Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як відродити стосунки, в яких згасла пристрасть

07.03.2023 — Психология отношений
Як відродити стосунки, в яких згасла пристрасть

Стосунки — тендітна штука, яка потребує постійної роботи над собою для обох партнерів. На жаль, рано чи пізно стосунки заходять у безвихідь хоча б тому, що згасає колишня пристрасть.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Так, чоловік і жінка все ще залишаються друзями, але вже немає хімії, яка пов'язувала їх раніше. Занепад відносин можна відрізнити від невеликих зрушень убік, які є нормальними навіть для періоду пристрасті.

Він проявляється у втраті довіри один до одного, у суперечках через дрібниці з бажанням перемогти або навіть принизити партнера, у зменшенні кількості та якості часу, що проводиться разом, а також у серйозному погіршенні сексуального життя. Все це сумно, але це зовсім не кінець.

Тобі і твоїй дівчині потрібно пройти через кілька кроків, щоб повернути колишню пристрасть або навіть створити ще більшу хімію між вами.

 

Визнайте наявність проблеми

Більшість пар бояться визнавати факт того, що їхня пристрасть згасла і потрібно щось робити. Вони вважають, що таке визнання рівносильне відмові від партнера і навіть зраді.

Але зрозумій, що неможливо почати працювати над відновленням чогось, якщо ти всіляко намагаєшся заплющувати очі на присутність проблеми. Необов'язково кожен із вас має погоджуватися один з одним у всьому.

Головне, щоб ви сходилися хоча б у парі моментів, принаймні в тому, що у вас справді згасла пристрасть. Як тільки проблему буде знайдено, можна перейти до наступного пункту.

 

Подумайте про те, як все починалося, і поверніться до витоків

Вам обом потрібно згадати, що ви відчували один до одного, коли тільки почалися ваші стосунки: про що ви мріяли, які плани на майбутнє будували, якими бачили себе через багато років.

Згадайте про те, що захоплювало вас так сильно, що час на годиннику пролітав непомітно. Така ностальгія допоможе зрозуміти, що вас пов'язало і повернутися до первісного.

Звичайно, неможливо двічі пережити період гарячої пристрасті, адже ви вже пізнали один одного і вас складно чимось здивувати. Але це дозволить знову відкрити ті забуті зв'язки, що з'єднували вас раніше.

Якщо цей крок кається тобі банальним і навіть безглуздим, то ти ще не усвідомив його сили.

Достатньо буде знову включити той флірт, що ти використав у моменти, коли намагався досягти її розташування, щоб зробити різноманітність. Зрозуміло, флірт із оглядом на досвід.

 

Перезавантажте свою сексуальну близькість

Одна з ознак згасання пристрасті — відсутність сексуальної близькості або її вкрай мала кількість та погана якість.

З погляду природи, це зрозуміло, адже ми так звикаємо один до одного, що вже не маємо того вау-ефекту, що був на початку стосунків.

Важливо розуміти, що під сексуальною близькістю ми розуміємо не тільки і не стільки сам статевий акт, а психологічний зв'язок, щось, що викликатиме приємну знемогу насамперед у думках.

Секс, звичайно, дуже важливий для гармонійних відносин, але що він таке без психології? Просто злука, як у тварин. Тому важливо працювати насамперед над емоційним збудженням. Відродити сексуальну напругу можна за допомогою більшої відкритості один перед одним.

Більшість пар, навіть незважаючи на довге співжиття, мають секрети та упередження, нав'язані суспільством, культурою, комплексами та іншими факторами. Іноді досить просто розкріпачитися, і пристрасть спалахне як ніколи.

Просто сядьте і поговоріть про те, що кожен з вас вважає збуджуючим на даний момент, про що раніше боялися чи соромилися сказати. Станьте ще ближче.

 

Навчіться правильно висловлювати свої почуття

Це, швидше, відноситься до чоловіків, хоча є чимало жінок, які хоч і мають емоційну відкритість, але все одно затиснуті в певних рамках.

У багатьох випадках вистачає простого розкриття себе з емоційної точки зору, особливо чоловікам, жінки яких обділені цією важливою увагою.

Проблема в тому, що з дитинства нас, чоловіків, вчать придушувати свої емоції та почуття, адже це для дівчаток. Але це повне марення, і почуття не соромно виражати і найтендітнішій дівчині, і брутальному накачаному чоловікові з поглядом лютого воїна.

Ховаючи свої емоції та почуття всередині, ти змушуєш їх вирувати, подібно до закупореної і збовтаної пляшки газування, яка здатна вибухнути будь-якої миті.

І, як правило, на поверхню вибираються саме негативні емоції як хвилюючі. Тому тобі треба навчитися висловлювати себе, як і твоїй жінці, причому спокійно та логічно.

Пам'ятай, що мовчання ще гірше за суперечки, адже воно перериває діалог і ставить непереборний бар'єр між вами. І, навпаки, теплих відкритих емоцій може бути достатньо, щоб кожен із партнерів відчув себе потрібним та важливим.

 

Не переставайте працювати над стосунками

Коли хлопець і дівчина тільки-но починають зустрічатися, вони постійно працюють над своїми стосунками.

Однак поступово, коли всі точки задоволення та болі промацані, настає період стагнації, адже все вже автоматизовано.

Ви досягли піку і просто продовжуєте знаходитися на висоті. Але це зовсім не пік, а лише невелика зупинка на шляху до досконалості, яка, само собою, недосяжна.

Якщо ви залишаєте свої стосунки без руху, адже обох партнерів все влаштовує, це не має нічого хорошого. Коли відбуваються кризи, ви просто сидите і чекаєте на море погоди замість того, щоб діяти.

Ні, таке самозаспокоєння не доводить до хорошого, і важливо не переставати працювати над відносинами, навіть якщо вони здаються ідеальними.

Нехай кожен із вас намагається стати найкращою копією вчорашнього себе, і пристрасть ніколи не згасатиме.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Пивной живот, обвисшая грудь и еще 6 симптомов, которые могут говорить о… Внешность и здоровье 0 Які вправи спалюють найбільше калорій Секс 1 Сколько сексуальных партнеров считается нормой в разных странах? В курсе 0 Netflix выпустил трейлер сериала "Ведьмак" В курсе 0 Джозеф Гордон-Левитт в трейлере сериала о компании Uber В курсе 0 Вийшов перший трейлер байопіка «Боб Марлі: Одна любов» Психология отношений 0 #естьвопрос: что делать, если потрясающая девушка уже занята? Звезды 0 Дочь Джуда Лоу в кампании La Perla Вокруг света 0 5 странных рождественских традиций в разных странах Карьера 0 Куди всі поспішають і чому тобі не потрібно гнатися за ними Психология отношений 0 З чистого листа: як почати стосунки наново Психология отношений 0 7 общих привычек, которые, на самом деле, разрушают ваши отношения Внешность и здоровье 0 8 продуктов, приводящих к ожирению, и чем их заменить В курсе 0 Райан Гослинг, Ана де Армас и Крис Эванс в трейлере «Серого человека» Психология отношений 0 11 способов быть джентльменом в отношениях, не перегибая палку Секс 0 Как пережить плохой секс? Карьера 0 Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку Автомобили 0 Набор автомобилиста для подготовки к осени и непогоде Секс 0 Путеводитель по женской груди: 45 фактов о двух аргументах Внешность и здоровье 0 Когда пора к психологу: 7 тревожных признаков
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.