Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 поширених чоловічих комплексів, до яких жінкам немає справи

23.02.2023 — Психология отношений
6 поширених чоловічих комплексів, до яких жінкам немає справи

Чоловіки постійно думають про те, як сподобатися жінкам. Це нормально, адже потрібно робити певні кроки, щоб завоювати увагу потенційного партнера. Те саме, до речі, стосується і жінок.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак багато чоловіків не намагаються реалізувати себе в романтичних відносинах або виявляють невластиву їм поведінку, вважаючи, ніби один із їхніх «недоліків» буде вирішальним для жінок.

Насправді ці поширені комплекси в основному перебувають лише в розумі хлопців, і дівчат вони не особливо турбують, або їм зовсім нема до цього діла.

Наступні комплекси саме відносяться до таких.

 

Невпевненість через низький заробіток

Через малу частку дівчат, які дійсно меркантильні, хлопці вважають, що всі жінки такі, і їх турбує лише сума на твоєму банківському рахунку та в гаманці.

Але насправді дівчат більше приваблює цілеспрямованість, ніж дохід, що є на даний момент. Можна бути сином багатих батьків і швидко втратити статки, якщо не вмієш поводитися з грошима.

А можна отримувати середню зарплату, але прагнути більшого, що дозволить забезпечувати сім'ю і дасть впевненість у завтрашньому дні.

До речі, дослідження, проведене у 2014 році, показало, що люди зазвичай вважають за краще обирати партнерів у рамках свого соціально-економічного статусу. Тобто більшість дівчат шукають рівного у фінансовому плані хлопця.

Так, питання грошей важливе у тому числі для чоловіків при виборі жінок, адже мало хто хоче тягнути на собі людину, яка тільки витрачає ресурси. Але комплексувати з приводу недостатнього заробітку не варто, краще пустити енергію на покращення становища.

 

Боязнь показати тіло через брак м'язів

Скільки разів в інтернеті жартували на тему того, що єдиними, хто захоплюється купою м'язів у хлопця, є інші чоловіки у тренажерному залі.

Справді, багатьом дівчатам не має значення, якого розміру твої біцепси, і чи є в тебе кубики преса. Це не означає, що жінкам немає жодної різниці, яке в тебе тіло, адже зовнішність для них не менш важлива, ніж для тебе.

Просто їхні критерії краси, якщо говорити про більшість, дещо інші, ніж ті, які тривалий час пропагувала масова культура. І це не просто домисли, а науково підтверджений факт.

Так, наприклад, у США провели дослідження, де чоловіків та жінок просили оцінити різні типи чоловічої статури.

І якщо чоловіки вибирали як ідеал тіло, яке в середньому було кілограмів на 15 більше їх власного в плані м'язової маси, то жінки віддавали перевагу статурі середньостатистичного хлопця.

Крім того, зовнішність типового хитавиця може бути навіть відштовхує для жінки через розуміння, що таких результатів не досягти без постійних тренувань.

Це означає, що хлопець приділятиме менше уваги дівчині і до того ж може виявитися нарцисом.

 

Уникнення романтичних відносин через невеликого члена

Мабуть найбільший комплекс чоловіків, який заважає їм будувати романтичні відносини. У цьому переважно винна порнографія і менш відверта масова культура, де візуально чи описово демонструється мінімально допустимий розмір пеніса.

Іноді називаються розміри, які й близько не відповідає середньостатистичним, що особливо сильно впливає на незміцнілі підліткові уми і закладає потужний комплекс, що заважає подальшому життю.

Проте, як свідчить дослідження, проведене Каліфорнійським університетом Лос-Анджелеса, 84% жінок не турбує розмір члена партнера.

Більше того, у 2015 році Публічною науковою бібліотекою було проведено інше дослідження, в якому багато жінок визнали, що пов'язують великий розмір члена лише з інтрижками на одну ніч, а для довгострокових відносин вони віддають перевагу середньому розміру.

Але навіть якщо розміри твого органу не дотягують до середнього, це не привід закриватися в собі.

Хоча для жінок теж важлива фізична складова у сексі, велику роль відіграє психологічний настрій.

