ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 найважливіших речей, які потрібно шукати у партнері для довгострокових відносин

10.03.2023 — Психология отношений
8 найважливіших речей, які потрібно шукати у партнері для довгострокових відносин

Романтичні стосунки — складна річ. Вони вимагають постійної спільної роботи над особистостями один одного, над почуттями та всім, що об'єднує людей у сім'ю.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Багато хто забуває про це, і тому їхні стосунки руйнуються відразу після закінчення цукерково-букетного періоду, повного яскравих емоцій та гормонів.

У пошуках того самого партнера на все життя що хлопці, що дівчата роблять одні й самі помилки, вибираючи за зовсім не тими якостями.

Через це мільйони людей по всьому світу страждають у нещасливих шлюбах просто тому, що звертали увагу на все, крім дійсно значущого.

Якщо ти хочеш знайти дівчину на все життя, тобі варто придивитися до таких важливих речей.

 

Відкритість до комунікації

Більшість людей тримають багато в секреті не тільки від оточуючих, а й від своїх партнерів, а іноді навіть самих себе.

Замкнутість - не найкраща якість для довгострокових відносин. Звичайно, якщо ви тільки познайомилися, і дівчина не хоче ділитися потаємними думками з тобою, це нормально.

Інша річ, коли ви разом, а вона не виявляє потягу до комунікації за межами загальних фраз. Для здорових відносин важлива щільна комунікація, яка долає всі побудовані за життя бар'єри.

Секрети будуть, і це також нормально. Головне, щоб дівчина дозволяла прочитати себе як відкриту книгу здебільшого.

 

Висока оцінка чесності та довіри

Коли психологи вивчали пари, що прожили пліч-о-пліч 30 років і більше, вони виявили, що більшість з них називають найважливішими якостями поряд з любов'ю чесність і довіру один до одного.

Якщо твоя дівчина ревнива і не довіряє тобі, можливо, це не твій варіант. Здорові стосунки будуються на відкритості один перед одним та відсутності приводів для сумнівів.

Навіть якщо такі приводи з'являються, до кінця партнери не переходять межу, коли емоції виплескуються без жодної міри, а логіка відключається.

Чесність і довіра, що формується за цим, створюють атмосферу надійності та безпеки.

Коли приходить впевненість у завтрашньому дні і відсутні регулярні тригери стресу на кшталт ревнощів, будь-які конфлікти набагато простіше подолати спільно.

 

Сила взяти відповідальність за свої дії у скрутну хвилину

Багато хлопців скаржаться, що їхні дівчата постійно перекладають відповідальність на їхні плечі або на когось іншого, і поводяться як маленькі діти, які не навчилися відповідати за свої вчинки.

Ми можемо їм лише поспівчувати, адже безвідповідальність видно практично з перших днів не те що стосунків, а й навіть простого спілкування, і вони самі зробили такий вибір.

Якщо ти не хочеш наступити на ті ж граблі, що й тисячі інших хлопців, поспостерігай за тим, як дівчина справляється із ситуаціями, де необхідно відповісти за свої слова чи дії.

Особливо це стосується конфліктних ситуацій, де явно не права саме вона. Це покаже, чи адекватна дівчина і чи здатна вона визнавати свої помилки.

Якщо так, то це означає, що у вас буде набагато менше порожніх сварок, звичайно, якщо ти сам вмієш брати на себе відповідальність і теж розумієш, що можеш помилятися.

 

Вміння висловлювати почуття і бути вдячною за аналогічні дії

В інтернеті можна прочитати тисячі скарг від хлопців у стилі «я роблю для неї все, а вона сприймає це як належне».

Вони самі обрали свою долю, знали, з ким пов'язують життя, а тепер намагаються знайти універсальну пораду щодо перебудови чужої психіки.

Ні, не вийде, адже це доросла сформована особистість, а не пластилін, з якого можна зліпити будь-що.

Коли ти шукаєш дівчину для довгострокових стосунків, тобі варто подивитися, як вона висловлює свої почуття і наскільки вдячна за цю ж дію з твого боку.

Коли гра в одні ворота і вона сприймає твої почуття як належне — це не твій варіант. Цілком можливо, що вона не розглядає тебе як довгостроковий варіант.

Якщо ж дівчина відкрито говорить про своє кохання і підкріплює це діями, а також із теплотою приймає твої почуття — вітаємо, це та сама.

