ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Хто така фалічна жінка і як її розпізнати

13.03.2023 — Психология отношений
Хто така фалічна жінка і як її розпізнати

Образ деяких дівчат серйозно розходиться з колишніми уявленнями про ідеальну жінку: гострі на язик, не люблять пекти пиріжки, добре заробляють, захоплюються адреналіновими видами спорту і начебто прагнуть більшої влади, ніж ти сам.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навряд чи сьогодні когось здатна по-справжньому здивувати харизматична, самодостатня, сильна та незалежна дівчина, таки надворі не XVIII століття.

Але що колись у якийсь момент вона може перетворитися на «фалічну жінку» — архетип, який використовується в класичному психоаналізі та юнгіанському аналізі?

Спочатку розберемося з термінами. У парадигмі Зигмунда Фрейда фалос - це влада та могутність. Психоаналітик упевнений, що жінки такого типу звикли суперничати з чоловіками та постійно порівнюють себе з ними. Підґрунтя такої поведінки — заздрість до пеніса, який їй не знайти.

MEN'S CULT пояснив, як проявляється фалічність у сучасних дівчат.

 

Бажання позбавити сили чоловіка

Фалічна жінка прагне не просто відібрати владу у чоловіка, а метафорично його каструвати — позбавити сили. Як приклад можна взяти жінку, яка постійно знецінює досягнення чоловіка, принижує його перед друзями та родичами, ганьбить перед дітьми. Це навіть отримало назву «психологічна кастрація». 

При цьому така жінка може навіть не бути тираном, але на її тлі чоловік завжди здаватиметься нікчемним додатком і не більше.

Така поведінка виникає у дівчат через неприйняття пасивності цей тип поведінки розглядається як принизливий. Іноді такі установки потрапляють у голову в ранньому дитинстві, коли мама радить якомога раніше «взяти мужика в обіг» або «під каблук».

Іноді дівчинка з раннього дитинства звикає до атмосфери суперництва, намагаючись бути найкращою, розумною та красивою. На жаль, часто за рахунок знецінення оточуючих.

 

Схильність до маніпуляцій

Фалічні жінки досить сильно нагадують нарцисів, і симптоми у них схожі: намагаючись бути найкращим, вони заглушають тривогу і заповнюють порожнечу всередині. Головний страх — втратити потенцію, силу.

Різницю між ними пояснив психоаналітик Поль-Клод Ракам'є. На його думку, фалічна дівчина завжди інтригуватиме і діятиме таємно, маніпулюючи людьми, до яких вона ставиться як до інструментів для досягнення її цілей.

Хороший приклад — надмірно переважна дитина мати, яка використовуватиме її слабкості для власного самоствердження.

Нарциси ж не ховаються і не використовують інших людей, щоб поставити себе на постамент. Вони охоче демонструють усім довкола свої гроші, статус, владу, вони в якомусь сенсі прозорі, очевидні і не так сильно шкодять оточуючим.

А ось фалічні жінки, окрім такого «ексгібіціонізму», ще й намагаються «каструвати» всіх навколо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Поток романтических соплей, который хочет каждая женщина Психология отношений 0 7 думок з відкладеним ефектом, які здатні зруйнувати стосунки В курсе 0 Трейлер рождественского эпизода "Черного зеркала" Автомобили 0 Украинская компания создала электрокар для города Карьера 0 Что делать сo своим мнением (и куда его засунуть) Психология отношений 0 5 причин, почему женщина молчит: инструкция для мужчины Юмор 0 Как перестать бояться красивых женщин Психология отношений 0 9 вещей, которые нужны тебе для построения отношений больше, чем… Внешность и здоровье 0 Что нужно учитывать при выборе электронной одноразовой сигареты: 5 важных… Секс 0 #говоритженщина: про секс Автомобили 0 Представлена самая быстрая в мире зарядка для электрокаров Секс 0 #говоритмужчина: 41 правило секса Секс 0 Ученые: самая эффективная поза, в которой женщина может достичь оргазма Юмор 0 Возможно, на свидании вам придется говорить об этих вещах В курсе 0 Первый тизер нового фильма о Джеймсе Бонде "Не время умирать" Карьера 0 Как перестать брать на себя чужую работу В курсе 0 Amazon показала отрывок превью сериала «Властелин колец: Кольца власти» Внешность и здоровье 0 #говоритженщина: о мужской красоте Карьера 0 5 вещей, которые ждут миллениалов в будущем Карьера 0 Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.