ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як перестати переживати про те, що ти комусь не подобаєшся

18.12.2023 — Карьера
Як перестати переживати про те, що ти комусь не подобаєшся

Найчастіше питання, яке виникає у нас, коли ми з кимось знайомимося, — подобаємося ми людині або ні. Залежно від відповіді ти можеш коригувати свої слова та дії, приймати рішення про те, поглиблювати стосунки із співрозмовником або закінчувати взаємодію з ним, аналізувати ситуацію.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Більшість з нас вважає, що може досягти розташування оточуючих. Здається, ніби можна і потрібно змінити думку людини про тебе, пояснивши їй мотиви твоїх вчинків або виправдавши її очікування.

Однак важливо пам'ятати про те, що, хоч би як ти намагався, сподобатися всім навколо неможливо. Чим швидше ти це зрозумієш, тим швидше ти здобудеш емоційний добробут та здорову самооцінку.

Якщо ти розумієш, що часто аналізуєш, як твої слова та дії сприймає хтось інший, ґрунтуєш свою думку на чужих оцінках, тобі час позбавлятися цієї залежності.

Ось кілька способів перестати переживати, що ти комусь не подобаєшся.

 

Прийми себе таким, яким ти є

На жаль, ти ніколи не зможеш стати ідеальною, тією самою людиною, яка всім подобається, не має недоліків, нічого не боїться і завжди досягає успіху у своїх починаннях. З цією думкою тобі доведеться змиритись.

Якщо так замислитись, у твоїй неідеальності немає нічого страшного: у кожного так чи інакше є свої мінуси. І питання в тому, чи зможеш ти прийняти себе таким чи ні. Якщо ти сам відкидаєш якісь свої якості, потреби чи бажання, критика з боку оточуючих сприйматиметься тобою вкрай болісно.

Адже кожне їхнє слово підтверджуватиме твої власні здогади, зміцнюватиме твою невпевненість у собі.

Але варто тобі прийняти себе таким, яким ти є, і переживання про те, що ти комусь не подобаєшся, перестануть мати для тебе якесь значення.

 

Оцінюй себе об'єктивно

Коли ти оцінюєш себе, ґрунтуючись на чужій думці, ти все далі відходиш від реальності.

Кожна людина дивиться на всі події та вчинки через призму власного сприйняття, життєвого досвіду та переконань. Те, що ти вважаєш єдино правильним, може не вписуватись у картину світу твого співрозмовника, але це зовсім не означає, що ти помиляєшся.

Тому тобі потрібно навчитися самостійно оцінювати свої дії. Але й тут варто бути обережним: ти можеш помилятися у своїх висновках.

Якщо ти надто самокритичний, не віриш у себе або, навпаки, гіперболізуєш свої слова та вчинки, а також їхнє значення, переоцінюючи свої сили, ти необ'єктивний.

Перш ніж приходити до якогось висновку, ти маєш навести аргументи та докази на його користь. Не можеш підкріпити свою думку фактами — спробуй знайти невідповідність у логічному ланцюжку.

 

Пам'ятай про те, що ти не контролюєш чиюсь думку

На жаль, ти не маєш влади над чужою свідомістю.

Якщо людина хоче у щось вірити, вона продовжуватиме думати певним чином, незважаючи на всі твої спроби оскаржити її позицію. Так само можна сказати і про думку оточуючих щодо тебе: як би ти не намагався, переконати когось навряд чи вийде.

Людям, яким ти не подобаєшся, не обов'язково мати вагомі причини для неприязні. Їм не потрібен привід для критики чи пасивної агресії, а якщо є бажання зіпсувати тобі настрій, вони придумають причину для їдких висловлювань.

Тобі стане набагато простіше, коли ти перестанеш вважати своїм обов'язком допомогти оточуючим зрозуміти твої слова та вчинки. Не бери на себе відповідальність за чужі думки та ставлення до тебе. Завжди знайдуться ті, кому не сподобаєшся, і цього не уникнути.

