Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 поганих рис характеру, які можуть бути корисними

17.04.2023 — Карьера
8 поганих рис характеру, які можуть бути корисними

Незважаючи на те, що сучасну епоху можна назвати новаторською, де технології змінюють один одного так швидко, що не встигаєш до них звикнути, багато підвалин і суспільних норм залишаються колишніми, як 100 і більше років тому.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це саме стосується і реакції на певні риси характеру. Ще порівняно недавно креативне мислення вважалося чимось поганим і навіть небезпечним зі зрозумілих причин.

Сьогодні ж воно оспівується. Можливо, так буде і з наступними рисами характеру, які традиційно вважаються поганими чи негідними у суспільстві.

 

Емоційна чутливість

Ця риса характеру засуджується тільки у чоловіків, адже емоції з якоїсь причини вважаються слабкістю. Особливо негативно сприймаються сльози у чоловіків.

Неважливо, який привід, окрім, мабуть, найсумніших, ти маєш виглядати як байдужий робот і стримувати будь-які не лише негативні, а й позитивні емоції.

Однак у наш час ця тисячоліттями незмінна думка поступово йде, і це добре. Емоційна чутливість, а точніше, демонстрація того, що в тебе на душі дозволяє психологічно розслаблятися, а не накопичувати в собі і вибухати в один момент.

Крім того, емоційна чутливість нерідко є сусідами з емпатією, яка дозволяє зблизитися з іншими людьми.

 

Імпульсивність

Зрозуміло, йдеться не про безрозсудну чи ірраціональну поведінку, адже вона може мати погані наслідки.

Ми говоримо про своєрідне інтуїтивне мислення, про яке прийнято говорити як про необдумане, наївне і дурне. Багато інновацій створюються під дією імпульсу, чи то миттєве бажання, чи яскраве натхнення.

Іноді варто слідувати поклику підсвідомості, а не продумувати все на кілька кроків уперед, інакше можна пропустити все найцікавіше.

 

Зухвалість

Багато хто боїться бути зухвалими і наполегливими, адже це ознака дурної людини або навіть небезпечної, здатної переступити розумну межу.

Така думка склалася з остраху зухвалих людей, які, на відміну від більшості, не тільки хочуть, а й можуть діяти зі своїх інтересів.

Немає нічого поганого в зухвалості, якщо вона спрямована в правильне русло, і не наражає людину на фізичну небезпеку.

Іноді потрібно бути жорсткішим, щоб дати відсіч маніпуляторам і тим, хто вважає тебе слабаком.

 

Упертість

Упертих людей прийнято порівнювати з баранами, які б'ються головою об ту саму частину огорожі, не розуміючи, що є й інші варіанти втекти з загону.

Якщо баран визначив собі за мету, він битися в неї довго без будь-якого результату. І все ж таки впертість може бути корисною рисою, коли справа стосується досягнення складних цілей.

Незважаючи ні на що, через будь-які перепони, коли інші опустили руки, впертий ломиться вперед до своєї мети і досягає результату.

Зрозуміло, ця риса переважно негативна, але у деяких моментах вона допоможе тобі перевершити інших.

 

Недовірливість

Це одна з тих якостей, що ображає багатьох людей, а не злить їх, як більшість перерахованих вище. Будь-яка недовіра одразу інтерпретується у спробу викрити у брехні, корисливих мотивах тощо.

Але насправді недовірливість — це одна з найкорисніших рис характеру в сучасному світі, де тебе намагаються схитрувати скрізь.

По суті, сьогодні саме довірливість стає негативною рисою, тоді як вираження обґрунтованих сумнівів, навпаки, сприймається як риса продуманої людини.

Найкраще знайти баланс між довірою та скепсисом. Перше можна виявляти стосовно вже перевіреним людям, тоді як другому піддавати будь-які судження, тим паче підозрілі з боку інших.

 

Розслабленість

Розслаблену зовні людину відразу починають підозрювати або звинувачувати в лінощі, неробстві, байдужості тощо, вважаючи, що вона живе на своїй хвилі і її не хвилюють проблеми оточуючих.

Нехай продовжують так думати, а ти насолоджуйся життям. Люди, які всіма силами намагаються показати, що вони постійно зайняті, аби не викликати в оточуючих підозри в нібито неробство, регулярно страждають від стресу.

Розслаблена людина розуміє, що сучасна метушня несе здебільшого негатив.

 

Заздрість

Заздрість - це одна з найбільших проблем багатьох людей, які саботують своє життя, витрачаючи час на порожні негативні емоції.

Але заздрість може бути дуже дієвим двигуном, який допомагає зібратися і почати діяти.

Якщо ти, наприклад, заздриш багатій людині і усвідомлюєш, що тільки дії допоможуть тобі стати на один щабель з нею, ти починаєш працювати над собою і над досягненням своїх цілей, щоб тобі вже заздрили.

 

Цинізм

Є два види цинізму: здоровий та отруйний. Коли ми говоримо про позитивну якість поганих рис, то маємо на увазі саме перший.

Справа в тому, що наш світ — не найпривітніше місце, і в ньому є чимало негативних моментів. Якщо зациклюватися на кожному з них, можна як мінімум отримати нервовий зрив, а може, навіть збожеволіти.

Тут і допомагає здоровий цинізм, який зовсім не байдужість соціопату, а спосіб захистити свою психіку від вигоряння.

У світі щохвилини вмирають ті, кому ще жити і жити, трапляються руйнівні природні катаклізми, злочини і таке інше.

Ти можеш виявляти співчуття, але без фанатизму, що допоможе тобі подолати труднощі в житті та насолоджуватися всіма чеснотами цього світу без огляду на події, на які ти не можеш вплинути.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Renault представил концепцию автомобиля будущего Вокруг света 0 Названа самая ленивая страна в мире Карьера 0 7 комплексов, от которых тебе нужно избавиться Автомобили 0 Ford запатентовал ремни с подогревом Юмор 0 8 признаков, что за тебя идет борьба между девушками Секс 0 Ученые: почему женщины кричат и стонут во время секса? В курсе 0 Девушка из Румынии продала свою невинность за 2,5 млн евро Психология отношений 0 15 способов научиться флиртовать с девушками красиво Секс 0 Как заниматься сексом всю ночь - пока соседи не начнут стучать по батарее В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" В курсе 0 Джордж Миллер снимет продолжение "Безумного Макса" Секс 0 Ученые: какое количество секса положено тебе в твоем возрасте Юмор 0 Как забыть бывшую девушку? Психология отношений 0 Как правильно поступить, если к твоей девушке пристают В курсе 0 Брэд Питт и Марго Робби в первом трейлере фильма «Вавилон» Юмор 0 Женщины, которые не могут быть одни MC Like 0 Новогодний лукбук Incanto - Christmas Dreams Секс 0 Как сделать девушке приятно с помощью 10 пальцев и 1 языка Юмор 0 Виды свободных отношений, которые нравятся мужчинам (но не нравятся женщинам) Звезды 0 Фото дня: Кендалл Дженнер для журнала Garage
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.