 

Боязнь глузувань через низький ріст

Ще один поширений комплекс, що йде по важливості відразу після розміру члена. У наші моделі поведінки та сприйняття світу вже давно закладена проста думка: чоловік має бути вищим за жінку.

Але сьогодні дотримання цього стереотипу так само безглуздо, як і думка про повальну меркантильність жінок. Насправді більшості жінок немає справи, що їх чоловік нижчий за зростання.

Головне, щоб він був гарною людиною, з якою приємно проводити час. Навіть якщо ти ростом з Денні ДеВіто, це не привід комплексувати і цуратися знайомств з жінками зі страху, що вони тебе засміють.

Так, частина з них реально ставитиметься до тебе упереджено, але та, яка тебе дійсно полюбить, не звертатиме уваги на цей несуттєвий параметр.

 

Боязнь демонструвати справжнього себе через невідповідність моделі поведінки альфа-самця

Справді, колись давно, коли людство тільки почало свій шлях до соціалізації, жінки віддавали перевагу чоловікам з явно домінантною поведінкою, а підлеглі залишалися не при справах.

Але ті часи давно минули, і сьогодні жінки більше не вважають грубого та наполегливого альфа-самця ідеалом мужності.

Згідно з опитуваннями, жінки не вважають риси альфа-самців позитивними якостями партнера, принаймні для того, що вибирається для довгострокових відносин.

Більше того, жінкам подобається впевненість у завтрашньому дні та турбота, чого не можуть дати типові представники домінантних ролей поведінки.

Тому якщо ти не холодний як сталь і не пропалюєш поглядом дірку в головах своїх суперників, це навіть добре, адже з тобою дівчина почуватиметься впевненіше.

 

Страх здатися дурним

Колись думка про те, що чоловік повинен бути кращим за свою жінку в усьому, була єдино вірною, і його дотримувалися багато століть.

Але сьогодні, коли соціальні ліфти дозволяють без будь-яких бар'єрів рости і чоловікам, і жінкам, цей спосіб мислення відходить у минуле.

Тим не менш, більшість хлопців досі мають комплекси на тему переваги над жінками принаймні в інтелектуальному плані. Через це вони цураються розумних дівчат, щоб не здатися дурними і не викликати у них відторгнення.

Але більшість жінок зовсім не хочуть почуватися дурнішими за свого партнера, адже інтелектуальна перевага в багатьох випадках йде пліч-о-пліч з поблажливістю.

Знай, що дівчатам байдуже, що ти в чомусь поступаєшся їм в інтелектуальному плані.

Яка різниця, що вона краще розуміється на машинах чи здатна вирішити складне математичне завдання, а ти ні? Хіба у всіх нас не однакові мізки, незалежно від статі, раси та інших параметрів?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Учёные: для богатства надо родиться везучим Карьера 0 9 самых глупых поступков, которые ты совершаешь каждый день В курсе 0 Учёные изобрели революционные презервативы MC Like 0 День шестой: Сара Сампайо для журнала LOVE Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Внешность и здоровье 0 Не только мясо: 8 продуктов для роста мышц Автомобили 0 BMW представила почти серийный электроскутер будущего Секс 0 Налево пойдешь... Самые популярные мифы и факты об изменах Психология отношений 0 9 способов понять, что вы не пара и не тратить зря силы и время Вокруг света 0 В Альпах откроют музей Джеймса Бонда Психология отношений 0 Ученые: женщины заставляют некрасивых мужчин тратить больше денег Внешность и здоровье 0 Канье Уэст представил новую модель кроссовок Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке Юмор 0 7 знаменитих жінок, у яких було найбільше сексуальних партнерів Секс 0 Как испортить секс В курсе 0 Сільвестр Сталлоне в трейлері серіалу «Король Талси» Внешность и здоровье 0 Пей до дна: 5 способов напиться и не ожиреть Автомобили 0 Самые неприятные вещи, которые происходят с тобой, когда ты только получаешь… Секс 0 Дамы просвещают кавалеров. 10 сексуальных приемов, которые действительно… Карьера 0 4 фразы друзей, на которые ты почему-то до сих пор ведёшься
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.