 

Аналізуй, хто не подобається тобі і чому

У тебе на прикметі, напевно, є люди, які тобі не подобаються. Тобі неприємне спілкування з ними, хоча вони не зробили тобі нічого поганого.

Проаналізуй, до кого ти відчуваєш антипатію та чому. Це допоможе тобі зрозуміти, що іноді люди можуть не подобатися через різницю в системі цінностей, розбіжності поглядів на певні речі, особливостей спілкування, особистісних якостей, стереотипів тощо.

Теоретично будь-яка дрібниця може викликати відторгнення, і це зовсім не означає, що людина погана або зробив щось не так.

Співвіднеси це з собою: деяким людям ти не подобаєшся з описаних вище причин. Тобі не потрібно міняти себе для того, щоб заслужити чужу повагу. Антипатія просто показує, що вам з людиною не по дорозі.

 

Перестань додумувати за інших

Іноді тобі може здаватися, що ти не подобаєшся людині, хоча насправді ти не знаєш нічого про її реальне ставлення до тебе.

Ти можеш засновувати свої висновки на його міміці, особливостях спілкування з тобою, поведінці тощо. Деколи ти можеш припускати, що співрозмовник тебе засуджує просто через різницю у ваших позиціях і поглядах.

Припини додумувати за інших людей — якщо ти зациклений на пошуку тих, кому ти не подобаєшся, твій мозок зачепиться за будь-яку деталь, навіть найменшу, щоб підтвердити твої переконання.

Якщо ти сумніваєшся в істинному ставленні людини до тебе, то постав йому пряме запитання. Це набагато краще, ніж мовчки зробити висновок, заснований тільки на твоїх здогадах.

 

Не узагальнюй

Якщо ти не подобаєшся комусь, це не означає, що всі інші ставляться до тебе так само.

Всі люди різні, і хтось дійсно може засуджувати тебе, тоді як інша людина, яка повністю поділяє твої погляди, підтримає тебе. Не варто вважати, що один хейтер у твоєму оточенні — це ознака того, що ти чиниш неправильно.

Пам'ятай, що у кожної людини свої уподобання та смаки, які не завжди збігаються з твоїми. Це не означає, що ти маєш змінюватися, щоб сподобатися іншим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 6 признаков бедного человека Внешность и здоровье 0 Как чрезмерные физические нагрузки могут тебе навредить Секс 0 Сексологи обнаружили новый тип женского оргазма. Причем от неожиданной причины Секс 0 7 ошибок, которые совершают мужчины, пытаясь склонить женщин к сексу Карьера 0 8 ежедневных привычек, которые незаметно опустошают твой кошелёк Секс 0 7 причин, чому ти можеш зважитися на зраду Внешность и здоровье 0 Puma посвятили кроссовки фильму "Бегущий по лезвию" Внешность и здоровье 0 6 "корисних" продуктів, які завдають шкоди сильніше ніж фаст -фуд Звезды 0 Кайли Дженнер и Трэвис Скотт для Playboy Секс 0 10 самых популярных поз для секса (согласно опросам) Юмор 0 Жінки розповіли, які способи їх вразити викликають лише роздратування Звезды 0 День 26: Сиара в новом ролике LOVE Magazine Внешность и здоровье 0 H&M и Netflix показали совместную коллекцию Карьера 0 8 раз, когда ты мог заработать состояние, но упустил возможность MC Like 0 Кейт Аптон для Sports Illustrated 2018 В курсе 0 Брэд Питт и Марго Робби в первом трейлере фильма «Вавилон» Секс 0 100 советов о сексе (от живых женщин!) Секс 0 Карта эрогенных зон женщины: особенности, ошибки и правила поведения Внешность и здоровье 0 Винотерапия. 5 причин, почему вино не только можно, но и нужно пить Юмор 0 Женщина в доме - это дорого
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.