ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 звичок, які виникають через нудне життя

04.01.2024 — Карьера
8 звичок, які виникають через нудне життя

Іноді здається, що життя перетворилося на суцільний день бабака. Ти просто пливеш за течією, монотонно виконуючи одні й самі дії щодня.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ця підступна нудьга змушує почуватися гірше, а також набувати деяких шкідливих звичок.

 

Нескінченний скролінг соцмереж

Багато людей відкривають соцмережі, не розуміючи, навіщо це роблять. Вони просто гортають стрічку новин, приділяючи цьому годину, дві, а то й більше. Деякі взагалі не помічають, як часто звертаються до соцмереж через те, що не можуть чимось себе зайняти.

Проблема в тому, що розвіяти нудьгу це не допомагає. Переглядаючи новини знаменитостей та інших людей, ти на якийсь час забуваєш про власне життя або намагаєшся втекти від чогось неприємного, наприклад почуття самотності чи занепокоєння.

Ти шукаєш швидкого викиду дофаміну, щоб підняти собі настрій, відстежуючи кількість лайків на своїх постах чи переглядаючи веселий контент.

Проблема в тому, що постійно втікати від себе не вийде. Тому, якщо звертаєшся до соцмереж від нудьги, потрібно зав'язувати з цією звичкою та зрозуміти, які зміни варто внести у своє життя.

Постав собі питання: «Що я насправді шукаю, коли беру в руки смартфон?» — відповідь на нього може підштовхнути тебе до чогось кориснішого.

 

Перекушування

Бездумне харчування — ще одна спроба втекти від монотонності, приємно скоротити час і отримати миттєве задоволення.

Тому ти можеш помітити, як тягнешся до закусок, навіть якщо насправді не голодний. Але такий спосіб відволіктися від нудьги закінчується великими проблемами, наприклад, хронічним переїданням, яке веде до зайвої ваги, або вживання нездорової їжі, що шкодить здоров'ю шлунка.

Наступного разу перед тим, як взяти печиво або блюдо з холодильника, запитай себе: «Чи я голодний чи мені просто нудно?».

Якщо розумієш, що вибираєш другий варіант, постав перед собою інше завдання — наприклад, прибрати у кімнаті чи вивчити десять англійських слів.

 

Закидання справ

Звичка не доводити справи остаточно — частий супутник нудного життя.

Ти хапаєшся за щось, намагаючись розважитися, але, якщо не отримуєш задоволення, відкладаєш справу в довгу скриньку. Згодом таких справ стає так багато, що не знаєш, з якого почати і як розгребти завал, що утворився.

Виною всьому саме бажання отримати миттєве задоволення та різноманітність від життя, а не складність завдань, а ще внутрішня незадоволеність, від якої не так легко відволіктися.

Якщо помічаєш, що постійно залишаєш справи незавершеними, сприймай це як сигнал, що час щось міняти. Наприклад, варто пошукати нові проекти та завдання, які будуть тобі по-справжньому цікавими.

 

Надмірне занурення у мрії

Всі люди про щось мріють, що цілком нормально та природно. Але буває, що вони переборщують із зануренням у мрії, що є відображенням їхнього нудного життя.

Наприклад, людина може уявляти альтернативні дійсності, у яких він герой, найбільший дослідник чи світова знаменитість. Такі уявні пейзажі піднімають настрій, особливо коли поточна реальність видається прісною та монотонною.

Проблема в тому, що вони не допомагають досягати успіху, а лише відривають тебе від власного життя та особистісного зростання.

Важливо вдаватися не тільки до мрій, а й ставити собі конкретні цілі, а ще розібратися, які проблеми та труднощі відображає твоя «втеча з реальності», і постаратися з ними впоратися.

 

Імпульсивні покупки

Люди, які ведуть нудне життя, — найкраща знахідка для маркетологів та власників магазинів. Адже покупки є простим способом миттєво відчути себе задоволеним та відчути, що робиш щось нове.

Але радість від імпульсивного придбання триває недовго, тому щоб продовжити її дію, ти починаєш купувати ще й ще.

Це перетворюється на стійку звичку, тобто шопоголізм, який несе як фінансові проблеми, а й ментальні. Чим довше він триває, тим складніше відмовитись від покупок заради задоволення.

Отже, коли наступного разу відчуєш, що хочеш щось купити, візьми паузу. Не заходь у магазин і закрий програму маркетплейсу на своєму смартфоні.

А потім переконайся, що річ, яку зібрався купувати, можна віднести до списку першої необхідності, такого як їжа, що закінчилася, або побутова хімія.

Замість імпульсивної покупки зроби щось, що допоможе відволіктися від сірих буднів і отримати не короткий імпульс радості, а враження, яке принесе надовго задоволення. Наприклад, відвідай виставку в музеї та познайомся там із кимось цікавим або вирушай у парк атракціонів.

