчина должен знать о шопинге с девушкой Секс 0 #говоритженщина: про cekc Психология отношений 0 #естьвопрос: что делать, если потрясающая девушка уже занята? Секс 0 Стоит ли заниматься сексом с бывшими Секс 0 6 самых опасных видов секса Вокруг света 0 Самые "инстаграмные" места мира в 2019 году В курсе 0 Кристен Стюарт и Венсан Кассель в трейлере триллера "Под водой"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.