 

Відкритість до спільних веселощів

Сміх продовжує життя або принаймні робить його приємнішим. Коли ти не поділяєш зі своєю дівчиною не лише захоплення, а й загальний пласт гумору – це погано.

Інша річ, якщо ви обоє сходитеся в способах повеселитися і завжди знаходите привід посміятися і виплеснути негативну енергію.

Саме це допомагає не тільки розслаблятися в затишній обстановці, а й відволіктися у скрутну хвилину.

Спільна веселість зміцнює відносини, дозволяє отримувати новий приємний досвід і робить вас не просто коханцями, а найкращими друзями.

 

Розуміння з півслова

Це можна віднести до чогось із розряду містики, але навіть люди, які ще недостатньо добре знають один одного, ніби відчувають, що зараз скаже їхній партнер, і продовжують за них.

Таке взаєморозуміння - це справжній подарунок, одна з важливих ознак, що ви зможете не просто ужитися один з одним, а й практично повністю виключити конфлікти через безглузді ситуації.

Багато сварок виникають через непорозуміння, і вони регулярно руйнують відносини.

Якщо ж між вами є цей незримий зв'язок і ви не просто здатні йти на компроміс, а й робите це із задоволенням, навряд чи вас зможе посварити навіть щось серйозне.

 

Бажання перебувати поруч, незважаючи ні на що

Сьогодні багато хлопців і дівчат стали пристосованцями, які бажають тільки одного — купатися в задоволенні.

Неважливо, чи це стосунки, дружба чи інші способи взаємодії, вони будуть поряд з тобою, коли все добре.

Але варто статися чомусь поганому, і вони відразу почнуть йти один за одним. Тут, як і у знаменитій мудрості «друг пізнається в біді», працює той самий принцип.

Якщо дівчина, навіть коли у тебе виникли труднощі, нікуди не йде і, навпаки, виявляє ще більшу турботу, значить, ти зробив правильний вибір.

 

Підтримка, змішана з викликом

У багатьох статтях про ідеальних дівчат можна зустріти пораду у стилі «шукай ту, яка підтримає тебе у всьому». Цій утопічній фразі вірять і потім ображаються, коли їхня жінка не блищить ентузіазмом, почувши про чергове починання.

Пам'ятай, що дівчина, з якою ти можеш побудувати справді довгострокові стосунки, може й має зупиняти тебе у випадках, коли ти обираєш неправильний шлях.

Так, вона підтримує твої мрії та починання, але також вона буде кидати тобі виклик, щоб ти став найкращою версією самого себе.

Іноді здаватиметься, що вона підготує тебе зробити щось, що ти не хочеш, просто зі шкідливості або за типовим «жінка знову капає на мізки».

Ні, не капає, а намагається достукатися до того боку твоєї особистості, яка була задавлена лінивою та полохливою частиною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Як перестати наслідувати інших і, нарешті, зрозуміти, який ти насправді Юмор 0 Как выбрать нижнее белье для девушки? Секс 0 Ученые: высокие люди более успешные любовники Внешность и здоровье 0 Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я Психология отношений 0 Ученые выяснили, кому стоит обзаводиться семьей, а кто и один не пропадет Психология отношений 0 10 причин, чому серйозні стосунки закінчуються розставанням Секс 0 6 советов для тех, кто ищет секс на одну ночь В курсе 0 Samsung встроит в банковские карты сканер отпечатков пальцев Внешность и здоровье 0 Мужской климакс: что это такое и можно ли его избежать Вокруг света 0 Опубликован рейтинг лучших нудистских пляжей Юмор 0 С кем женщины категории MILF предпочитают заниматься сексом Внешность и здоровье 0 Важные навыки, которые понадобятся тебе в чрезвычайной ситуации Секс 0 5 правил для тех, кто ведет свободную сексуальную жизнь Карьера 0 9 ознак, що ти досяг успіху, але ще не усвідомив цього Психология отношений 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити Внешность и здоровье 0 Ученые: частый секс делает тебя умнее Автомобили 0 7 опасных ситуаций, которые поджидают тебя на дороге осенью Юмор 0 Как бросить девушку перед самым праздником Вокруг света 0 Рейтинг самых крутых городских районов мира по версии Lonely Planet Психология отношений 0 7 причин відпустити ситуацію і перестати шукати відносини
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.