 

Скарги

Скарги настільки поширені і популярні, що легко випустити з уваги, як часто до них звертаєшся.

Наприклад, твій друг може розповісти про неприємності на роботі, і ти приєднуєшся до його розчарування, висловлюючи власні проблеми. У цей момент ти почуваєшся добре і ніби зближуєшся із співрозмовником через взаємне невдоволення.

Але чим частіше так робиш, тим швидше сеанси коротких скарг переростають у звичку. Ти постійно виявляєш своє невдоволення, при цьому забуваючи щось робити для того, щоб його позбутися.

Ти не думаєш, як подолати проблеми, заганяючи себе в петлю негативу постійними скаргами. Щоб розірвати цей цикл, спробуй спрямовувати розмови на рішення чи позитивні моменти.

Як тільки розмови перестануть бути негативними, а навпаки, будуть надихаючими, ти помітиш, як змінюються твої внутрішні переконання. Ти будеш зосереджуватись на тому, що можеш контролювати та покращити, а не на речах, які тебе дратують чи засмучують.

 

Плітки

Перешіптуватися про чиюсь драму весело та цікаво.

Плітки здаються захоплюючими і відволікають від монотонності свого життя. Але вони не є невинною балаканею, способом поєднатися з кимось або просто поділитися інформацією.

Привабливість пліток полягає у відчутті розваги. Але воно шкодить не лише репутації тих, про кого ведеться мова, а й твоєму моральному власному добробуту.

Наприклад, ти можеш почати сприймати людей з негативом та упередженістю, що погіршить твій настрій та соціальні зв'язки.

До того ж чим частіше позбавляєшся нудьги за допомогою пліток, тим більш монотонним здається життя за їх відсутності. Тому, коли відчуваєш спокусу поговорити про чиєсь життя, подумай, чи ти можеш витратити цю енергію з більшою користю для себе.

Наприклад, поговорити з близьким другом про щось приємне, спробувати нове хобі або подивитися фільм жанру, який до цього не бачив.

 

Відкладення справ на потім

Від нудьги люди не доводять справи до кінця, але буває, що взагалі не беруться ні за які завдання. Навіть якщо вони пишуть список справ, які можуть покращити їхнє життя, вони виконують будь-що, щоб до них не торкатися.

Наприклад, наводять лад на робочому столі замість написання звіту або дивляться відео на YouTube, щоб не починати прибирання.

Можна скільки завгодно переконувати себе в тому, що ти не прокристуєш, а просто береш перерву або збираєшся з думками.

Але відкладені на потім справи, які збираються, як снігова куля, показують, що це стало шкідливою звичкою. Монотонність та нудьга можуть асоціюватися з роботою та працею, що призводить до її появи.

Спробуй позбутися її за допомогою техніки помідора. Постав таймер на 25 хвилин, пообіцявши собі, що в цей час не займатимешся нічим, крім поточного завдання, а потім зроби п'ятихвилинну перерву, щоб виконати будь-що, крім неї.

Цей метод допомагає підвищити продуктивність, а також усвідомити, що більшість завдань не такі страшні, як малює твою уяву.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Вещь дня: наклейки на тело, которые создают музыку Звезды 0 Откровенная съемка Зои Кравиц для осеннего номера AnOther Magazine Внешность и здоровье 0 50 поводов заниматься спортом Автомобили 0 Неисправность рулевой рейки: когда нужно обратиться за ремонтом В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Флеша» із двома Бетменами Секс 0 Секс с Буратино: если твоя девушка как полено Карьера 0 9 вещей, в которых изменение на 0,1 % вызывает значительные проблемы Секс 0 35 мужских мифов о сексе Юмор 0 Чому ти нервуєш, коли бачиш привабливу дівчину? Секс 0 Грязные желания: о чем мечтает твоя девушка в постели Юмор 0 Что делать, если девушка очень любит спать в обнимку? Гаджеты 0 Британцы выпустили виски в пакетике сока "Капризон" В курсе 0 Вышел трейлер второй части «Аватара» Джеймса Кэмерона Психология отношений 0 8 речей, які ти хочеш від стосунків, але ніколи не зможеш отримати Психология отношений 0 6 вещей, которые (мгновенно!) отталкивают женщин от мужчин Секс 1 #говоритженщина: пособие для начинающих любовников Секс 0 Самые популярные сексуальные извращения Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил коллекцию, вдохновленную фильмом «Парк юрского периода» Психология отношений 0 Самые секретные тайны, которые женщины скрывают от мужчин Карьера 0 6 типів людей, з якими не варто бути відвертим
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.