Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Хто така фалічна жінка і як її розпізнати

13.03.2023 — Психология отношений
Хто така фалічна жінка і як її розпізнати

Образ деяких дівчат серйозно розходиться з колишніми уявленнями про ідеальну жінку: гострі на язик, не люблять пекти пиріжки, добре заробляють, захоплюються адреналіновими видами спорту і начебто прагнуть більшої влади, ніж ти сам.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навряд чи сьогодні когось здатна по-справжньому здивувати харизматична, самодостатня, сильна та незалежна дівчина, таки надворі не XVIII століття.

Але що колись у якийсь момент вона може перетворитися на «фалічну жінку» — архетип, який використовується в класичному психоаналізі та юнгіанському аналізі?

Спочатку розберемося з термінами. У парадигмі Зигмунда Фрейда фалос - це влада та могутність. Психоаналітик упевнений, що жінки такого типу звикли суперничати з чоловіками та постійно порівнюють себе з ними. Підґрунтя такої поведінки — заздрість до пеніса, який їй не знайти.

MEN'S CULT пояснив, як проявляється фалічність у сучасних дівчат.

 

Бажання позбавити сили чоловіка

Фалічна жінка прагне не просто відібрати владу у чоловіка, а метафорично його каструвати — позбавити сили. Як приклад можна взяти жінку, яка постійно знецінює досягнення чоловіка, принижує його перед друзями та родичами, ганьбить перед дітьми. Це навіть отримало назву «психологічна кастрація». 

При цьому така жінка може навіть не бути тираном, але на її тлі чоловік завжди здаватиметься нікчемним додатком і не більше.

Така поведінка виникає у дівчат через неприйняття пасивності цей тип поведінки розглядається як принизливий. Іноді такі установки потрапляють у голову в ранньому дитинстві, коли мама радить якомога раніше «взяти мужика в обіг» або «під каблук».

Іноді дівчинка з раннього дитинства звикає до атмосфери суперництва, намагаючись бути найкращою, розумною та красивою. На жаль, часто за рахунок знецінення оточуючих.

 

Схильність до маніпуляцій

Фалічні жінки досить сильно нагадують нарцисів, і симптоми у них схожі: намагаючись бути найкращим, вони заглушають тривогу і заповнюють порожнечу всередині. Головний страх — втратити потенцію, силу.

Різницю між ними пояснив психоаналітик Поль-Клод Ракам'є. На його думку, фалічна дівчина завжди інтригуватиме і діятиме таємно, маніпулюючи людьми, до яких вона ставиться як до інструментів для досягнення її цілей.

Хороший приклад — надмірно переважна дитина мати, яка використовуватиме її слабкості для власного самоствердження.

Нарциси ж не ховаються і не використовують інших людей, щоб поставити себе на постамент. Вони охоче демонструють усім довкола свої гроші, статус, владу, вони в якомусь сенсі прозорі, очевидні і не так сильно шкодять оточуючим.

А ось фалічні жінки, окрім такого «ексгібіціонізму», ще й намагаються «каструвати» всіх навколо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Названы 10 самых популярных мужских имен в "Тиндере" Психология отношений 0 Женщина, которая тебе не светит Секс 0 Как сделать оральный секс СНОВА романтичным Вокруг света 0 В Амстердаме открыли 5D-кинотеатр для порно Секс 0 Антирейтинг: что женщины больше всего не любят в сексе В курсе 0 Вышел большой трейлер второго сезона "Пацанов" Психология отношений 0 Ученые выяснили, что пары с сайтов знакомств - самые крепкие Юмор 0 Как отбить мать у ребенка: 9 советов, снова почувствовать себя бездетным В курсе 0 Як почати гру на реальні гроші у слотах Паріматч? Внешность и здоровье 0 8 частей тела, которым пора исчезнуть Автомобили 0 Новий логотип Kia збиває людей з пантелику Внешность и здоровье 0 5 влияний современной жизни, которые уничтожают твою мужественность Звезды 0 Наоми Кэмпбелл с новым бойфрендом на обложке GQ Вокруг света 0 6 речей, які миттєво змінили наш світ Секс 0 Ученые: у нынешней молодежи меньше секса, чем у предыдущих поколений Вокруг света 0 Рейтинг самых крутых городских районов мира по версии Lonely Planet Юмор 0 Бабы которые вышли из моды Гаджеты 0 Вещь дня: самый легкий велосипед В курсе 0 В IKEA разработали необычные фрикадельки для планеты Автомобили 0 12 типов водителей, которых мы все ненавидим
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.