Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому ті, хто знає і вміє менше за тебе, досягають кращих результатів

04.07.2023 — Карьера
Чому ті, хто знає і вміє менше за тебе, досягають кращих результатів

Ти можеш бути дуже недурною людиною — добре розбиратися у своїй спеціальності, володіти багатьма знаннями та навичками, мати високий рівень інтелекту. Але це не гарантує тобі успіху.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти можеш залишатися незадоволеним своїм доходом і не підніматися кар'єрними сходами. У той же час інші люди, які знають і вміють значно менше, ніж ти, домагаються всього чого захочуть.

Вони швидко збивають стан, відкривають бізнес, трансформують своє життя, отримують підтримку оточуючих та показують високі результати у всьому, за що беруться. Такі люди здаються тобі везунчиками.

Звичайно ж, спостерігаючи за таким розвитком подій, ти не можеш не відчувати образи, нерозуміння і несправедливості.

Адже ти намагаєшся щосили, вкладаєш у процес навчання свій час і гроші, роками напрацьовуєш необхідні навички.

Але твої результати виявляються дуже посередніми. Перш ніж розчаровуватись у собі, спробуй розібратися, чому так відбувається, і зроби для себе певні висновки.

Ми зібрали кілька головних причин, чому люди, які знають і вміють менше за тебе, досягають успіху.

 

Їхня самовпевненість багато хто вважає за знання і досвід

Те, як ти себе оцінюєш, насправді грає вирішальну роль у тому, як тебе сприймають оточуючі люди.

Навіть якщо ти дійсно розумна і талановита людина, яка чудово розуміється на якійсь темі, ніхто не буде копатися і з'ясовувати, чи це так. Якщо ти сам не віриш у себе, свої знання, навички та досвід, то інші люди так само тобі не повірять.

Секрет успіху тих, хто досягає кращих результатів, полягає в тому, що ці люди впевнені у собі. Або, принаймні, вони створюють таку видимість. Це допомагає переконати оточуючих, що можна довіряти.

Посуди сам, до кого б ти звернувся: до фахівця, який тримається впевнено і чітко гне свою лінію, або до того, хто сумнівається у своїх словах і рішеннях?

Люди охочіше вірять тим, хто поводиться самовпевнено, тому такі особи в результаті обходять тебе, незважаючи на твої знання та досвід.

 

Вони наполягають на своєму

Люди, які досягають високих результатів, вміють наполягати на своєму. Вони не здаються після першої невдачі, не кидають те, що почали, не бояться питати ще раз, навіть отримавши відмову.

Тому навіть при нестачі знань і навичок вони досягають поставленої мети, часто роблячи це швидше, ніж досвідченіші люди.

Якщо ти розумієш, що тобі не вистачає наполегливості, починай тренувати її. Це твоє першорядне завдання.

Ти можеш продовжити напрацьовувати нові навички або дізнаватися про щось корисне, проте ти не зможеш повною мірою реалізувати свій потенціал, якщо не навчишся наполягати на своєму.

 

Вони не враховують чужі інтереси

Деякі люди йдуть до поставленої мети, абсолютно не зважаючи на інтереси оточуючих. Їм байдуже, якщо їхні дії завадять здійсненню планів когось іншого.

Тому на їхню адресу часто висловлюються в негативному ключі: їх називають егоїстами, лають за те, що вони думають лише про себе.

Однак це в результаті і призводить до високих результатів, навіть якщо у них нестача необхідних знань і навичок. Чим більше ти орієнтуєшся на інших людей, тим складніше тобі рухатися вперед, переслідуючи поставлені тобою цілі.

У своїй голові, перш ніж приймати якесь рішення, ти намагаєшся прорахувати найкращу стратегію, яка влаштувала б не лише тебе, а й оточуючих.

Але в процесі тобі неодмінно доводиться відмовлятися від тих варіантів дій, які швидше привели б тебе до бажаного результату або дозволили б досягти кращих показників.

 

Вони не бояться помилятися і виглядати безглуздо

Коли людина розуміє, що не розбирається в чомусь, вона постає перед складним вибором.

В одному випадку він може пригальмувати, відмовитися від досягнення поставленої мети та налаштуватися на процес навчання, щоб набути всіх необхідних знань та навичок або розвинути їх до потрібного рівня.

Звичайно, такий варіант розвитку подій потребує багато часу та сил, але водночас вважається найбільш безпечним. Адже так ти з меншою ймовірністю припустишся помилки і опинишся в дурному становищі.

Отже, виходити із зони комфорту не доведеться. Другий варіант – це розпочати активні дії, навіть якщо ти не впевнений, що в тебе достатньо знань та навичок.

Люди, які йдуть цим шляхом, часто досягають чудових результатів просто тому, що не бояться помилятися і виглядати безглуздо.

Поки ти навчаєшся в теорії, вони осягають усі знання та навички на практиці, отримуючи цінний досвід та обганяючи тебе.

 

Вони не чекають відповідного моменту

Яким би розумним ти не був, замість того, щоб діяти, ти можеш чекати відповідного моменту.

Ти можеш вважати, що він настане завтра, через тиждень чи півроку, можеш намагатися охопити ще більше знань, можеш посилатися на несприятливу обстановку у світі тощо.

У підсумку роки будуть йти, а ти ні на крок не наблизишся до отримання бажаних результатів. Деякі люди не звикли довго думати, сумніватися в собі і чекати на ідеальний час, щоб щось почати.

Навіть за браком якихось знань і досвіду, за відсутності практичних навичок і чітко прописаної стратегії вони впевнено рухаються вперед і досягають успіху.

 

Вони не бояться просити допомоги

Ти не можеш уміти виконувати всі завдання на однаково високому рівні.

У якихось сферах твоїх знань та навичок недостатньо, а десь вони й зовсім відсутні. Коли ти ставиш перед собою певну мету, ти маєш враховувати всі можливі інструменти для її досягнення.

І допомога оточуючих тебе людей є одним з ефективних інструментів. Ті, хто не боїться просити допомоги, домагаються кращих результатів, причому з меншими витратами.

Вони не бояться здатися нав'язливими, не переживають через відмову, не вважають, що оточуючі ставитимуться до них гірше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как "сливаться" со свиданий, чтобы никого не обидеть Юмор 0 Как целоваться, чтобы девушке понравилось? В курсе 0 Новый трейлер фильма «Человек-паук: Нет пути домой» В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в первом трейлере драмы "Брекзит" Карьера 0 Найден возраст, когда мужчину больше всего одолевает уныние Вокруг света 0 8 самых загадочных мест на земле В курсе 0 Основы конструкции сейфов В курсе 0 Киану Ривз и Холли Берри в трейлере "Джон Уик-3" Внешность и здоровье 0 4 причины, почему у тебя могут быть проблемы с потенцией Внешность и здоровье 0 Как пить в одиночестве и при этом не выглядеть жалко Секс 0 17 главных причин женской измены MC Like 0 День двенадцатый: Барбара Палвин для Love Magazine В курсе 0 Netflix выпустил тизер новой экранизации «На Западном фронте без перемен» Юмор 0 10 маленьких мужских слабостей, которые умиляют женщин Вокруг света 0 Особняк из фильма «Один дома» сдадут в аренду Автомобили 0 Hyundai запатентовал складной электросамокат для автомобиля Секс 1 Ученые: каждый восьмой 26-летний миллениал - девственник Юмор 0 15 мужских наблюдений о жизни с живыми женщинами Внешность и здоровье 0 10 способов повысить уровень тестостерона Звезды 0 Шерон Стоун для Haute Living
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.